Kördüğüm

7 Haziran Kördüğüm 305. Bölüm Özeti #Meethi’nin Doğum Günü

Kördüğüm 305. bölüm 7 Haziran Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında seyirciyle buluşacak. Kördüğüm 305. bölümde Akash’ın Meethi’nin doğum günü için yaptıklarını izleyeceğiz. Bakalım başka neler olmuş deyip hep beraber 7 Haziran Kördüğüm 305. bölüm özetine bakalım.

7 Haziran Kördüğüm 305. Bölüm Özeti

Thakur Ailesi mutlu bir şekilde ikiye ayrılıp kaldığı yerden devam et şarkı oyununu oynamaya başlarlar. Herkes güzel güzel şarkısını söyler.Diğer takımda kaldığı yerden başka bir şarkı ile devam eder. Şarkı oyununa bir ara hizmet etmeyle meşgul olan Akash da katılır ama ona kızdıkları için şarkıyı yarıda bırakır. Radhot ise işini yarım bırakma deyince Akash şarkısını söyler. Radhot daha sonra kendisi şarkı söyler. Bir taraftan şarkı söyler diğer taraftan da hem Mukta hem de Meethi ile dans eder. Meethi dans ederken onu gizli gizli izleyen Akash son anda onu kurtarır. Meethi ile başta gözgöze gelseler de Meethi sinirle oradan ayrılır. Ardından da Jogi ile konuşur ve onu kovmasını ister. Jogi daha bir şey diyemeden Akash servis için içeri girer. Akash konuşmayı duymuştur. Jogi, bizim söylediğimiz her şey bir tarafa bu konuda en son kararı verecek olan sensin der. Akash da aynı fikirde olduğunu dile getirir.

kördüğüm 305. bölüm özeti resmi 1

Meethi dans esnasında onu kurtaran Akash’ı düşünürken dışarıya bakıyordur. Gecenin geç sattlerinde Akash’ı evden çıkarken görünce oh sonunda gidiyor galiba der. Yatıp uyur. Sabah olduğunda karşısında Akash’ı görünce gitmediğini anlar ama neden dışarı çıktığını da merak eder. Jogi ile gece yine onu dışarı giderken gördüklerinde Jogi ben onu takip ederim der. Jogi takip ettiğinde akash’ın bir tamircide para kazanmak için çalıştığını görür. Meethi’ye de telefonda bir anda kaybettim onu diye yalan söyler. Akash bir sonraki gün de çalışmaya gider. Kazandığı para ile de hemen Meethi’ye doğum gününde hediye etmek için bir bilezik alır. Ancak eve gelirken önüne hırsız çetesi çıkar. Akashla kavgaya tutuşurlar. Cüzdanı bomboştur ama bileziği gözlerine kestirirler. Akash’ı da başından yaralarlar. Bu sırada Radhot ve Jai adındaki arkadaşı onu kurtarır. Jai canını bile tehlikeye atmana sebep olan bu şey nedir der. Akash da sevdiğim kadın için hediyem deyince Jai onun sözlerinden çok etkilenir. Ardından Jai’nin sevdiği ve kaçırılmış olan Bhoomi’yi hep birlikte kurtarırlar. Jai, Radhot’a teşekkür eder.

Kördüğüm 305. Bölüm Özeti

7 Haziranda Kördüğüm özetine devam edelim. Vishnu, Mukta şemsiyesini vermek için geldiğinde Mukta’nın resmine bakarken yakalanır. Vishnu toparlanır ve yoksa yine kayıp küpeni odamda aramaya mı geldin der. Mukta saçlarını savurup küpesinin kulağında olduğunu gülerek gösterir. Mukta iyi geceler dileyip odasından çıkar. Bir sonraki sabah, Mukta Meethi’nin odasına gider. Damini onu severek uyandırır. Ardından herkes mutlu yıllar diler. Akash da kapıdan mutlu yıllar Meethi deyince herkes ona bakar Akash da hanımefendi diye sözlerine ekler. Kimse cevap vermez. Damini ona yeni güzel bir hayat geçirmesini diler. Radhot kırgın görünen Akash’a bakar. Jogi hadi pasta yemeye diye dikkatlerini dağıtır. Meethi ise hazırlanıp Mukta ile gelir ve sürpriz için herkese teşekkür eder. Vishnu gelir ve ona bir buket çiçek getirir. Ardından da Mukta ile pastanın mumlarını ayarlar. Elleri birbirine değdiğinde yine ikilimiz göz göze gelir. Meethi herkese pastasından yedirir. Akash ise bir köşede gözyaşlarını siler. Mukta asıl eğlence akşam diye duyurur. Iccha’nın fotoğrafının önünde Meethi ona keşke burda olsaydın, bana çok iyi bakıyorlar, çok mutluyum der ve fotoğrafın önünde duran Tapu ile Damini’ye sarılır.

kördüğüm 305. bölüm özeti resmi 2

Vishnu, Akash’ın yaptıklarına sinir olduğunu Mukta ile paylaşır ama Mukta’ya eğer bana ihtiyacın olursa ben her konuda sana destek olmak için buradayım der. Mukta teşekkür eder. Akash ise hediyesini Meethi’nin masasına bıraktığında Meethi ne için burdasın deyince çay ister misiniz diye sormaya geldim der. Meethi hayır deyip odada bir şey yapıp yapmadığına bakar. Bileziğin olduğu paketi görünce önce sevinir ardından da hediyeyi ona fırlatıp sana kim hediye al dedi, seni asla affetmeyeceğim deyip ağlar. Akash da çok üzülür. Akash merdivenlerden üzüntü içinde inerken Luttna şarkısı vardır.

Akash’ı o halde gören Radhot telefon konuşmasını bitirir. Mutfakta olan Akash’ın yanına gelen Radhot her şey istediğin gitmedi değil mi deyince akash şaşırır ve gözyaşlarını siler. Hayatın bahasına koruduğun bilezikleri kabul etmedi değil mi deyince Akash ben bu gözyaşlarını hak ettim der. Radhot sana kızmaya hakkı var deyip eğer gerçekten onu seviyorsan sevinciniz onu sevinci, üzüntünüz senin üzüntün olmalı der. Bu konuşmanın tam ortasında Jogi de gelir ve üç gecedir akashın uykusuz olduğunu biliyor musun diye Radhot’a sorar. Radhot sessizce oradan ayrılır. Jogi ise her şeyden haberi olduğunu ama senin çalışmana neden olan şeyin ne olduğunu merak edip kimseye bir şey söylememiştim şimdi sana güvenebilirim der. Akash artık sadece Radhot değil Jogi’nin de yanında olduğuna çok mutlu olup bu güveni boşa çıkarmayacağım sözü verir.

Pasta ve yiyecek siparişlerini iptal eden Meethi her şeyin saat dokuzdan önce akash tarafından hazırlanmış olmasını ister. Mukta Akash’a istersen ben otelden gizlice getirtirim deyince akash bir kez daha kandıramam deyip kendisinin yapmak istediğini söyler. Akash da duasını edip alelacele işe başlar. Meethi bilerek bardağı yere atar ve Akash’a temizlettirir. akash’ın geriye yarım saati kalmıştır ve kek de yanmıştır. Mukta gelir ve sipariş verebileceğini hatırlatır. Yarım saate hazır olacak bir kek tarifi deneyen Akash ise her şeye rağmen pastayı hazırlar. Meethi ve aile üyeleri pasta getirildiğinde şaşırır. Meethi pastayı kesip ilk dilimi Jogi’ye verecektir ki Tapu durdurur. Herkes şok olur. İlk dilimi akash yesin, ne kattığını bile bilmiyoruz deyip zehir ihtimalini hatırlatır. Meethi akash’a pastayı yedirir. Tapu aslında kötü niyetlidir ama bizim de istediğimiz tam olarak budur öyle değil mi :D Meethi ise bu güzel pastayı bu kadar kısa sürede nasıl yaptı diye şaşkındır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

110 Yorum

 1. FILIZIM ELLERINE SAGLIK OZET HARIMA CANIM.VAKIT BURSAN MEHMETCIK SAYFASINA GELIRSIN.OPDUM.

  1. teşekkürler kainat canım ask özeti yazamadım başım ağrıdı dün canım yarın izleyip özet ayarlayacağım sizin için ;)

 2. Ya şu Maduya iki ekmek verseler açından ölecek zavallı kocasından habersiz oruç tutuyor salak ?? Allah yardım etsin bunlar laf etmekten dilimde tüy bitti bunlar yine aynı ?? Rk için aç kalacaksa hiç kalmasın daha iyi tövbe tövbe ?? Rk bunu boşasa hak kocaları için katlandıkları şeylere resmen akıl dışı ??

 3. Ay Zülişim bende çok yorgunum. Mecalim yok
  Madhuya Allah akıl fikir versin diycem de yok vermemiş
  Kendini ölümden kurtaran Maliki hemen unuttu,sattı. Adam bunun için canını ortaya koydu sankı Rkı keyfinden vurdu?gerızekalı zengin kocayı bulunca Maliki falan unuttu??
  Hele şu Padmını tam nankör Balyaj chodrıye layıktı aslinda o nankör pis
  Ya Rk oruç tutulmasından hoslanmadını söyledi yüzsüz Madhu neyin dersindesin ben böyle yüzsüz kız görmedim

 4. Aynen Defnem bende yorgunum ya ?? Madu laf etmekten dilimde tüy bitti işte artık ama kız hala dediğim dedik çaldığım düdük diyor ?? ya Padmini ayrı bir dert bu kim için oruç tutuyorsa artık o saçlı kocası için zaar ayy bu diziden çok sıkıldım işte zaman geçsin diye bakıyorum öyle ?? Rk inanmıyormuş böyle şeylere haklı aslında ama Madu bunun için hala aç alafan dolanıyor ??

 5. Zülişim yüzsüz yüzsüz
  Pragya ile bunlar yüzsüzlük ödülü alırlar
  Madhu utanmazı Malik dıye ismiyle hitap ediyor saygısız sanki Malik kankasi
  Koca delisi arsız Madhu.. utanmazlıkta derece yaptı??

 6. Evet Defnem ya bunlar yüzsüzlükte çığır açtı gidiyorlar bile Salak Madu açından ölecek sanki kocası ile mutlu mesut evlilik yapıyorlar ?? Pragya ile aynı bu Madu ayy Pragya akıl fikir yok bir kez daha anladım ya Abhi yine evleniyor Tanu ile Pragya gelinliği giymiş galiba onun yerine geçiyor salak Pragya ya ?? ne Abhiymiş millet bunun için birbirine giriyor ?? Madu saygısız işte baba demiyor Malike Malik diyor sanki askerlik arkadaşı ??

 7. Aynen öyle Zülişim bu Madhu ne komik bayılıyor bir de ya yapmacıklıga bak??
  Hintli kızlar kadınların utanç kaynağı ıyyy???
  ???
  İyi akşamlar BELLOŞ ve Su
  Herkes nerde ya amanın gidicem bende..

 8. iyi akşamlar kızlar ben geldim nasılsınız beni sorarsanız bayağı yoruldum yeni eve girdim iftarı da dışarda arkadaşlarla yaptık siz ne yaptınız

 9. NEYSE GÖRUSURUZ YARINDA GELMEM MORALİM YOK :( AMA BELKİ MORAL BULMAK ICIN GELIRIM BAY :(

 10. FILIZIM HOSGELDIN IYI AKSAMMLAR CANIM TESEKKUR EDERIM BEN IYIYIM SEN NASILSIN BIRTANEM ??

  1. iyiyim nazım dışardaydım fotoğraf çekimi için yoruldum biraz şimdi de çay yaptım gel beraber içelim

 11. FİLİZ Nurdanım dışında kimin ne yaptını tam bilmiyoruz herkes firarda
  Seninde yorucu günlerin tabi

  1. kaçaklar tatil geldikçe çoğalıyor mu bana mı öyle geldi
   Nurdanımı da göremedim ben ya :( bu gün bayağı yoğundu kızlar iftarı da dışarda yaptık son günler zor geldi
   sen ne yaptın defnem

 12. yok bir şey yok DEFNEM siz sohbet edin.

  NAZIM demek geldin hosgeldin ben bitiyim siz konuşun görüşürüz cnm.

 13. BELLOŞ akılım sende kalacak
  Bende de sohbet edecek hâl kalmadı sohbet edecek kimse de
  ???
  İYİ GECELER KİZLAR ???❤
  İYİ GECELER ELAM S.Ç.S CAN SUYUM ❤❤???

 14. NURDAN Eyüp sultana gidecekti fotoğraf çekimleri olacaktı
  Benim de klasik bi gündü oruçlu

 15. FILIZIM BIRTANEM HEP IYI OL CANIM COK SAGOL SANA AFIYET OLSUN GUZELIM BENDE BAKLAVA ILE DONDURMA YIYORUM BUYUR GEL BERABER OLSUN GUZELLIM??

  1. :) teşekkürler nazım yemiş gibi oldum ah ahh yolların gözü kör olsun yoksa ordaydım hatta şimdi o el yapımı baklava dilimi bitmişti :D

 16. Yazamadım ya annemin telefon konuşması tuttu özür dilerim Defnem tam yazacaktım telefon geldi ??

 17. ZULEYHAM TATLIM HOSGELDIN GUZELIM NASILSIN IYIMISIN ??????????????????FILIZ DUR KIZ BEN SANA PAKET YAPIM HEMEN YOLUYORUM SANA BIRTANEM ???

 18. Neyse ben kaçtım Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı rüyalar kızlar ?? yarın yazamabilirim beni merak etmeyin ??

 19. ZULEYHAM COK SUKUR IYIYIM BIRTANEM SENDE HEP IYI OL CANIM SANADA ALLAH RAHATLIK VERSIN IYI GECELER TATLI RUYALAR ??

 20. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  DEFNEM RUH İKİZİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AHİRETLİGİM S. Ç.S KOMŞU KIZI ??????????????????????

 21. Beni soranlara çok teşekkür ederim ❤️❤️❤️ Çok çok çok güZel bir gündü çok yoruldum ama her saniyesine değdi size yaZayım dedimm

  GAMZELİMM orası çok kalabalıktı ama iftar anında özel ismine dua ettim bal kız benden bu ginlük bu kadar yarında evi süsleyecez fırsat buldukça yazarım inşaAllah ????

 22. Hepinize GÜNAYDIN hayırlı Sabahlar

  Kusura bakmayın Kızlar İki gündür Yazamadım Öyle bir Yağmur Rüzgar Vardıki Burda Elektirikler Bile Gittmişti Haliyle İnternet Filanda Gitti Moralim bozuldu Resmen Şükür Bugün Biraz İyi gibi Hava
  …..
  NURDAN Abla kolay gelsin İşlerinde Canım her günün Güzel Geçsin İnşAllah Rabbim Dualarını Kabul etsin??
  ….
  DEFNEM Nasıl Oldun Canım Sağlığın Nasıl Annen Nasıl Oldu İlaçlar iyi Geldimi Morali Düzeldimi Azda olsa ??

  SALİHA Abla İnternetin Bitti Sanırım İnşAllah Çabucak Gelirsin Melekin İyi Haberlerini Bekliyoruz??

  FİLİZİM ?RÜYAM?ELAM?ZÜLİŞİM ?AYGÜNÜM?KAİNATIM?İNCEM ?NÂZIM ?MANYAM ? DENİZİM ?ALSEL ABLA ?HELİN ?TATLI İKİZLER BELLAM İREMSU ?İSMİNİ UNUTTUĞUM VARSA KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ NASILSINIZ İYİMİSİNİZ ARKADAŞLAR

 23. Allah’ım Gönlümüzdе olanı hakkımızda hayırlı еylе, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı еylе!AMİN
  ….
  YÂ RABBİ sana ve RESUİNE itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle!AMİN
  ….

 24. SABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUN❤❤???
  ELAM ?❤?
  ?????
  NURDANIM çok sevindim güzel geçmesine. Allah razı olsun dualarına?Süsleyin bakalım evinizi ?????
  ??????????
  ÇİÇEĞİM hoşgeldin?burada da öyle olmuştu yağmur yüzünden. Bizim köydeki okula yıldırım düşmüş yanmış hatta??
  Ben iyi gibiyim oruçlu olduğum için tam nasıl olduğumu algılayamıyorum bitki gibi halsiz oluyorum. Annem aynı hatta sel felaketi diktiğimiz ürünlere zarar vermiş daha da kötü diyebiliriz. Kendini uykuya verdi dedi babam yağmurdan işe gıtmıyormus 3 gündür sağlık ocağına bacak iğnelerini yaptırıp gelip akşama kadar uyuyor yalnız başıma yiyip içiyorum dedi babam.. geçer elbet bu da yapacak birseyim yok

 25. Hoş buldum DEFNEM çok geçmiş olsun Ya Anacığınada Babanada Haline Çok Üzüldüm Ya Hangi Birinin Derdini Çekesin ALLAH Sabır Versin Canım Sana Evet Elden Ne Gelir Yapacak Bişey yok bizimde Çekirdek Tarlamız Yerle Bir olmuş Yağmur ve Rüzgar yüzünden Benimde Babam Çok üzüldü Bide O kadar çok Emek Vermiştiki Tarlamıza. Peki Canım okula yıldırım düştü dedin Kimseye Bişey Olmamıştır İnşAllah

 26. ÇİÇEĞİM üzülmez mı ınsan ellerın nasır bağlıyor o işi yaparken insanlıktan çıkılıyor yaptığın masraf da cabası. Kim üzülmez mal canın yongasıdır
  Yok okulda can kaybı yok. Akşam 9 civarı olmuş ama hasar büyük tamirat 3 ay sürecekmiş yazın.

 27. DEFNEM Şükür ki Kimseye Bişey Olmamış Okulda ALLAH ın izniyle Hasar da Tamir Edilir. Evet Tabikide Üzülür İnsan Yağmur Yağarken Babamın Allah’a Duâ Edişini Görmeliydin Allah ım yardım et Emeklerimi Boşa Çıkarma Diye Bizim Buralarda da Yağmurdan Çok Zarar Gören Oldu Rabbim Hepisine Yardımcı olsun Çok Üzücü bi Durum Kışın Yağmur Yağmazken Şimdi Yağmur Kesmez oldu Haliyle Bütün Mahsüllere Zarar Veriyor

 28. TÜNAYDIN

  ????

  HERKESE

  ????

  NASILSINIZ
  ?????
  PAPATYALARIM
  ??????

  KÖYE GİTTİĞİMDEN DOLAYI GİREMEDİM SİZLERİ ÇOK ÖZLEDİM YHAAA

 29. Ay Ben Şok Yasak Elma Dizisi Final Yapıyormuş Ya Daha 12 bölüm Oldu Ne Çabuk Final Yapıyor Bu Dizi. Bide DEFNEM Yasak Elmanın Fagmanına Baktınmı Cem Nasılda Alihanı Kıskandırıyor Elini Zeynepin Srtına Atıp Nasılda Söyledi Fragmanda Sabahları İşe gelmemin nedenlerinden bitanesi oldu resmen Alihanın Yüzü Morardı Ha? Hele Yıldız Nasılda endere Res Çekti beklemediğim Bişeydi Valla Yıldızdan ?

 30. Helin Hoş geldin Tatlım Naber Nasılsın Köye niçin Gittin Dinlenmek İçinmi İş yapmak içinmi canım ??

 31. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ IYIMISINIZ dun iftara davetliydim yazamadim
  ????
  DEFNEM nasilsin iyimisin??
  ????
  Cicegim sen nasilsin iyimisin??
  HELIN NASILSIN TATLIM IYIMISIN??

 32. RÜYAM Hoş geldin Canım Teşekkür ederim Hamd olsun İyi Diyeyim ?sen Nasılsın İyimisin Abla ??

 33. Cicegim cok sagol canim iyi diyelim.Duana amin birtanem her yerde sel felakati ver sanirim mahsullerde ziyan oldu..allah ciftcilerimize yardim etsin yagmurunda hayirlisini diliyorum..cok gecmis olsun cumleten❣❣❣❣

 34. Kızlar Bugün Nekadar Sessizlik Böyle Herkes Pazar Gününün Tadını Çıkarıyor Qaliba Yada Pazar Temizliğiyle Uğraşıyorsunuz ???

 35. Evet RÜYA Ablam Malesef Heryerde Sel Felaketi Var Biçok İnsanın Mahsülleri Yerle Bir oldu Rabbim Yardım etsin Bizim Buralarda da Herkes perişan halde Mahsülden Yana AMİN ALLAH kimsenin Emeklerini yerde koymasın. Sen Neler yapıyorsun Bitanem Kızların Nasıl ???

 36. Evet ÇİÇEĞİM şükür
  Çiçeğim Yasak elma final değil sezon finali yapacak yani tatile giriyor. Eylülün ilk haftası başlayacak hemen reyting rekorları kırıyor niye bıtsın. Evet bütün fragmanları izledim. Zeynep Cem ile yurt dışına gıttı Atlantaya. Yıldız da Enderın gösteri yapacagı mağazayı satın aldı. Aslında dizi tatil yapmıycaktı ama yeni yaz dizileri çıkacağı için askıya alındı riske atmak istemediler. ???
  Ama Alıhan çok tatlı kıskanıyor gözü dönüyor adamın??
  ?????
  RÜYAM bildiğin gibi seni sormalı kuzum yoktun dün ?

 37. ???Cicegim sagol canim cok sukur kizlarda iyiler..bir taraftan temizlik yapiyorum canim hafta sonu oldugu icin herkes degerlendirmek istiyor vakti olan yazmaya calisiyor.Sen neler yaptin sagligin nasil??

 38. DEFNEM Ben Hep Sezon Finali Yazacağıma Final Yazıyorum Unutup ?Evet Bende Bütün Fragmanların İzledim Yasak Elmanın Ama En Çokta Yıldıza Şaşırdım Ha Endere iyi res Çektide Ama Ender Kalmaz Bunun Altında Getirecektir Yıldız’ın Burnundan Yaptığını Fitil Fitil ?Haklısın evet Alihan Çok Tatlı Kıskanıyor Zeynepi Nasılda Sordu Ceme öyle Hoşlanıyormusun Zeynepten yoksa Sanki Görmüyo??

 39. Ee kıymetini bilemedi Zeynep in alacağını aldı kızdan. Ben anlamıyorum erkeklerı tamam anasını başka bir adamla yatakta yakalamış ruhu yaralanmış kadınlara güvenmiyor ama bütün insanları aynı kefeye koymak nedir yahu?? Zeynepgili de babası bırakıp gitmiş o da mı erkeklere güvenmesin o zaman bütün erkekler bırakıp gidiyor mu desin ?? Ben insanların bahanelerinden sıkıldım artık. O zaman ömür boyu kimseye güvenmeyelim yok daha neler
  Bu Cem Lalin abisiymiş şaşırdım iğrenç kadın insanlara havadan bakıyor fakir kızlar için neler söyledi öyle televızyona girip boğacaktım adi karıyı :x

 40. RÜYAM Rabbim Hep iğilik Versin Kızlarınada ?Kolay Gelsin Sanada Canım Bende Ne bileyim İdare ediyorum Sağlığım Desen İlaç İçmekten Herkesin Kızım yemek ye Onu ye şunu Ye Demesinden Yoruldum Artık Sağlığımın Tamamen Normale Döneceği Günü iple çekiyorum Abla Bazen Bitip Tükendiğimi Hissediyorum Ama Elimden Duâ etmekten Sağlığıma Dikkat etmekten Başka ne Gelir Bide… Ramazan’Bayramı Temizliğimi Yapıyon Bitanem Ay Kadir Gecesinede Az Kaldı

 41. Ender Yıldızın burnundan getirecek zaten fitil fitil Yıldızın güvenlikçi olarak ise aldırıp,hapse attırdığı adamı getirdi halıtın yanına..
  Ama Yıldız Enderi güzel kovdu kaliteyi bozuyor diye ??

 42. Bende ayni Defnem dun ailemle iftara davetliydim gunduz mevlute gittim aksamda iftar yemegine inan gidilicek cok yer var ramazan oldugu icin erteliyorum..sana ve ailenede cok gecmis olsun ne emeklerle ektiniz tarlayi insan uzuluyor haliyle yagmur berekettir ama bazen bereketinde fazlasi zarar veriyor allah yardimciniz olsun Defnem??

 43. Aynen Defnem Zeynep’i Kandırdı Sonrada Ortada Braktı Alihan Evet Yani Annen Öyle Yapmışsa Vunda Başka Kızların suçu ne Madem Güvenmiyorsun Kadınlara peki neden Kızın Irzına Geçtin Be adam Zeynep Desen Cemle Gitmekle iyi Etti Belki böylece Alihanda Akıllanır ?

 44. Ay BEN’im İnternetim Yine Bitmek Üzere Ya Bi kaç güne yine Bitecek Üstelik bu defa Uzun Müddet Alamamda Biraz Para Biriktirmiştim Onuda Abime Acil Lazım oldu Ona verdim Şimdide Çalışmıyorum Ailemden De Para istemeye yüzüm gelmiyor hep Kendi Paramı kendim kazanmak istiyorum ..Aniden internet Biter filan şimdiden söyleyeyim dedim

 45. Sende her daim iyi ol insallah Cicegim birakma kendini mevlam baska dert vermesin ne guzel seninle ilgilenen sefkat gosteren bir ailen var yanindalar.Eger cok istahsizsan vitamin takviye ilaclari var..belki doktorun vermistir kansizlik insani canindan bezdiriyor biliyorum annemde de vardi surekli igne ilac kullandi simdi daha iyi sende iyi olucaksin birtanem sadece biraz sabir lazim herseyi kendine dert etme cok gencsin ben cok uzuluyorum..hepiniz icin dua ediyorum???

 46. Aynen öyle Çiçeğim erkek milleti işte en maşallah dedımız 3 gün yaşıyor ??
  ????
  Sağol RÜYAM amin..
  Haklısın bitanem dünyanın ne daveti biter ne işi ne de ziyareti. Maraton yarışçıları gibi zamanla mücadele halındeyız sürekli ??ben de erteledim çoğu şeyi..

 47. RÜYAM seni üzmek istemezdim Üzgünüm Bi Anda Boş bulundum anlattim ALLAH gönlüne göre versin ablam Saoll bitanem Evet çok Şükür Ailem Arkadaşlarım Her zaman Yanımdalar Destek oluyorlar Da Toparlanamadıkca Kötü hissediyorum İşte. Doktor yazdi kaçtane ilaç içiyorum hergün Canım Bu aralar Hep iştahsız oluyorum Zaten.. Bende Hep sizler için Dualar Ediyorum Hepinizi Canı gönülden Seviyor değer veriyorum Bitanem Allah Razı olsun Sendende

 48. ÇİÇEĞİM ıyılesirsin üzülme sen neler geçmiyor kı ınsandan
  Niye para ısteyemeyesın kı aılenden başka kime gıdecen paranı vermisin abine. İnternet lazım birşey can sıkıntısını alıyor ?

 49. Ne Bileyim DEFNEM Bazen Rahatsızlanıca Hemen Kötüyü Düşünüyorum işte. Aileme Hiç Yük Olmak istemiyorum Ben Canım Bide Bu aralar Annem Fialnada Tedavi Görüyor Ondan Bide Ben Masraf Çıkarmak istemiyorum Zaten Babamlar Abime Bütün Paramı verdiğimi Bile bilmiyor Abim Özel Dedi Babamların Bilmesini istemiyorum dedi Bende tamam dedim Şimdi Para istersem Babam Kızım Peki senin biriktirdiğin Paralar Noldu diye Sormasından Korkuyorum. Evet İnternet Çok Lazımlı bişey Bitince Telefonu elime Almak istemiyorum

 50. ALLAH İyilik Versin hep BELLAM Hamd olsun İdare ediyorum bende Eee Neler Yapıyorsun Bakalım ??

 51. NURDAN Abla nasılsın iyimisin dün sinirlenmişsin çok üzüldüm takma kafana oglunla ilgilen kolay gelsin sana insallah bir aksilik olmaz.

 52. ben şimdi gormeden elim nereye giderse boyama yapıyorum sen ne yapıyorsun ÇİÇEYİM

  keske internetimi size havale edebilsem 6 haziran yenilenecek ama full hala paketim.

 53. Demek Boyama Yapıyon Kolay Gelsin Sana BELLAM Bende Odamda Saçlarımı Tarayıp kendimi çeki düzen veriyorum Canım. Teşekkürler Düşünmen yeter

 54. boyama beni çok rahatlatıyor
  ÇİÇEYİM demek saçlarını tarıyorsun sacların hangi renkti kusura bakma sordugum icin

 55. Ne Kusuru BELLAM Saçlarım Kahveyi Renk Upuzun Yukardan Topluyorum yada Örüyorum Hep Senin Saçların ne Renk. Canım ne söylemek istiyorsun Söyle Bakalım

 56. ay ne güzel benim eski kıydıgım saclarım gibi uzunlar benim saclarımda kül rengi iremsu için yaptım ama çok yakışıyor gözleri ortaya çıkaran bir renk off herşeyim göze baglantılı off

 57. Demek Seninde Saçların Uzundu BELLAM Peki neden kestin Benim Saçlarım Doğal Boya Yok hiç Hiç Saç boyası Kullanmadım Saçlarımın Rengi Yüz Tenime Yakışıyor. Gözlerinde İnşAllah En kısa sürede Daha İyi olur üzülme

 58. kızlar ben zaten kendime neler olacanı biliyorum
  BEN YARIN OKIZIN YANINA GITCEM EMINIM BANA OLAN KINI NEFRETI GITMIŞTIR ODA IYI BIRI OLMUSTUR YARIN ONUN YANINA GIDICEM ölümlü dünya belki yarın yokumdur onunla görüşmeden bir şey olsun istemem

 59. Aynen DEFNEM bitmez canim??
  ⚘⚘⚘⚘
  Cicegim birtanem iyi yaptin anlattin icine atma zaten.Ben uzgunum cunku elimden birsey gelmiyor.Teselli edebildiysem ne mutlu insan bazen birine icini dokmek istiyor bunun kusuru olmaz canim allah sendende razi olsun Cicegim

 60. benim saclarim diz altımdaydı cok uzundu iremsunun podyumu vardı bizde aynıyiz diye saclarımı kestim onun sac rengi yaptım yoksa hayatta kıymazdım saclarıma uzaticam yine ama

 61. BELLAM Ben İyice bi Düşün derim öyle İnsanların Sağı solu belli olmaz nerden biliyorsun Kinin nefretinin Geçtiğini Hem Ailene Danıştınmı bu Kararını Derim bir Annen Baban ne diyor gitmeni istiyormu o kızın yanına Kötüyü Düşünme hemen ALLAH ın izniyle İyi Olacaksın

 62. RÜYAM Düşünmen yeter Üzülme Bitanem Ben öyle herkese İçimi döken Değilim Ama burda Sizlerle Paylaşıyorum değer verdiğim için Abla Sağolasın Eksik olma Canım benim
  ….
  Hmm Anladım Bi keresinde Söylemiştin evet İremsu için Saçlarını kestiyini Ama çok uzunmuş Senin Saçların Benimkide uzun Ama okadarda değil Zaten çok uzun saç Baş ağrısı yapıyor sağlığa zararlı ?

 63. Anladım ÇİÇEĞİM umarım abinin eli bollasir da sana olan borcunu öder hemen bitanem ??
  ????
  BELLOŞ senin kalbinin altında sahiden pırlanta yada altın var kuzum ne yüce gönüllüsun öyle
  Ama kızın hastanedeki herkesi sana benzettını söylemişlerdi bi ara dikkatli ol belki ilaçlarını almıyordur ruh hastası. Aslında o kızı tutup dipsiz yılanlı kuyulara atmak vardı ya neyse Rabbim ona da hidayet ve kurtuluş nasip eylesin pişmanlık ateşiyle yansın yüreği
  Senin de gözlerini geri versin..

 64. hoşbuldum RÜYAM iyiyim sen nasılsın.

  ÇİÇEYİM YOK ONLARA SÖYLEMEDİM BIRAKMAZLAR ZATEN ANNEM YARIN ANCA BURAYA GIREBILIR OYLE GORUR BUGUN HIC GIREMEZ Off bilmiyorum ne yapsam

 65. evet DEFNEM herkesi bana benzetiyomuş hala aynıymıs ama belki iyi olmustur pişmandır artık eskisi gibi deyildir o çok genc o düzelmemişse yardımcı olucam oda bir gün düzelecektir iyi biri olur

 66. Yani uzun saçın mesakketınden başka birşey yok bıktırıyor insani kışın sıcak tutuyor da yazın hiç çekilmiyor. Hayatımda dizime kadar hiç saçım olmadı. Sırtıma kadar oldu birkaç kere her yıl kestırıyorum düzenli olarak ablama hiç kuaföre falan da gitmem kuaföre manikür için giderim bazen yada saç serumu uygulaması için.. hele yazın kısa saç ne kadar rahat oluyor sanpuanla durula çık ;)
  Benim saclarım çok hızlı uzuyor zaten hiç dert etmiyorum.. kestırdıkten sonra bitkisel boyalar VE papatya suyuyla yıkıyorum yazın bolca mis gibi açılıyor rengi :)
  Zamanımı aynı karşısında harcayamam ;)

 67. KIZLAR HAYILRLI PAZARLAR. DÜN ÇOK GÜZEL VAKİT GEÇİRDİM. ŞİMDİ KÖRDÜĞÜM ÖZETİNİ DE BİTİRMEK ÜZEREYEİM HABER VERMEK İSTEDİM. ÖZETTEN SONRA EVDE BAYRAM TEMİZLİĞİ YAPACAĞIM :) BENİ MERAK ETMEYİN. SİZLERİ SEVİYORUM

 68. RÜYACIM okulun son günleri olduğu için FİLİZ arkadaşlarıyla vakit geçiriyor akşamdan önce gelmez onun için zor yorucu günler
  ????
  BELLOŞ durum hâlâ aynıysa gitme o zaman ailenin de haberi yok tatsız şeyler olursa moralin bozulur o ruh hastası genç de sen yaşlı mısın sanki olgunluk gösterme sırası onda. Hatta iyileşirse müebbet hapis yatmalı bence neden gözlerine zarar verdi başka bir yerini yaralasaydı ama o wn kötüsünü düşündü büyük acıyı yaşatmak istedi ben bile görmediğim hâlde parçalamak istiyorum o kızı lime lime doğramak

 69. BANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİNZİ VE ACİL BİR DURUM VAR MI ÖZET YAZANA KADAR BİLGİSAYAR BAŞINDAYIM

 70. Amin DEFNEM Saoll Canım

  BELLAM Yinede sen Bilirsin Ama Bence Ailene Danış iyice düşün Öyle insana Güven olmaz Ki
  ….
  Benimde dizlerime Kadar uzun saçım hiç olmadı DEFNEM Ama Uzun Yani Evet Bakımı çok Zor Çok iyi bir Bakım istiyor Bide Yazın insanı Bktırıyor Haklısın Bu vakitler Hep Saçlarımı Yukardan Toplar Ucununda örüyorum Benim Saçlarım Öyle Hemen Uzamıyor Ama çok Gür Tökülmüyorda ??

 71. DEFNEM dogru söylüyorsun gitmemek en iyisi ama biliyomusun o beni çok kötü yaraladı ama ben ona 1 gram kin nefret kötüluk hic duyamıyorum o benden büyük yani bide

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu