Dizi Özet

7 Kasım İkimizin Yerine 61. Bölüm Özeti Madan Depoyu Yakar

İkimizin Yerine 61 bölüm özetine geçmeden geçtiğimiz bölümde Şiyam’ın gerçeği gizlemesi problemlere neden olmuş ancak şiyam her şeye rağmen Sughna ile evlenmişti. Ama Madan bu durumu çok içerlemişti. Bakalım İkimizin Yerine 61 bölümde neler olacak.

İkimizin Yerine 7 Kasım Özeti

Şiyam düğün sonrasında ne olursa olsun Sughna’nın eşi olmayı başardığı için mutludur. bairon da bu durumu fark edip sevinerek kızı için mutlu olduğunu paylaşır. Ancak Sughna tarafından bu evlilik pek de içinden gelen bir evlilik değildir. Gehna’nın zoruyla odaya gitmek zorunda kalan Sughna’ya Gehna Şiyam’ın bu evlilik için verdiği mücadeleyi gördün en azından ona teşekkür etmelisin der.

Sughna biçare odaya girer. Şiyam geldiğinde Sughna’nın güzelliğiyle deyim yerindeyse büyülenmiştir. Ona şık bir halhal hediye etmeyi hayal eder ama Sughna hemen odadan çıkmak ister. Elindeki hediye kutusunu verirken gerçekleşmemiş hayallerim olsa da sen benim gerçekleşmiş en büyük hayalimsin bundan ötürü mutluyum der ve Sughna rahatsız olmasın diye düşünüp terasa gitmek üzere çıkar. Sughna hediyeyi fırlatıp atarken bir taraftan da gözyaşlarına boğulur.

Şiyam aile üyelerinin yanına geldiğinde Dadisa’nın dikkatini ilk çeken şey Şiyamın bileğindeki ip olur. Geleneğe göre Sughna onun bileğindeki ipi çözmelidir ki öyle de olur. Anandi’nin Sughna’nın bileğine bağladığı ipi açması çok zordur ama Şiyam seve seve onu çözer. Tüm bunlar geleneğe göre mabette olmalıdır ve olur da. mabette Şiyam’ın annesi ile karşılaşırlar. Kadın ağzına geleni söyler. Şiyam araya girince annesi sinirle ona tokat atar. Eve döndüklerinde artık düğüne misafir olan akrabalar da bir bir ayrılır. Sunder ise yine bir hırsızlık yapar ve fark eden tek kişi Anandi olur. 

Misafirler gider ve sıra gelir altınları saymaya. Sayarlar sayarlar eksik vardır. dadisa hemen gehna’ya neden dikkatli saymadın eksik olan altın nerde diye fırçalar. Bu tartışmanın tam ortasında bir haber gelir: Yangın var. Tabi akla gelen tek isim Madan olur. Şiyam sinirle buldukları gazyağı tenekesini alıp babasına fırlatır ve utanmadan depoyu mu yaktın der.ikimizin yerine 61. bölüm özeti resmi Madan yaktım ama nolmuş diye meydan okur ve adından onlar aramızdaki düşmanlığı bitirmişken kızlarının lekesini kapatmak için ailemi dağıttılar der. Hatta bu daha başlangıç diye gözdağı verir. Şiyam eğer onların kılına zarar gelirse karşında ben olacağım baba diye uyarır. Sughna’ya kötü sözler edince Şiyam iyice sinirlenirken Madan oğlunu iyice döver. Şiyam sinirle gider.

Sughna ise Madan ve Dadisaların arasının açılmasına, deponun yanmasına, kısaca aradağı husumetin yeniden canlanmasının sebebi olarak kendini görür. Annesi ikna etmek istese de pek de başarılı olduğu söylenemez.

ikimizin Yerine 61. Bölüm fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

 1. FILIZIM ELLERINE SAGLIK OZET GUZEL OLMUS CANIM BENIM NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM

 2. Merheba nazim sana hediye tum kalbimla veryorum cnm ? ham burger afyet olsun cnm iyi geceler…
  Filizjim coook cook tesekkurlar saol ellerine saglik cok begandim cnm.?
  Ah sughna gordunmi siyam seni o kadarki cok seviyor sende degerni bilmiyorsun aptal kiz aaaa bak sen Madam sen iyice delerdinya elbetde deli olur ya ah sugna sen neler yaptin kiz peki Filizim sudna sonra siyami sevejekmi ajaba aralari duzelermi iki aileyin ne olur lutfan cnm filizjim kisa olsada anlatarmisin bana lutfan filizjim.

 3. canım bende çevirip hemen yazıyorum bu konuda bilgi alırsam yazaım canım olur mmu
  ************
  naz çok teşekkür ederim gece kuşum

 4. SITENIN BUTUN GUZEL INSANLARA HEPINIZE IYI GECELER TATLI RUYALAR ALLAH HEPINIZE SAGLIK MUTLULUK VE HAYIRLI BOL BEREKETLI RIZIK VERSIN AMIN INSALLAH CANLARIM BENIM ???

 5. GUNAYDIN
  ?????
  KIZLAR
  ?????
  NASILSINIZ
  ?????
  DEFNEM
  ???
  NURDAN ABLAM
  ???
  ZULISIM
  ???
  SALIHAM ABLAM
  ???
  NURAYNAAY ABLAM
  ???
  RUYA ABLAM
  ❣❣❣
  AYSEL ABLAM
  ???
  NAZ ABLAM
  ❤❤❤
  GULCICEK
  ⚘⚘⚘
  DENIZIM
  ???
  HELINIM
  ???
  GUNCANIM
  ???
  CAN DOSTUM
  ???
  RUH IKIZIM
  ???
  BENZERIM
  ???
  MANYAM
  ???
  MAHRIM
  ???
  MELIHAM
  ☘☘☘
  DIS YORUMCU
  ???
  NIHAL
  ???
  NASILSINIZ BAKIYIM.NELER YAPIYORSUNUZ.OZLEDIM HEPINIZI.OPUYORUM.SIZI COK SEVIYORUM.
  FILIZIM
  ELINE EMEGINE SAGLIK OZET ICIN TESEKKURLER.???
  ❤❤❤

 6. ?❤️???KAİNATIMM

  CANIM NASILSIN iyi misin inşallah iyisindir CANIM KARDEŞİM bende bir bakim dedim kursa gidiyorum vakit bulamıyorum CANIM Allah’a emanet ol görüşürüz NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM adı ne güzel görünüyor

 7. ?❤️??CANIM ARKADAŞLARIMA

  ????GÜNAYDIN
  ???????GÜNAYDIN
  ?????????GÜNAYDIN

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİMİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNDİR kusura bakmayın kursa gidiyorum vakit bulamıyorum CANIM ARKADAŞLARIM SİZİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ÖZLEDİMMMMM ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 8. ❤️????FİLİZİMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM KIZ sana bir hint dizisi yazsa oyuncuları adını bana yazsan şimdi çok teşekkür ederim ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  1. canım dediğini anlamadım tam olarak açıklar mısın?
   kpss ye hazırlanıyorum ama bayağı geç kalmışım :)

 9. Herkese merhaba nasilsiniz?
  Filiz abla ellerine saglik özet harika!
  Ben birkaç gün yazamiycam ninemin yanina gidiyorum ve dişim çooooo…k ağiriyor

 10. Merheba bizim mutlu guzal ailemiz nasil iymisiniz canlarim…
  Olur filizim tesekkur ederim cnm
  Kainatjim Nazim Nurdan Melekjim Denizim Defnem Dis yorumjim Gulalek Maydem Manyam Helinim Adini unutdugum kimse varsa af ola hepinize selam :) :) :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu