7 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Gelinim Mutfakta 7 Kasım Puanları İle Bademli Pilav Malzemeleri

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Çarşamba günün birincisi kim hangi şanslı gelin oldu? Bu sorunun cevabını bu yazımızda cevaplayacağız. Bir birinden güzel yemekler yapan gelinler birbirleri ile kıyasıya yarışırken birbirleri ile tartışmaları da gündem oluyor. Bu konumuzda Betül ile Özüm arasındaki geçen hafta yaşanan olaya bu gün Ayten hanımda dahil oldu. Gelinim Mutfakta 5 Aralık Puanlama için lütfen tıklayınız.

Betül, gelinim mutfakta puan durumu açısından baktığımızda en gerilerden gelip durumunu düzelttiğini, bunun en büyük sebebi de Özüm’ün Betül’e kolye verirken aldığı bileziklere sürüp belki sende bilezik alırsın deyip küçük görmesi veya yeteneksiz görmesinden etkilenen ve bir nevi hırs yapan Betül dün günü ikinci tamamladı. 9 Kasım Gelinim Mutfakta Haftalık puanları görmek için tıklayınız.

Dün yapılan gelinim mutfakta puanlama da sadece Ayten hanım kendi gelinine bir puan verdiğini gördük. Ayten hanım geldi geleli sanırım ikinci kez bir puan verdi. Ancak buna rağmen oldukça üzgün olduğunu ve nasıl böyle bir şey yaptım diye kendisini suçladı. Bence Ayten hanım gayet başarılı bir biçimde puanlama yapıyor. Bakalım Gelinim Mutfakta 7 Kasım puanlama da nasıl bir performans sergileyecek hep birlikte göreceğiz. Gelinim Mutfakta 9 Kasım puanlama için tıklayınız.

Arkadaşlar gelinim mutfakta puanlar anlık olarak veriliyor. Bizde sitemizde an  ve an kaydediyoruz. Bu puanları bir çok yere yazdığımızdan dolayı bazen unutabildiğimiz oluyor. Sizlerin sayesinde hatamızı erken fark etsek de sizlere bu durumu yaşattığım için özür diliyorum. Gelinim Mutfakta 8 Kasım puanları  için tıklayınız.

7 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi olan gelin Cuma günü yapılacak olan hafta finaline oldukça rahat gireceğini şimdiden söyleyebilirim. Çünkü gelinlerin puanları oldukça birbirlerine yakın. Bu gün fark atan gelin, bileziklere de bir adım daha yaklaşmış olacak.

 Gelinim Mutfakta 7 Kasım Çarşamba puanları sayfanın en sonlarına doğru verilmiştir. Önce kaynana bazından verilmiş, daha sonra ise bu gün gelinlerin aldığı toplam puanlar şeklinde verildikten sonra bu gün verilen haftalık puanlar Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da an ve an işleniyor. 

Bizler şimdi Gelinim Mutfakta 7 Kasım puanları  vermeden önce bu gün gelinler ile kaynanalar ne demiş, neler yaşamışlar kısaca onlardan bahsettikten sonra günün yemeğinin malzemesini aktaracağız. Belki bir okurumuz bu tarifi almak isterse sitemizden yararlanabilir.

7 Kasım Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Derseniz bu gün Özüm’den büyük bir atak bekliyorum. Cansu da ufak ufak yarışmanın ortamına tekrardan ayak uydurmaya başladı ve ilk gün heyecanı üzerinden kalktı. 7 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama da Özüm ve Cansu ikilisinden biri olacağını düşünmekteyim. Özüm başarıya aç ve Betül ile yaşadıkları ile gündeme gelmek yerine günün birincisi olarak gelmek istiyor. Cansu ise Ezgi’nin aldığı 25 bileziğe yetişmek ve elinin lezzetini ispatlamak istiyor. Bakalım kim alacak? Birlikte izleyip göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Günün Birincisi Ve Günün Yemeği (Çarşamba)

7 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu ve Gelinim mutfakta puan ve puanları birazdan siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Önce kısa bir değerlendirme yapmak istiyorum. Betül dün kendisine yapılan sahte altın verme olayını kafasına oldukça taktı. Takmalı da bence.

Bu gün Özüm’ün bu tavrına karşı Betül de sahte çiçek getirdiği ve çiçek gibi sahtesin diyerek intikam almak istedi. Ancak Cansu hemen araya girip sen bu durumdan şikayetçi olurken aynısını Özüm’e neden yapıyorsun diyerek Betül’ü eleştirdi. Ayten hanım ise gelinlerin yanına gidip çiçeği yere attı. Reyhan da hemen gelinlerin yanına gidip durumu eleştirdi. Bakalım Betül ile Özüm’ün bu tavırlar 7 Kasım Çarşamba Gelinim mutfakta puan tablosu açısında nasıl etki edecek.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta 7 Kasım toplam puanları verilmeden son haline bir göz atalım. Ezgi 28 puanda liderliğini devam ettirirken, Cansu 26 puan ile ikinci sırada yer aldı. Betül 25 puanla altın yarışında bende varım diyerek 3. sırada yer alırken Özüm de 21 puanla üçlünün biraz gerisinde olsa da henüz puanlarda büyük bir fark yok.

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Çarşamba puanlama yapılmadan evvel bu hafta favori gelininiz kim? Kim bilezikleri almasını istiyorsunuz? Yorumlarınız alt kısımdan yapabilirsiniz.  Not: Gelinim Mutfakta 7 Kasım Çarşamba Puanları sayfanın en altında verildi.

7 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları vermeden önce kaynanalardan bazıları, gelinlerin yemek yaptığı yere girmesini sizler doğru buluyor musunuz? Kendi gelinin tabağını görmesi ve puanlamada tabağı bulması çok daha kolay hale gelir. Bence kesin ve kati bir kural olmalı ve hiç bir şekilde kaynanalar mutfağa yemek yapılırken girmemesi gerekiyor. 

Sözlerimi daha fazla uzatamadan Günün birincisini belirleyecek olan günün yemeğini ve malzemelerini açıklayalım. Bu gün gelinlerimiz bademli pilav yapacaklar. Şimdi bademli pilavın malzemelerini aktaralım.

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Günün Yemeği Bademli Pilav ve Malzemeleri

 • Bir buçuk su bardağı pirinç
 • Yarım su bardağı badem (file)
 • Bir miktar kuru üzüm
 • iki yemek kaşığı sıvı yağ
 • 2 Tatlı kaşığı tereyağı
 • Bir miktar şeker
 • İki damla sirke
 • Bir çay kaşığı tuz
 • 3 su bardağı kadar tavuk suyu

Fatih Ürek Bademli pilav için 35 dakikalık süre verdi. Gelinler ise süreyi etkili kullandı ve günün yemeğini tamamladılar ve sunum aşamasına yani gelinim Mutfakta 7 Kasım Çarşamba puanlama aşamasına geçtiler. Hadi biz de bu puanları verelim.

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Puanları (07.11.2018 Çarşamba)

Kaynana Sevgül’ün verdiği Puan
Ezgi      : 4
Özüm    : 1
Betül     : 3
Cansu  
 : 5 ⇒ Sevgül’ün Gelini
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi    : 5 Reyhan’ın Gelini  
Özüm  : 2
Betül   : 3
Cansu  : 1
*************************

“7 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
### "Gelinim Mutfakta dizicenter" ###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi    : 4
Özüm  : 5
Betül  1Gül’ün Gelini
Cansu : 4
*************************

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi    : 3
Özüm : 1 ⇒ Ayten’in Gelini
Betül   : 4
Cansu : 5
*************************

Dikkat ! 8 Kasım puanlarını görmek için en üst kısımda pembe butona tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Gelinlerin 7 Kasım Çarşamba Günü Aldığı Toplam Puanlar

Ezgi      ⇒ 4+5+4+3 = 16
Özüm    ⇒ 1+2+5+1 = 9
Betül    3+3+1+4 = 11
Cansu   5+1+4+5 = 15

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Çarşamba Puanlama Sonucu

*************************

7 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi = Ezgi
Gelinim Mutfakta 7 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim = Ezgi

7 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Özüm

*************************

Gelinim Mutfakta Puan durumu (5 Kasım – 9 Kasım Haftası) – Çarşamba

   Ezgi’nin Puanı   : 28 + 1644
  Özüm’ün Puanı  : 21 + 930
 Betül’ün Puanı   : 25 + 1136
Cansu’nun Puanı : 26 + 1541

Gelinim Mutfakta 169. Bölüm Perşembe Fragmanı İzle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

7 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Gelinim Mutfakta 7 Kasım Puanları İle Bademli Pilav Malzemeleri (84 Yorum)

 1. Reyhan hanim bugune kadar ezgiye hep kaybettirdi.ilk defa bu hafta iyi puanlar veriyor.ama sevgul hanim iyide kotu de yapsa 5 veriyir cansuya.ozumun kaynanasi da ayni 5 leri veriyordu.oyunu bozuldu bu hafta kafasi karisti galiba. Ezginin bir blezigine tamah edip aldi bence cok yanlis.o bilezigi kaynanasinin 5 leriyle almadi kiz. Iddiaya girmesi cok sacma

  • İddia kısmı hariç katılıyorum, Ayten Hanım zorla bilezikleri almadı ki Reyhan Hanım’ın rızasıyla iddiaya tutuşup aldılar iddia çift taraflı bir durumdu.

 2. Yemek yapılırken kaynanalarin mutfağa girmesi yanlış olduğu gibi gelirlerinde kaynanalarin odasına girmesi bence yanlış

 3. Hâlâ bu tarz programların yapıldığına hatta izlendıgıne inanamıyorum. Realite ve reyting için birtakım aile güruhlarını kullanarak yemek üzerinden soğuk savaşlar vermek. Çalışan biri olarak gündelik program izleyemiyorum fakat etrafımda popüler olduğunu duydum izin günümde denk geldiğim anlar oldu şöyle bir göz attığım. Allah’ım korkunç yani. Ne o gelin denilen şeylerin hakaretleri ne de kaynana denilen otoritenin gösterdiği tavırlar korkunç😱 10 dk katlanabildim sadece
  altın için güç gösterisi için değer mi bu kadar yerlerde sürünmeye. Bunları buraya gönderen eşler daha suçlu tabi. KanalD “Kısmetse Olur ” programıyla kalplerde kara delik açamadı şimdi Yemek programı adı altında insanları zehirliyor. Sen ne anlarsın yemek yapmaktan ya da sen kimsin ki gibi ağır hakaret içeren bu formata RTUK bir dur desin. Elinize sağlık deme kültürünü bile elimizden aldılar helâl olsun. Ne diyebilirim ki lüks ve şöhret uğruna düştüğümüz bu hâller çok acı. Daha acı olan birşey varsa da bu programları izleyen ve baş tacı yapan bir kitlenin olması.. boş bomboşş.. sinirden gülüyorum sadece🤗🤗🤗

  • Sen de haklısın, tvdeki formatların mantığı aynı izleyenler de var izlemeyenler de herkesin kendi bileceği durum. Ordaki insanlar bir kazanırken kanal ve yapımcılar kat katını kazanmakta bu hayatın gerçeği her zaman işsağlayanlar daha çok kazanır sonuçta

 4. Evet reyhan giderse hak eden kazanır çünkü reyhan gelinini gözü yumuk olarak buluyor ve yüksek puan veriyor diğer gelinlere az puan vererek hak edeni haksızca yarış dışına itiyor

 5. Reyhan a %100 bilgi veriliyor işin tadı tuzu kaçtı yazık diğer gelinlerin emeğine bayağı hakcalma görünüyor artıl izlemiyecem

 6. tmm cnım sonuç topla da yanlışlık yok önce toplamı yazdığım için puanlar de değişiklik yok deniz teşekkür ederim
  doğrucu arkadaşım sert eleştirn için teşekkür ederim ama puanlarda bir değişiklik yok toplam puanlarda sıkıntı yok sadeece ayrıntılı puanlarda 4 ile 5 in yeri karışmış gene de özür dilerim ayrıca yorumunuz da orada kalacak eleştiriye açığız yeterki küfür ve hakaret olmasın burası özügürce düşüncenizi paylaşabileceğiniz bir platform

 7. puanlarda yanlışlık yok arkadaşlar pazartesinden itibaren kontrol ettim

  hala yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız açıklar mısınız?

 8. bu poragramdan ezgi ve kaynanasi yuzunden nefret ettim cok iticiler biktik gayri oructan belli burdalar

 9. Bu programı ya adam akıllı takip edin yada bırakın üste gül hanımın pusnşarı özümle ezgiye 5 yazmışsınız nerenizle seyrediyorsunuz sürekli hata ayıpıyorsunuz ayıp yani

 10. ankaradan selam ezgi gitsin kim kalirsa kalsin kaynansi ne oyle bir ton boya var koskoca kadinin birde kayanana

 11. ankaradan selam ezgi gitsinde kim larisa kasin kaynanasi ney oyle ya bir ton boya var yuzunde koskoca kadinin birde kaynana en mutevazu ozjmun kaynanasi

  • Gül hanımın ağzının tadı yok bence Betülden korktuğu için
   Cansu tam bir cadı
   Acı diliyle sokuyor kendini geri çekiyor uyuyan prenses
   Ezgi gibisi yok kaynanası tam bir kaynana
   İşallah da bu hafta Ezgi kazanır altınlarını 30-lasın

  • Değişti puanlar, fragmanda ters köşe yaptılar yine 🙂 Filiz Hanım gibi izleyiciler yakalamıştır

   • SARP BEY BİR KERE TROLLENDİĞİMİZİ HATIRLIYORUM ÜÇ GELİN YANI PUAN ALDIĞI İÇİN ELENİYOR DİYE FRAGMAN VARDI BELKİ HATIRLARSINIZ. O TARİHTEN BERİ ÇOK DİKKAT ETMEYE ÇALIŞIYORUM 🙂

 12. arkadaşlar hoş geldiniz .. sarp bey dün yorumlarını gördüm ama yazamadım siz de hoş geldiniz..

 13. Dun ozum betule sahte kolye getirdi bugunde betul ozume sahte cicek getirdi ben bu gelinlerden hic anlamiyom kardesim yemegini yap altini al

  • Teşekkürler ameliyat oldu yıllar önce iyi şimdi, lösemi değildi ama yine kanla ilgili hasta olmaması gerekiyordu mikrop vb bulaşmaması için tedbir amaçlı taktırıyorlar.

 14. Helal olsun Fatih Bey ve ekibine her zaman gırgır olmuyor, Allah şifa versin hastalarımıza, bi dönem babamdan dolayı ben de maske takmıştım.