Zuhal Topal'la Sofrada

6 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Eda Yıldız)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 6 Şubat Perşembe Eda Yıldız yarışacak. 27 yaşında ve aslen Niğdeli olan Eda, programın 334. bölümünde iddialı menüsü ile yarıştı. Kaynanaların lezzete değil, intikam duygusuna göre bugün 6 Şubat Perşembe puanları verilmesi nedeni ile Eda istediği puanları, maalesef alamadı. 

=> Bu arada 20 Şubat Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Puan Durumu ve verilen puanları görmek için tıklayınız.

Hafta başında Ziyafet’in gelini iyi bir yemek yapamadığı için diğer kaynanalar da hak ettiği puanı verince Ziyafet’in fitilini ateşlemiş oldular. Gittiği her yerde en düşük puanı vermesi, gelinlerin moralini yerle bir etti.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 13 Şubat Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bakalım bugün Zuhal Topal 6 Şubat Perşembe Puanları sırasında Ziyafet elinde kalan 3 puanı Eda’ya mı verecek. Yoksa Cuma günü yarışmacısına mı saklıyor? Hep birlikte göreceğiz. 

=> 7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu? sonucunu görmek için tıklayınız.

6 Şubat Perşembe Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Hafta başından beri sunucumuzun beğendiği yemeklere kaynanalar oldukça düşük puan vermesi kafaları karıştırsa da en doğru puanı sunucumuz verdiği için bizler açısında gelinin başarılı olup olmadığı, sunucumuzun verdiği puanlara göre kıyaslama yapıyoruz.

=> 7 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 6 Şubat Perşembe (334. Bölüm)

6 Şubat Perşembe (2020) günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Eda Yıldız. Kendisi aslen Niğdeli olsa da İstanbul da ikamet etmektedir. 2,5 yıllık evli ve ikiz bebek annesi olan Eda, bugün eşinden öğrendiği taktiklerle kaynanaları etkilemeyi planlıyor. Dikkat: bugün Zuhal Topalla puanları yazının son kısmında verdik.6 Şubat Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 334. bölüm

Son zamanlar da haftanın birincisi olan yarışmacıların aldıkları puanlara baktığımızda, 30 üstü puanlar olduğu işçin bugün Eda hafta finalinde kazanmayı planlıyorsa, Zuhal Topal’la Sofrada 6 Şubat Perşembe Puan durumu sonucunda, en ez 31 puan alması gerekiyor.

6 Şubat 2020 Perşembe günü bu haftanın dördüncü bölümü olan 334. bölümde yarışacak olan Eda Yıldız ile kaynanası Filiz Kılıç hakkında ki bilgileri hemen yazının devamında sizler için paylaştım. Bu yazıyı sadece 6 Şubat 2020 Perşembe Zuhal topal kaç puan verdiğini öğrenmek için gelenler yazının son kısmına bakmasını rica ediyorum. 

Eda Yıldız (6 Şubat Perşembe Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Eda Yıldız - 6 Şubat 2020 Yarışmacı gelin

 • 27 yaşında
 • 2,5 yıllık evli
 • İkiz bebek annesi
 • 1,76 boyunca
 • Aslen Niğdeli
 • İstanbul da yaşıyor

Filiz Kılıç (6 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Filiz Kılıç - 6 Şubat 2020 Perşembe Yarışmacısı

 • İki çocuk annesidir
 • Bir kızı bir de oğlu var
 • İzmir ilinde ikamet ediyor
 • Gelinine çok güveniyor
 • Koku takıntısı var
 • Uzun tırnaklarla yemek yapılmasını asla istemiyor

Eda Yıldız eşi ile ortak arkadaş vasıtası ile tanıştıklarını açıkladı. Kaynanası Filiz hanımda 4 ay konuştuklarını 4 ay nişanlı kaldıklarını ve 4 ay sonrada evlendiklerini, şu an ise 2,5 yıllık evli olduklarını açıkladı. Not: Bugün 6 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması yazının sonunda verdim.

6 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Eda’nın Menüsü 

 • Domates Çarbası
 • Zeytinyağlı Lahana Sarması
 • El açması Boşnak Böreği
 • Mütebbel
 • Patates Püresi
 • Dana İncik
 • Yeşil Salata
 • Elmalı Profiterol

Zuhal Topalla Sofrada 6 Şubat Perşembe Puanları Verilecek menü


her ne kadar 2,5 yıllık evli olsa da eşinin den öğrendiği yapım teknikleri ile kaynanaları etkileyeceği konusunda kendisine çok güveniyor. Bu arada Eda’nın eşi aşçı falan değil. Yanlış anlaşılma olmasına. Kendisi İnşaat mühendisi ama çok iyi yermek yaptığı için Eda’ya da işin sırrını öğretmiş diyelim.

Kayın valideler Eda’nın menüsünü gördüklerinde verdikleri tepkiyi aynen aktarıyorum.

Çok basit
Ana yemek çok basit
Domates çorbasını beğenmedim
Pilavı yok. Riskli yemeği yok Kaynanaların Eleştirisi

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 6 Şubat Puanları sırasında Eda, tıpkı Saadet Kaçar gibi hakkını savunacağını ve kendisini ezdirmeyeceğini dile getirdi. Eşi de hakkını yedirmeyen birisi olduğunu hatta müşteri hizmetlerini aradıklarında hemen Eda’ya telefonu verip sorunu çözdürdüğünü açıkladı. Anlaşılan, tansiyonu yüksek bir bölüm izleyeceğiz. 

*************************
” 6 Şubat 2020 Perşembe Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

6 Şubat Perşembe Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu için Eda’nın kazanabilmesi için en az 31 puan alması gerekiyor. Aksi halde kaybedenler arasına dahil olacak.  Zuhal Topal'la Sofrada 6 Şubat Perşembe Puan Durumu alacak Gelin ve kaynanası

Son bölümde yarışan gelin çok iyi başlasa da sonu çok iyi bitmedi. 28 puanda kaldığı için kesin olarak elenenler arasına adını yazdırmayı başardı. Bakalım Eda, Zuhal Topal 6 Şubat Perşembe puanlaması sırasında 30 puanı geçmeyi başarabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

Dikkat: Zuhal topal bugün kaç puan verdi sorusunu cevabını yazının en son kısmında verdik.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (3-7 Şubat 2020)

Bu hafta oldukça iddialı yarışmacılarla 3 Şubat 20202 Pazartesi günü yeni bir haftaya başlamış olsa da ilk gün yarışan Özlem yemeklerini istediği gibi yapamayınca kaynanalar da doğal olarak acımadan 3 puanları verdiler. Not: Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 6 Şubat Puanları hemen yazının alt kısmında verilmiştir.

İlk gün yarışan gelinin üç puan alması demek hafta boyunca kaynanaların sen bana 3 verdin muhabbeti dönmesi demek olduğu için kaynanalardan dişe dokunur puanlar gelmedi. Şu ana kadar Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunu aktaralım.

 • 3 Şubat Pazartesi Puanı (Özlem Yeni) = 18
 • 4 Şubat Salı Puanı (Figen Güleç) = 30
 • 5 Şubat Çarşamba Puanı (Zarina Zeka) = 28
 • 6 Şubat Perşembe Puanı (Eda Yıldız) = 33

Kaynanaların çekişmesinde ezilen gelinler olduğu için hakkı ile puan veren neredeyse hiç bir kaynana olmadığı için Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı, bizler için belirleyici olacak.  

6 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Eda’nın Puanları)

Ziyafet 6
Çiseli 6
Şefika 5
Güneş 7
Zuhal Topal   9
TOPLAM  33

**6 Şubat 2020 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 6 Şubat Perşembe Fragmanı

27 yaşında ve henüz 2,5 yıllık evli olan ikiz annesi Eda Yıldız’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 334. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu