Gelinim Mutfakta

7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları [Büyük Sezon Finali]

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi günün birincisi netlik kazandı. Büyük sezon finalinde 7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün kim birinci oldu? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 7 Haziran Pazartesi bugün kim birinci oldu? Büyük sezon finalinin ilk bölümü olan Pazartesi günü bugün çeyrek altını kim aldı? 7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı hangi gelin aldı? Bugün çeyrek altını kim kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı olarak bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2022 Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme 08/06/2021 Yağnur büyük sezon finalinin ilk bölümünde hem günün birincisi oldu. Hem de çeyrek altını almayı başardı. 

=> Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Pazartesi Günün Birincisi ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi Puanları dört hafta sürecek olan büyük sezon finalinin ilk puanlaması olacak. İlk bölümde ilk çeyrek altını kazanmak isteyen gelinler ise %100 kapasite ile elinin lezzetini kanıtlamak için kolları sıvadı.

=> 28 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu? öğrenmek için lütfen tıklayınız. 

7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verildiği An Yağnur

Geçtiğimiz hafta Seda, Esra, Yağnur ve Deniz yarışmada yarışmış, Deniz haftanın en düşük puanlarını almasında dolayı elenen isim olmuştur. Bu hafta elenmeyen diğer üç yarışmacının tamamının katılmadığı dikkatlerden kaçmadı. Her bir yarışmacı 4 hafta boyunca tek tek gelecek. 

=> 21 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Bu hafta toplamda 4 hafta sürecek olan büyük sezon finali başlıyor. 4 hafta sonunda en fazla bilezikleri alan gelin extra ödül alacak. Haftanın ilk bölümünde bugün 7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, aynı zamanda çeyrek altını kazanmak isteyen gelinler ellerinden gelenin en iyisini yapmak için harekete geçtiler.

=> 14 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 7 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 10 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de yarışan Deniz en düşük puanları aldığı için elenen isim olurken, Seda da beş altın bileziğin sahibi oldu. Seda kaynanasının büyük desteği ile kimi zaman hiç olmayan tabakları ile bilezikleri alan isim oldu. 

=> 9 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi Puanları verildiği sırada Seda ve Nagehan

Bu hafta eski yarışmacılarla değil, en iyi yarışmacılarla toplamda 4 hafta sürecek olan büyük sezon finalinin ilk haftası başlayacak. Seda Sayan bu durumu şu sözlerle duyurdu. 

“Sezon finalindeki büyük ödül tek bir kişinin olacak!”
Sunucu Seda Sayan

7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklanmadan Önce Nurten ile Aysun

Sözleri ile sunucu Seda Sayan, 4 hafta sonunda birinci olacak olan gelin hem bilezik ödülünü hem çeyrek altının sahibi olurken, hem de sürpriz bir ödülün sahibi olacak. Dikkat: Bugün 7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması bu yazının en sonun açıklanmıştır. 

=> 8 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Büyük Sezon finalin de bugün Gelinim Mutfakta Puanlama öncesinde dört gelin kimler olacağı merak konusu olurken daha önce instagram adresine yapılan oylama da en fazla puana sahip olan gelinler yarışacak.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi Puan Durumu açıklandığı sırada Ayten

Programda totemler konusuna çok fazla inan gelin var. “Nasıl başlarsa öyle biter” düşüncesi çok hakim. Bunda dolayı hem haftanın ilk bölümü olması hem de büyük sezon finalinin ilk haftası olmasından dolayı ilk bölümde;

 1. Çeyrek altını kazanmak
 2. İlk gün eleme potasından uzaklaşmak
 3. Bilezikleri almak için ilk hamle yapan olmak
 4. Rakiplerini puanlama olarak ilk gün geride bırakacak
 5. Haftaya altın alarak başlamak
 6. Toplam Puan durumu sonucunda göre ilk sıraya yerleşmek

Bu avantajları ilk bölümden kazana gelin bu sezon finaline kadar devamlı iyi puanlar alacağına inan gelinler herzeminkinden daha fazla yemeklerine özen gösterip, bugün Gelinim Mutfakta 7 Haziran Puanlama sonucun da en yüksek puanı almak için kolları sıvadılar.

7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bugün Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi puanlaması sırasında kaynanaların performansı bir hayli önemli olacak. Zira ilk günden 5-1-1-1 tarzında puanlama ile başlayan kaynana ortamı bir hayli gerecek. Bunun dışında kendi gelinin yanık da olsa bulabilen kaynanaya diğer gelinler çok büyük tepki gösterecektir. 

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi Puan Durumu

Bu hafta büyük sezon finali başlayacak. Toplamda 4 hafta sürecek olan ve dördüncü hafta sezon finali ile uzun bir süre aramızdan ayrılacak olan yarışma programının ilk bölümde Seda Sayan’ın vereceği 7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları büyük sezon finalindeki büyük rekabet başlayacak. Günün sonunda ise bu kadar güçlü rakipleri arasında sıyrılıp Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi Puan Durumu sonucuna hangi gelinin birinci şimdiden merak konusu oldu.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayan geçtiğimiz hafta başında yeni gelen Deniz’in el lezzetini beğense de bu hafta yarışan tüm gelinler yeni değil daha önce defalarca bilezik kazanmış tecrübeli yarışmacılar olacağı için Seda Sayan bugün Gelinim Mutfakta 7 Haziran puanlaması sırasında hangi geline beş puan vereceği şimdiden merak konusu oldu.

bu hafta sadece eski yarışmacılar değil aynı zamanda program sunucusu Seda Sayan da izleyicilerin gözünde puanlamaya tabi olacak. Bugün 7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda vicdanları sızlatan bir puan verilmesi halinde yada kural hatası yapan geline göz yumulması halinde Seda Sayan’ın puanı izleyenlerin gözünde eksiye dönecektir.

7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu - Aysun kuşatan

Haftanın ilk bölümün de bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin kendisini eleme potasından bir adım uzaklaştırmayı başarırken, ilk hafta sonucunda beş altın bileziği alacak gelin olarak adını yazdırmayı başaracak.

Seda Sayan Pazartesi en yüksek puanı kime verdi? 7 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Hangi gelin bugün çeyrek altını kazandı? 7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hangi gelin birinci oldu?  Bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda verilen bugünkü puanlar (Puan Tablosu) içinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Puanları (07/06/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

7 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Seda: 2
Ayten: 4
Yağnur: 5
Aysun: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: 2
Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 5
Aysun: 2

*************************
” 7 Haziran 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Seda: 1
Ayten: 2
Yağnur:  5
Aysun: => Nurten’in Gelini 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Seda: 4
Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Yağnur: 4
Aysun: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Ayten: 1
Yağnur: 1
Aysun: 1

*************************

Gelinim mutfakta 7 Haziran Pazartesi Toplam Puanlar

Seda 2 1 1 4 5 13
Ayten 4 2 2 5 1 14
Yağnur 5 5 5 4 1 20
Aysun 1 2 3 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Mayıs) – Pazartesi

*************************

Seda: 13
Ayten : 14
Yağnur : 20
Aysun: 8

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 7 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
7 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı Fragmanı İzle

7 Haziran Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması büyük sezon finalinin ilk puanlaması olacak. Böylesine önemli bir bölümde ilk çeyrek altını alıp birinci olmak isteyen yeni gelinler kıyasıya yarışmak için kolları sıvadı. İşte bu haftanın ikinci bölümünde ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 8 Haziran Salı fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

29 Yorum

 1. SEDA DAYANAMADI YİNE KAVGA GÜRÜLTÜDEN BESLENEN BİR TAKIM SEYİRCİLERİN SEÇMİŞ OLDUĞU YAPIM EKİBİNİN ALDIĞI KARARLA GICIK VE GERİZEKALI AYSUN VE AKYINVALİDESİNİ PROGRAMA ÇAĞIRDI!…

 2. 4 hafta bu kadro çekilmez. Birde muhteşem 4 lü imiş 😡🤦‍♂️ hangi halk istedi!

 3. Yağnur, Aysun ve Seda bunların üçüde kesin torpilli. Yoksa kaliteli bir ekip bunları seçmez bir de seçip en ler demezlerdi 😡😡

 4. Ne cırlak bu Yağnur yahu.Kocası buna nasıl dayanıyor.Acaba kocasına böyle bağırıyormu.

 5. Nerede ZEYNEP nerede İLAYDA nerede GİZEM esas bunlar muhteşem dörtlü.Gerisi boş.Kalanlar arasında hiç sevmeme rağmen favori YAĞNUR ve AYSUN.Seda ve Ayten bu strese dayanamaz.

 6. pislik geldi baska yarişmaci yok koca turkiyrde gele gele aysun mikrobu geldi ne kadar kovarsan kov aysun gelir torpilli vayyyyyyyyyyyyy

  1. nekadar terbiyesiz insansiniz ya aysun geldi mutfagyn nesesi yerine geldi ya tek bir mikrog var oda yagnur 3 kere elenmissin nedan geliyosun

  2. yarışmayı git sen sun ve Aysunu attır sıkıysa Aysunu çok seviyorlar onu sevmiyorsan ve yarışmadan atılmasını istiyorsan git sen sun

 7. Ne cırlak bu Yağnur yahu.Kocası buna nasıl dayanıyor.Acaba kocasına böyle bağırıyormu.

 8. aysunun gelmesine cok sevindim aysuncum seni seviyorum cok cok san mutfagyn kralicesisin canim

 9. GÜLCAN İLAYDA ZEYNEP HATİCE BUNLAR GELSİN!…YAĞNUR KALSIN!…AYSUN TORPİLLİSİ GİTSİN!…SİNİR UÇLARIMA DOKUNUYOR!…

 10. Oha ayten ile aysun geldi inanamıyorum ve ankette aysun çıkmış sevindim bu arada seda sezon finalini asla göremeyeceksin inşallah aysun yada ayten seni eler

 11. Bumu efsaneler yarışmacıları. Seda sayanın sahtekarlığı. Efsane görmesek yutturacak. Yeni sezonda iyiki seda sayan yok. Fatih Ürek geri gelsin.

 12. Nagehan hanımın verdiği puanlara Neriman hanımın bağırarak verdiği tepki çok anlamsız ve yersizdi.Nagehan hanım risk aldı,kendiside geçen hafta risk almadımı.Nice kayınvalideler olmamış,yanık ,şekilsiz yemeklere tam puan verebiliyor.Daha geçen hafta Nilgün hanım,Yağnurun yanmış köftesine tam puan verdi.Neriman hanım showlarını bitirince böyle agresif oluyor.Kendisi saf görünen bir CİNALİ,beyni fırıl fırıl çalışıyor.Yemek yorumunu dahi insanların anlıyacağı bir dilde yapamıyor.Oda böyle bir tip.

 13. aysun cok iyi bir yarismaci aysundan kalannyny sevmiyorum esas yagnur bas bas bagiryor ya su kizdan cok sykyldym ya elenmedi gitmedi ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu