Kördüğüm

6 Temmuz Kördüğüm 334. Bölüm Özeti Ve Fragmanı Meethi, Artık Yürüyebiliyor!

Kördüğüm 6 temmuz özeti birazdan detaylı olarak aktaracağız. Kördüğüm 334. bölüm özeti için en mühim olay Ambika, kurduğu tuzak sayesinde Akash ile Meethi’nin ölmesini değil kurtulmasını sağladı.

Kördüğüm 334. Bölüm Özeti

Visnhu işten kovulmuş ve ağlamaklı bir halde evin yolunu tutarken tapınağın yanına gelir. Bu sırada Mukta’nın aradığını görünce gözlerindeki yaşları silip telefona cevap verir. Mukta akşam iş yemeği olduğunu ve iş yerinde konumu arttığından dolayı katılması gerektiğini ama izin vermediği takdirde gitmeyeceğini söyler. Visnhu ise zaten işten çıkmış bir de üzerine kıskançlık yapıp Mukta’nın da işten kovulmasını istemez. Hüzünlü bir ses tunu ile tabi hayatım gidebilirsin deyip izin verir. Mukta, eşinin ses tonunu hiç beğenmez ve bir problem mi var? der. Ancak Visnhu her hangi bir şey yok sen keyfine bak hayatım deyip telefonu kapatır. İşten kovulduğundan dolayı çok mutsuz olan Visnhu tapınaktaki putlara derdini anlatır.

Meethi’nin yanına gidelim. Burada Ambika’nın oyunları sahne olmakta. Akash’ı kötü hava şartlarında dışarıya gönderdi. Meethi de Akash’ın nereye gittiğini merak etmeye başladı. Ambika da o sana sürpriz yapmak için dışarı çıktı. Birazdan gelir. Sen merak etme gibisinden sözler söyler ama Meethi bu havada dışarı çıkılmayacağını bildiğinden çok endişe eder. Akash ise Meethi için güzel iki adet buket alır. Geri eve bu havada nasıl döneceğini düşünür. Siz bir hayli fazla olması Akash’ın da gözlerini korkutmuştur. Mukta ile Yuvan (Yuvraç) iş yemeği diye bir otelin restoranına gelirler. Yuvan şirketi için rezerve edilmiş masanın hangisi olduğunu sorar. Ancak görevli böyle bir rezerve yapılmadığını söyler.

Yuvan yani Yuvraç yalandan iş yeri müdürü ile görüşüyormuş ayakları yapıp bir de fırça atar. Daha sonra Mukta’nın yanına gelip toplantı iki gün sonra yapılacakmış. Müdür konu hakkında bilgilendirmek için mail attığını Mukta’ya anlatır. Mukta hemen eve gidelim diye çıkışır. Yuvan ise bu patronuna hakaret olarak kabul ediyorum. Akşam vakti restorana kadar geldik. Patron çalışanları ile yemek yiyemez mi der. Mukta ne yapsın eli mahkum. Geç kalmamak şartı ile kabul eder.

Akash Kaza Yaptı Kördüğüm 6 Temmuz Cuma Özeti

Akash ise sis yolda iyice bastırmıştır. Ama çok dikkatli sürmektedir. Meethi ise odasında duramaz ve devamlı dışarıdan yolu kontrol eder. En sonunda telefonla arayıp Akash’a ulaşmak aklına gelir. Ancak Akash’ın telefonu kapsama alanı dışındadır. Ambika ise Meethi’nin bu panik halini gördükçe çok mutlu oluyor. Akash bir daha asla bu otele geri gelemeyecek der. Akash yolda ciddi bir kaza atlatır. Kazayı kurtarmayı başarsa da fren yağı biter. Ambika planını devreye sokar ve Akash’ın telefonu ile Meethi’ye mesaj atar. Meethi heyecanla dışarı çıkmak ister. Görevli bu havada çıkmayın dese de ikinci bir mesajı alan Meethi sise doğru gider. Ambika artık hem Meethi’nin hem de Akash’ın bu siste kalacağını ve soğuktan öleceğini düşünüp sevinir.

Meethi, Akash’ı Ölümden Kurtarır 6 Temmuz Kördüğüm Özeti

Visnhu ise ben işten çıktığımı Mukta’ya nasıl açıklayacağım diye düşünüp giderken bir restorana Mukta’yı ve karşısındaki erkeği fark ediyor. Ellerindeki çiçeği düşürüyor. Meethi de karanlık, sis ve soğukta Akash’ın nerede olduğunu merak edip arar. Ancak bu Ambika’nın bir oyunu olduğunu bilemez. Hemen Akash’ın telefonunu arar. Ambika meşgule atıp orada geber der. Meethi Akash’ı ararken kazaya tanık olur. Kaza yapan kişi Akash’tır. Arabası ağaca çarpmış ve yuvarlanmaya başlamıştır. Meethi ile Akash içi uçurumun kenarında bir birlerine seslenip sesini duyururlar. İkisi de ölümün kıyısından birlikte kurtulurlar. Bu arada Visnhu restoranı basmak yerine eve gitmiştir. Çok geçmeden Mukta da eve gider.

Kördüğüm 334. Bölüm Özeti Resim 1

Evde, Mukta eşine yemek hazırlamak ister. Visnhu reddeder. Mukta gene de iki tabak koyar. Visnhu sen bu gün akşam yemeği yedin gördüm seni orada yönetim kurulu falan yoktu. Sadece iki kişi vardı. Biri sen diğeri de patronundu der. Mukta da toplantının 2 gün sonraya ertelendiğini daha sonra da haber vermeyi unuttuğunu söyleyip kocasından özür diler. Visnhu ise bunlara inanmaz ve yalan söylemendeki asıl amaç neydi Mukta der. Visnhu kapıdan dışarı çıkarken Mukta da arkadan yalan söylemediğini haykırsa da beyhude bir çabadır.

Meethi İle Akash Yürüyerek Otele Geldi Kördüğüm 334. Bölüm Özeti

Sankrant ise ağabeyini merak eder. Görevli Akash’ın dışarı çıktığını haber edince polisi aramak istediği sırada Akash ile Meethi yürüyerek geldiğini gören Ambika şok olur. Sakrant ne olduğunu sorar. Akash da kaza geçirdiğini ama ciddi bir şeyin olmadığını söyler. Meethi, Ambika’ya çok teşekkür eder. Sen olmasaydın kocam bir başına ölmüş olacaktı der. Meethi ertesi gün yola çıkacakları için hemen odasına gidip eşyaları toplamaya başladığında yılan konulan sepeti fark eder. Akash her ne kadar sahte yılan koyduğunu söylese de onu kim değiştirdi üstüne Akash yanında telefonu yoktu ama ona biri Akash’ın telefonundan mesaj atıyordu diye düşünüp bu işlerin arkasında kim olduğunu merak eder. Kördüğüm 334. bölüm özeti ilk iki partı burada son buldu. Son iki partı aynı gün içerisinde ekleyeceğiz

Kördüğüm 6 Temmuz Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

32 Yorum

 1. KIZLAR HEPINIZE IYI GECELER TATLI RUYALAR ALLAH RAHATLIK VERSIN HEPINIZE GUZELLERIM BENIM??

 2. ALLAH , pis olanı temizden ayırmak için , pis olanların hepsini bir birinin üzerine koyup yığarak cehenneme atmak için böyle yapar. İşte onlar ziyana uğrayanların ta kendisidir.

  ??Enfal süresi 37. Ayet ??

  ?????

  ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

  ?????

  ????

  Hayırlı sabahlar hatun kişilerim nasılsınız. SALİHAMM Melek nası. Kızlar yorumlara göz atsamda tam okuyamadım. Hepinize selam olsun. Dün hazırlık yaptık bu akşam oğlumun kına gecesi nasipse. SiZe selam vermek istedim. Dualırınıza talibim.

  ????

  GÜLÇİÇEĞİM nazlı kız nasılsın seninde yokluğun belli en yaKın zamanda göncem İnşaAllah

  ????

  Beni ismen soran herkese teşekkürlerimi iletirim sevgili hatunlarımm. Rahmana emanetsiniz emanetiz hepimiz vede özelliklede yavruralarımız emanet ????

 3. Din kardeşinden bir cefâ gördünse, onun bin vefâsı olduğunu hatırla!.. Çünkü iyilik, günâha karşı şefaatçi gibidir.!! HZ MEVLANA….
  …..,
  Hepinize Selamlar sevgiler Hayırlı GÜNLER Değerli Arkadaşlar Mutlu Huzurlu bigün Geçirmeniz dileğiyle…

  …,….

 4. NURDANIM değerli ablam ALLAH Yar ve yardımcınız Olsun Rabbim işlerinde Kolaylık versin oğlunun hep hayırlı işlerini gör inşAllah Herşeyden büyük olan ALLAH Oğlunun hep hayırlı Bi evlat Olmasını nasip etsin SAnada Eşinede . Rabbim Damat olduğu Günüde Göstersin Bitanemm. Bendeİdare Ediyorum Hamd olsun

 5. NÂZIM Günaydın hayırlı Sabahlar Bitanem ALLAH Amcana Şifa versin İnşAllah. İlk Sen Olduğuna Göre Sana ? Bi yüzük Hediye Ediyorum Güle güle Tak
  ……
  ECEM Sanada günaydın hayırlı sabahlar Hoş geldin

 6. SALİHA Abla Melek Nasıl Kendin Nasılsın iyimisin Canım İnternet Yükkettinmi
  ….
  RÜYAM Kaç Gündür Sohbet Edemedik İnşAllah Sağlığın Shatin İyidir Bacım
  ….
  AYSEL Abla Sende İyisindir İnşAllah Oğlunla Birlikte
  …..
  ELAMM Yoksun Kaç Gündür Migrenin Tutmamıştır İnşAllah

  İNCEM Sen Nerdesin Kardeşim
  ….
  ZEYNEP Ablasının Güzeli Seninde Tedavin İyi Gidiyordur İnşAllah
  …..

 7. FİLİZİM ÖZETLER GÜZEL AMA KENDİNİ ÇOK YORMA BİTANEM ZATEN ANNENDE RAHATSIZ BİDE MENZUYET TÖRENİN VAR ALLAH YARDIMCIN OLSUN HERŞEY GÖNLÜNCE OLUR İNŞALLAH. ANNENİNDE TEDAVİSİ İNŞALLAH İYİ GİDİYORDUR

 8. Kızlar Fazla Yazamassam Merak Etmeyin Çünkü Elektrikler Gidip Geliyor Telefonumun şarjı olmuyor Değerli Dostlarım ALLAH’A emanet olun Ara ara Gelirim Görüşürüz

 9. “ALLAH’ım dalalete (sapıklığa) düşmekten veya (başkalarını) dalalete düşürmekten, hataya düşmekten veya (başkasını) hataya düşürmekten, zulmetmekten veya zulme uğramaktan, cahillik etmekten veya cahillikle karşılaşmaktan, sana sığınırım ”{{Amin}}???

  Tünaydın herkese ????

  Gününüz aydın olsun inşallah..
  Gülümsemeniz hiç bitmesin ???

  NURDANIM HAYIRLI OLSUN DATLI BACIM ???ALLAH İŞLERİNDE KOLAYLIK NASIP ETSİN İNŞALLAH… ÖMÜR BOYU GÜZELLİKLERİYLE YAD EDECEĞİNİZ Bİ GÜN OLUR SİZİN İÇİN İNŞALLAH ?????

  GÜLÜM ÇİÇEĞİM GÜLÇİÇEĞİM SAĞOL BITANEM OĞLUMLA BİRLİKTE ÇOK İYİYİZ ELHAMDÜLİLLAH ???SEN NASILSIN???

 10. Kankaların bitanesi DENİZİM

  Günaydın hayırlı gunler cantanem

  Nasilsin canım kankam??

  Kaç ay oldu ne denk gelebildik ne doğru dürüst konuştuk ????

  Özledim seni çok???

  Seni çok seviyorum CANTANEM???

 11. NAZ ABLOŞ?
  GÜLÇİÇEK ABLOŞUM?
  AYSEL ABLOŞ?
  NURDAN ABLOŞ?
  ECEM?
  HOŞGELDİN CANIM ?

  NASILSIN ABLOŞLARİM HAYİRLİ SABAHLAR

 12. NURDANEM ❤❤❤ AYSELIM ❤❤❤GULCICEYIM ❤❤❤ DENIZ KENTLIM ❤❤❤ SALIHAM ❤❤❤ RUYAM ❤❤❤ ECEM ❤❤❤ BAHAR ❤❤❤ ZEYNEPCIM ❤❤❤ DEFNEM ❤❤❤ ZULEYHAM ❤❤❤ ALMIRAM ❤❤❤ HELLINIM ❤❤❤ MANYACIM ❤❤❤ GIZEMCIM ❤❤❤ KIZLAR BENI SORAN HERKESE COK TESEKKUR EDERIM BEN COK SUKUR IYIYIM INSALLAH SIZLERDE IYISINIZDIR CANLARIM BENIM ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 13. ECEM SEN DAHA ONCEDE BURDA YAZMIYORMUYDU CANIM BENIDE ARANIZ ALIRMISINIZ DIYE YAZMIŞSIN YOKSA BEN MI YANILIYORUM CANIM ??

 14. AYSELİM ALLAH Oğluna da Sanada Hep iyilik Versin Abla RABBİM Hep Anne Oğul Mutlu Etsin Sizi Bitanem. Bende Hamd olsun İdare Ediyorum ???
  ❤❤
  NÂZIM Hep iyi Ol Canım Arkadaşım Bende hamd olsun Iyiyim de elektrik Sorunumuz Var Telimin Şarjı Olmuyor Ona Canım Sıkılıyor. ?? Hediyeni Beğendinmi Nazım Artık Taktıkca Beni Hatırlarsın Bitanem ❤❤❤
  …..

 15. HELİNİM Ablasının Bitanesi Teşekkürler Şükür Diyeyim Sen Nasılsın iyimisin ❤❤

 16. GULCICEYIM BIRTANEM HEDIYE SENDEN GELIRDE BEN BEYENMEZMIYIM COK BEYENDIM CANIM KARDEŞIM BENIM ??

 17. NÂZIM Beğenme ne Çok Sevindim Daha Güzellerine Saliksin Değerli Kardeşim. NelerYapıyorsun Bakalım Canım ❤❤❤

 18. GULCICEYIM VALLAH EVDEYIM SICAKLARDA DIŞARIYA CIKAMIYORUM CANIM YA NAZLA UGRAŞIYORUM BIRTANEM SEN NELER YAPIYORSUN GUZELLIM ??

 19. Valla NÂZIM Aynı Durumdayız Bende Evden Dışarı Çıkamıyorum Sıcaktan Bende Yeğenim Fatımayla Uğraşıyorum Brakmıyor Dinlenmeğe Yaramaz Çocuk. Demek Sende Nazla Uğraşıyon Yerim Onu Ben Teyzesinin Bitanesi Öp Benim için Nazı Canım ❤❤❤

 20. GULCICEYIM KUCUK FATIMA SENIN ABININ KIZIMI CANIM SENIN ABIN NASIL OLDU IYLEŞTIMI SENDE FATIMAYI BENIM YERIME ÖP BIRTANEM ??

 21. Evet NÂZIM Abimin Kızı Dünya Tatlısı Maşallah Teşekkürler Teyzesi Oda Ellerinden Öpsün Bitanem Çok Şükür ALLAH a Nâzım Abim Günden Güne Sağlığına kovuşuyor Allahın İzniyle Dahda İyi Olacak

 22. Naz ablosum ben ah kalbime yaziyorum seninle tanismisdik biz
  hos buldum ablalarim bende kendimi tanitiyim size

  ismim aslen ecem diyil takma isim olarak kullaniyorum
  gercek ismimi soyleyemem benim ailemden bu dizileri seyreden cok beni burda gorurlerse fena olur
  15 yasim var gurcustanliyim ama azeride buyudum
  okumuyorum 9 sinifdan cikdim
  ev kiziyim ama Allah hic kimsenin basina ev kizligini nasip etmesin ev temizlemekden bikdim
  ama 2 yila calisicam
  televizyon seyretmeyi oyun oynamayi sarki dinlemeyi kuzenlerime vakit gecirmeyi cok severim
  orumcekden cok korkarim fobim yani yukseklikden karanlikdan korkarim
  bu kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu