Beni Bırakma

7 Mart Perşembe Beni Bırakma Özeti Meltem’in Bebeği Düştü Mü? Beni Bırakma 219. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma 7 Mart Perşembe Özeti vermeden bu gün sonlara doğru hastanenin sahibi Bora’nın hastaneye girerken bir Allah’ın kulu fark etmemesi sizce ne kadar doğal. Hadi fark etmeden girdi. Ta Emre ile Zeynep’in yanına kadar yaklaşıp bebeğin cinsiyetini bile öğrendi. Oldu olacak bir de içeri girip tebrik etmesi kalmıştı. Hele Emre koridorda baba olacağını söylediğinde uzun bir koridorda olanları sayayım. En geride bora, Hemen yanına Hülya, Biraz ilerisinde Cansu karşıda Vedat hoca arkasında esin. Bu ufacık koridorda nasıl okurda Bora’yı bir Allah’ın kulu görmez. Kusura bakmayın ama burada aşırı saçmaladığınızın farkına varın. Not: Beni Bırakma 219. Bölüm Fragmanı yazının en son kısmında verdik.

Bu yazının İçeriği

 • Beni Bırakma 7 Mart Özeti
 • Beni Bırakma 219 Bölüm Özeti
 • 7 Mart Perşembe fragman gibi kısa özet
 • 219. bölümün tamamı (fragman verilmediği için) video olarak eklenecektir.

Beni Bırakma son bölüm de Bora gerçek annesinin kim olduğunu öğrenmek üzere iken, son anda kayıtlara bakmaktan vaz geçti. Peki Bora annesinin kim olduğunu öğrenecek mi? Elbette öğrenecek ama bu hızla giderse anca sezon finalinde belki öğrenir. dikkat ettiğim kadarı son iki haftadır olaylar daha da ağırlaşmaya ve beni bırakma dizisine dönmeye başladı.

Hatırlarsanız orada Ömer konuşur aradan bir gün geçer Zehra cevaplardı (tabi abartıyorum) böyle giderse bu dizinin der sonu bu şekilde. Sevgili atv ve bu dizinin yetkilileri hiç fark ettiniz mi diğer günlük dizilerin elde ettiği hem reytingleri yakalayamıyorsunuz. Hem de onlar kadar fan kitlesi oluşturamıyorsunuz. Bence bunun üzerine düşmeli ve acilen dizide mantık hatalarını yok etmelisiniz. Not: Beni Bırakma 219 Bölüm de Neler Olacak Yazının sonunda maddeler halinde verildi.

Bora hastalığı atlattı. Nasıl oluyor sa patlayan bombadan kurtulmayı başarmış. Neyse sinirlenmeden sakin sakin anlatacağım. Bora’nın ilk planı Emre ile Zeynep’i ayırmak ama bunu nasıl yapacağı konusunda karar verme noktasında. Yani eskiden olduğu gibi zorlama ile Zeynep’i elde tutmak mı yoksa dışarıdan emre ile arasına kara kedi girmesini mi sağlamak. Tabi ki de ikinci yöntemi seçecek. zaten senarist de onca adamın arasında Bora’nın görünmesini istemediği için, arkasında yatan bir kurgu var. Tüm bunları zaten, Beni Bırakma Özet kısmın detaylıca zaten anlatacağım. 

Beni Bırakma 219. Bölüm Özeti İle 7 Mart Perşembe Fragmanı

Beni Bırakma son bölüm de Kerem neredeyse resmi Tarık ile paylaşacaktı. Ancak Tarık korkmadan sıla kendisi ile beraber olduğunu ve zaten kendisine ait olanı geri aldığını söyledi. Yalnız burada kadınları bir meta gibi söylemeleri oldukça yanlış. 8 Mart dünya kadınlar günü haftasında bir erkeğin hele ki evli bir erkeğin bir başka kadını kaçırması ve onu sevdiğini söylemesi, Türk milletinin ahlakına uygun değil. böylesine görüntüleri tavsif etmiyoruz.Beni Bırakma Son Bolum resmi 2

Daha fazla bu dizi hakkında konuşup canımı sıkmak istemiyorum. sonuçta bende bir bayanım ve böyle görüntüleri gördükçe 21.yy da görmek istemiyoruz. Beni Bırakma 7 Mart fragmanı video olarak veremediğimiz için madde madde yazacağız.

Beni Bırakma 7 Mart Fragmanı (219 Bölüm Özeti)

 • Meltem dün dediğimiz gibi Kerem’in elinden o fotoğrafı aldı. (Maşallah çilingir gibi kapıyı açıp girdi)
 • Meltem, Tarık’a yakalanmamak için atlaması nedeni ile bebeği düşecek ama onu Tarık’dan saklayacak
 • Sıla ile Tarık yeniden karşılaşacak ama sonuç Tarık’ın istediği gibi değil Kerem’in istediği gibi sonuçlanacak
 • Daha önce dediğimiz gibi Bora sadece Zeynep’in gözüne görünecek Yani son sahnede Bora’yı Emre maalesef göremeyecek.
 • Seher Bora’yı sıkıştırmaya devam edecek ve oğlunu bulmasını isteyecek
 • Bora’yı ilk gören Sadık olacak. Ancak sır olarak belli bir süre saklamasını isteyecek. Sizce Sadık saklayabilir mi? bence saklayamaz

Detayları eklemeye devam edeceğiz.

Beni Bırakma 7 Mart Perşembe Fragmanı

7 Mart 2019 günü Atv ekranlarında yayınlanacak olan 219. bölümün fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

26 Yorum

 1. “?Önce yüzlerini unuturuz sevdiklerimizin. En çok yüzümüzün unutulmadindan endişe ettiğimiz halde ?
  ?ELif ŞafaK?
  ?️?️?️?️?️?️
  Filiz eline emegine saglik kınalı kuzu❤
  ?????
  NURDANIM bu güç bizi de zehirliyor. Keşke kendi başlarını yeseler sadece.?
  Güzel sozmus evet. Keşke Ben de kabeye gidip dua edebilsem. O kadar çok istegim var ki Allahtan. Ozellikle ailem için.. Ne diyim Allahin da var bir planı elbet…

  1. ne demek.. aslında dün diş doktoruna gittim… baktım orada da herkews bunu izliyor… sadece ölçü aldırdım geldim hemen konu yazdım..

 2. GAMZELİMMM

  Kul RABBE dönsün yeterki arada engel veya başka sevgi olmadan. Sen sabret balım eminim senin ve ailenin ahiri akıbeti hayr olacak İnşaAllah.

  GAMZELİMMM

  İnsan korktuklarından imtihan olurmuş vede yapmam dediklerinden RABBİM imtihanımızı kolay eylesin. Kazanan kullardan olmamızı nasip eylesin İnşaAllah.

  Rızkı böyledir belkş GAMZELİMMM

  Kimimizin çok kimimizin az. Çok olanda imtihandadır az olan da. ????

  RABBİM

  Hakkımıza hayırlısını nasip eylesin İnşaAllah.

  Bu arada Çoo güzelmiş Elif Şafak ın bu sözü. ?????

  Unutulmaktan korkuyorsak unutmayacağiz ALLAHIN İZNİYLE

 3. Çok haklısın NURDANIM. Ben neyden korktuysam hepsi başıma geldi. Ama en kötüsü de ulkemin başına gelenler
  Yine de kabede dua etmeyi çok isterdim Sanki dualarim hemen kabul olurmus gibi geliyor
  ??
  Ya evet NURDANIM zamanla sevdiklerimizin sesini, kokusunu, yüzünü herseyini unutuyor oluyoruz. Her ne kadar kamera, fotograflar olmus olsa da..
  Ne demis sair :
  Artık bülbül ötmüyor
  Gül dolu penceremde
  Yanlız hatıran kaldı
  Boş kalan çerçevede??

 4. Evet GAMZELİMMM

  Sen bilinçli bir genç kızsın. Bir elinde cımbız bir elinde ayna umurundamı dünya diyen güya gençlerden değilsin o yüzden gözünde at gözlüğü yok balım ???? RABBİMİN verdiği uzuvları hakkıyla kullanıyorsun bin MaşaAllah sana.

  GAMZELİMMM

  Neden olmasın İnşaAllah gidersin BEYTULLAHA
  ( KABEYE)

  İnşaAllah o kara sevdana ulaşır RAVZA İ MUTAHHARADA EFENDİMİZİ koklayabilirsin duanı aracısız ulaştırırsın RABBE

  ??????

 5. GAMZELİMMM

  Sesli bir şekilde dua edersin belki KABEDE

  Yüzünü görmediğim bir NURDAN arkadaşım vardı dersin. ALLAHTIR ya belkş bende yanından geçen yada seninle ellerini semaya açan ben olurum. DERNEEEEEE derim sana bir sarılırım ?????

  Ayy gözümde canlandı BEYTULLAHTA yan yana ona bakarken ellerimiz duada gözlerimiz yaşlı kimbilir olmayacak bir işmi sence ?????

 6. herkez ayakta uyuyor. bir akıllı onlar. meltemse kedi gibi .kerem okadarönemlı resmı nasıl korumaz.ortaya atıyo.kıymet hala yalan peşinde boradapatron gibi ortada dolaşıyo.herkez kör görmuyo hastane korıdorları boş hasta yok ikı üç personel ve esin ailesi.cansu annasının kızı hulya susmamalıarzu surıye olayını emreye ve babasına halayaanlatmalı

 7. Insallah NURDANIM seni Allah soyletiyordur huzur köşem??
  NURDANIM aslinda dunyada yasamak için gailesiz, umursamaz olacaksin. Böyle dünya yansa umurunda olmayacak ?? Böyle Hipiler gibi sürekli gezeceksin yiyip ićip hayatini yasiycan..
  Bu kadar dusunmek iyi değil gibi ??

 8. bence hersey keremin istedigi gibi olmasin gercekten artik cok sacmaladiniz tarik ve sila diyoruz ama sacmaladikca sacmaliyonuz nasil bisey bu yaa meltenmin butun kotulukleri ciksin artik yaa tarik ve silada kavussun artik sacmalamayi birakin artik

 9. NURDANIM bu sene başım çok agriyor. Biliyorsun miyop olduğum için gõzlük kullaniyorum. Göz derecem bir dusuyor bir yukseliyor. Başıma vuruyor agrisi. B12 degerlerim de düşmüş biraz çok halsizim genel olarak.. Yapmak istedigim çok şey var ama temebellik çöktü bana??
  Bir de NURDANIM sen evli oldugun icin birtek senle yazistigimiz için sana sürekli birşeyler yazip ailenle gecirecegin vakti calmak istemiyorum cevap yazma mecbuuriyetine bırakip . Yani eşin falan sitem etmesin diye??
  Sen neler yaptin NURDANIM dayınin düğünü ne zaman?

 10. GAMZELİMMM

  Zaten yazışmayacağım zamanları ifade ediyorum. ELHAMDULİLLAH eşim öküz değildir. Karışmaz telefonuma falan bende onu ihmal etmem her hizmetini görürüm GAMZELİMMM.

  Sen soru sorsan yada bir konu hakkında konuşsak ben giremesem buraya okuyamam yada okur müsait zamanda yazacağimı söylerim. Merak etme.

  GAMZELİMMM

  Gözlerin yorgun olunca başına ve vücuduna ağrı verir. B12 de halsizliğinin sebebi.

  Şuan benimde başım enteresan şekilde ağırıyor gözleime vuruyor

  Haydi vedalaşalım gözlerimiz daha ağırmasın.

 11. Herşeyi en iyi sekilde yaptigini biliyorum NURDANIM
  Zaten paylasmak istedigim herşeyi ilk önce seninle paylasiyorum. O kadar huzur dolu ve mantikli şeyler soyluyorsunki icim rahatliyor. ALLAH razı Olsun senden??♥️
  Tamam NURDANIM Allah rahatlik versin sana kuzum. Demek senin de basin çok agriyor kiyamam. Agri kesici iç benim gibi
  Görüsürüz canım..

 12. GAMZELİMMM

  Kız tarafı Ramazan dan sonraya ancak demişler. Bohça götüreceklerdi cenazeleri varmış diye Nisan ayında ancak demişler. Hayırlısı artık.

  Bende eşim evdeydi birde iki komşumla kahve içtik. Günü akşam ettik.

  Senin iki hayatın köyüde sayar isek üç hayatın var GAMZELİMMM

  Yine sana MaşaAllah yetişiyorsun. Ama GAMZELİMMM
  Çok yorma kendini yinede sen onların ANNE BABASI değilsin. Sen evlatsin onlat senin ANNE VE BABANDIR.

  Bİraz bencil olmayı öğren GAMZELİMMM

  Lütfen bir ÜNNİ tavsiyesi. ????

 13. ???Rabbin, senin gecenin üçte ikisinden daha azında, yarısında ve üçte birinde kalktığını, seninle beraber bulunanlardan bir topluluğun da böyle yaptığını biliyor. Gece ve gündüzü Allah takdir eder. O, sizin onu sayamayacağınızı bildi de sizi affetti. Bundan böyle Kur’ân’dan size ne kolay gelirse okuyun. Allah, içinizden hastalar, yeryüzünde gezip Allah’ın lütfunu arayan başka kimseler ve Allah yolunda savaşan daha başka insanlar olacağını bilmiştir. Onun için Kur’ân’dan kolayınıza geldiği kadar okuyun, namazı kılın, zekatı verin ve Allah’a güzel bir borç verin (Hayırlı işlere mal sarfedin). Kendiniz için gönderdiğiniz her iyiliği, Allah katında daha hayırlı ve sevapça daha büyük olarak bulacaksınız. Allah’tan bağış dileyin. Kuşkusuz Allah bağışlayandır, merhamet edendir.???
  ??MÜMEZZİL /20??
  ⚘??????????⚘⚘⚘⚘⚘
  ⚘REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK ⚘⚘⚘⚘OLSUN ⚘⚘⚘KIZLAR ⚘⚘♥️♥️♥️♥️♥️⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
  Hayırlı gunler ♥️❤❤❤

 14. Allah, yeryüzünü sizin için karar kılma yeri, göğü de binâ yapan; size şekil verip de şekillerinizi güzel kılan ve sizi temiz şeylerle rızıklandırandır. İşte Rabbiniz Allah! Âlemlerin Rabbi Allah ne yücedir!

  ??Mü’min Süresi ??

  ???????

  O, sizi (önce) topraktan, sonra az bir sudan (meniden), sonra “alaka”dan yaratan, sonra sizi (ana rahminden) çocuk olarak çıkaran, sonra olgunluk çağına ulaşmanız, sonra da ihtiyarlamanız için sizi yaşatandır. İçinizden önceden ölenler de vardır. Allah bunları, belli bir zamana erişmeniz ve düşünüp akıl erdirmeniz için yapar.

  ??Mü’min süresi ??

  ???????

  Hayırlı günler hatun kişilerim Kandilimiz mübarek olsun.

  Mübarek üç aylara girmiş bulunuyoruz. Hemde ilk günü ve gecesi kandil ile. RABBİM değerlendirmemizi nasip eylesin İnşaAllah

 15. GAMZELİMMM aynı anlarda yazmışız. ????? nasılsın İnşaAllah dinlenmişsindir.

  GAMZELİMMM

  Akşam Personel Taste yi izledim iki bölüm ????

  GAMZELİMMM

  Bu kızın erkek arkadaşını çalan hırsız kız nikahı terkederek yüzsüzce tekrar kızın evine döndü. Şimdide Lee Min Ho ya gancayı taktı. Sanırım başrol kızı kıskanıyor ta lisedeyken bile kızın sevgililerini elinden almış.

  GAMZELİMMM

  Evli çocuğu olan kadın çok komik ?????

  Nikah salonunda çocuk mikrofonla oynayınca tüm salona rezil oldular hain pislikler ????? iki düğünde rezil oldu ?????

  Çok güldüm. Le Min Ho boşrol kızı kız olarak bile değerlendirmiyor. ?????

  İsimleri henüz allımda değil ama kızın ismi çok enteresan GAMZELİMMM aklımda tutamadım. ???????? Bakalım nasıl aşıj olcaklar bu halde 16 bölüm imiş 2 si bitti. ???? sinir oldum GAMZELİMMM kız sarhoşken ondan faydalanmaya çalışan arkadaşına güya onu çok seviyormuş bu nasıl sevgi otele götürdü kızı pis adam. Neyseki uyandı

 16. NURDANIM simdi iyiyim ama aksama kadar pertim cikiyor
  ??
  NURDANIM esas oglani esas kizin evine kızın profesor babasinin cizimlerini projelerini calmaya girdi. Kiza gayim dedigi için kanka oldular ilk başta. Sonra kiza gorgu kurallarini ve erkekleri elde tutmayi ogretiyor. Sonra kiza aşık oluyor delicesine
  NURDANIM kızı aldatan nisanlisi ile esas oglan cocukluk arkadasi. Kötü oglanin babasi ile esas oglanin babasi sirket ortagiymis ve esas oglanin babasini dolandirmis elindeki herseyi sirketi almis ‘ve adamin ölümüme sebep olmus. Oglan yasananlarin intikamini almaya geldi??
  Çok hoş bir dizi çok

 17. GAMZELİMMM dizinin ismini karıştırıyorum ne hikmetse ?? Testa mı taste mi diye ben çok takılmıyorum ???? seni dikkatli GAMZELİMMM ??????

  Evet GAMZELİMMM dizinin genel profilini anladım. O terkedilen çocuk sevmiş ama evleneceği kızı her pisliğini örttü ikimiz de temiz değiliz diye ama kız term etti yine ????

  3. Bölüm fragmanında diyor telefonda konuşurken Cang Rayal e zaten seninle işim bitti şimdi Jin Hu Jin

  ????

  Ooo GAMZELİMMM

  Hemde ne sert kaya kadınlara kıymet vermiyor farklı bir macera bellili ama sevdim yani. Otobüste yanlışlıkla kızın kalçakarına dokunmuştu maketine zarar gelmesin diye. Kızda bilerek ona dokundu ????

  Yanlış anladı kız onu GAMZELİMMM gay sandi komikti sahneleri

 18. GAMZELİMMM

  Eşceğizimin tabletinin interneti yenilendi GAMZELİMMM

  Çocuklar ıyun oynasın diye vermişti aldım 6 bölüm izlerim geriside çocuklara nasıl adaletliyim dimi ???????

  GAMZELİMMM

  Kendi tarifem 23.ünde yenileniyor şuan 1 gb var iki hafta yetecek başka çaresi yok ????????????????????

 19. Hayir NURDANIM yanlış anladin dizinin adını doğru yazdin Ben duzeltmek için demedim estağfurullah azimm????
  Ben hani Korelilerin dunyasi ve anlatimi farklı ya neyi izledigini soylemek istedim. Bende bilirkisi bir arkadasimdan aldim bu aciklamalari simdi sana aktariyorum ?? Secret Gardende de bilgi vermeyi unutmustum ismiyle ilgili
  NURDANIM Kimin He çok tehlikeli bir kadın ama bilmiyor ki karsisindaki Oglan daha tehlikeli. NURDANIM Oglan kadinlara çok deger veriyor annesi de çok asil bir kadin. Sadece NURDANIM esas kız sürekli gay oldugunu soyledigi için gıcik kapti ona??
  Esas kız çok ezik NURDANIM seni sinir edecek epey
  Evet ya adaletli NURDANIM benim iyi anne ve iyi kore izleyicisi???????
  NURDANIM bu Momo diye yeni intihar Oyunu gelmis Mavi balina gibi. Cocuklar tabletten video izlerken araya reklam seklinde koyuyorlar ve cocuklarin ölümune sebep oluyorlar aman dikkat et NURDANIM Allah korusun..

 20. Bu arada teşekkür ederim naif GAMZELİMMM ????? açıklaman içinde bu kadar nezaketli olduğun içinde. ????????

  GAMZELİMMM dizi veya filmlerini izlemedim ama internette hakkında fanlarından çok şey okudum. Çıldırıyor kızlar Le Men Ho ya ????

  Le Men Ho için Benim hele karar vermem için sevdiği için yapabileceklerini fedakarlıklarını görmem lazım. O zaman benim hatırımda kıymet kazanır. Ama hoş adam ALLAHI var taş mübarek ?????

  Erkekler bile çok zayıf GAMZELİMMM o yüzden sanırım çabuk deforme olmuyorlar. Uzun seneler koruyorlar hem fizik hem yüz güzelliklerini.

  ?????

  GAMZELİMMM

  Dün kız elinde valiz geldi sinir oldum gidecek biryerim yok evime geldim diyor pis hırsız ( GAMZELİMMM kötü kız karaktere bu lakabı taktım ismini hatıtlamaya değmez )

  ?????

  Ama kız ağladı sanki ben senin elinden aldım sevgilini diye ayy nasıl sinir oldum GAMZELİMMM söyle ağzına iki tane yapıştır diye söylendim durdum.

  GAMZELİMMM

  Jin Hu Ji eve yerleşti gay sandıkları için o iş arkadaşı ile odaya geçtiler. Dizini vurdu Jin Hu Jin diğer iş arkadaşıda dizine pansuman yaptı çıkardıkları sesleri yanlış anladı evli arkadaşı ay ne romantikler bunlardye ?????

 21. Aman uzak tut NURDANIM. Ya evet çok yakisikli bıkmis ilgiden. ??
  Ee kız hantal pasakli çünkü ama sonra kızın altın gibi kalbi olunca vuruluyor kiza. Bir kadın nasıl bu kadar iyi kalpli olabilir diye. Kendi annesi de oyle çünkü.. Ileride de universitedeki eskisevgilisiyle karsilasiyor hatta. bolumu bir an once izlersin insallah oglani markete kanatli almaya gonderdigi sahne?
  4tu galiba evet
  Lee Men Ho m benim vahsi cazibem???

 22. GAMZELİMMM

  6 bölüm izlerim çocuklara vercem ya tableti onların hakkını hasp ediyorum zaten ?????

  Ya GAMZELİMMM adamların hayat algısı farklı bizim Türk senaristleri gibi ahlaklarını bozmak için güldürme yolunu seçmemişler. GAMZELİMMM gay bile olsalarki normal bişey değil bu saçmalığı bile insanların gözüne sokmuyorlar. Yada alttan ince ince mesajlar verip düşünmeye sevk etmiyorlar.

  Bakalım GAMZELİMMM izledikçe yazarım zaten

 23. Rica ederim NURDANIM ??
  Le Men Ho kirli sakallariyla geziyor simdilerde çok enfes lokum??? NURDANIM Koreliler duzenli spor yapiyor ve diyetteler sürekli. Bakiyorlar kendilerine. NURDANIM yuzsuzluk sertifikasi var arsız kizlarin??
  Ah benim elime dusecekler olmekten beter ederim??

 24. Bencede GAMZELİMMM

  Cennet çıkma dayağı sonuna kadar hakediyor bazıları özelliklede şu Arsız hırsız kadın ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu