Gelinim Mutfakta

7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Yarışmadan Hatice Mi Elendi? Gelinim Mutfakta 7 Aralık Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 7 Aralık bilezikleri kim aldı? Bu sorunun cevabını sitemizi her gün takip eden değerli okuyucularımız kimin elendiğini ve kimin bilezikleri aldığı konusunda daha önceden bilgi sahibi oldular. Şimdi kim bilezikleri kazandı? Hatice mi bilezikleri aldı? Yoksa Hatice elendi mi? tüm bu soruları alt paragraf da cevaplayacağız. Hadi başlayalım. 

=> Gelinim Mutfakta 7 Aralık 2021 Salı Puan Tablosu sonucu için tıklayınız.

Yarışma başından itibaren bu gün 190. bileziğin sahibi, Gelinim Mutfakta 7 Aralık Cuma puanları sonrasında bileziklerini alırken bir gelinde hayallerine veda edecek. Bu gün her hafta finalinde olduğu gibi tatlı yapacaklar. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 21 Aralık Puanlama[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Bu gün 7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorusunun cevabı az çok belli oldu. Ancak verilen fragman bizleri oldukça şaşırttı. Fatih Ürek beş altın bileziğin sahibi olarak Hatice’nin ismini söylemesi izleyiciler tarafından acaba gene Hatice tüm kaynanalardan beş alıp toplamda 20 puan mı kazandı da bilezikleri aldı gibilerinden sosyal medya yıkıldı desek yanlış olmaz. Size şu kadarını söyleyeyim Hatice %100 bilezikleri alamadı. Bu arada [mavibuton]14 Aralık Gelinim Mutfakta bilezikleri Kazanan[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

7 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Bu gün birinci olmak hem alt puanları olan Emel ile Hatice açısında çok önemli iken üst puanlara sahip Cansu ile Elif için de bir o kadar önemli. Bu gün Emel ile Hatice elenmemek için bir birleri ile yarışacaklar. Cansu ile Elif ise beş bileziğin sahibi olmak için ter dökecekler.

Hafta içinde  gelinim mutfakta puanlama da ilk günden itibaren Cansu’nun yaptığı atakları izledik. Bu duruma sevinen de oldu üzülen de oldu. ancak beni şaşırtan Cansu’yu sevdiğini söyleyip sonradan Hatice’nin tarafını seçen Emel’in tavır ve davranışları şaşırttı. Çarşamba gününden sonra Emel de ciddi bir değişiklik oldu. Cansu bu duruma arkada ne konuşuyorsanız diyerek ilginç bir çıkış yaptı.

7 Aralık Cuma Gelinim mutfakta puan durumu ile Cuma puanlar yazımızın ilerleyen kısmında vereceğiz. Bu gün yani Cuma günü, günün birincisi kim olacağı ve beş bileziği kimin alacağı merak ediliyor. Tabi en çok merak edilen Hatice bilezik aldı mı? Sorusu oldu. Genellikle Cuma günleri elenen ve bilezikleri alan kişinin açıklandığı bu başlık dışında günün birincisi kim olduğunu da ayrı başlık altında siz değerli okurlarımıza aktarıyorduk. Şimdi üçüncü bir konuda günün tatlısı ve nasıl yapıldığını anlatan konu açacağız.

Bu yazımızda Gelinim Mutfakta 7 Aralık Bilezikleri kim kazandığını haftalık puan tablosu ile birlikte açıklayacağız. Dün yaşanan aksilik sebebi ile toplam haftalık puanlar net şekilde gözükmediğini sizlerin geri dönüşü sayesinde öğrendik hemen akabinde puanlar ayrıca tablonun hemen altına yazdık. Bu gün de aksilik yaşanmaması adına puanları ayrıca tablonun altına yazacağız.

Kimin eleneceği aslında az çok belli ama fragmanı öyle güzel kırpmışlar ki, acaba Hatice gene beş puan topladı da bilezikleri gene mi aldı? şeklinde düşünmemize itti. Buradan fragmanı öyle güzle kırpıp bizleri her hafta Cuma finalinde şaşırtmayı başaran montaj ekibini takdir ettiğimi söylemeliyim. Böyle bir fragman verilmemiş olsaydı 7 Aralık Gelinim Mutfakta kim elendi sorusunun cevabı büyük oranda belli idi. 

Bizleri hafta başından beri takip edip yazdığımız bu konuların altında fikir beyan eden okuyucularım ile paylaştığım bir haber olmuştu. Hatice daha salı puanlarını yeni almışken gelen bilgi Hatice’nin ilerleyen bölümlerde olmadı şeklinde idi. Bizleri bu haberi doğrulayamadık. Ancak yorum kısmında fikir beyan eden okuyucularımıza bu konudan haberdar ettik.

7 Aralık gelinim mutfakta puanlar verilirken yine haksızlık yine hak yemeler olacak. Artık alıştık. Hele ki dün Ziyafet hanımın yaptığı puanlama sonrasında söylenecek söz bulamıyorum. Dikkat:Gelinim Mutfakta 7 Aralık Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Bu gün Gelinim Mutfakta 7 Aralık günün birincisi Hatice olsa dahi bilezikleri kazanamayacağını Gelinim Mutfakta puna tablosuna bakarak cevaplayalım. Zirvede Cansu 56 puan sahibi, Hatice ise 35 puan sahibi son sırada yer alıyor. Cansu Gelinim Mutfakta 7 Aralık puanları verirken dört kaynanadan bir puan alsa dahi puanı 60 olurken Hatice tüm kaynanalardan en yüksek puan olan beş alsa puanı 55 oluyor ve kesinlikle ve %100 bileziklerin sahibi olamıyor. 

7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanları verilmeden önce son puan durumuna bakalım. Cansu 56 puanla zirvede yer alırken en yakın takipçisi Elif 47 puanla ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırada sonradan taraf değiştiren Emel 40 puanla üçüncü sırada kendine yer bulurken, son sırada Hatice 35 puanla eleme potasında Cuma günü yarılacak. Dikkat: Gelinim Mutfakta 7 Aralık Cuma Puanları sayfanın alt kısımdadır. Ayrıca Gelinim Mutfakta haftalık puan tablosu yazının en son kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 7 Aralık Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Cansu Mu? Elif Mi?

7 Aralık gelinim mutfakta toplam puanlar ve puan durumu ne olduğunu tek tek aktardıktan sonra haftanın en önemli kısmı olan bileziği kimin kazandığını ve kimin elendiğini açıklayacağız. Ben yukarıda az çok bunun olacak olayları söylememe rağmen bu gün sizce kim elendi? Kim bilezikleri aldı? yorumlarınızı bekliyorum.

Ziyafet hanım bir iyisin bir kötüsün. Dün yaptığın puanlama kendince mantıklı olsa da çok gelinin hakkında girdin. Hem gelinin Elif’e düşük puan verdin hem de hiç istemediğim Hatice’ye beş puan verdin. Umarım bir daha böyle aksiyonlara girmezsin. Bu gün Ziyafet hanımdan adil bir puanlama yapmasını bekliyoruz. Fragmanlardan anladığımız kadarı ile İlhame hanım Cansu’ya 1 verirken Hatice’ye beş vermiş. Dikkat: 7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta puanlama sonuçları sayfanın en alt kısımda verdik.

Cuma Gelinim mutfakta puan tablosu farklı konseptler de vermeye çalışıyoruz. Ama dün tablonun sayfadan kaymasına mani olmadık. Bu her ne kadar bizden değil kullandığımız alt yapıdan kaynaklanmış olsa da bu konudan dolayı hepinizden özür dileriz.

Gelinim Mutfakta 7 Aralık Cuma puanlama kısmına geçmeden önce bana gelen bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Ancka bu bilgiyi de teyit ettiremedik. Geçen hafta finalinde olduğu gibi umarım doğru çıkar. Aldığımız bilgiye göre 7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta elenen Hatice olurken Bilezikleri alan Cansu olduğu ve hatta Cansu bu gün günün birincisi olduğu yönünde. Bakalım bu bilgi doğru çıkacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar (3 Aralık – 7 Aralık Cuma) başlığı altında verilmiştir.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim mutfakta 7 aralık puan ve puanlaması hemen paragrafın altında yazarken adil bir puanlama olmasını temenni ederken Hayırlı Cumalar dilerim.

Gelinlerin birazdan alacağı puanları, Gelinim mutfakta toplam puan durumu kısmına ekleyip sizlere anlık olarak sunacağız. Sakın bizden ayrılmayın. Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı yenilemeyi unutmayın.

Gelinim Mutfakta 7 Aralık Puanları (07/12/2018 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puanlar

Cansu : => Sevgül’ün Gelini 3
Hatice : 3
Elif     : 5
Emel : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 3
Hatice : => İlhame’nin Gelini 5
Elif     : 2
Emel :  1

*************************
” 7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Cansu : 2
Hatice : 1
Elif     : => Ziyafet’in Gelini 5
Emel : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Tuğçe‘nin verdiği Puanlar

Cansu : 1
Hatice : 1
Elif     : 1
Emel : => Tuğba’nın Gelini 5

*************************

Gelinlerin 7 Aralık Cuma Gelinlerin Toplam Puanları

Cansu 3 3 2 1 9
Hatice 3 5 1 1 10
Elif 5 2 5 1 13
Emel 1 1 2 5 9

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3 Aralık – 7 Aralık Haftası) – Cuma

Bu tablodaki puanları göremeyenler için hemen tablo altında yazı olarak ayrıca puanlar yazılmıştır.

****HAFTALIK TOPLAM PUANLAR***
Cansu : 56 + 9 
= 65 puan

Hatice: 35 + 10 = 45 puan ????

Elif     : 47 + 13 = 60 puan

Emel  : 40 + 9 = 49 puan
*************************

Gelin adı Önceki Puanları Cuma Puanları  Toplam Puanları
Cansu 56 9 65
Hatice 35 10 45
Elif 47 13 60
Emel 40 9 49

 

Gelinim Mutfakta 7 Aralık Cuma Puanlama Sonucu

*************************

7 Aralık Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan
⇒ CANSU ⇒⇒

7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta kim Elendi
  HATİCE⇒⇒ 

7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒⇒ CANSU
Gelinim Mutfakta 7 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
7 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒⇒ CANSU & EMEL

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Aralık Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

180 Yorum

 1. Nasıl Hatice altın alıyor bu ne saçmalık,yirmi puan alsa bile Cansu yu gecemiyor, sıktı artık Fatih de

  1. Ooooo kimler burdaymış kaçırmışım naber Okyanusun selamı vardı geçen senden bahsettim

 2. Arkadaşlar fagmanda anladığım kadarıyla Favorim olan Hatice gidiyor tabiki bu dediğim firagmalardaki olaylardan ortaya çıkardığım şey.

 3. Zeynep yaşımı dedim çünkü çekinecek bir şey yok.Fovarime gelince büyük ihtimale gider ama birazda Emele bağlı bakalım ne yapıyor Emel iyi alırsa favorim gider inşallah ama Emel iyi almasa Lanet favorim kalır. Hepsi bu Zeynep:)

 4. Arkadaşım bu Emel salağı o kadar bir önceki yarışmacı olan özümün kaynanası gibi büyük konuştu ve bakıyoruz tepe taklak oluyor Deme arkadaşım büyük lokma ye ama büyük konuşma.

 5. Daha beli değil Zeynep fragmanda gördüklerimi bir araya getirdim ordan çıkardığım şeye göre ya Favorim olan Hatice gün birincisi oluyor yada gidecek ikisinden biri Zeynep:)

 6. Dediğim gibi arkadaşlar fragmanda Fatih bağırıyor Hatice diye ya gün birinci olacak yada elenecek ikisinden biri ondan dolayı Fatih Hatice diyor.

 7. Evet izledim poyraz ama bilezigi cansu aldi ya hatice ya emel gider ama nedense hatice gitmeyecek gibi hissetiyom

 8. Hatice gün birincisi olduğu için, fragmanda hatice diye bağırıyor yani hatice gün birincisi ve kalır, emel gider, cansu bilezikleri aldı zaten

 9. Zeynep. Tuğçe teyze eğer Elife 2 ve üstü puan verirse o zaman kesin Hatice gidiyor. olurda Tuğçe teyze Elife bir verirse Hatice gün birincisi olacak Net bir tespit benim.

 10. Okuyonmu yoksa calisiyonmu bi de oturdugun yer nere sordum sadece soylemeyedebilirsin

  1. Ben terbiyesizin tekiyim boş zamanlarımda domuz kılığına girip maymunluklar yapıyorum doğumgünlerinde buda benim mesleğim

  1. Bende çalışırken radyo muamelesi yapıyorum genelde ortam müsait olursa yeterki ortam olsun ve internet sorun olmasın

 11. Vallaha reyhan hanim gideli hic izlemedim yeni mesaclari okudum reyhan ezgisiz tati yok arkadaslar ben belcikadan yaziyom herkese hayirlu cumalar burda yeni oglen oldu herkese selamlar

 12. Arkadaslar herkese hayirli cumalar belcikadan yaziyim bugun yorumlari okudum ben izlemiyom ezgisiz olmuyor

 13. Yahu arkadaş bu Hatice insanı bakış açısını değiştiriyor yahu arkadaş sen nasil bir mahlukatsin Gitek artık arkadaşım. Kadına bakya Ben gidiyim diye kötü yemek yaptım diyor bu ne pişkinlik yalan konuşma Hatice:)

 14. ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN BU GÜN ARANIZA KATILAMADIM PUANLARI FARKLI FARKLI SAYFALARA YAZIP TOPLMASI V.S UZUN SÜRDÜ HAYIRLI CUMLAR OLSUN UMARIM HATİCE ELENİR HEPİNİZ HOŞ GELDİNİZ

 15. Cok sukurrrrrr arkana bakmadan git ve geri gelme bi dahaa birinden kurtulduk haftayada emel gitsin

 16. HE HE HATİCE GERİ DÖNME HAYALLERİ KURUYOR BİR DE HADİ HAKSIZLIKLA ALDINIZ 5 BİELZİĞİ SONRASINDA 5 BİLEZİĞİ HAK ETSEN DE ÇOK ŞÜKÜR GİTTİN

 17. Bende tam FİLİZ hanım nerde diyecektim Bak yoladik en sonunda Haticeyi gönderdik Favorim giti totem ise yaradı:)

 18. ARKADAŞLAR HATİCE’NİN GİDİŞİNİ KUTLAMAK İÇİN BENDE KEK YAPMAYA GİDİYORUM OHH BE SONUNDA GİTTİLER

 19. Darısı Ekmele arkadaşlar aslında Emel Haticeden daha tehlikeli ama genel olarak herkes Haticeye odaklandığı için kimse Emelin çirkinliğini görmedi Nasip olursa haftaya benim ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz.

 20. Herkes hatice gitmesini istediklerini söylediler sonunda kalsa iyi olurdu bence iki yüzlü

 21. Selamlar eski yeni tüm yorumculara, kardeşimin ileri derecede kurnaz bulduğu benim de kışkırtmacı gördüğüm Hatice elendi nihayet :)

 22. Gidince site neşelenmiş epey. Kek yapanlar pastalar börekler :) Filiz hanım kekinizden lezzetli foto isterim geçen seferki gibi :) :) Poyraz beye katılıyorum darısı Emele çünkü Haticeden bayrağı aldı bikaç gündür belli oldu.

  1. İzledim Sarp çok şükür gitti. Hatice değil hatçe? ben doğum yapıp gideceğini sanmıştım?? Camus’unun ki gibi ?? Bende kutlama amaçlı sevinçten gittim. İki tencere dolusu Sarma yaptım.?????

 23. Bölümü izlemeden hemen siteden puanlamaya baktım kim elendi Hatice yazısını görünce daha bi keyifli izleyeceğim, elenmeseydi izlemezdim belkide :)

 24. Bu haftaki birincilik tahminim tuttu ama Hatice elenmez bi şekilde kalacaktır tahminim tutmadığına çok sevindim düğün havası oldu buralar :)

 25. Filiz Hanım bilgi kaynağınız yanılmadı ama ben yanıldım doğumdan dolayı gider diye düşünmüştüm

 26. hepinizin basına hatice kadar taş düşsün emi ne istediğiniz garibimden siz asıl çirkef cansuya bakın sarı seytan

 27. Kiz zuhre haticemi garip o cirkef kadin fitne ficur okuyo gozleri umarim pazartesi iyi bir gelin kaynana gelir diyom ama oyle olmuyacak gibi gorunuyo fragmandan

  1. Bu ne ya yemek yapiyolar yoksa sovmu yapiyolar belli degil gidip gelen gelinlerin kolundaki bilezikler nerde acaba harcayip harcayip geliyolar herhalde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu