Gelinim Mutfakta

7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verildi! Günün Birincisi Kim?

Gelinim Mutfakta 7 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Yeni bir hafta ve yarışmacının katılımı ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu hafta oldukça çekişmeli anlar bizleri beklediğini özellikle buradan duyurmak istiyorum. Rekabet Gelinim Mutfakta 7 Ekim Pazartesi Puanları sırasında başlayacak ve son an kadar devam edecek çekişmeli haftanın ilk puanlama sonrasında, 7 Ekim puan durumu bizleri oldukça şaşırtacağını söylemek isterim.

=> Gelinim Mutfakta 7 Ekim 2021 Perşembe Genel Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.

7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan Gelinler

=> 7 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için Tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta varlık gösteremeyen Filiz maalesef yarışmadan elendi. Dilek ise Filiz elenirken daha güçlü yarışmacıların gelmesini istediğini söyleyerek kendisinin çok güçlü olduğunu iddia etti.

==>  [mavibuton]14 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Elif Ezgi ve Hatice varken varlık gösteremediği zamanları unuttuğunu düşünüyorum. Bakalım bu hafta yarışmaya dahil olan Duygu 7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında Elif’in istediği gibi bir yarışmacı olacak mı? İzleyip, göreceğiz.

==>  [pembebuton]11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] hakkında bilgi almak ve bu haftanın sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması Sırasında Çiğdem Hanım

==>  [pembebuton]10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Ekim Puanlama da bu hafta yarışmaya dahil olan Duygu’nun kayın validesi Aysel hanım üzerinde olacak. Zira Aysel hanım kendi gelinin tabağını daha ilk günden bulması halinde sıkı bir yarışma bizleri beklediğini göstereceği için ben izleyenler için hem de yarışanlar için ilk gün yeni kaynananın nasıl puanlar vereceği dikkatle izlenecek.

=> [mavibuton]9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuDört kaynana arasında Çiğdem kaynana artık haddini aştığını düşünüyorum. Zira kendisinin en nefret ettiği olay olan haksız puanlama karşısında yayın esnasında ağlayan ve rakibi Hüsniye hanımı eleştiri yağmuruna tutan Çiğdem hamın son zamanlarda adaletsiz ve haksız puanlamalara imza atıyor. 7 Ekim Pazartesi puanları sırasında yine haksız puanlama yapacak. Bir de bunu dillendirmesi bence olayın kopma noktası olacak.

=> [pembebuton]8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

İlk gün her yarışmacı birinci olmak istiyor. Bunun bir çok yönden avantajının olduğunu bilen tecrübeli yarışmacılardan Elif, Kıymet ve Dilek ilk gün birinci olmanın kendilerine sağladığı fayda; 

 • Pazartesi günü çeyrek altını almak (haftanın ilk günü)
 • Haftaya moral ve motivasyon ile başlamak
 • Puan durumu açısından ilk günden zirveye yerleşmek
 • Eleme potasına karşı güvence altına girmek
 • Bilezikleri alma konusunda ilk günden iddiasını ortaya koymak

7 Ekim 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verecek KaynanalarGibi faydasını bilen üç yarışmacı bunu bilerek ve isteyerek 7 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmın birinci olmak isterken kendisin kanıtlamak isteyen Duygu da elinin lezzeti kanıtlamak amacı ile bu üçlünün önüne geçer mi? Orası ilerleyen günlerde ortaya çıkacak.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 28 Ekim Pazartesi Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün Kim Birinci oldu? Birazdan kaynanalar puanlama yapıp bu sorunun cevabını verecek. Lakin, bu süre zarfına kadar bazı bilgileri paylaşmak istiyorum. Bu hafta favori yarışmacı Elif olacağı konusunda bazı bilgilerim var. Ancak ilk gün puanla sonucunda az çok her şey kendisini belli edecek.Gelinim Mutfakta 7 Ekim Pazartesi Çeyrek Altını alan Kıymet7 Ekim Pazartesi haftalık toplam puanlar da artık Elif birinci olup hazır güçlü rakipleri yokken altın listesinde adım adım zirveye tırmanmak istiyor. ancak buna ne Kıymet’in ne de Dilek’in müsaadesi olmayacak. Kıran kırana geçecek puanlamada yaşanacak olayları sizlere bizler de an ve an aktaracağız.

Gelinim Mutfakta 7 Ekim Puan Durumu Ve Günün Birincisi

7 Ekim 2019 Pazartesi günü 366. bölümü ile başlayacak olan bu hafta 11 Ekim Cuma günü 370. bölümü ile son bulurken 370. bilezikler de sahibini bulacak. Bizler de bu anları sizlere aktarmak adına 7 Ekim Pazartesi Puanları ile son puan durumunu ve haftalık toplam puanlar sizlere güncel olarak vermeye gayret edeceğiz. 7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklanmadan Hemen Önce GelinlerBu süreç içinde yanlış puan hesaplanması halinde, lütfen yorum kısmından bizler bildirmenizi rica ediyorum. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğunu öğrenmek için yazının son kısmına bakmanız yeterli olacaktır.

Geçtiğimiz hafta Elif bu sezon gelen yeni kural gereği ilk gün -2 puan alarak yarışmaya başlamak zorunda kaldırmıştı. Bu hafta bu tarz hataları yapmayacağı konusunda kendi kendine söz veren başarılı yarışmacı, bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce rakibini yemeği hakkında ciddi tartışmaya girecek. Duruma ise Fatih Ürek müdahale edecek. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıGelinim Mutfakta Son bölüm de uzun süre yarışma da yarışan ve sonunda muradına eren Kıymet nihayet bilezikleri hanesine yazdırmayı başardı. Her hafta bilezik yarışında son ikiye kalsa da hep bir başkasına kaptırıyordu. Ancak geçtiğimiz hafta muradına erdi. Artık bileklerin tadına ve sevkine varan Kıymet eskisinden daha hırslı bir yarış ortaya koyacak. Not: 7 Ekim Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında verdik.

Kıymet ve dilek birer kez bilezikleri hanesine yazdırmayı başardı. Ancak yeni gelen gelin Duygu ise henüz ne çeyrek altını, ne de bileklerin sahibi olamadığı için yarışmada kendisini kanıtlamak için en azından bugün 7 Ekim Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı olmak istiyor.7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verilmeden Önce GelinlerBu hafta, Haftalık Puan Tablosu açısından zorlu bir süreç. hem kaynanaları hem de gelinleri bekliyor. Hem Dilek hem de Kıymet artık bilezikleri almanın verdiği mutluluğa eriştikleri için o anı defalarca yaşamak adına artık daha güçlü ve daha dikkatli yemekler yaparken kaynanaları da kendi gelinlerin elinin lezzetini iyice öğrendi. Ayrıca diğer gelinlerin de elinin lezzetini kavradıkları için bu hafta puanlama konusunda ne önemli karakter kesinlikle Aysel hanımın verdiği puanlar olacak. Gelinim Mutfakta 7 Ekim Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı An7 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu vermeden önce biliyorsunuz ki gelinler sunum kısmına bir yemek yapacak ve kaynanalar da bu yemeği önce tadıp, daha sonra puanlarını verecekler. Bu sebeple önce günün yemeğinin adını açıklayacağız. İsteyen olursa ayrıca günün yemeğinin malzeme listesini vereceğiz.

Sonrasında ise 7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Günün yemeği hakkında bilgi almak isteyemeyen okurlarımız yazını en son kısımda bugünün puanlaması hakkında gerekli bilgiler sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 7 Ekim Kafes Köfte

2 adet milföy

Gelinim Mutfakta 7 Ekim Günün Yemeği Kafes Köfte Malzemeleri

Köfte Malzemeleri;

 • yarım kilo kıyma 1 adet soğan (rendelenecek)
 • 10 dal maydanoz
 • 2 adet yeşil soğan
 • 2 diş sarımsak
 • 1 adet orta boy yumurta
 • 1 su bardağı ekmek kırıntısı
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 2 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı kimyon

Gelinim Mutfakta 7 Ekim Pazartesi Günün Yemeği Kafes Köfte Malzemeleri 2

Milföylerin arasına;

 • Küp küp doğranmış 4 dilim kaşar peyniri

Üzerine

 • 1 adet yumurta sarısı
 • bir tutam susam
 • bir miktar da çörek otu

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 17 Ekim Pazartesi günü yani haftanın ilk günü oldukça teknik bir yemek yapılacak. Bakalım bu tekniği en iyi şekilde hangi gelin yapacak? Elbete bu sorunun cevabını yazı içinde vereceğim. Fatih Ürek oldukça zahmetli olan yemeğin yapımı için 50 dakika kadar süre verdi. Bu süre içinde yarışmacıların hepsi yemeklerinin yapımını tamamlamayı başardılar. 

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? İlk gün yarışmaya dahil olan Duygu acaba beklentilerin üzerinde bir performans mı gösterecek? Yoksa gene Elif ile Kıymet arasında mı bir yarış olacak? İşte bu sorunun cevabını birazdan kaynanaları vereceği puanlar sonucunda ortaya çıkacak.7 Ekim Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklayan Fatih ÜrekSözlerimi uzatmadan merakla beklenen 7 Ekim Pazartesi bugün günün birincisi kim olduğu hemen alt kısımdaki tabloda sizleri beklemektedir. 

Gelinim Mutfakta 7 Ekim Puanları (07/10/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 5
Dilek : 4
Kıymet: => Nur’un Gelin 4
Duygu : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 4
Dilek : 5
Kıymet : 3
Duygu  : => Aysel’in Gelini 1

*************************
” 7 Ekim 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Kıymet : 1
Duygu : 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Dilek : 1
Kıymet : 1
Duygu : 4

*************************

Gelinlerin 7 Ekim 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 5 4 1 5 15
Dilek 4 5 5 1 15
Kıymet 4 3 1 1 9
Duygu 1 1 1 4 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7 Ekim-11 Ekim Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 15
Dilek    : 15
Kıymet : 9
Duygu  : 7
*************************

Gelinim Mutfakta 7 Ekim Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

7 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF  & DİLEK
Gelinim Mutfakta 7 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
7 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU

*************************

Gelinim Mutfakta 08 Ekim 2019 Salı Fragmanı İzle

8 Ekim 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 367. bölüm fragmanı, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu