Gelinim Mutfakta

6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe günün birincisi ile son puan durumu sonucu açıklandı! 6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Programın sunucu Nursel Ergin bugün beş puanı hangi geline verdi? 6 Ocak Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Yeşim bugün kaç puan aldı? Perşembe en yüksek puanı hangi gelin aldı? Damla bugün kaç puan aldı? 06/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Haftanın final bölümü öncesinde Perşembe günü yani bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 10 Şubat Perşembe Puan Durumu sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Güncelleme (07/01/2022) 6 Ocak 2022 tarihinde Miyase, 19 puanla günün birincisi ve çeyrek altını kazanan gelin olurken, bu hafta yarışmaya dahil olan Yeliz, 8 puanla günün sonuncusu oldu.

=> 3 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu öğrenme için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe Puanları ile son puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek ve Cuma günü eleme potasında yarışacak.

=> Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Dört gelinin de puanları arasında çok ciddi fark olmamasından dolayı, hiçbir gelin Cuma günü eleme potasın da yarışmak istemiyor. Bundan dolayı Perşembe günü verilecek olan puanlar da çok iyi puanlar alıp, en azından yarışmadan elenme korkusunu bugünden yok etmek istiyor.

=> 20 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 6 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 6 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 13 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan Yeliz, son bölümde 9 puan alarak elenme riski bir kat daha artırdı. Ancak hala elinden bir şans daha var. Bu şansı bugün en iyi şekilde kullanmak istiyor.

6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonucunda Yeliz yine günün sonuncusu olması halinde, Yeliz kesinlikle ama kesinlikle eleme potasına düşen yarışmacı olacak. Yeni gelen gelinin, geldiği hafta eleme potasına düşmesi halinde, %97,3’lük oranla yarışmadan elendiğini bilinmekte. Bundan dolayı, Yeliz’in yarışmada kalması çok zora girecek.

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz haftalarda aldığı puanlarla fırtınalar estiren Damla, son zamanlarda çok kötü performans sergiliyor. Kaynanasının Nuray Damla’yı bulamaması, hatta bir puan vermesine karşılık Damla isyan bayrağını çekti.

Geçtiğimiz hafta finalinde Miyase her ne kadar beş altın bileziği kazansa da bu hafta kötü giden performansına Perşembe puanları ile yön vermek istiyor. Bunun için de Miyase bugün 6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için kolları sıvadı.

Çarşamba günü verilen puanlama sonucunda, toplam puanlara bakıldığında, Yeşim 50 puanla en yüksek puanı alan gelin oldu. Ancak En yakın rakibi Miyase ise 45 puanla hemen Yeşim’in arkasından geldiği görülüyor. Miyase bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında bugün en yüksek puanı alan gelin olup, Yeşim ile arasında ki farkı kapatmayı planlıyor. 

6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Hafta başında yarışmaya dahil olan ve eşinin beyaz çorap giydiğini ifade eden Yeliz’e rakipleri şaka yapmak istedi. Bu nedenle Yeliz dışında ki tüm yarışmacılar beyaz çorap giyip yarışmaya gelmesi, Yeliz’i çok şaşırttı. Damla işi daha da komik hale getirmek adına Yeliz’e şu sözleri sarf etti. İşte Damla’nın Yeliz’e söylediği o sözler;

“Beni görünce kocanı görmüş gibi oldun mu? ” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla Yeliz ile dalga geçmeye çalışırken, Yeliz de bu yapılanlara karşı “Bu şakayı yaparken çok mu düşündünüz?” diyerek onların yaşına uygun bir şaka olmadığını ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı. 

6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği Sırada Damla ve Kaynanası Nuray

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını tam 18 puanla Yeşim alırken, bu hafta yarışmaya dahil olan Yeliz ise 9 puanla günün sonuncusu oldu. Yeşim aldığı yüksek puanlarla bileziklerin önünü açarken, Yeliz de aldığı düşük puanlarla eleme kapısını kendi adına aralamış oldu. 

Pazartesi günü yarışmaya dahil olan aşçılık kursu gördüğünü söylemesi ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Lakin aldığı kötü puanlarla henüz aşçılık kursunun hakkını veremedi. Bugün Gelinim Mutfakta 6 Ocak Puanlama sırasında, Yeliz rakiplerine kıyasla bugün en yüksek puanı alan gelin olup, bugün ilk çeyreğini kazanmanın hayalini kuruyor.

6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Hafta başından beri gelini Damla’ya istediği gibi puanlar veremeyen kaynana Nuray, ciddi baskı altında. Bunun dışında Yeşim de kaynanasını baskı altına almak için “Bu hafta kaynanam bana bir verirse, yarışmadan çekileceğim!” demesi üzerine hem kaynana Nuray hem de kaynana Beyhan’ın bugün Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe puanlaması sırasında, gelinlerine kaç puan vereceği merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe Puan Durumu

Yeni yılın ilk bölümünde Yeşim çeyrek altını alırken, Salı günü Miyase çeyrek altını kazanan gelin oldu. son bölümde yine çeyrek altını Yeşim kazandı. Haftanın final bölümü öncesinde bugün Nursel Ergin’in vereceği, 6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile günün puanlaması başlayacak. Dikkatler ise Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe puan durumu (Son puan durumu) sonucuna çevrilecek. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yarışmaya katıldığı ilk gün aşçılık kursu aldığını söyleyen Yeliz, adım adım eleme potasına sürüklenmeye başladı. Yeliz’in yarışmada kalmak için bugün son şansı. Bunun için de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak zorunda. Aksi halde Cuma günü eleme potasına yarışacak.

Üç haftadır programı sunan Nursel Ergin, puanlama sırasında oldukça fazla konuşmakta. Sunuculuk görevinin bir tık üzerine çıkmaya çalışan Nursel Ergin, 6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucuna etki edip etmeyeceği, şimdiden merak konusu oldu. 

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe Puan Durumu Belli Olduğu An Miyase ve Kaynanası Sevilay

6 Ocak 2022 Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Bugün Miyase kaç puan aldı? 6 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? bugün Yeşim kaç puan aldı?  6 Ocak 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Puanları (06/01/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

6 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Miyase: 3
Damla: 4
Yeliz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Ayfer’in verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: 1
Yeliz: => Ayfer’in Gelini 4

*************************
” 6 Ocak 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 4
Yeliz: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 2
Yeliz: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 2
Damla: 5
Yeliz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 6 Ocak Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 5 4 1 5 3 18
Miyase 3 5 5 4 2 19
Damla 4 1 4 2 5 16
Yeliz 1 4 1 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3-7 Ocak Haftası) – Perşembe

Sunucu puanlamaya çok karışıyor! NURSEL’İ BİR DAHA İSTEMİYORUZ!

*************************

Yeşim: 50 + 18 = 68
Miyase: 45 + 19 = 64
Damla: 42 + 16 = 58
Yeliz: 36 + 8 = 44

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 6 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
6 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YELİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Fragmanı İzle

6 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ve son puan durumu sonucu kesin olarak açıklandığında, hem bugün günün birincisi olan gelin hem de bugün çeyrek altını alan gelin %100 netlik kazanacak. Günün sonunda ise gözler bir sonraki gün neler olacağına çevrilecek. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

27 Yorum

 1. miyasenin puanını yükseltenlerden biride ayfer kendileri cumaya büyük ihtimalle yolcu ama ayfer hala ayıkmadı sevilayı söylemeye gerek yok yeşimin tabağını beyhandan daha iyi tanıyor

 2. Bu yeşimi gönderin allah aşkına kendini beğenmiş yaratık hemen hemen kanal tarafından 5 puan aldığına hiç itirazı yok en iyi miyase yemek yapıyor damlanın altınlara ihtiyacı var inşallah alır

 3. her zamanki gibi yeşim çeyreği alamamasındaki en büyük engel olan beyhanın saçma sapan puanlamasıydı 2 ci tabak güzel olmuş diyor yeşimden korktuğu için 2 ci tabağa 5 i veremiyor beyhanın bu hale gelmesinde yeşiminde payı büyük her zamanki gibi çeyreği haksızlıklar kraliçesi miyase aldı bu arada çakma aşçı çiğ yemeklerin prensesi yeliz yarın büyük ihtimalle yolcu

  1. Yeşim ne zaman gözümden düştü biliyor musun? Aslıhan ile aynı reklam çekimi için anlaşıp arka planda Aslıhan’ın aldığı işi kaybetmesine neden olduğu için gözümdeki değeri bitti! Ekmeği ile oynayanın ekmeği ile oynanır!

   1. ben bunu bilmiyordum filiz hanım açıkladığınız için teşekkür ederim o zaman yeşim yaptığının cezasını çekiyor bende bunları bilmeden yeşimi destekliyordum yeşim hak ettiğini yaşıyor gerçi aslıhanı hiç sevmedim ama genede insanların ekmeğiyle oynamak çok kötü bir şey

    1. Ben de Aslıhan’ı tutmuyorum ama birinin ekmeğine engel olmak, hayatta en büyük sinir olduğum bir durum. Reklam çekiminden Yeşim ile Aslıhan aynı markanın reklam yüzü olacaktı. Lakin Yeşim firmayı arayıp “Aslıhan benim klasmanım da değil! Farklı kulvardayız” demesi üzerine, firma Aslıhan’ın reklam çekimini iptal edip, Yeşim ile yola devam etti. Şimdi bunları yapan Yeşim’in bir an evvel yarışmadan elenmesini işitiyorum.

     1. aynen katılıyorum neticede hiç bir yarışmacı hısım akrabam değil ama bir insan bir insanın ekmeğiyle oynuyorsa birde kibirleniyorsa insanları aşağı görüyorsa bu bennim kırmızı çizgim asla tahammülüm yok af edilecek bir durum değil yeşimin bir an evel yarışmadan defolup gitmesini temenni ediyorum

    2. Ne kadar hemen inanıyorsunuz çok üzüldüm ya yapmayın kıza yaa Yeşim öyle biri mi😕

     1. gün içerisinde Yeşim’in bu sözlerini youtube linkini paylaşacağım.

 4. kaynana ayfer 4 günde miyaseye 18 puan vermiş sanki miyasenin kaynanası kendi gelinini unuttu zaten hiç adil insan değil elenmezseler üzülürüm ayferi hiç sevemedim bu hafta ayfer en kısa zamandada sevilay musibetiyle ukala miyase giderde biraz daha rahat seyrederiz programı hep dişli yarışmacılar gelsin istiyoruz ama malesef hep yamaklar geliyor

 5. Sevilay hanim nasıl buluyor miyase yi 5 veriyor sürekli inandırıcı gelmiyor bana harbi sevilay hanim ve miyase yi sevmiyorum ikiside itici geliyor bana ben yeşimi destekliyorum her zaman ama hep hakkini yiyiyorlar onun tabiki sevilay hanim yeşimi bir vermisin de anlamıyorum sevilay hanim yeşime takmış kafasına hep 1 veriyor ona bu haksızlık tir tabiki yeni gelini sevmedim ben yeliz itici gelin ve ayfer hanımda aşçı değil tabiki gelini ni bulamıyor hic yarin yeliz ve ayfer yolcu tabiki keske miyase ve sevilay hanim elenseydi iyi olurdu harbi

   1. ekip bu hafta Yeşim den yana bilezikleri Yeşim e verecekler
    ekip Yeşim dostluğu nerden gerekti acaba !?

  1. ali yeşimin yaptığına bak filiz hanım açıkladı ben artık yeşimi tutmuyorum yeşim 1 puanla çeyreği kaçırdı diye üzülüyordum ama yeşim miyaseden beter çıktı aslıhanı işinde etmiş sende yeşimi tutma biz bakmaya devam edelim ali bilezikleri kim kazanıyorsa kazansın sende bende kafamıza takmayalım kim gidiyor kim kalıyor önemli değil biz yarışmaya bakıp yorumumuzu yapalım

   1. Hemen herşeye inanmayın nerden biliyorsunuz bunları ben inanmıyorum Yeşim öyle biri değil hiç inanmadım ben iftira atmayın😔

    1. Yeşim’in açıkladığı bölüm numarasını vereyim. Orada izleyin! Kendi itiraf ediyor.

 6. Aynen ben hic kimseyi tutmaya cam gelinlerden boş ver haketten kazansın bilezikleri evet yeşim i tutmaya cam özür dilerim ne yeşim ne de miyase yi tutmam ben sadece gelinim mutfakta yi bakarım sadece bu kadar gelinim mutfakta yi sevim o yeter bana tabiki gelinim mutfakta şuan zuhal den daha iyi gidiyor program olarak gelin tutmak güzel değil eskiden sadece bir gelin tutuyordum oda ezgi y di başka değildi şimdi eskileri bile görmek istemiyorum gelinim mutfakta da şöyle dişli rakip gelse programa iyi olacak bence ben sunucu nursel ergin bile kafama takmiyorum ne yapıyor sa yapsın ilgilendirmiyor sunucu beni bundan sonra sadece gelinim mutfakta yi bakacam kimseyi tutmaya cam ordan harbi

  1. aynen ali boşver biz programa bakalım strese girmeyelim kim kazanıyorsa kazansın tuttuğumuz yeşim böyleyse öbür gelinleri düşünmek bile istemiyorum ali zuhalin yarışmasından zevk almıyorum git gide kalites, düşüyor sadece puanlama yaparlarken bakıyorum çoğu yemek yapmayı bilmiyor zaten 2 haftadır erkek yarışmacılar kazanıyor büyük ihtimalle cuma günüde erkek kazanacak bu şu anlama geliyor kadın yarışmacılar bir birleriyle uğraşmaktan yemek yapamıyorlar erkek yarışmacılarda bunu fırsat bilip aradan ödülü götürüyorlar

 7. Varya yeminle şimdi deli oldum yeşile bir verdi ya yeminle deli oldum ya vallah yeşimin hakkını yediler ya inşallah yatamazlar bugün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu