Gelinim Mutfakta

7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Bugün Günün Birincisi Kim Oldu]

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı günün birincisi kesin olarak açıklandı. 7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 7 Eylül Salı Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? 7 Eylül Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Yağnur yarışmaya devam edebilecek mi? 7 Eylül 2021 tarihinde çeyrek altını bugün kim aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları bu yazının içerisinde sizleri bekliyor.

=> 28 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (07/09/2021) Kaynana Nilgün tüm günü hastane de geçirmesine rağmen son anda gelip 5-1-1-1 puanlaması yaptı. Yağnur’un tabağını bularak yarışmadaki inandırıcılığı da yerle bir etti. Programın itibarı yerle bir olurken Kanal D yönetimi de bu anı sadece izliyor. Bir insan her gün 5-1-1-1 yapacak kadar gelinin tabağında emin olamaz. Dünyanın hiç bir yerinde yok böyle bir şey. 

=> 21 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı Puanları %100 belli olduğunda gözler bilezik için öne çıkan iki gelin ile eleme potası açısında öne çıkan gelinin kim olduğuna çevrilecek.

=> 14 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya katılan Büşra 14 puan alarak ikinci sırayı Yaren ile birlikte paylaşırken, bu hafta Cuma günü eleme potasına düşmekten kendini bir adım geri tutmayı başardı. Büşra bu başarısını daha da artırıp bugün 7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, hem elinin lezzetini kanıtlamak hem de çeyrek altını almak için harekete geçti.

=> Gelinim Mutfakta 10 Eylül 2021 Cuma Bilezikleri Kim Aldı için lütfen tıklayınız.

Bugün 7 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını bu yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 10 Eylül 2021 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve puan durumu %100 açıklandığında Yağnur’un yine birinci sırada kalıp kalamayacağı merak konusu oldu. Zira Nilgün kaynana alerjisinden dolayı Yaren’in kekinden yediği için rahatsızlanırken, Yağnur da yemeklerine odaklanmada çok zorlandı.

=> 10 Eylül 2021 Cuma Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Kaynana Nilgün Yaren’in getirdiği kekin içerinde kendisine alerjisi olan etken madde olduğunda dolayı acil olarak hastaneye kaldırılırken, Yağnur da “Yemeklerime odaklanamam” diyerek durumunu dile getirdi.

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı Puanları Verecek Kayın Valideler

Kaynana Filiz son bölümde Yaren’in tabağını beş puan vererek gelinin korumayı başardı. Kaynana Nilgün de her zaman olduğu gibi yine beş puanı Yağnur’a verirken, diğer gelinlere bir puan vermesi tepki geçti. Kaynana Nilgün haftanın ilk günü 5-1-1-1 şeklinde puanlama yapması, gelinlşeri epey kızdırdı.

=> 9 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Nilgün kaynanada verdiği puanları savunmak için aynen şöyle söyledi;

“Gelinimi savunmak zorundayım!” Yarışmacı Kaynana Nilgün

7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Açıklandığı Sırada Gelinler

Sözleri ile kaynana Nilgün Yağnur’un bu hafta bilezikleri alması için ilk günden ipin ucunu kaçırmak istemiyor. Bu sebeple açık açık riskli puanlama ile gelinin bulurken, benzer şekilde puan veren kaynanaya karşı hem Nilgün hem de Yağnur’un tepki göstermesi izleyenleri oldukça şaşırtıyor.

=> 8 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölümde en yüksek puanı kaynanasının verdiği 5-1-1-1 puanlamasının da büyük etkisi ile Yağnur alırken, sosyal medya da “kaynana Nilgün’e tabakların yerleri söyleniyor” düşüncesi oluşmaya başladı. Kanal D yönetimi şaibe bırakmayacak şekilde program da adaleti sağlamalı. Aksi halde programın ömrü sanıldığında kısa olacaktır.

7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netlik Kazandığı an Büşra ve Kaynanası

Yağnur ile Yaren arasında ki mesele bir anda Yağnur ile Aslıhan arasında ki tartışmaya döndü. Yağnur Aslıhan’ı kendi cephesine çekmek için Aslıhan’a kazandığı çeyreklerden bir tane vermesine Yaren çok eleştirmiş, yakında kavga edersiniz diyerek tepki göstermişti. Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Yağnur ile Aslıhan’ın atışmaları gündeme olacak.

Geçtiğimiz hafta bilezikleri kıl payı kaçıran Yağnur bu hafta bilezikleri kaçırmamak için ilk günden kaynanası Nilgün 5-1-1-1 puanlaması yapması, Yağnur ile Nilgün’ün en ufak puan kaybına katlanamadıklarını açıkça gösterdi. Ancak kaynana Nilgün bugün Gelinim Mutfakta 7 Eylül Puanlama kısmında puan verip veremeyeceği merak konusu oldu.

7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı puanlaması yapılamadan önce Yaren kaynanaların gönlünü kazanmak için kek yapıp götürmesi ve kaynana Nilgün kekin içerisinde olan bir maddeden dolayı nefes alması nedeniyle hastaneye kaldırılırken, kaynana Nilgün’ün daha önce benzer bir durum yaşayan kaynana gibi hastaneden puan mı vereceği şimdiden merak ediliyor. 

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı Puan Durumu

Hafta finaline adım adım giderken Kaynana Nilgün’ün hastalanıp hastaneye kaldırılması Yağnur’un yarışmaya devam edip edemeyeceği merak konusu olurken, bizlere gelen bilgiye göre kaynana Nilgün yarışmaya devam edecek. Bugün Demet Akalın’ın vereceği 7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak olan yarışma programında Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı puan durumu sonucunda birinci olacak isim bilezikler için şimdiden göz kırpacak.

Bu hafta yarışmaya dahil olan ve ilk gün 14 puan alarak Yaren ile ikinciliği paylaşan Büşra bugün elinin gerçek lezzetini göstermek, tüm kaynanalardan yüksek puan almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı Puan Durumu açıklandığı an Aslıhan ile kaynanası

Büşra bugün günün birincisi olup bugün çeyrek altını alan gelin olup bu hafta bilezikler için en iddialı gelin olmak isterken, Yaren de artık bilezikleri almanın çoktan zamanı geldiğini düşünüyor.

Bugün Gelinim Mutfakta 7 Eylül puanlaması ile kendi puanlarını rakiplerinden daha ileriye taşımak isteyen Aslıhan son final de kazandığı gibi yine bilezikleri kazanabilmek için kesinlikle 7 Eylül Salı puanlaması sırasında çok iyi puanlar almak zorunda.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Aslıhan geçtiğimiz hafta birinci olmayı ve bilezik almayı hiç beklemediği bir anda bir puanla bilezikleri kazanırken, Yağnur da bir puanla bilezikleri kaybetmenin şokunu yaşadı. Bu sebeple yeni hafta Yağnur ile Aslıhan tartışmaya başladı. Aslıhan kazandığı başarıya bir yenisini eklemek için 7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda günün birincisi olup, çeyrek altını kazanmak için kolları sıvadı.

7 Eylül Salı Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 7 Eylül 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın’ın beş puanı hangi gelinine verdi? Yeni gelen kaç puan aldı? Salı çeyrek altını kim kazandı? Soruların cevapları bu yazının devamında ki tablo içerisinde verilmiştir.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Puanları (07/09/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

7 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yağnur: 2
Yaren: 5
Aslıhan: 4
Büşra: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Yiğit‘in verdiği Puanlar

Yağnur 3
Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 2
Büşra: 5

*************************
” 7 Eylül 2021 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yağnur 5
Yaren: => Filiz’in Gelini 4
Aslıhan: 1
Büşra: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Perihan’ın verdiği Puanlar

Yağnur : 5
Yaren: 1
Aslıhan: 1
Büşra: => Perihan’ın Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Filiz sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Yaren 1
Aslıhan 1
Büşra 1

*************************

Gelinim mutfakta 7 Eylül Salı Toplam Puanlar

Yağnur 2 3 5 5 5 20
Yaren 5 1 4 1 1 12
Aslıhan 4 2 1 1 1 9
Büşra 1 5 1 1 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7 Eylül – 10 Eylül Haftası) – Salı

Kanal d her geçen gün itibar kaybediyorsunuz. Yağnur’un beş puan alması izleyici inandırmıyor!

*************************

Yağnur : 21 + 20 = 41
Yaren: 14 + 12 = 26
Aslıhan: 9 + 9 = 18
Büşra: 14 + 9 = 23

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Eylül Salı Puanlama Sonuçları

*************************

7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒  YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 7 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
7 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN / BÜŞRA 

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Eylül Çarşamba Fragmanı İzle

7 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu açıklandığında gözler Yağnur’un yarışmada kalıp kalamayacağını oldukça merak edildi. İşte Yağnur’un yarışmada kalıp kalmadığını gösteren gelecek bölüme ait Gelinim Mutfakta 8 Eylül Çarşamba fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

  1. yağnur seni halk istediği için değil yapımcı ve kanal istediği için her seferinde geri geldin

    1. Lütfen bu programı protesto edelim seyretmiyelim böyle saçmalık olmaz kaldırılması için uğraşalım seyretmiyelim ki kanalın aklı başına gelsin ben seyretmiyorum

    1. bana sorarsan gerçekten rahatsızlandı. Ancak şu da kafamı karıştırıyor. Madem fıstığa alerjin var Neden kekin üzerinde duran fıstığa görmüyorsun

  2. Eski yarismacilar gelsin artik mesela Ezgi,Elif ,Cansu gelsinler lutfen cagirin onlari

  3. Reyhan herkese 1 ezgiye 5 verdiğinde içimden kusmak gelirdi. Sayfa yöneticisi ezgiyi desteklemekten eleştirmeye vakit bulamıyordu şimdi tutturmuş yağnur kazanıyor diye gıcık olmuş yağnura. Ne oldu filiz efendi ezgi altınları senle paylaşıyordu da yağnur mu paylaşmıyor hayırdır giydirip duruyorsun yağnura? Azıcık adil ol adil, azıcık kork Allah’tan. Başkalarına koruyup yağnuru aşağılama!

  4. Bence eski yarismacilar olmamali yagmurlu gonderin yesterday milleti kandirdiginiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu