Gelinim Mutfakta

6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netlik Kazandı!

Gelinim Mutfakta 6 Şubat Perşembe günün birincisi kim oldu? Bu hafta üç gün üst üste çeyrek altını alan Dilara son iki bölümde de alması haline bir rekora imza atacak. Bugün Gelinim Mutfakta 6 Şubat Perşembe Puanları sırasında, eleme potasına düşecek isim %100 belli olacak. Şu an 6 Şubat puan durumu öncesinde eleme potasına en yakın iki isim Nihan ve Burcu olduğunu görüyoruz.

=>  Gelinim Mutfakta 27 Şubat Perşembe Günün Birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta puanları sırasında hem Burçin’in kayın validesi Özden hanıma, hem de Nihan’ın kayın validesi Nurcan hanıma çok büyük bir iş düşüyor. Her iki kaynana da bugün risk almalı ve rakibini düşürücü puanlar kullanmalı.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 20 Şubat Perşembe Günün Birincisi hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız

Bugün 6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olacak isim hakkında herhangi bir bilgi olmadığını ama puan tablosuna baktığımda Burçin’in yeri son yaşanan olaylarla kıyasladığımda asla doğru olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle Bugün Burçin ‘in günü olacaktır.

=> Bu arada 13 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

6 Şubat Perşembe puan tablosu sonucunda Nihan’ın ise eleme potasına temelli olarak düşeceğini, hafta final,nde ise kesin olarak eleneceğini düşünüyorum. Fatih Ürek geçen hafta finalinde neden Nihan’ın kalmasını istediğini hala anlamış değilim. Not: 6 Şubat Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> 7 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görmek için tıklayınız.Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseli

Gelinim Mutfakta 6 Şubat Puanlama kısmında sanırım kayın valideler de rekora koşuyor. Hemen hemen hepsi bu hafta çok iyi performans gösterdi. Kendi gelinlerini bulma noktasında kayın valideler gelmiş geçmiş en yi haftasını yaşadı diyebilirim. 

Nihan ile birlikte yarışmaya katılan Ayça halen kendisini gösteremedi. Gerek tartışmalar da gerekse puanlamalarla henüz kendisini kanıtlayamadı. Bugün kaynanası işle yaşadığı sıkıntı sonrasında halen böyle düşünmeye devam edersek, sanırım yakın zaman da Ayça da gider. Bugün Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucunda Ayça’nın zirveye yerleşme ihtimali, neredeyse yok diyebilirim. 6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün 454 bölüm

6 Şubat Perşembe haftalık toplam puanlar sonrasında geriye sadece bir bölüm olan hafta finalinin olacağı Cuma günü kalacak. Dilara ilk üç gün çeyrek altını alan gelin oldu. Son iki bölümde de çeyrekleri kazanacak olursa daha önce kırılmayan bir rekora imza atmış olacak. Dikkat: Bugün 6 Şubat Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmı, yazının sonunda tablo içinde verdik.

6 Şubat Perşembe günü yani bugün çeyrek altını alan Dilara olmasın diye geriye kalan üç yarışmacı neredeyse el birliğinde savaşacaklarını düşünüyorum. Dikkat ederseniz, Ayça kayın validesine hesap sormaya gittiğinde, Nihan Ayça’nın yemeğini karıştırmaya gitti. Bence tek sebebi Dilara kazanmasın diye yaptı. 

Gelinim Mutfakta 6 Şubat Perşembe Puan Durumu (2020)

3 Şubat 2020 Pazartesi günü haftaya başladığımız bu hafta birazdan 6 Şubat Perşembe puanlaması yapılacak. Tabi öncesinde yarışmacılar günün yemeğini sunum kısmına getirmesi gerekiyor. Dilara 6 Şubat Gelinim Mutfakta Puan durumu sonrasında halen aradaki puan farkını koruması halinde kesin olarak bilezikleri kazanacak.Gelinim Mutfakta 6 Şubat Perşembe Günün Birincisi Ayça

Tabi bir taraf bilezikleri isterken başka bir taraf da eleme potasına düşmemek için çaba gösterecek. Bugün 6 Şubat Perşembe puanlaması sırasında eleme potasına düşmemek adına yoğun çaba gösterecek olan yarışmacı Nihan, en yakın rakibi ile arasındaki 2 puan farkı kapatmak zorunda.

Elif Akçam Neden eldi diye bana gelen bir çok mail var. Şahsi fikrim Elif’in elenmesinde Burçin’in dahli olduğu yönünde. Bu bilgi değil, tahmin olduğunu söylemek isterim.Gelinim Mutfakta 6 Şubat Perşembe Puanları verecek kaynanalar

Bana göre güçlü bir yarışmacıyı elenen Burçin, bugün eleme potasına düşer mi? Asla düşmeyecektir. Bu nedenle si 6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi Burçin olmasını bekliyorum. Bakalım tahminlerim doğru çıkacak mı? Hep birlikte göreceğiz.

Ayça, Gelinim Mutfakta Son bölüm de kaynanası Zübeyde’nin verdiği röportajı izlediğinde beyninden vurulmuşa döndü. Hemen yemeğini de bırakıp kayın valideler odasına gidip, aynen şu sözleri Zübeyde hanıma söyledi.

“Anne sen ne yaptın! İçeride ben neler duydum biliyor musun sen?”
Yarışmacı Ayça

Şahsen yemek yarışmasına gelip bir de gelinim yemek yapamıyor. O sebeple her defasında buluyorum demesi, bence hiç söylenecek laf değildi. Ayça’yı rezil etmekten başka bir şey olmadığını düşünüyorum. Dikkat : bugün çeyrek altını alan gelini yazının sonunda açıklanmıştır.6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verecek kayın valideler

Bugün Gelinim Mutfakta 6 Şubat Puan durumu sonucun da bazı bilgiler kesinlik kazanacak.

 • Eleme potasına düşen isim belli olacak
 • Bilezikleri alacak kişi büyük oranda belli olacak

Bu iki bilgi, zaten haftanın en çok merak edilen puanları olduğu için 6 Şubat Perşembe puanları bu haftanın kaderini belirleyeceğini söylemek isterim.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Kanal ve yapım elbette programın reytinglerini artırmak zorunda. Ancak izleyenlerin bile içine kurt düşürecek olayların peşinden gitmesi yada gittiğini hissettirmesi yanlış olduğunu düşünüyorum. Tıpkı Burçin’in 2 defa elenmesine rağmen kalması ve sonrasında çıkan haberlerde Elif’in de gitmesinde parmağı olması gibi olaylarda haber çıkar çıkmaz gerekli açıklama yapmak zorundaydı. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında verdim.6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Dilara

6 Şubat Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Şahsi fikrim bugün çeyrek altını alacak isim Burçin olacak. Çünkü; Burçin çeyreği alamazsa eleme potasına düşme ihtimali var. 

6 Şubat Perşembe haftalık toplam puan durumu sonucu henüz belli olmadan önce gelinlerin aldığı haftalık toplam puan durumuna gelin hep birlikte bakalım. Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi

Dilara şu an 47 puanla zirvede yer almaktadır. İkinci sırada ise Ayça 39 puanla ikinci sırada kendisine yer bulduğunu görüyoruz. Üçüncü sırada ise olaylı isim Burçin 33 puanla yer alırken şu an için son sırada yer alan isim Burçin’den 2 puan geride 31 puanla Nihan’ın yer aldığını görüyoruz. Bugün kim birinci sorusuna cevap Dilara olması halinde final de kesin olarak bilezik kazanacak.

Gelinim Mutfakta 6 Şubat Lahana Makarnası

 • 200 gram kıyma
 • 1 bardak domates suyu
 • 1/3 lahana
 • 1/2 çay kaşığı tuz
 • 4 çorba kaşığı sıcak su
 • 1 çorba kaşığı kadar sirke
 • 3 diş kadar sarımsak
 • 4 dal limoni kekiği
 • 200 gram kadar domates püresi
 • 1 çay bardağı et suyu
 • 1 adet orta boy soğan
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 3 çay kaşığı kadar tereyağ
 • bir tutam şeker
 • Muskat

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Artık adım adım hafta finaline yaklaşırken, Dilara’nın puan olarak ciddi fark attığını görüyoruz. Bugün yapılacak olan Lahana makarnası yemeğinde rakipleri ile arasındaki puan farkını koruması halinde, yarin yani gelinim mutfakta final bölümünde kesin olarak bilezikleri alabileceğini buradan duyurmak istiyorum. Not: çeyrek altını bugün kim  kazandı? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdim.

Lahana makarnası kimin için diye elbette merak ediyorsunuz. Zira diyete girenlerin dile getirdiği tek şey glüten direnci oluyor. Yani ekmek ihtiyacı oluyor. Bunu karşılamak adına makarna tükettikleri için zayıflama süreci daha ağır ilerliyor.6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını alamayan Nihan

Tam da bu şekilde zayıflama konusunda zorlananlar için hamursuz makarna diye de bilinen Lahana makarnası yapılacak. Fatih Ürek 45 dakika süre verdi.

Şahsen bu süre fazla bile olduğunu düşünüyorum. Bu denli kolay bir yemek de 6 Şubat Perşembe puanlama sonucun da bakalım bugün günün birincisi kim hangi gelin olacak? Merak etmeyin bu sorunun cevabı hemen alt kısımdaki puan tablosu sonucunda görebilirsiniz.

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 6 Şubat Puanları (06/02/2020 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Burçin :1
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini5
Nihan :4
Ayça :4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Zübeyde‘nin verdiği Puanlar

Burçin :3
Dilara :5
Nihan :4
Ayça=> Zübeyde’nin Gelini1

*************************
” 6 Şubat 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurcan‘ın verdiği Puanlar

Burçin :1
Dilara :3
Nihan: => Nurcan’ın Gelini5
Ayça :4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Burçin : => Özden’in Gelini5
Dilara :1
Nihan :1
Ayça :1

*************************

Gelinlerin 6 Şubat 2020 Perşembe Toplam Puanları

Burçin131510
Dilara553114
Nihan445114
Ayça414110

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3 Şubat – 7 Şubat Haftası) – Perşembe

*************************
Burçin : 33 + 10 = 43
Dilara : 47 + 14 = 61
Nihan : 31 + 13 = 44
Ayça  : 39 + 10 = 49

*************************

Gelinim Mutfakta 6 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

6 Şubat Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DİLARA & NİHAN
Gelinim Mutfakta 6 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ NİHAN (Gitmeden önce hediyesini aldı!)
6 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURÇİN & AYÇA

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Şubat 2020 Cuma Fragmanı İzle

7 Şubat 2020 Cuma günü, bu haftanın ortasında yani 7 Şubat Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. (455. bölüm fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu