Kördüğüm

7 Ağustos Salı Kördüğüm 366. Bölüm Özeti Karji, Meethi’nin CD’sini Buldu!

Kördüğüm 366. Bölüm özeti ilk kısmın özetini daha önceden vermiştik. Bu başlık altında Kördüğüm 7 Ağustos özeti vermeye gayret edeceğiz. 7 Ağustos da ekrana gelecek olan bu bölümün en önemli kısmı Karji, Meethi’nin doldurduğu ve Akash’ın izlemesini istediği CD’yi ele geçirdi.

Kördüğüm 366. Bölümde Neler Olacak?

Şu an da Kördüğüm 366. bölüm özeti (7 Ağustos) son iki partın özetini okumaktasınız. Pakistan da Meethi’nin kaldığı odaya gidelim. Birisi Meethi’nin kaldığı odaya içine taş sarılmış bir kağıt atar. Meethi Kağıdı alamadan Nusrat kağıdı alır ve bu olanları kimseye söyleyememesini ister. Meethi kağıtta ne yazıyor dese de Nusrat bu bilgiyi Meethi ile paylaşmaz. Maiyya ile Gomti bir odayı kilitlediğini Karji fark eder. Daha sonra Maiyya gördüğü rüyayı Akash’a Meethi beni öldürmek istediğini anlatacağım der.

Karji ise bir an evvel bu CD’yi yok et ondan sonra bunu yap diye ablası Maiyya’ya akıl verir ve daha sonra Meethi’nin bir daha bu eve geri gelmemesi için dua etmeliyiz derler. İkili yürürken Karji’nin geldiğini görünce sessizleştiler. Daha sonra ikili odaya gidip Karji’nin yüzüne kapıyı kapattılar. Karji bir anda Meethi’nin doldurduğu CD Akash’ın eline geçtiğini ardında Pavitra, Massi ve Maiyya’nın bu CD’yi almak için neler yaptığı gözlerinin önünden geçti. Zavallı Meethi Pakistan da yaşadığı olayları her gün günlüğüne not etmek ile kafasını doldurur.

Bu gün ise günlüğüne Nusrat’ın evliliği olmadan kendi ülkesine dönmesinin şimdilik mümkün olmadığını , bunu kaldığı evin sahipleri ısrarla ve üstüne basa basa söylediklerini yazar. Daha sonra Nusrat’ın evleneceği kızdan hoşlanmadığını da günlüğüne not ediyor. Zavallı Akash, Meethi ile olan düğününden kalan karelere bakıp eşi Meethi’nin yüzüne dokunur. Ağlamalı bir hal alır. Zubeida ise fabrikaya işçilere yemek götüreceğini istese kendisi ile Meethi’nin bir şart ile geleceğini söyler. Şartı ise kaçmaya çalışıp her şeyi mahvet memesini ister. Meethi de siz söyleyene kadar burada kalacağım diye Zubeida’ya güvence verir.

Ertesi gün Meethi Kartpostal arkasına bazı duygusal cümleler yazıp Asgar’a verir ve bunu postaneye göndermesini ailemin merak etmemesi için yalvarır. Asgar ise pastahaneye götüreceğini ama olayı çaktırmamasını gidip mutfakta yardım etmesini ister. Meethi odadan çıktıktan sonra yazdığı kartpostalı yakar ve der ki Hislerin Pakistan sınırını hiç bir aman çıkamayacak! Bu arada Pavitra Akash’ın elinden CD’yi aldığı için gerçekleri söylediğinde Pavitra’yı evden kovacağını bildiği için Pavitra kendisi Atişgan’a gider.kördüğüm bölüm özeti

Gomti odada sakladığı yerde CD’yi bulamaz. Hemen arkasında Karji’nin dışarı çıktığını görünce peşinden gidip saresinin altındaki CD’yi alır ve tokat atar. Arkasından Maiyya Cd’yi alıp kırar. Gomti de Karji’ye bunları söylememesini sert bir dille söylese de Meethi gerçekleri Akash’a söyleyeceğini buna kimse engel olamaz deyince Maiyya ile Gomti Karji’yi bir odaya kilitler. Kördüğüm 366. bölüm burada son buldu. Kördüğüm 7 Ağustos özetini verdik fragmanı ise alt başlıkta verilmiştir. 

Kördüğüm 366. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=heNs7r4S6YA

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Selam kördüğüm ailesi ooo bu sessizlik bu ne sakinlik böyle hayirdir arkadaşlar.
    Herkes nasil iyisinizdir inşallah bu arada ilk benim hediyem ne bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu