7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Aslında konumuz böyle başlar ve günün sonunda da çeyrek altını alan yarışmacı kim olduğunu açıklardım. Ancak kaynanalar bugün Gelinim Mutfakta 7 Kasım Perşembe Puanları verildiği sırada öyle bir puanlama yaptılar ki yarışma tarihinde bir ilkin de yaşanmasına neden oldular. Dört gelinde eşit puanı aldığı için günün sonunda kura çekilirken 7 Kasım puan durumu sıralaması da değişmedi.

=> 28 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanları görmek için lütfen tıklayınız.

Son bölümde Aysel hanımın verdiği 1-1-1-5 puanlaması diğer kaynanalar tarafında çok eleştirildi ve adeta fitilini ateşlemesi nedeni ile sanırım bugün 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanları verildiği sırada tüm kaynanalar risk aldı ve tümü de gelini bulduğunu düşünüyorum.

=> 21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sırasında hangi gelin kaç puan aldığını görmek için lütfen tıklayınız.7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta bugün Çeyrek altını kim aldı gorseli - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci OlduDün günün kritiklerinde bir kez daha gündeme gelen tokmak köfteyi yapmalarına sinir olan gelinler madem siz çok iyi yapıyorsunuz alın siz yapın da görelim diyerek kaynanalar odasına tokmak ve bulgur getirdiler. Duygu kaynanalara hitaben;

“Yapıyorsunuz 15 dakikanız var. Sonra gelip kontrol edeceğim.”

=> Bu arada 14 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Sözleri ile gelinlerini ezmek isteyen kaynanaları adeta hizaya çekti. Kaynanalar da eski toprak olduklarını ve kolaylıkla yapabileceklerini söyleseler de kaldıkları odayı, üstlerin mahvettiler.Bugün Çeyreği Kim Kazancak görseli - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu

Bugün 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi tüm yarışmacılar olacak deselerdi bana kesinlikle bir hata var der, sizlere de bilgi vermezdim. Çünkü daha önce rastlanılmamış bir olay olduğu için güvenmez, bu bilgiyi de vermezdim. Ancak fragmanda Fatih Ürek, dört birinci çıktığını açık açık söyledi. 

==>  8 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

7 Kasım Perşembe puan tablosu verildikten sonra da gelinlerin bilezik sırasında bir değişim olmadı. Zira her yarışmacı aynı puanı aldığı için mevcut konumunu koruduğu için bugün eleme potasına düşen isim de şimdiden belli oldu.7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta 389. bölüm - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu

Dilan şu an 26 puanı var. Herkesi ile eşit puanı aldığı için kendisini de eleme potasından maalesef kurtaramadı. Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bakımından eleme potasında yeni gelen gelin yarışacağı için arşivlerimize göre kurtulma şansı %1 iken elenme ihtimali %99 olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Zaten bu zamana kadar bir kaç gelin eleme potasına düştükten sonra kurtuldu. Hatta bir tanesi bilezik bile aldı.

Bugün 7 Kasım Perşembe haftalık toplam puanlar öncesinde yarışmacıların bu zaman kadar aldıkları toplam puan durumunu gelin beraber bakalım. Zira bu sıralamaya göre final gününde yarışacakları için bilezikleri alacak isim kim olacağını da belirlemek istiyorum.Gelinim Mutfakta 7 Kasım Perşembe Kaynanalar Tokmak Köftesi Yaparken - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu

Bu hafta ilk sırada ve bileziklere en yakın isim 39 puanla daha önce bir kez bilezikleri almayı başaran Duygu’nun yer aldığını görüyoruz. İkinci sırada ve Duygu’nun 5 puan gerisinde Melike’nin yer aldığını görüyoruz. Yani Duygu final de 5 puan avantajı olacak.

Bugün çeyrek altını alan gelin puanlama açısında bir avantaj elde etmese de hanesine fazladan bir çeyrek altını yazdırmayı başaracak. Kuraların şanslı ismi Elif bu zamana kadar neredeyse hiç kurada kaybetmedi. Eski geldiklerini saymazsak.

Bu hafta üçüncü sırada yarışacak ona Elif şu an için 33 puan da ve eleme potasından 7 puan yukarıda yer adlığını, final günü bu 7 puanın çok ama çok zor kapanacağını düşünüyorum.7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu

Bu hafta yarışmaya başlayan Dilan ise maalesef final de eleme potasına düşecek. Şu an 26 puanda yer alan Dilan’ın işi oldukça zor. Not:7 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en sonunda verdik.

7 Kasım Perşembe gelinim Mutfakta puanlaması önemli olduğunu söylemek isterdim. Lakin hiç bir gelin diğerine fark atamadığı için Çarşamba günü alınan puan ve sıralama haftanın final gününde karşımıza çıkan sıralama olacak. Bu da her zaman en iyisini yapmak gerektiğini ve hiç bir zaman işi sona koymamak gerektiği konusundan gelinlere bir ders vermiş olacak.

7 Kasım 2019 Perşembe günü yani bugün Gelinim Mutfakta 7 Kasım Puanlama kısmında tüm kaynanaların risk alacağını ama son bölümde riskli puanlar veren Aysel hanım diğerlerine göre daha yüksek vereceği konusunda bir görüşümüz var. zira dün verdiği 1-1-15 puanlaması sonrasında çok eleştirilmişti.

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Perşembe Puan Durumu

4 Kasım 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta, kaynanaların birazdan vereceği 7 Kasım Perşembe puanlaması ile devam edecek. Bugün yarışmada bir ilk yaşanacak ve tüm yarışmacılar gün sonunda aynı puanı aldığı için dört yarışmacı için kuraya gidilecek.Gelinim Mutfakta 7 Kasım Perşembe Puan Durumu sonucunu açıklayan Fatih Ürek - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu

Kura sonucunda Bugün çeyrek altını kim aldı sorusunu cevabı da netleşmiş olacak. Tabi Bizler bu aşama gelemeden önce kaynanaların birazdan vereceği 7 Kasım Perşembe Puanları an ve an aktaracağım. Not: 7 Kasım Gelinim Mutfakta Puan durumu yazının en son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Aysel hanım kendisinden ne benim ne de yarışmacıların beklemeyeceği bir hamle ile 1-1-1-5 puanlaması yaptı. Herkes acaba gelinin buldu mu? Yoksa Çiğdem hanıma sinir oluğu için mi yaptı? Diye beklerken, Aysel hanım gelini Duygu!yu bulması Elif’i sinir etti.7 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Bugün Çeyreği Kazanan Gelin - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu

“Elif yaklaşık 2 aydır senin kaynanan hep 1-1-2-5 tarzında verdiği puanlara ses etmiyorsun. O sebeple şimdide konuşmaya hakkın yok.”

7 Kasım Perşembe puanları kaynanalar tarafından verilmeden bu haftanın en başarılı kaynanası hangisi diye baktığımız da tüm kaynanalar aynı sayıda gelinin bulduklarını gördüm. Bugün de sadece beşleri kendi gelinlerine verecek olur ise bu hafta ilklerin haftası olmaya devam edecek.

Bugün kim birinci olacak? demeyeceğim. Zaten fragmanda 4 adet birinci olduğunu bizzat Fatih Ürek açıkladı. O zaman bugünün sorusu çok belli. Bugün altını kim kazandı? Tabi bunun için kura sonucunu bekleyeceğiz. Not: bugün çeyrek altını alan gelin kim olduğu yazının sonunda sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta 7 Kasım 2019 Bugün kim kazandı görseli - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu

Gelinlerin bugün aynı puanı almasından dolayı yani  bugün günün birincisi olmasından dolayı haftalık toplam puan durumu açısından bir değişim yaşanmayacağı için bu hafta eleme potasına düşen isim Dilan olurken, şu an bileziklere en yakın kişi de Duygu oldu.  

7 Kasım Perşembe Çeyrek altını kim aldı? Aslın önemli olan soruya gelelim. Şu an elimde bulunan istatistiklere baktığımda Elif Ezgi ve Hatice’ye karşı kurada kaybettiğini ama onlar gittikten sonra neredeyse hiç kaybetmediğini görüyorum. Bu nedenle Elif’in şansı%25 olsa da kura başarısını ve şansını dikkate aldığımız da %51 olarak görüyorum. 

Ben elif’in almasından yana değilim. Görünen bir şey var ki Dilan bu hafta elenecek. O sebeple eli boş gitmesin ve çeyrek alını almasını, yarışma için bir anı kalması açısında çok iyi olacaktır. Not: Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında yer alıyor.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağı ve hangi gelinin bugün çeyreği alacağını belirleyebilmek için öncelikle 7 Kasım puanlarına gelin hep birlikte bakalım.

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Bici Aşı

Gelinim Mutfakta Bici Aşı Malzemeleri 7 Kasım 2019 Perşembe - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu

 • 20 adet yada 2 bağ asma yaprağı
 • 1 çay bardağı kadar bulgur
 • 1 adet soğan
 • 2 su bardağı su
 • 4 diş sarımsak
 • 4 yemek kaşığı süzme yoğurt
 • 2 çay kaşığı tuz

Üzerine

 • Sarımsaklı yoğurt

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci OlduGünün yemeği Bici aşı için yarışmacılara 45 dakika süre verirken kaynanalar odasında ise Salı günü gelinlerin yaptığı tokmak köftesine kaynanaları çok laf etmişlerdi. Bugün kaynanalar odasında da yemek yapılacak. Hem de tokmak köftesi. Tabi sadece bulguru dövmeleri dikkate alınacağı için kaynanaların performansına da gelinler puanlar verecek.

Bugün oldukça pratik ve kolay bir yemek seçildi. Zaten gelinler kısa süre içinde Bici aşını sunum kısmına getirmeyi başardılar. Ancak yarışma tarihinde bir ilk yaşandı. İlk defa dört yarışmacı günü birinci bitirdi.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci OlduBugün merak dört gelin bugün günün birincisi oldu ama hangi gelin çeyrek altını bugün kazandı? sorusunun cevabı günün kritiklerinden sonra kura çekimi ile netlik kazanacak. Biz öncelikle kaynanaları verdiği puanları aktaralım. 

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Puanları (07/11/2019 Perşembe)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Dört Gelin Birinci Oldu*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini2
Duygu :1
Melike :2
Dilan :5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif :1
Duygu :2
Melike : => Şaheste’nin Gelini5
Dilan :2

*************************
” 7 Kasım 2019 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif :5
Duygu :2
Melike :1
Dilan: => Hülya’nın Gelini2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   :2
Duygu  : => Aysel’in Gelini5
Melike :2
Dilan :1

*************************

Gelinlerin 7 Kasım 2019 Perşembe Toplam Puanları

Elif215210
Duygu122510
Melike251210
Dilan522110

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Kasım-8 Kasım Haftası) – Perşembe

*************************
Elif       : 33 + 10 = 43
Duygu  : 39 + 10 = 49
Melike : 34 + 10 = 44
Dilan   : 26 + 10 = 36
*************************

Gelinim Mutfakta 7 Kasım Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

7 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF & DUYGU & MELİKE & DİLAN
Gelinim Mutfakta 7 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUYGU
7 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF & DUYGU & MELİKE & DİLAN

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Kasım 2019 Cuma Fragmanı İzle

8 Kasım 2019 Cuma günü Kanal D ekranlarına 390. bölümü ile gelecek programın 8 Kasım fragmanı verilmiştir.Eklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (72 Yorum)


 1. Şaheste senın kalbin o kadar çırkın ve kötüki herkezi birbirine düşürüyosun elıf kadar başina taş düşsün emi

 2. Fevzi sen herkese boyle cicim gulum falan dermisin aptalmisin sen ya manyak oglum kendine gel kizlarla boyle konusamazzsin benim agzimi actirtma tokat manyagi yaparim seni gulum falan biraz ciddi ol rica

  Filiz ablam cok tesekkur bilgin icin omrun uzun olsun ablam hep mutlu ol

  Ya elif kizim gidermisin ya resmen kovuyorum seni zaten fatih urekin destegile duruyorsun benim kafami kizdirma

  Fevzi sen anlamissindir ne demek istedigimi eskiden bi kiz gelmisti turkmenistanli onada boyle sozler soylemistin ayop ayip utan utan yuzsuz o daha kucuktu 16 yasindaydi

  • Sana katılıyorum. Çok yılışık biri ve saygısız karşı cinsle nasıl konuşması gerektiğini bilmiyor.

 3. …arkadaslar ben 2017 yılın da liseye gittim sınıfta kaldim. seneye 10 gitme sansim varmi lütfen cevap yazin?

 4. …arkadaslar ben 2017 yılın da liseye gittim sınıfta kaldim. seneye 10 gitme sansim varmi lütfen cevap yazin?

 5. Filiz hanım gurubu yemeğe davet ediyor anonim Aysel gelirmi ki acaba şaheste hanım da geliyormuş

 6. Ülke yalan dolan burda olmuş çokmu filmlerde bile kahraman ve kötü adam oluyor zamanında gülcandı başaktı simdi elifi seçtiler o verilen rolünü oynuyor

 7. BU TAMAMEN KURGU,BİZİ ENAYİ YERİNE KOYUYORLAR,PUANLAMALAR BİLE 1,2,2,5 ŞEKLİNDE,İNSANLARI KANDIRIYORLAR, İZLENMEZ BU PROGRAM.BİZLER ENAYİ DEGİLİZ.LÜTFEN KANAL D GERÇEKÇİ OLUN.

 8. yorum genel de puanlama sonrasında başlıyor… Çiğdem hanım ve Elif kendilerine beş geldiği an evet en lezzetli bizim tabak diyor ama ne zaman düşük puan geldiği an bir anda haksızlık yapıldı çığırtkanlığı yapılıyor.. resmen kendisini batırdı.. oysa elif buraya gelmeden önce yarışmada kimse ile takışmayan kavgacı olmayan bir tip derken birden bire BAŞAK YADA GÜLCAN GİBİ BİRİSİ ÇIKTI