Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

7 Haziran Ah Kalbim Özeti Pragya, Siz Babam Gibisiniz! Ah Kalbim 225. Bölüm Özeti

7 Haziran Ah Kalbim özeti (Perşembe) günü ile ilgili yaklaşık 2 ay öncesinden özet yazdık. Ancak bölümlerde anlattıklarımızın kayması nedeniyle yeniden sizlere ah kalbim 225. bölüm özeti yazma gereği duyduk. Ah Kalbim 7 haziran özeti için en önemli kısım, Abhi & Pragya Nikhil ve adamlarının elinde kaçma serüveni devam ederken Abhi’nin kaza sonucunda yaşadıklarını sizlere bu yazımızda dilimizin döndüğünce anlatacağım. 

Ah Kalbim 7 Haziran Özeti (7 Haziran Perşembe 2018)

Ah Kalbim 225. bölüm özeti vermeden bazı konuları sizlere aktarmak istiyorum. Eğer sadece özeti okumak istiyorsanız alt paragraftan özet kısmı okuyabilirsiniz. Hindistan da reyting rekorları kıran ve Kumkum Bhagya adı ile Zee Tv de yayınlanan ve halen de yayınlanmaya devam ederken, Türkiye de ise Kanal 7 tarafında çevirisi yapılıp Ah Kalbim adı ile yayınlanan dizi ülkemizde istenildiği kadar ilgi görmediği görüyorum.

Dizi aslında müzikal komedi tarzında bir dizi olmasına rağmen senaryodaki bazı yanlışlıklar neden olduğunu düşünüyorum. Bunlardan bazıları devamlı kaç yakala geri kaç v.s tarzında olmasını dizinin daha az izlenmesine neden oldu. Bu yorumları kafamdan değil, dizinin ilk başından itibaren izleyen dizinin fanlarının sitemizde yaptığı yorumlardan söylüyorum. Neyse dizi hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra 7 Haziran Ah Kalbim özeti vermeye başlayalım.

Ah Kalbim 7 Haziran özeti; Pragya, Abhi’yi kurtarmak için elinde geleni yapsa da yardım edecek birini bulamaz. Ormanlık alanda yaşlı bir adama denk gelir. Yaşlı adam bu ormanın ıssız olduğunu ve burada ne yaptığını neden böyle telaş içinde olduğunu söyleyince Pragya kaza yaptıklarını ve arkadaşını hastaneye götürmek istediğini ama uçurumdan yukarı çıkartmadığını söyler.

Yaşlı adam Raghuveer ormanın derinliklerinde buraya yakın bir evi olduğunu kendileri isterse yardım edebileceğini söyler. Pragya önce tereddüt eder. Sonuçta ormanda tanımadığı biri evine davet ediyor. Raghuveer, arkadaşının tedavisi için elinden geldiğini yapacağını söyleyince Pragya mecburen kabul etmek zorunda kalır. Polislerde Abhi ile Pragya’nın tutulduğu yere gelir ve yangından arta kalan ve yanmayan delillerde incelemelerde bulunur.

Purap ve yanındaki hanımlar da Polis şefinin bir an önce bulmasını ister. Polis şefi aramaları bayanlar katılmasın. Sen onları evlerine götür. Bu dağlık yerlerde harap olurlar der. Purap da bir şartla, aramalara kendisinin de katılacağını söyler. Purap Dadi, Sarla ve Pragya’nın babaannesini gönderdikten sonra polislerle birlikte aramalara katılır.

Pragya, ormanda karşılaştığı yaşlı adama peşlerine düşen katillerden bahsetmez. Çünkü tek çıkarı bu adamın yardım etmesi olduğundan adamı ürkütmemek adına ses etmez. Raghuveer, akılı bir adamdır. Hemen bazı olayları anlar. Pragya ise olayın tüm gerçek yanlarını anlatmaz. Raghuveer, Abhi’yi evine Pragya ile birlikte getirirler. Abhi’nin ilk yardımını yapar ve dinlenmesi gerektiğini söyler. 7 Haziran Ah Kalbim özeti alt başlıkta devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. 

Damru ve Katil Raghuver’in Evine Girdi Ah Kalbim 225. Bölüm Özeti

Raghuveer, söyle bakalım genç kızım senin adın ne der. Pragya efendim der. Raghuver Pragya mı? diye şaşırır. Bu kısım Ah kalbim 7 Haziran özeti için en dikkat edilmesi gereken bir yer. İleri ki bölüm özetlerinde ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Pragya Mehra efendim deyince yaşlı adam kısa süreli bir şok geçirir. Ancak bunu Pragya’ya belli etmez.

Raghuver sizin başınıza ne geldi anlat açık açık der. Pragya da adamlardan kaçtıklarını ve yaşadığı tüm olayları en ince ayrıntısına kadar anlatır. Adam da sizi elimden geldiğince bu işten kurtaracağım deyince Pragya teşekkür ederim. Aynı babam gibisiniz. Gerçi babamı hiç görmedim der.

Raghuveer bana baba diyebilirsin. Çok memnun olurum der. Nikhil, arabayı aniden durdurup arabanın artık işe yaramadığı ormanlık alan girip aramalarını gerektiğini söyler. Aaliya ise asla çamura girmeyeceği söyler. Nikhil’in amacı Aaliya’yı başından savuşturup hem Abhi’yi hem de Pragya’yı öldürmek ister. Abhi ise yaşlı adamın yaptığı tedaviler sayesinde kendine gelir. Yaşlı adamı Baba olarak tanıtıyor.

Ah Kalbim 225. Bölüm Özeti (7 Haziran Ah Kalbim Özeti) resim 1

Raghuver ikilinin bir birlerine çok yakıştıklarını ve evlenmeleri gerektiğinden bahseder. Bu arada Katil ve Damru’nun adamları olay yerinde Abhi ile Pragya’nın cesedini bulamayınca kan izlerini takip etmeye başlarlar. Kan izleri Raghuveer’in evine kadar gelir. Katil hemen Damru’ya kapıyı çalmasını ister. Kapı çalınınca Abhi ile Pragya panikler. Hemen evde saklanırlar.

Yaşlı adam kapıyı açıp ne istediklerini sorar. Katil bu civarda bir kadın ile erkeği aradığını görüp görmediği sorar. Raghuveer görmediği söyler. Ancak katil inanmaz ve eve girip aramak ister. Raghuveer evde hasta ve bulaşıcı bir hastalığı olduğunu eve girmeleri kendileri açısından iyi olmayacağını söylemesine rağmen Damru’yu zorla içeri girip bakmasını ister.

Damru o kadar korkmuştur ki nereye bakacağını şaşırır. Tam da bu sırada Raghuver’in kapısı bir kez daha çalar ve Ah kalbim 225. bölüm özeti  yani 7 haziran ah kalbim özeti burada son buldu. Bakalım kapıyı kim çalmış. Bu bölümün devamı ah kalbim 235. bölüm özeti şeklinde sitemizde aratarak bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

181 Yorum

 1. Naz ablam ikinciye de hediye var ben de sana bir canta ???hangisini istersen artık ????☺☺☺☺

 2. Alevim hediyen ?????
  NAZ ABLAM hediyen ??????? hediyeleriniz nasıl hadi size afiyet olsun ?????

 3. ALMİRA ya iftardan sonra kocaman bir çikolatalı pasta ??? afiyet şifa olsun

  ????

  Ne yapıyonuz bakalım Ah kalbim Ailesi

 4. NURDANIM 1. olan Almira değil Alev??
  Hemşerim Aleve ??keman veriyoruz ???❤
  NAZIM desen hem Kordugumden hem Ah Kalbimden hediye ala ala mağazayı sömürdü ???
  Nazıma??Mumluk veriyoruz elektrik gidince kullansın?
  ???
  Ay Alev geçmiş olsun düşmüşsün bitanem ?
  ???
  Gizemcım teşekkür ederim sen nasılsın canım ❤

 5. Nurda ablacım ben alev hatırlmadın mı aşk olsun ama hediye en sevdiğim şeylerden biri afiyetle yerim sağol canım ablam ?☺☺???

  Diloşum ay en sevdiğim çikolata ? dondurma ? ay şimdi kalpten gideceğim ha bu hediye sevilmez mi coook sevdim canım ??????????

 6. Defne hemşerim hediyen için de geçmiş olsun dileğin için de cok tesekkurler canım ?????

 7. Kısaltılmış ya ALEV Karıştırdım demek kusura bakma ☺️☺️ Afiyet şifa olsun pastann ??? ☺️☺️☺️

 8. Nurdan ablam ne kusuru hiç olurmu öyle şey ya sağol ablam bayıla bayıla yedim da ???????

  Gizmom merhaba nasılsın ????????ben de geldim

  Diloşum merhaba ? ne haber hediyelerin cok lezzetliydi ???ha

  Helin kuzum nerdesin ha tabi dizimiz başladı doğru öpüyorum seni ablasının gülü ??????

  Her kes iyiyim eleri göreyim ???

 9. Hoşbulduk hiç evdeyim dizi izliyorum sen ne yapıyorsun konu işini bana burakmayın ha kararsızım ha ?????????

 10. Aa her kes bir birine atıyor kim bulcak bu konuyu acep ??

  Gizmom sen ne izliyon? ben sen anlat Karadeniz sen ??

 11. Ben bulayım konuyu o zaman????????????

  5 yıl sonra kendinizi nerde görüyorsunuz??????????

 12. Alev Gizem teşekkürler ben iyim siz nasılsınız. İftardan sonra çay keyfi yapıyoruz siz ne yapıyonuz

 13. Hazal seninden başından işler geçti anladığım kadarıyla ama ben okuyamadım yorumları ☺️☺️ İnşaAllah iyisindir

 14. Kızlaar yaa yorgunlukdan varyaaa geberiyorum..kendimi nasıl yatağa atdıysam gözümden başka hiç bi yeri mo kıpıldatamıyorum???zar zor yazıyorum zaten…

  Bu arada alev kız sen kendi kız isteme töreninde ömer enişteyi öldürürsün mazAllah..kız deterjan mı koyulur çaya?????????…ayy bide benim kuzen heyecandan sakarlaşıyor sürekli???..bende haline bakıb gülüyorum sakin olsana diyorum ama nafile dinlemiyor???

 15. .evet büyük bi sorunum vardı ama şükür hallolundu??..sağol nurdan ablam?
  Sen nasılsın??

 16. Ayyy ne zormuş.. sözmüş kız isyemeymiş nişanmış,kınaymış,düğünmüş,annemler konuşuyordu böyle böyle olucak diye..bana fenalık geldiii?????..yok ben direk yıldırım nikahı yapıcağım en güzeli o?uğraşamam öyle şeylernen??

 17. Aaa kızlar nerdesiniz???
  Ben geldim hepiniz kayıpoldunuz??
  Valla bugün gece kuşu olurmuyum olmazmıyım bilmiyorum..

 18. Nurdan ablam iyiyim şükür oh afiyet olsun allah orucun kabul etsin ??

  Hazal yok öldürmem ömeri de baya tuz kara biber kırmızı biber her şeyden koyarım artık ama deterjan koymama ay kız güzel konu 5 yıl sonra kendimi bir yerde görmüyor ama inşallah ağaçtan düşmem 5 yıl sonra ???????ömerin kafasını kıroyorda olmamam umarım ya inşallah kendi ayakları üzerinde duran bir kadın olurum okulumu bitirim ve ömer le ailemle sağlıklı birlikte oluruz ay aman daha 5 dakka sonramız beli değil ki sen gendini nerde görüyon kız ???????????????

 19. 5 Yıl sonra kendimi evli mutlu çocuklu ve zengin olarak görüyorum inşallah ???
  HAZALIM seni de hastanede görüyorum doktor olarak tabi ??Seninle korıdorda karşılaşmışız tesadüfi beni sen muayene ediyorsun ??
  Sarılıp koklaşıyoruz??
  He NURDANIM Hazalın başına cazibesi yüzünden birşeyler geldi biraz ??

 20. Diloooooooooooşşşş
  Aleeeeeeeeeeevvvvv
  Almiiirrraaaaaaam
  Naaazz ablaaaaamm
  Gizemiiiiiiiiim
  Esnooooşuuuuum
  Kızlaaar?????????..

 21. Ay HAZALIM hakkaten çok zor. Ablam evlenirken fenalık geldi bana ??herkesi kovacaktım az kalsin sözü nişanı nikahı düğünü oyunu aman aman??
  Ben direkt düğün salonuna hadi hoşçakalın bay???

 22. Aleviim canımın içi???
  Defnem ay parçam???
  Oh be sonunda..durun bende yazıyorum..??..kendi hikayemi 5 yıl sonramı

 23. Hazal kız evet zor ya ben abimin nisanın düşününce cok iyi bilirim başıma pastamı yemedim iki dünür arasında mı kalmadım ay deme içim fenalıklar basıyor Ağustos da abimin düğünü kınsaı var ay o hazırlıkları da ben yapacam artık ölürüm ??????????ay aslın da Haziran da olcak dı ama erteledik hazırlıklar yetişmez diye ay ????????????

 24. Ay defne ben de ağaçtan düşüp kafamı kırmışım hazalda yinemi kafanı kırdın diye beni kovalıyor hahha ??????????

 25. Evet ya Alev 5 yıl sonra ağaçtan düşmezse yeter??
  Alev Omerle evlenmiş 5 yıl sonra çocukları olacak Ömer Alevin peşine koruma takmış ağaca çıkıp çocuğu düşürmesin diye Alev de korumayı dövüyor sinirle herkes ayırmaya çalışıyor ?????

 26. Alevim inşAllah istediğin gibi olur gülüm?..
  Defnem inşAaaallllaahhh yaaa karşılaşırız ama öyle hastalıkla felan değil..hmmm nasıl olur hah karnında bebeişinle gelirsin hastaneye kontürole artık 2 ci mi 3 cü mü bilemem??..bizde karşılaşırız öylee ayy ne güzel olur??????????????..inşAllah seninde isyediğin gibi bi hayatın olur cantanem????

  Hmmm bana gelirsen..bende 5 yıl sonra..özel bi hastanede doktor olarak çalışmak tabi hayatımın vazkeçilmez insanı..hayatımın aşkı emirle evli.ve çocuklu?????.

 27. Ay defne ?????????????ay yanız korumayı fena yaparım ha kimse elimden almaz ????sonra hırsıma almam ömeri döverim artık ????????

 28. Nurdan abla ben de iyiyim ?
  Alevim bizim burda yağmur yağıyor ve tv çekmiyor offf
  Hazalım hoşgeldin nasılsın tatlım??

 29. Nurdan abla ben de iyiyim ?
  Alevim ben şu an tv izleyemiyorum yağmur yağıyor
  Hazalım hoşgeldin nasılsın??

 30. Ayy alev yaaa sen bu gidişle 5 yıl sonrada böyle olursun??..kız 7 neysen 70 odur????

  Kızlar aynen????o ne öyle sıkıcı söz nişan düğün ıyyy??..ben direk hooop nikahı basıcam???uğraşamam bu törenlernen????..

 31. Gizemim hoşbuldum???canım..yorgunum ama iyim kuzum..sen nasılsın???
  Hadi kız sende söyle 5 yıl sonra kendini nerde görüyorsun?

 32. Ay haza sen de benim kafadasın ha en iyisi biz toplu nikah yapalım daha kolay olur yıldırım çarpması ??????????????

 33. Aa yakışır Hazalıma beyaz önlük ??? Hazal profesör olmak için uğraşıyor Emırim çocuk işini erteleyelim diyor. Emir de olmaz çocuk da yaparız. Evın beyı benim ?kariyer de evimin güneşi diyor ;) sonrası gamzeli bir tatlı kız çocuğu ??
  ????
  Ay Alev sen Omeri anasından doğduğuna pişman edersin. Keşke ben hamile kalaydım der çocuk ????Allah’ım şu deli kız bir yerlerden hoplayıp zıplamadan cocugumuzu dogursun da sağ salim diye dua eder?????sonra sen karnın burnunda olunca ağaçlara tırmananazsın tüm sinirini Emirden alırsın yazık??
  Ay yok Hazalım bir çocuk yeter başım kaldırmaz benim ??

 34. Ay enişteler karıştı pardon tüm hırsını Ömerden alırsın diycektim Alevim SORRY???

 35. Hazalım bende iyiyim bende 5 yıl sonra kendimi üniversiteye gidiyorum ve doktor olmak için adım atacağım allah izin verirse

 36. Ay hazal ben de düğün istiyordum ama abimin düğün hazırlıklarını yapınca tövbe ettim ha ???????????????????????????gülücük koyunca aklıma bayan kahkaha ? geldi nerde benim esna ablam cok özledim ha almiroşum da yok gelsinler kafalarını kırıcam ama mirayı da unutmadım ha söyle ona kız alev kafanı kıracak mış de ha???????????????????

 37. Ay defne ?????????ömer ben doğurayım diyecek ha ay cok komik ama kesin öyle olur ha ay aman cocuk küçüken bana benzemesin büyüyünce benzeye bilir ama küçüken benim gibi susmaz sa ben ne yaparım her halde başka odaya gidip yatardım ömer bakardı hahaha ?????????

 38. Gizmom inşallah hayallerin gerçek olur ya canım korkma ya canım kıyamamaki sana ??????

 39. Ay ALEVİM o konuda erkeklere güvenme onların uykusu kıymetli olur???
  Size doyum olmaz hadi kaçtım ben yarın yorucu olacak
  İYİ GECELER KIZLAR ???

 40. Defnem yaa ben erkek çocukları severim emir kız??…ayy bide 5 yıl sonra ben 25 emir 29 ayyy???
  Ama bence defnem ilk önce bi güzel kariyerimizi kuralım sonra çocuk dimi ama kaçmıyor ya çocuk????..
  Bide benim tanıdıklarım var doktor olarak çalışıyorlar doğurub hemen dadıya emanet ediyorlar..ama ben öyle istemem kendi bebeğimi kendim büyütücem ellere emanet edemem???

  Alevim yaa zor dimi düğün işleri..kız tamam mkra gelince kafasınıda kırarsın iletirim miraya??????..defnem alevim böyle yaoarak mazAllah durmadan bebeklerini düşürür??..

  Aa gizem sendemi tıp okumak istiyorsun ne güzel???inşAllah gizemim inşAllah???

 41. Diloş nerde ela ablam naz ablam helinim nerdeki bular nerdesiniz siz ????????????????????????????????????

 42. Aa defnem gitdin mi yaa..tamam cantanem iyi geceler tatlı mı tatlı rüyalar ay parçam?????..ayy defnem o kadar çok istiyorum ki seninde karşına adam gibi adam çıkmasını..tez bi vakitde çıkarda inşAllah bize haberlerini veririsin??????

 43. Evet yaa kızlar yok?????
  Kaldık mı baş başa alevim????..
  Kızz ee napıyorsun..kırıyormusun hala eniştemin kafasını??????

 44. Defnem iyi geceler tatlı rüyalar kuzum hazalın söylediklerine katılıyorum inşallah mutlu olursun hep toprağım ???????

 45. Şu an diloş ya kiyafetleri katlıyordur ya et ürünlerini doğramakla meşgül yada çarşıda?????

 46. Yok hazal kırmıyom öyle ara sıra atışıyoruz ama iyiyiz ya şimdi kuzenim ve karısı bizde bide hamile karısı bir kaç gğn bizdeler ve aynı bize benziyorlar ya hep tatlı tatlı kalkalrı var cok tatlılar ya hu??????☺☺☺☺????☺☺???

 47. hayirli aksamlar yok hazalim et doramiyor kiz???halasina gitmisde orada şarj yok diye tl kapanmis galiba ondan yok canim ee sizde nevar neyok ben bugun gitimde alis verise???tlm kafasin yikadim cok sukur vurus bulasmistiya????nese instagram vaspim silindi yeniden indirdim??????

 48. Kız bu diloşu havada kaparlar ha ne hamarat beni öldürsen bu elimi işe sürmem ha bu yüzden büyükannen den cok azar eşitim hep der sen evde kalcan seni kimse almaz her kes sana deli diyo diye diye deli eti ha ?????????????????

 49. Gülbişim hoşgeldin ?

  Bayan kahkaha canım ablam özledim ha hep gelsen sensiz olmuyor bizim neşemiz canımız ?????????????????

 50. Ay bizim bayan kahkahamız bir başka ya cantanemiz bizim ???????☺☺☺??biz aile olduk artık birimiz bile olmsak eksik olur canım ablam keşke rabişim de gelse ????

 51. he gelse ama o ekisi gibi olmuyor ya napalimda teze yumurtadan cikan gibi olsun alevim??

 52. Ay nerde ben de o şans kırsaydım ne güzel yatardım bi iki gün yok kırmadım merak etme ben kafa kırmakta iyiyim ya ????????

 53. Ay geldim kızlar telim şarjım yoktu yeni şarja taktim size yazdım ay alevim bana da deli derler hamarat demezler hamaratligim ortada gezmiyor yani deliligim ortada geziyor ????esnam kız ben teyzeme gittim halama degil?????

 54. kiz alev seni anlat karedeniz heyacanlim iki yengende hamile mazallah heyacanli olan bolumu izlemeseler ya????

 55. Evet ya ama olsun böyle de güzel diloşum var hazalım var defnem sen naz ela ablalrım gizemim deniz helin daha bir sürü arkadaşlarımız var böyle de güzel sizi seviyorum canlarım ??????

 56. kizlar site ile sikinti yasiyormusunuz diyer arkadas sikinti yasiyor ya??siz sikinti yasamiyosunuz dimi???

 57. Ay bayan kahkaha yok onlar uyudular ya erkenci kuş onlar ben izliyorum sadece evet cok heyecanlı ya ????

 58. tahire bak tahire hangi cocugu alayim diye bakti bakti olani kurtardiya????kizi kurtarsaydin bariya?

 59. Ay esnam ya ??ay galiba ben ugursuzum ya ben geldim herkes kaçtı gitti ben geldiğim günden beri kimse yok ya ??????

 60. sana oluyor ha??dur seni muayine edecem????kiz sanami oluyor teliyemi oluyir canim???tl oluyorsa ya interneten ola bilir internet aza giremezin cevrim disisiniz yazilir ya??cok sukur benimde sorunum yokcani??sadice diyerlerinin varda ondan sordum siz ne zaman sorun yasasaniz cekinmeyin soyleyin???

 61. Ne biliyim esna ya hani kız vedatı seviyor ya ama oğlan onula kalamaz diye oldı sanırım ?

 62. kiz tu tobe tobeya ne ugursuzu ya???bende kacacam gormuyor.usun hazal okumus senin icin dilos et doruyor deye???herkes nerdesin diyolar sen onlar gedince geliyosun???

 63. S.A.Karadeniz goren varmi cok üzücü ya keşke bu dizi hic bitmese bak şimdide Mustafanı goturduler

 64. Yok.kizlar şimdi için değil diğerlerdi diyorum eskiden çok vardı kızlar ama şimdi kimse yok ya ???

 65. kiz ole deme dilos bende uzuluyorum ya her kesin kendi bi hayati var canim isne mi baksin yoksa sitede gozu cikana kadarmi kalsin ya???geden ozlerse gelir ozlemese ne diyelim ya??geliler en misa zamanda kista???

 66. Ay kızlar benim gözüm kapanıyor ya hadi iyi geceler tatlı rüyalar öptüm ? ????:-D ??????

 67. herkese allah ratlik verzin bende kacar alevim iy geceler tatli ruyalar benimde tl şarjim bitiyor tatliskom???ben kactim?

 68. Kızlar canlarım ben şu an çok yorgunum yazamıyorum artık yorumları bile okuyamadım hözlerim kapanıyor??..
  Kızlar ben yarım yazamıycağım çünki kuzenimin kız istemesi var.
  Hadi kızlar iyi geceler canlarım ben kaçdım???..

 69. ARKADAŞLAR SİTEYE GİRERKEN GÜVENLİ DEĞİL HATASI ALAN VAR MI? SİTEYE GİRMEDE SORUN YAŞAYAN VAR MI?

 70. İYİ
  ??
  ??
  GECELER
  ????
  ❤❤❤❤
  TATLI
  ???
  ???
  RUYALAR
  ????
  ????

  BAYRAM YAKLAŞTIĞINDAN DOLAYI KARDEŞİME BAYRAMLIK ALMAYA GİTTİK BENDE GIREMEDI,
  HADİ ÖPTÜM SIZLERİ??????

 71. Korey dizilerine gelince f 4 isimli dizi var onu izleyin mutlaka cok iyi dizi koreyde cok begenilen yakisikli oyuncu var ismide li min ho

 72. Korey dizinin gercek ismi su “Boys ower flowers ” korey dizilerinden hepsinden sadece bu dizi harika super

  1. Kanal 7 lutfen diziler biten den sonra su iki diziyi naamkaran,zindagi ki mehek,yayinlayin lutfen

 73. Naamkaran güzel bir dizi , ah kalbimdeki Rachna yani Aditi Rathore ile Zain Imam başrölde .

 74. Günaydın tembeller daha kimse uyanmamış hadi sabah oldu kalkın benim uyuyan güzellerim ????????

 75. Alevim sen olmalısın adım yok bende uyandım yaziyim dedim ben de iyiyim neler yapıyorsun?

 76. Kız evet benim gizmom demeden anladın her hal ???????hep iyi ol ben de hiç uyandı oruç hali ev işlerine yardım etim şimdi bahçe de oturuyorum canım ??????????

 77. arkadaşlar konu yazıyorum bilgisayar başındayım. bana söylemek istediğiniz bir konu var mı?

 78. FİLİZİM NASILSIN BEN HAMDOLSUN İYİYİM ŞÜKÜR SANA KOLAY GELSİN SANA BİR ŞEY SORCAĞIM DAHA DOĞRUSU YENGEM MERAK EDİYOR DA ŞİMDİ YAZIN KORE DİZİLERİ VERİLİR SE HİNT DİZİLERİ OLMAYACAK MI YOKSA HİNT DİZİLERİ KIŞIN MI VERLİCEK YENGEM BENİM BAŞIMIN ETİNİ YEDİ DE ???????

 79. İYİ GÜNLER KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  HAYIRLI RAMAZANLAR

 80. İYİ GÜNLER KIZLAR NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  HAYIRLI RAMAZANLAR ?

 81. Selam kızlar

  Helinim canım iyiyim şükür sen nasılsın ablasının gülü ?????

 82. Offf ya nerde siniz kızlar ağlıycam valla niye yoksunuz ???????hadi gelin artık ????????????????????

 83. Ay helinim canım hep iyi ol ben de iyiyim şükür ?????

  Gizmom dayın kız az kaldı ??????

 84. Kız gizmom bizde ezan bu gün 20:35 de okuncak ya dakikalar kaldı ????sizde canım

 85. ah kalbim bugunlerde sahane :) nijhilin ahmak adamlarına bayıldım :) cok komikler bugun lerde cok guluyorum ah kalbimde bu diziyi seviyorum

 86. Kızlar iftar yeni biti şimdi çay kahve faslı var ondan sonra gece burdayım inşallah ve inşallah bizim kızlar gelirsiniz ya ??????

 87. Ben hep burdayım ama kimse yok ya bizde iftar 7bucukta çay da içtik yemekte yedik ?????size afiyet olsun canlarim????

 88. Gece kuşları hazal diloş esna ablam naz ablam ela ablam defnem nerdesiniz siz gece kuşalarım benim hadi gelin ???????????????

 89. Ay şükür naz ablam sen geldin ya nasılsın ablam nerde bizim kızlar acep????

 90. Çağır ablam gelsin ben de dumanla hazalı çağırırım artık ???olmadı güvercin yolarım ?????

 91. Alevim nasilsin guzellik ben diloşu cagirdim Ama daha msji gormemiş Canim gorurse oda gelir ??

 92. İyiyim naz ablam şükür sen ne yapıyon ben televizyon izliyorum ablam sen ??

 93. Teşekkürler naz ablam diloşum gördümü mesajı instagramdan mı yazıyon naz ablam ??

 94. Naz abla sen nerelisin nede yaşıyon ben aydınlıyım herkes biliyor artık ha ???????

 95. Naz ablam urfamı ölürüm kebabına çiy köftesine ya Gaziantep baklavası fıstığı ay cok guzel yer valla şanslısın ?????

  Diloşum dur gitme ha bak peşinden gelirim ???

 96. Hepinizin memleketlerinizin çok güzel şeyleri var bizdede anca isak paşa sarayı agri dağı meteor çukuru aptigol köftesi var ya ??????

 97. Bizde de cok guzel yemekler vardır kabak çiçeği dolması yaparız yuvarlamamız vardır düğünler onunla güzel keşkek egenin vazgeçilmez zeytinyağılı börülce bir börekten cok daha fazlası paşa böreği ay daha bir cok şeyi var siz de gelin büyükannem cok guzel yapar ?????

 98. Kızlar benim çıkıyor ya babam bırakmıyor beni bugünlük kusuruma bakmayın olurmu ya ???

 99. Ay diloşum peki baban kızmasın da yarın görüşürüz artık canım ??????

 100. Naz ablam bilmiyorum yediklerin var mı ama tatları daha güzel ha dünya da büyükannen kadar güzel yapanın görmedşm parmaklarını yersin bir etli taze fasulye yapar anlatılmaz ay büyükannemi özledim ha çabuk gelse bari ????????????

 101. Naz ablam oh mis sen yap ben yerim bizim buranın kabak tatlısı kuru incir arası cevizimiz de cok guzeldir bol bol enerji verir hele tahinli pide ay nefis ? olur naz ablam yolun aydına düşerse söke nazili, yenipazar da cok yaparlar bayılırım ya hu canım çekiti sen baklava yap da yiyek ? benim maharetli ablam

 102. Alevim yaparim kiz birlikte yiyeriz Canim Ya bizim burda fistigi cok olur ben dun ev yapimi bol fistikli bir baklava yaptimm gormen lazimdi canim

 103. Ay canım ablam şu an geliyorum oraya hemen ya bayılırım antep fıstığına ???hele bi de baklava ay ölürüm ya antep baklavasına ?????

 104. İyi geceler meleklerim?

  Ahh ahhhh???..kızlar yemin ediyorum geberiyorum yorgunlukdan ayyy ne kadarda inasan vardıııı??..herkes bir birine karışmışdı?..
  Kuzenimin kız isteme töreni vardı 32 kişi gelmişdi?..canım çıkdı çalışmakdan..ama kızlar kuzenimi veriyim derken az kaldı ben gidiyordum?????????

 105. Kız istemeden bu kadar insan oliyorsa..kim bilir düğünde ne kadar insan olur????????…
  Şu an üstümü bile değişmeden kendimi yatağa bi atdım ki kıpılayamıyorum..gün boyu yazmadım sizi özledim bi yazayım dedim?

 106. Ay hazal geldin şükür analt bakayım nereye gidiyordun kız kime ??????ay kıyamam ya bitimi bari ??

 107. Kız isteme müthiş geçdi yaa çok yoruldum ama değdii..canım şimdi geldiler damat tarafı tabi bizim kız tir tir esiyor..bende yanındayım haline gülüyorum?..neyse geldiler oturdular..uzatmaya gerek yok kızın babası verdi..haa bu arada kahveye kuzenim tuz yerine şeker koymak isterken benden elinden vurdum..kız dur napıyorsun şeker mi koyulur erkekleri öyle hafife almıyacaksın gülü seven dikenine katlanır deyibb bende hoooop karabiberi ekledim kahvesinee???..hadi marş marş kahveleri gptür neyse kuzenim kavveleri götürdü içeriye..1 dk felan keçti erkek tarafından bi kadın geldi mutfağa su felan alıyordu bende tabi durun ben vereyim dedim suyu dökerken bana adımı sordu bende hazal dedim işte sonra yaşımı okulumu kimin kızı olduğumu felan neyse beni soru yağmuruna tutdu…bende tabi saygısızlık olmasın diye hepisine cevab verdim..en sonunda bana güzel kızsın benimde oğlum polis 27 yaşında felan dedi..bende tabi çakdım durumu hemen haa teyzecğiim bu arada bide nişanlıyım dedim teyzedi suratı düşdü?????..annemde içeri girdi kadın çıkdı e sordu bana noldu ne konuştunuz diye bende söyledim annemde kızım senin saçını başını yolucam kismetini niye bağlıyorsun nişanlıyım demişsin diye kızdı bana????..ohhh olsun iyi yaptım????????

 108. Ayy kimse yok..
  Kızlar zaten çok bitkinim üstümü değişdirib hemen uyucam??
  Devamını yarın konuşuruz inşAllah??iyi geceler canlarımmm??????

 109. İYİ
  ??
  ??
  GECELER
  ????
  ????
  TATLİŞ
  ????
  ????
  RÜYALAR
  ????
  ????

  ..
  .

  HAZALIM?
  ÇOK GÜLDÜM SANA YA NİYE KISMETİNİ KAPATIYON SEN?aaaaa?

  Ve
  YARIN OKUL BİTİYOR O KADAR ALIŞTIM Kİ GİDESİM YOK ARTIK BİDE ORUÇLU ORUÇLU OFF…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu