Gelinim Mutfakta

7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi günün birincisi ve puanları netlik kazandı! 7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün kim birinci oldu? Pazartesi Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 7 Mart Pazartesi puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Bu hafta yarışmaya dahil olan kaynana Mevlüde gelinine kaç puan verdi? 07/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Bu hafta yarışmaya yeni gelen Fatma kaç puan aldı? 7 Mart Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Bugün Yeşim kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 4 Nisan Pazartesi Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (08/03/2022) 7 Mart Pazartesi günü Hasret 19 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazanan gelin olurken, Miyase 10 puanla günün sonuncusu oldu. Yeşim ise 18 puanla hemen Hasret’in arkasında yer almayı başardı. Bu hafta yarışmaya dahil olan Fatma 12 puanla günü üçüncü bitirdi.

=> Gelinim Mutfakta 28 Mart Pazartesi Günün Birincisi ve sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi Puanları ile Pazartesi puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, bu hafta yarışmaya dahil olan Fatma ve Mevlüde ikilisinin, bir sonraki hafta yarışmada olup olmayacağı hakkında önemli bilgiler verecek.

=> Gelinim Mutfakta 21 Mart Pazartesi Puan Durumu ve sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

son zamanlarda yarışmaya dahil olan gelinler, geldikleri hafta elendikleri için sunu Nursel Ergün kural değişikliğine gitti. Artık yarışmada kaynanalara 90 saniyelik tüyo süresi verilmeyecek. Hal böyleyken geçtiğimiz hafta Sevilay kaynana gelinin bulmada epey zorlandı.

=> 14 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bugün 7 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 7 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yarışmadaki 90 saniyelik sürenin kalkmasına rağmen, kaynana Beyhan’ın hala gelinin eli ile koymuş gibi bulması, buna karşın Yeşim diğer kaynanalardan ve sunucunda iyi puanlar alamaması dikkatlerden kaçmadı.

=> Gelinim Mutfakta 11 Mart Cuma Elenen Yarışmacı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu sadece yeni gelen gelin için değil, aynı zamanda eskiler için de bir hayli önemli bir hal aldı. Miyase son bölümde bilezikleri Hasret ile paylaştığı için bu hafta 6 bilezik verilecek.

=> 11 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Çeyreği Kim Aldı sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Yarışmacı gelinler, bu hafta verilecek olan 6 bileziği kazanmak için kollarını sıvadılar. Zira geçtiğimiz hafta Sevilay kaynananın verdiği 3 puan, Miyase’nin Hasret ile beş bileziği paylaşmasına nende oldu.

=> 10 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de bilezikler Miyase ve Hasret ile ikişer olarak paylaşıldı. bunda dolayı bu hafta yarışmada tam 6 bilezik, haftanın birisine verilecek.

=> 9 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Yeşim’e Nursel’in verdiği düşük puanlar sosyal medyada gündem oldu. Bir çok kişi Yeşim’e karşı Nursel’in bilerek düşük verdiğini şu sözlerle sarf ettiler: İşte o sözlerden biri;

“Bu hafta Yeşim’in hakkıydı. Onun tabaklarına Nursel düşük verdi. Yeşim bilezikleri kaybetti!” İzleyici Yorumu

Sözleri ile bir çok izleyen Yeşim’in geçtiğimiz hafta bilezikleri hak ettiği, Nursel’in de bilerek Yeşim’e düşük verdiği dile getirse de Nursel’in düşük verdiği Yeşim’e diğer kaynanalarda düşük verdiği için Yeşim eleme potasına düşen isim oldu.

=> 8 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucu için lütfen tıklayınız.

7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Hasret

Gelen eleştir ve tepkilerden sonra bu hafta beş değil, altı bilezik için en iddialı isim Yeşim oldu. Yeşim, 7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alarak haftaya başlaması bekleniyor.

Sosyal medyanın da desteğini alan Yeşim, bu hafta arkasında ki gücü de kullanıp adım adım 6 bileziği alıp, Miyase’yi de yarışmadan göndermenin planını yapıyor.

Geçtiğimiz hafta kıl payı beş bileziği kaçıran Miyase, alamadığı beş bileziğe değil, en baştan beri tutulan bilezik listesinde giremediği için çok ama çok üzüldü. bundan dolayı Miyase, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama soncunda en yüksek puanı alıp, bu hafta 6 bileziği hak edip, bilezik listesine girmek istiyor.

7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Verildiği An Miyase ve Sevilay

Geçtiğimiz hafta finalinden Deniz ile Yeşim eleme potasına düşen isim oldu. Nursel de önceki hafta bilezikleri aldığını, şimdi ise eleme potasına neden düştüğünü Yeşim’e sorduğunda, Yeşim şöyle cevap verdi. İşte Yeşim’in o sözleri;

“Burası sürprizlerle dolu. Bir hafta bilezik alırsın. Bir hafta eleme potasına düşersin!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile Yeşim kimsenin yeri garanti olmadığını, en ufak boşlamada elenebileceğin, her bölüme yeni başlamışçasına mücadele etmek gerektiğini sarf etti.

Yeşim geçtiğimiz hafta eleme potasına düşse de bu hafta düşmemek için bugün Gelinim Mutfakta 7 Mart Puanlama sonucunda, günün birincisi olup ve bugün çeyrek altını alan olmanın planını yapıyor. 

7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Geçtiğimiz yıl sunucunun da puan vermesi karar verilmişti. O günden bu zaman kadar sunucuların verdiği puanlar hiç de bu kadar kocuşulmadı. Nursel’in gerek verdiği, gerekse vermediği puanlar son zamanlarda çok konuşulmaya başlandı. Nursel bugün Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi puanlaması sırasında, hangi geline beş puan vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü, 7 Mart Pazartesi günü Nursel Ergin’in vereceği, 7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Yeni gelen yarışmacılarla birlikte rekabet ortamı bir kat daha artan yarışma programında, bugün Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi puan durumu sonucunda kimin en yüksek puan alacağı, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta Hasret barısının meyvelerini topladı. Ancak istediği kadar bilezik almayana Hasret, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Bu hafta yarışmaya gelen kaynana Mevlüde ile gelinin Fatma’nın nasıl performans göstereceği, eski gelin ve kaynanaları oldukça meraklandırdı. Yeni gelen yarışmacıları bugün çeyrek altını alması halinden, yarışmanın dengesini %100 değiştirecektir.

Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Yeşim ve Kaynanası Beyhan

Hafta başında en yüksek puanı elde eden gelin, bugün 7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, birinci olmakla kalmayacak. Bazı avantajları da yanında elde edecek. İşte 7 Mart Pazartesi puanlaması sonucunda birinci olan gelinin elde edeceği avantajlardan bazıları;

 1. Haftaya altın alarak başlamak
 2. İlk gün kendisini kanıtlamak
 3. Rakiplerine gözdağı vermek
 4. 6 bilezik için iddialı hale gelmek
 5. En yüksek puanı elde eden gelin olmak
 6. İlk gün çeyreği kazanmak
 7. Eleme potasından bir adım uzaklaşmak
 8. Bilezik için ilk hamleyi yapan olmak
 9. Rakiplerine kendisini kanıtlamak
 10. Puanlama olarak rakiplerini geride bırakmak

Yukarıda ki avantajlara, bir çok daha avantaj eklenebilir. Sonuç olarak 7 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en yüksek puanı elde etmek isteyen dört gelin de bu amaç için kıyasıya yarışacaklar.

Nursel Ergin beş puanı kime verdi? 7 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Pazartesi çeyrek altını kim aldı?  Yeni gelen Fatma kaç puan aldı? 7 Mart 2022 Pazartesi en yüksek puanı kim aldı? İşte bu soruların cevapları da hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Mart Puanları (07/03/2022 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

7 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 1
Hasret: 5
Fatma: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 1
Hasret: => Nurten’in Gelini 5
Fatma: 2

*************************
” 7 Mart 2022 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Hasret: 4
Fatma: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Mevlüde’nin verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 2
Hasret: 1
Fatma: => Mevlüde’nin Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Hasret: 4
Fatma: 1

*************************

Gelinim mutfakta 7 Mart Pazartesi Toplam Puanlar

Yeşim 4 3 3 3 5 18
Miyase 1 1 5 2 1 10
Hasret 5 5 4 1 4 19
Fatma 3 2 1 5 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7-11 Mart Haftası) – Pazartesi

*************************

Yeşim: 18
Miyase: 10
Hasret: 19
Fatma: 12

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Mart Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HASRET
Gelinim Mutfakta 7 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HASRET
7 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ MİYASE

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı Fragmanı İzle

7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu sonucu, bugün çeyrek altını alan gelin ile bugün günün birincisi olan %100 belli olacak. Gözler ise günün sonucunda bir sonraki güne çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü ile ekrana gelecek olan, Gelinim Mutfakta 8 Mart Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. K***SİZ MİYASE!..YİNE BAŞLADI ŞOVA!.. KAYIN VALİDESİNİ YÖNLENDİRİYOR!.. AKILSIZ SEVİLAY DA ONA GÖRE DAVRANIYOR!..

 2. Yeni kayınvalide herşeyi yerinde. Beğendim dediği tabağa 1 verdi, kesin Yeşim’in tabağıdır o. Miyasenin yufkası dipdiri ısı görmemiş tabağına Sevilay 5 verdi her zamanki gibi. Bu defa Yeşim’i ıskaladı 1 veremedi Sevilay miyase 1 verseydinya dedi. Yeşim şurada düşse ölse miyase ohhh diyecek o kadar kıskanıyor Yeşim’i.

  1. Boş yapma hepsi kurgu ekran arkasında hepsi yan yanalar arkadaşlar bilmeden konuşma

 3. HASRET’İN ÇEYREK KAZANMASI BİRİLERİNİN YANİ MİYASE’NİN ZORUNA GİTTİ!.. ZORUNA GİTMESİN!..

 4. Her hafta Yeşimin hakkı yeniyor İzlemeyi bıraktım.Miyaseyi Yeşimin önüne geçirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu