Gelinim Mutfakta

7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı? [Altın Final 2 Gün]

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı günün birincisi ile Salı puanları sonucu açıklandı! 7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? Salı Nursel Ergin kaç puan verdi? 7 Haziran Salı bugün kim birinci oldu?  07/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? 7 Haziran Salı puanları sonucu en yüksek puanı kim aldı? Damla bugün kaç puan aldı? 7 Haziran Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 28 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (08/06/2022) 7 Haziran Salı günü 23 puanla Damla günün birincisi olan gelin oldu. Damla altın final haftasında ilk çeyrek altınının kazanırken, Aslıhan yine ve yeniden günün sonuncusu oldu. Aslıhan eleme olmadığı için yarışmada oldukça rahat davranması, dikkatlerden kaçmadı.

=> Gelinim Mutfakta 21 Haziran Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı Puanları %100 netlik kazandığında, 20 çeyrek altından ikisi sahiplerini bulmuş olacak. İlk bölümde çeyrek altını kazanan Yeşim, 25 bilezik için avantajı yakalamayı başardı.

=> Gelinim Mutfakta 14 Haziran Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Altın final haftasında dört hafta boyunca en fazla çeyrek altını kazanan yarışmacı, altın final haftasının sonunda 25 bileziğin de sahibi olacak. Böylesine önemli başarıyı elde etmek isteyen yarışmacılarda ilk günden itibaren kıyasıya yarışmaya başladılar.

=> 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 7 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 7 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 10 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Eleme Var mı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Geçtiğimiz hafta Damla ile Aslıhan eşit puan aldığı için bileziklerin paylaşılması istenildi. Lakin Damla ve Aslıhan, bilezikleri eşit derece paylaşamadığı için beş bilezik, altın final haftasına kaydı. Böylelikle büyük ödül 25 bileziğe yükseldi.

=> Gelinim Mutfakta 10 Haziran Cuma Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bu haftanın ikinci çeyrek altının alan yarışmacı da belli olacak. İlk bölümde aldığı çeyrek altınla avantajı elinde bulunduran Yeşim, rakiplerine çeyrek altın vermeden bilezikleri çok daha önceden garantilemek istiyor.

=> 9 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Hafta başında iki yarışmacı altın final adı altında yarışmaya dahil oldu. Halk oylamasında en çok oy alan Yeşim yarışmaya dahil olurken, Miyase hemen arkasından en çok oyu alan isim oldu. Buna rağmen Miyase’nin yerine daha önce yarışmadan diskalifiye olan Hasret ve Nurten ikilisi yarışmaya dahil oldu. 

=> 8 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Hasret kaynanasının yaptığı hatadan dolayı diskalifiye olduğu için bunu büyük bir şansızlık olarak yorumlarken, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama puanlaması ile elinin lezzetini kanıtlamak istiyor.

7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Halk oylamasında en çok oyu alan iki yarışmacı, altın finale katılacağı daha önceden duyurulmuştu. Nursel Ergün de halk oylamasında Hasret’i stüdyoya şu sözlerle davet etti. İşte Nursel Ergin’in o sözleri; 

“Halk oylamasında en çok oyu alan ikin isim, Hasret ve Nurten kaynana!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile Nursel Ergin yarışmaya Hasret ve kaynanasını davet ederken, bu oylamayı yakında takip eden izleyiciler, halk oylamasında Hasret’ten daha fazla oy alan Miyase olduğunu çok iyi bildikleri için Nursel’in bu sözlerini şaşkınlıkla karşıladılar. 

Damla hafta başında işi sıkı tutup birinci olmak isterken, aldığı düşük puanlarla çeyrek altını Yeşim’e kaptırdı. Damla bugün Gelinim Mutfakta 7 Haziran Puanlama sonucunda en yüksek puanı alıp, altın final haftasında ilk çeyrek altınını kazanmak istiyor. 

7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Hasret ve Kaynanası Nurten

Geçtiğimiz yıl altın final yarışmasının birincisi Aysun olmuştu. Bu yıl favori yarışmacı olarak Yeşim gösterilmekte. Yeşim de üzerine düşeni ilk bölümde yapmayı başardı ve ilk gün çeyrek altını alarak altın finale giden çeyrekleri toplamaya başladı.

Aslıhan haftanın ilk bölümünden istediği performansı ortaya koyamadı. Aslıhan geri dönüşü olmayan bir yola girdiğinin farkında. Elemenin olmadığı yarışma programında günü kurtarmak daha önemli olduğu için Aslıhan 7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak için kolları sıvadı.

Haftanın ikinci bölümünde stüdyoda büyük bir şok yaşandı. Günün olayları konuşulduğu sırada, Damla Nursel’in gösterdiği videoyu izleyince bayıldı! Nursel de ihbar hattına gelen videoyu şu sözlerle duyurdu! 

“İhbar hattımıza gelen bir video, burada deprem etkisi yaratacak!” Sunucu Nursel Ergin

Sözleri ile sunucu Nursel programın başında yarışmacılar hakkında gelen bir videodan bahsetmesi, gelinleri bir hayli heyecanlandırsa da o video Damla’nın eşine ait olduğu ortaya çıkması, Damla’nın bayılmasına neden oldu.

7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 21 puan alan Yeşim, günün birincisi olan ve ilk gün çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Aslıhan 9 puanla ilk gün, günün sonuncu olan gelin oldu.

Aslıhan yarışmada eleme olmadığını, buna karşı alınan çeyrek altınlar daha kıymetli olduğunu bildiği için ilk gün kaybettiği puanlardan daha çok kaybettiği çeyrek altını yerine koymak için bugün Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp, çeyrek altını yakasına takmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı Puan Durumu

Altın final haftasının ilk bölümü 6 Haziran Pazartesi günü ekrana geldi. İlk bölümde çeyrek altını Yeşim kazandı. Altın final haftanın ikinci puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonucunda, Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı puan durumu sonucundan daha çok, bugün çeyrek altını kim aldı sorusu daha ön planda olacak. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Dört hafta boyunca eleme olmayacağı için her bölüm adeta final havasında geçecek. Çeyreği kazanan gelin, 25 bilezik için şansını bir kat daha artırırken, çeyreği kazanamayan gelinler ise her gün adeta elenmekte.

Böylesine rekabetin tavan yaptığı yarışmada geri kalmak istemeyen gelinler de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olup, altın finalde adını duyurmak ve bilezikler için iddialı hale gelmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı Puan Durumu Belli Olduğu An Yeşim ve Kaynanası Beyhan

Normal şartlarda bugün 7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, en yüksek puanı almak bir hayli önem kazanırdı. Lakin best of yarışmasında toplam puanlar sonucundan daha çok, toplam çeyrek sayısı daha önemli bir hale geldi.

7 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Salı Yeşim kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Hangi kaynana gelininin tabağına beş puan verdi? 7 Haziran 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? 7 Haziran 2022 Salı en yüksek puanı kim aldı?  İşte merak edilen bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Puanları (07/06/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

7 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Damla: 5
Aslıhan: 1
Hasret: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: => Nuray’ın gelini 5
Aslıhan: 1
Hasret: 4

*************************
” 7 Haziran 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Damla: 3
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Damla: 5
Aslıhan: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 5
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 1
Hasret: 1

*************************

Gelinim mutfakta 7 Haziran Salı Toplam Puanlar

Yeşim 3 1 5 3 1 13
Damla 5 5 3 5 5 23
Aslıhan 1 1 1 1 1 5
Hasret 4 4 1 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6-10 Haziran Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 21 + 13 = 34
Damla: 14 + 23 = 37
Aslıhan: 9 + 5 = 14
Hasret: 16 + 11 = 27
*************************

Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı Puanlama Sonuçları

*************************

7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 7 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
7 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ASLIHAN

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 7 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 1
Damla 1
Aslıhan x
Hasret x
TOPLAM x

Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba Fragmanı İzle

7 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda 20 çeyrek altından iki tanesi verilmiş olacak. Haftanın ikinci bölümünde günün birincisi olan ve  bugün çeyrek altını alan yarışmacı netlik kazandıktan sonra, gözler haftanın ortasında çevrilecek. İşte Çarşamba günü ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 8 Haziran Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

34 Yorum

 1. ALLAH HİÇ KİMSEYİ DAMLA GİBİ GEÇİMSİZ ŞİRRET BİRİYLE VE NURAY GİBİ BİRŞEYDEN ANLAMAYAN BECERİKSİZ BİR KARIYLA KARŞILAŞTIRMASIN. AMİN.

 2. şu pislik damlayı konuturmayın yaa. her boka konuşuyor bağırıyor iğrenç kadın yaa.

  1. Damla yi çekemiyorsunuz bu terbiyesizlik niye onlar ailecek mutlular siz neden böyle çirkeflesiyorsunuz

   1. damla bu kadar çirkef haset ve kıskanç olmasaydı, başarılı gelinlerin tabaklarını bu kadar karalamasaydı, kendi hariç herkesi küçümsemeseydi, tam, eksiksiz, bitmiş tabaklar çıkarsaydı, daha edepli, nazik ve kivar olsaydı, ağzını açtığında çirkefleşmeyip kendini tutabilseydi belki onunla ilgili iyi birşeyler yazab,ilirdim. belki… orada tek çirkef ve ağzını açtığında cehalet akan yarışması damladır. diğer hanımefendi gelinlerin yanında damlanın esamesi okunmaz!

   1. Aynen damla hem hepsinden küçük hemde becerikli helal olsun damlaya kıskanmayın biraz destek verin

 3. nurayın 1 verdiği tabaklar herkesten 5 alan tabaklar oluyor her zaman. kadın damlaya zerre kadar güvenmiyor beceriksiz buluyor.

 4. Bu sayfanin Editörlerine sormak istiyorum her isteyen hakaret ve küfür edebiliyor mu? Öyle ise benim de dağarcığım boş değil ben de hakaret ve küfür etmeyi bilirim. Adını yazma cesareti olmayan ama ağzından çişini yapan birisi (anonimlerden biri) hoşuna gitmeyen yorum olunca “mal,pislik, g.t yazabiliyor. Sebebi,benim anketlerde yeşimin birinci çıkmasını inandırıcı bulmadığımı yazmış olmam. Haydi yeşim’e ok diyelim peki hasret’in gelmesi inandırıcı mı. Onların kazandıklarına ortak değilim bana ne kim kazanırsa kazansın. Ben birini bir başkası diğerini sempatik bulabilir.

  1. canım küfür ve hakaretleri mümkün mertebe engelliyorum. Eğer ben fark etmeden yayınlarsam küfür ve hakaretin altında “filiz küfür var” yazman yeterli. Kasten bir şey yok. Kusura bakmayın.

   1. Açıkçası sizi tam anlamadım !
    Dünkü anonim dxxx yorumunda kullandiklarindan birkaç örnek alıntı yaptım.küfür var diye uyarıya gerek var mı. O yaratık kim yeşimi eleştirse (yeşime aşik galiba) içindeki pislikleri kusuyor. Sizin canınız sağolsun

    1. kötü yorum gördüğünüzde o yoruma cevap verir gibi filiz diye yorum yazarsanız ben o yorumu hemen far kederim. Normalde ben küfür olanları engelliyorum

  2. haklısınız ama genelde yeşim ciler diğer gelinlere her türlü hakareti kendilerine görev biliyorlar her türlü terbiyesiz kelimeleri kullanıyorlar

  3. Yeşimciler aynı Yeşim gibi kültürlü, kibar ve nazik cümlelerle yorum yazıyorlar. Aynı Yeşim gibi kibarlar. o mesajları ben okudum Filiz, yukarıda sana bu konuyu taşıyan kişi Yeşim ve kayınvalidesi için oldukça aşağılayıcı ve onur kırıcı şeyler yazmış olan kişi olsa gerek.

 5. yeşim in akrabaları diğer gelinleri kötüleyip hakaret ediyorlar sonra biz objektif yorumlar yapıyoruz diyorlar

  1. Ben Yeşim’i destekliyorum ve zerre kadar akrabalık bağım yok. Bu yalanı neden söylediniz? Yeşim’i sevmek için sadece izlemek yeterli! Bir kan bağı olması gerekmez! Bunu tamamen sizin cahilliğinize, tecrübesizliğinize, sosyal ve kültürel açıdan zayıf olmanıza, yeterince insan tanımamanıza ve hasetliğinize veriyorum! İyi günler!

  2. Merhaba…! Nasilsiňiz…? Şimdi ýorumuňuza açikça ve dogruca cevap vericem.
   Yeşim ablaýi destekleyen hat-da ne olursa olsun arkasinda duran insanlarin biri benim… Illa Ýeşim ablaýi desteklemek için akraba olmakmi lazim bu konuda çok yalňiş söýlemişsiňiz. Siz agziňizdan çikana yazmişsiňiz ama göndermeden önçe tekrar okumamişsiňiz… “Agzindan çikanlari kulagin duýuyormu” diýiçem ama “Elinle ýazdigiňi gözünle gördünmi” demek lazim. Ýani size hiç hak vermiyorum. Ýeşim ablaniňda sonuna kadar arkasindaýim NOKTA. Benim yorumuma çevap vermeni istiýorum…! Ýorumu okadigiňda güzelçe oku. Saygisizlik yaptigimi sanma. Çünki eger saýgisizlik ýapmak isteseýdim “SIZ” degil “SEN” diýe ýazardym…

 6. Nursel denen kişinin neden Damla ve Kaynanasını bu kadar tuttuğunu merak ediyorum .Bilen varsa yazsın. caba karakterleri aynı olduğu için olabilir mi ? Yahu yeni bir yorum yaptım ,hayret bir şey.

  1. Nurşen damlanın çok hakkını diğer gelinlere verdi bana göre bir dalavere olmasa damla %99 başarır çok becerikli fakat çokta ceneli biraz diline sahip olması lazım ve bana göre en zayif halka yeşim

  2. selam arkadaslar nasilsiniz iymisiniz bende iyim ben sizileri hatirlayorum umarym sizde meni hatirlarsniz

  3. Nursel hep Damla nin hakkını yedi son örneği geçen hafta nursel den olmasaydı Damla bilezikleri alırdı geçen hafta hep aslıhan a yüksek puanlar verdi elenmekten kurtarıp bileziklere ortak etti
   Nursel den olmasaydı aslıhan elenirdi senanur kalırdı damla bilezikleri alırdı

 7. Herkese merhabalar… Yorumlara şöyle bir göz attım da çok şaşırdım. Herkesin kendine yakın bulduğu favori gelini farklı olabilir bunu anlayışla karşılamak lazım. Aynı gelini desteklemiyor diye amacı aşan hakarete varan yazılar yazmayalım lütfen. Buranın amacı günün kritiğini yapmak yani ben öyle görüyorum. Daha seviyeli olursak iyi olur…

 8. Merhaba herkese…! Filiz abla nasilsiňiz iyisiňizdir INŞALLAH…
  Arkadaşlar açikçasi şöýle söýliýim Damla o kadar kötü biri degil ama her konuya karşiýor. Masaýi süsleýip püsleyip güzelleýip birinji olunmuýor tatlim. Burada ellerinin ýemekleriniň güzelligiýle birinji olunuýor. En sevdigim yani favori ýarişmaçim Ýeşim abla kendisi güzel. Ýapan ýemekleri ise muhattab güzeldir. INŞALLAH Ýeşim abla “Gelinim Mutfakta 4 sezon” ýarişmasiniň birinjisi olur.

  1. merhaba canım… amla meselesi ise Dala her şeye burnunu sokuyor. O da ekranalar da çok itici duruyor ama farkına değil!

  2. yeşim yemek yapmayı bilmiyor ama ekip yeşim den vazgeçemiyor ekibin desteğiyle orda kalıyor

 9. Damlayı çok ciddiye almayın çünkü karakteri sıfır ilk başta konuşmayı bilsin artı dereyi görmeden paçayı sıvıyor yani ben buranın şefiyim ben herşeyi bilirim buranın şampiyonu benim demekle olmuyor oradaki yarışmacıları küçük düşürmeye j hakkı yoktur kendi zaten yapamıyor Yeşim en iyilerinden biri yarışırken onun yaptığını bu güne kadar hiç bir yarışmaxı yapmadı İnşallah Yeşim birinci olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu