Beni Bırakma

7 Aralık Cuma Beni Bırakma 170. Bölüm Özeti Kerem İle Sıla Yan Yana

Bir birini bu kadar sevmelerine rağmen araya giren onlarca insan ve olaylar nedeni ile ne Tarık ile Sıla ne de Emre ile Zeynep birbirlerine kavuşamadılar. Bu gün sizlere Atv’nin sevilen dizisi olan Beni Bırakma 170. bölüm özeti veriyor olacağız. 

Beni Bırakma 7 Aralık Cuma özetinde bizleri neler beklediğine kısaca değinecek olursak; Sıla artık kendisine yeni bir düzen kurdu ve bu yolda ilerlerken Tarık her defasında ona yardım etmek ister. Sıla Tarık’ın bu hamlelerine nasıl bir karşı hamle yapacak? Zeynep ise annesinin yanında olsa da Bora hakkında gerçekleri tam olarak bilemediği için kızını bu ateş çemberine yeniden itecek. Hadi bu olayları detaylıca alt paragraf 7 Aralık Beni Bırakma bölüm özeti vererek anlatmaya başlayalım. Bu arada [pembebuton]10 Aralık Beni Bırakma özeti[/pembebuton] için tıklayınız.

Beni Bırakma 7 Aralık Cuma 170. Bölüm Özeti

Meltem’in kendisine yaptıklarını bilmeden Meltem ile olan evliliğine gölge düşürmemek adına Tarık samimi bir şekilde Sıla’ya sahip çıkıp köyünden buralara okumaya gelse de kendisi ile yaşadığı evlilik nedeni ile hayatı allak bullak olan Sıla’ya bir hayat sunabileceğini ve okuluna devam etmesini istese de Sıla Tarık defterini kesin bir tavırla kapatmıştır. 

İkinci bir kadın olmak istemeyen Sıla, çalıştığı yerin diğer ortağı Kerem beyin kendisine karşı ilgisini fark edince, Kerem beyi kendisinden uzaklaştırmak yerine Tarık’ı kendisinden uzaklaştırmak ve seni unuttum imajı vermek adına Kerem’in aşkına karşılık vermeye başlayan Sıla hayatının hatasını yapar. İlerleyen bölümlerde Sıla tekrar Tarık’a dönmeye çalıştığında muhtemelen yeni bir Bora olacaktır. 

Dizinin günlük olarak yayınlanması belkide üretkenliği öldürüyor olabilir. Umarım tahminlerimde yanılırım. Emre ile Zeynep kavuşabildiler mi? Kısmen evet ama Zeynep sakladığı sırrı Emre’ye açıklamak istese de Hülya farkında olmadan buna mani olacak.

Zeynep ile Emre kavuştu ve artık bir daha ayrılmayacak dediğimiz anda kimi zaman bilerek ayıranlar olduğu gibi kimi zaman da bilmeden ayrılanlar sebebi ile iki aşık bir türlü kavuşamadılar. Hülya, kızı Zeynep’in ne acılar çektiğini bilmeden Emre ile arasına girip bu ateş çemberinden çıkmasına istemeden mani olacak. beni bırakma 170 (7 Aralık Cuma ozeti) Resim 1

Bora ise eşi Zeynep’i Emre’ye kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Dışarıya karşı cici koca rolleri keserken içeri de Zeynep’i kendisine tam bağlamak ve Emre’ye ait bir şey kalmaması adına Zeynep’in karnındaki bebeği aldırma konusunda kararlı. Ancak Zeynep’i kendi ayakları ile kürtaj masasına getirecek hain planlar içinde olan Bora’nın bu hamlelerini Emre öğrenecek mi? Burası sürpriz olsun arkadaşlar.

Emre ise Zeynep’e gelip buralardan kaçıp gidelim diyecek. Bakalım Zeynep Bora’nın tehditlerine karşı Emre’ye nasıl cevap verecek? İzleyip göreceğiz. Beni Bırakma 170. bölüm özeti burada son buldu. Ancak genede Beni Bırakma 7 Aralık özeti okumanıza rağmen Cuma 170. bölümü izlemek isteyenler için video ekliyorum.

Beni Bırakma 170. Bölüm İzle (7 Aralık Cuma)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. sacmalamaya iyce devam.herkez bir baskasından çocugu var ama açıklamıyo bu avrupada bile olamaz….zeynep vedattan olma.tarık bilmem kımden .zeynep emreden bu ne ya.şimdi meltemde keremden hamıle kalsın olsun bitsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu