Gelinim Mutfakta

7 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi Mi Oldu? Gelinim Mutfakta 7 Mart Puanları İle Perşembe Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 7 Mart Perşembe günün birincisi kim oldu? Artık final gününe 1 gün kaldı ve bu gün verilecek puanlamalar sonrasında kesin olan şu ki bir gelin %100 eleme potasına düşecek. En geride olan ile en önde olan gelin arasında sadece 5 puan farkın olduğunu düşünecek olursak, kesinlikle bu gün günün birincisi olan kendisine büyük bir avantaj sağlayacak. Tabi önce Gelinim Mutfakta 7 Mart Puanları verilirken, en iyi yemeği yapıp kaynanaların önüne sunması gerekiyor. Not: Perşembe Puan Durumu yazının sonunda verilmiştir. 

=> Gelinim Mutfakta 7 Mart 2022 Pazartesi Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Mart Perşembe Puanları her zaman final günü puanlamasından daha önemli olduğunu düşünenlerdenim. Çünkü artık bir saflaşma ve her gelin belli bir amaca yönelmek zorunda kalıyor. Eleme potasına giren yarışmada kalabilmek için çabalayacak olmasının yanı sıra, en yüksek puan alan, Cuma günü bilezikleri kimseye kaptırmamak için çabalamasından bahsediyorum. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 28 Mart Çeyreği Kim Aldı[/pembebuton] ve kaç puanla aldığını görebilmek için tıklayınız.

7 Mart gelinim mutfakta puanlama öncesinde dün Gülcan kendisine düşük, Güneş’e yüksek puanlar veren kaynanalara karşı tepki göstermiş ve olmamış tabaklara yüksek puan kullanmıyorsunuz, dediğinde güneş kendi tabaklarının olduğunu söyleyince, Gülcan saçma bir şekilde yarası olan gocunuyor diyerek mantık sınırlarını aştığını gözlemliyoruz. Umarım bir an evvel kendisine gelir. Not: Gelinim Mutfakta 7 Mart Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta puan durumu 7 Mart Perşembe puanları henüz verilmeden son olarak gelinlerin aldığı puanlara bakalım. Güneş dün en geride olan gelin olmasına rağmen 19 puan alarak en geriden zirveye yerleşti ve şu an da 39 puanla lider konumunda. Kendisine en yakın Gülcan 36 puanla ikinci sırada kendisine yer bulurken, hemen 1 puan gerisinde Trabzon sporlu Nergis yer almakta. Son sırada ise Ezgi 34 puanla yer alığını görüyoruz. Böylesine yakın puanların olduğunu görünce, bu gün aralarından sıyrılmayı başaran gelin, Cuma günü bilezik için en iddialı isim olacaktır. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 14 Mart Kim Kazandı[/pembebuton] ve çeyreği kim aldığını görebilmek için tıklayınız.

Bu gün yani 7 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi olan gelin eğer ki Ezgi olursa bizi hafta finalinde çok sürpriz bir isim elenecek demek olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. yok eğer gene Güneş birinci olursa ve düne benzer bir fark atmayı başarırsa, kesinlikle bilezik yarışında en büyük farkı atmış olacak ve büyük oranda bilezikleri de garantilemiş olacak. Dikkat: Gelinim Mutfakta 7 Mart Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik. [pembebuton]8 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı[/pembebuton] ve kaç puanla aldığını görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Mart 2019 Perşembe puanları açısından her kaynana bu hafta birere kez gelinlerini bulduğunu ama bu gün kim gelinin tabağını bulursa, avantajlı konuma geçeceğini söyleyebilirim. Eskiden nokta atışı gelinlerin tabaklarını bulan kaynanalara, tabakların yeri mi söyleniyor diyenler oluyordu. Hatta ben dahi öyle düşünüyordum. Ancak Ziyafet hanımın elendiği haftadan itibaren, kesinlikle kaynanalar gelinlerin tabaklarını eskisi gibi bulamaz oldular.  Dikkat: 7 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 8 Mart Cuma Puan Durumu[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.

7 Mart Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Sayfanın başlığına aldanıp bu gün çeyrek altını ezgi almış diye düşünmeyin.Bu sadece dikkat amaçlı atılmış başlık olduğunu söyleyebilirim. Peki bu günün günün en yüksek puanını alan gelin sizce kim olmuştur? yorumlarınızı daha doğrusu tahminlerinizi bekliyorum. Ben puanlama başlamadan buradan bu sorunun cevabını vereceğim. ⇓Perşembe Puanları hemen alt kısımda⇓

Gelinim Mutfakta 7 Mart Günün Birincisi, Menüsü Ve 7 Mart Puanları

7 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama başlı başında final gibi geçeceğini söyleyebilirim. Çünkü her gelinin puanları neredeyse bir birlerine çok yakın. Bu gün öne çıkmayı başaran, rakiplerinden bir adım sıyrılacak olan gelin, hem rahat bir final geçirecektir. Hemde bilezik için en avantajlı gelin haline gelecektir. Tabi bunun için menüsünü yani yemeğini çok iyi yapması lazım. Sonrasında kaynanalar konseyinin vereceği 7 mart puanları ve puanlamasını bekleyip en iyi puanı almaya çalışmalıdır. Bakalım bunu hangi gelinimiz başaracak?Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta Son Bölüm de dahil olmak üzere Gülcan ile kaynanası arasında laf kavgası ve tartışma yaklaşık olarak 2 haftadır gündem konusu olmaya devam ediyor. Bazı arkadaşlar bu olayların başlangıç noktasını bilmediğini söyleyenler olmuş. Arkadaşlar Besime hanım ilk geldiğinde her şeyi Gülcan bilir demişti. Ancan Besime hanım Gülcan’ın yaptıklarına dayanamadı ve kendi fikirlerini ortaya koymaya başladığından itibaren bu kavga başladı. Not: Gelinim Mutfakta 7 Mart Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.

yukarıda söylediğim nedenlerden ötürü Gülcan ile kaynanası arasındaki tartışma diğer gelinlere yaradı desek yeridir. Çünkü, Besime geçen haftalarda gelini Güncan’ı Gelinim mutfakta puan veya puanlama da daha çok buluyordu. bu hafta sadece bir kez bulması, aslında en büyük kaybı da Gülcan görüyor ama Gülcan bunun farkında değil. Not: 7 Mart Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı sayfanın en alt kısmında verdim. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Dün ekrana gelen bölümde Besime hanımın eşi iki adet bilezik göndermesine rağmen Gülcan her ikisini de alınca, kayın baba yeniden eşi Besime hanıma bilezik gönderse de Gülcan son bileziği da kapmış oldu. Anlaşılan Gülcan Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da bilezik alamayacağını anlayınca, kayın babasına aldırıyor galiba. Gülcan Gelinim mutfakta toplam puanlar da bilezik alacak konumda ama o başka yerden gelecek bileziklere odaklanmış gibi gözüküyor.  

Gelinim mutfakta 7 Mart Perşembe toplam puan durumu açısından dün kıl payı 20 tam puanı kaçıran Güneş acaba bu güün ne yapacak. daha önce bu rekoru iki gelin kırdığını biliyorum. Hatırladığım kadarı ile bunlardan biri Hatice idi (İlhame’nin gelini) ikincisini şimdi hatırlayamadım. Eğer dün Güneş almış olsaydı, yarışma tarihinde 3. kişi olacaktı.

Her gün farklı lezzetleri önümüze getiren yarışma programında puanlama yapılabilmesi için bu gün de güzel bir yemek yapmaları gerekiyor. Bunun sonucunda ise en yüksek puanı alan gelin, 7 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi olup, çeyrek altının sahbi olacak. Bakalım böylesine önemli yemek ne olduğunu bende sizler kadar merak ediyorum ve sizleri de meraklandırmadan açıklamak istiyorum. Daha sonra Gelinim Mutfakta 7 Mart Perşembe puanlama kısmını aktaracağız.

Gelinim Mutfakta 7 Mart Kıymalı Soğan Dolması Malzemeleri

 • 2,5 su bardağı su
 • 4 adet soğan 

İçi İçin;

 • 250 gram kıyma
 • 4/3 su bardağı pirinç
 • 1 demet maydanoz
 • 1/2 su bardağı sıvı yağ
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen Kıymalı soğan dolması için toplamda 50 dakika gibi bir süre verdi. Gelinlerde bu süreyi iyi kullandılar ve yemeklerini çabucacık yaptılar. Daha sonra bu gün ve belki de bu haftanın en önemli puanlaması olan Perşembe puanlamasına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 7 Mart Puanları (07.03.2019 Perşembe)

*************************
Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve çeyrek altını alan gelin Ezgi yıldırım resmi*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Nergis : 1
Güneş : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 3
Nergis : => Filiz’in Gelini 1
Güneş : 2

*************************
” 7 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 2
Nergis : 1
Güneş : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Nergis : 4
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 5

*************************

Gelinlerin 7 Mart 2019 Perşembe Toplam Puanları

Ezgi 3 5 5 3 16
Gülcan 5 3 2 1 11
Nergis 1 1 1 4 7
Güneş 4 2 3 5 14

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4 Mart – 8 Mart Haftası) – Perşembe

Ezgi      : 34 + 16 = 50 
Gülcan : 36 + 11 = 47
Nergis  : 35 + 7 = 42
Güneş  : 39 + 14 = 53 

Gelinim Mutfakta 7 Mart Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

7 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 7 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
7 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NERGİS

*************************

Gelinim Mutfakta 255. Bölüm 8 Mart 2019 Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

138 Yorum

 1. Artık bu gulcan ve besimeyi gönderin ya bu ne para göz doyumsuz yaa sonunda iflâs yakındır

  1. Yarışma başladığı gün Hatice karabulut sevmiştim sonra elif Akçam sevmiştim rümeysa tatlı kız Dı cansu ben prim vermeyeceğim deyip sonra cansu çok samimi olması baya itici olmuştu hiç bir yarışmacı tutmuyorum sadece sevdiğim insanlar oldu cansu hamile Ken çok şirindi başak çok haksızdı ama 2. Kez gelmesine iyi olmaya çalıştı ama reyhan hanım sevdirdi kendisine hamile Hatice ilk hafta çok haksızlık yaptı yapmayarak kayınvalidesin 5 aldı kayınvalidesin diğer gelinlere 2 1 vererek düşürdü eve t ilk hafta bilezikleri almadı ama bu stracı ile bir tık yükseldi ve diğer gelinleri bu arada bir tık Hatice nin aşşasında oldu ezgi ilk hafta sessiz çok tatlı kayınvalidesi sevildiği için tekrar döndü ama ilk zaman ona yapılanlar şimdi diğer gelinler küçük görmesi hah 60 bileziği olabilir ikinci haftasından elenip tekrar cansu yerine yarışıp dönmesi sonucu bilezik aldı demekki ilk haftasında başarılımış sonra sonra kayınvalidesi tarafından kalması elenip bölüm sayesinde gitmeyip sonra kendi isteği ile elenip gelmesi programın reyting açısında iyi bir şey ve elenip döndükten sonra çok güzelleşip geldi esmer azıcık etli türk kadını ama program onlar içinmiş gibi onların böyle hareket etmesi yanlış evet altın için kim olursa ben der 5 puan için orda çok fazla reyting içerikli olmaya başladı yağnur geldi güzel kız ama onu ben hep böyle kıskanılıyorum girdim ortam demesi ile bazı inların tepki çekti ve sürekli böyle devam etmesi ile itici oldu Gülcan çok çok güzel değil ama boy olunca kilo derdi olmayınca makyaj la güzelleşiyor ama Gülcan yağnur yaptı yapmaya çalıştı ama kıskanılır dan çok maddi anlamda ön plan da oldu ama becerekli kız hızlı şimdi kayınbabasının malı var kız kullanıyor ama batsa eşinin ailesi çalışıp kazanıp çok destek olacak kız bence takdir ediyorum baba evinde okumuş çalışmış evlenmiş ailesinin yanında ve para kullanıyor buraya bence biraz farkındalık koymaya çalıştı iyi yapıyor yapsın parası var evi var eşi çocuğu da var reklam yaptı yerde de altın kazanıyor aferim kıza ama ben nergis geldin den belli orda tek güzel neşeli becerikli nergis var bur da ezgi elenmeli Gülcan eklenmeli nergis kalıp bilezik konusunda ezgi geçmeli nergis ama eski yaışmacalardan Elif Akçam özlem rümeysa dönmeli bu arada

    1. Sizleri programı takip ediyordum yazmak istedim ama pek böyle güvenmedim şikayet olur mu diye dün yazmaya başladım ve gezmelere gittim zaman kaçırıyorum ama burayı takip ediyorum yazılanları ama ezgi ve kayınvalidesin kladıkca orda 60 bileziği alması ile ben bilirim tavrı yanlış ve Gülcan sürekli altın meselesi sıktı gitsinler ama kimseyi tutuyor değilim ama televizyon programı izliyorum şimdi reyting için neler oluyor ama Gülcan pis ezgi reyhan gıcık kapıyorum deyince yorumcular rahatsız oldum Gülcanı ezgi tutmasam da bunlar doğru reyting ve bizde izliyoruz onlar böyle para kazanıyor başka sabahın 4 de gidip aksam 7 geliyor hakaret etmeyin ama doğru konuşun onlara oy verip onları biz orda tutmuyoruz kayınvalidelerin puanları veya program tutuyor ama bakıyoruz düzgün bakalım bilezik biz alıyor değiliz onlar alıyor biz izleyici olarak gördüğümüzü yazalım

     1. Gelinim mutfakta izleyicisi yorumunu okudum olanları özet geçmişsin. Katılmadığım yer gülcan başarılı eli yatkın doğru ama bu altın mal mülk muhabbetleri gereksiz oluyor parasıyla ezmek oluyor nasıl ezgi sürekli en çok altın bende demesi kibirlenmesi gibi. Hoş değil bunlar zaten görüyoruz biliyoruz bıraksınlarda biz söyleyelim öveceksek övelim.

     2. Yarışmacılarmı sabah 4 akşam 7 gidiyormuş kimden kastettiniz

     3. Yok canım öyle değil biz izleyiciyi onların programda ne doğru ne yanlış yazmalıyız bilezikler biz almıyoruz biz oy verip onları orda biz tutuyor değiliz kayınvalideler in puanı biz izleyiciyi ve onlar bu şekilde altın kazi ben onu genel olarak dedim oradaki yarışmacılar için değil bende olsam altın alacağım diye 60 bilezik ne demek mesela ezgi onla ne gibi yatırımlar yaptı belki borç kapattı belki başka bir şey ama hani kötü yorum yapmak yerine bunu görsünler demiştim

 2. Hayırlı kandiller cümlemize :) aferim Gülcanıma, bakın nasıl iyi niyetli bir gelinimiz ????

    1. Oruç Allah için tutulur burada bahsedilmesi bile yanlış ayrıca susadım diyerek te şikayet gibi duruyor bilmem anlatabildim mi

 3. Ğiçik. Ğülçan ğine. Şov yapmaya. Başladilar. Fatitbey. Buna. Nasil. Müsade ediyorsunuz. Ğçkayitçikar

 4. ezgi gunes nergis varken helede yalanci gunes nisanliyim diye herkez le alay eden gunes gitsin 10 yasinda bebegi varmiş herkezi uyuttu helal olsun ezginin elenmesini istiyodum gunes geldi bastirdi

  1. Neden yalancı olsun nişanlı şu anda. Yarışmada sorarlarken veya tanıtırken şu anki durumuna göre tanıtılıyor isterse eskiden 7 kez evlenmiş olsun şu anda nişanlı olarak katılmış kaynana adayı var. Dul olsa zaten katılamazdı kaynanası olması lazım

  2. Güneş evlenmiş boşanmış tekrar ikinci evlilik için adım atmış nişanlanmış ne var bunda yalancı falan değil yani

 5. vayyyy be ezgi gunun birincisi olmus artik bise demiyom sayfada yansitmişlar burda

  1. Anonım sen ıstemıyorsan seyretme bız ezgıyı sevıyoruz beyenmeyen başka kanal seyretsın

  2. Anonım sen ıstemıyorsan seyretme bız ezgıyı sevıyoruz beyenmeyen başka kanal seyretsın

 6. ARKADAŞLAR YANLI YAZDIĞIMI DÜŞÜNENLERE SESLENİYORUM…
  BENİM İÇİN EZGİ DE GÜLCAN DA NERGİS DE GÜNEŞ DE AYNI KEFEDE
  HEPSİNİN HATASINI GÖRDÜĞÜMDE AÇIK AÇIK YAZIYORUM.
  KİMSENİN YORUMUNA ENGEL OLMADIM OLMAM DA AMA BAZI ARKADAŞLAR HAKARET EDEN YORUMLAR VARDI ONLARI KALDIRDIM. ONUN HARİCİNDE BENİM YORUMLARA MÜDEHALEM OLAMAZ…

  1. Fılız sen hayatta hıç hata yapmadınmı hatasız sadece yaradandır kendıni hatasız kul olarak görme.

 7. Çok uzun zamandır takip ediyorum sayfanızı, bazen kızıyor bazense hak veriyorum. Herkes herkesi sevmek zorunda değil ama öyle laflar ediliyor ki insan üzülüyor. Bu bir realite show ve izlendikçe ekranda kalacak. Reyhan hanım şöyle oy veriyor Ezgi böyle, yok Nergis sahte, Güneş yalancı vb şeyler. O insanların da bir ailesi var neden hakaret ediyorsunuz ben anlamıyorum. Ezgi gitsin Reyhan gitsin ay şu var diye izlemiyorum demek de saçmalık bence. Öyle zamanlar oluyor ki Fatih beyi bile taraf gösteriyor bazıları. Program reytinglerde ilk 25 program arasında ve bunda Fatih beyin, Reyhan hanımın da katkısı büyük. Klasik bize özgü Türk bakış açısı ve nefreti hakim yorumların çoğunda. Herkese saygılar ayrıca.

  1. Kesinlikle haklısınız. Ezgiden dolayı izlemiyorum falan yazanlar var. izlemeyin kimseyi zorlayan yok.

 8. ha gunes ha ezgi ikiside ayni sebilen sey degiller favurum gulcan nergiste sessizdi gule gule gitsin sessiz biriydi

  1. Kesinlikle haklısınız. Ezgiden dolayı izlemiyorum falan yazanlar var. izlemeyin kimseyi zorlayan yok.

 9. Ayyyy inanmıyorum diyo besi veriyon zaten reyhan hanım öpmeden olmuyo fatihi de galiba tebrik öpücüğü ??????

 10. Bilezikleri alan nergis yemek yapmayı unuttu bugünde adaletsiz puanlama yapıldı

 11. Nergis elenecek yerine sinir küpü Rümeysa gelecek tahminime göre .. İnşallah yanılırim çarcar Rümeysa gelmez ve Nergis değil de Gülcan saygisizi gider
  Temennim bu ama tahmininde dediğim gibi

 12. Yeni gelen kaynana nasil da buluyor gelini herkesi gecti ilk haftadan bilezikleti alması enteresan

 13. Zeynep rümeysa gelirse sen rümeysayi tutuyordun galiba öyle hatirliyorum yanıliyo da olabilirim

 14. ha gunes ha ezgi ikiside ayni sevilen sey degiller favurum gulcan nergiste sessizdi gule gule gitsin sessiz biriydi

 15. Öyle para pul altın muhabbeti yapılınca midem kötü oluyor bulantı için ilaç alıyorum yoksa televizyn ekranı temizlemek çok uğraştırıyor

 16. Gelinim mutfakta izleyicisi yorumunu okudum olanları özet geçmişsin. Katılmadığım yer gülcan başarılı eli yatkın doğru ama bu altın mal mülk muhabbetleri gereksiz oluyor parasıyla ezmek oluyor nasıl ezgi sürekli en çok altın bende demesi kibirlenmesi gibi. Hoş değil bunlar zaten görüyoruz biliyoruz bıraksınlarda biz söyleyelim öveceksek övelim.

  1. Evet ben biraz gördüğümü yazdım öncekiler den Gülcanın bu para demesi sıktı işte seviliyor ama para takıntısından program 2 haftadır sıktı sürekli bu konu tekrarlıyor ya bir cümle söylesin konu kapansın altın konusu yada biraz gitsinler

  1. Ha haaaahaas şaka yapıyorsun herhalde Rumeysanin gözleri güzel diye Rümeysa gözlerini portletince hortlak gibi insanı urkutuyor sinir küpü kadın hiic gelmesin istemiyoruz onu

 17. Bu ne ya, bazi yorumlar hep aynı. Bir kişi burda bir kaç isim yapıp yorum yapıyor. Anonimler bir yandan, isim değiştirenler öbür yandan. Filiz hanım sayfanıza ve yorum yapma noktasını, email ve şifre girişli yapsanız daha güzel ve güvenli olacaktır. Böyle iyice çığırından çıktı.

  1. Bugün hiç benzer yorum yok muhabbetler var benzer yorum dün akşam olmuş.Acaba bizim göremediğimiz sizin gördünüz ne oldu bugün

  2. fırat bey ger.ekten u da çözüm olmuyor aynı kişi bu sefer de farklı farklı mail adresi le gelip yorum yapıyor

 18. Fragmanda fatih beyin söylemi manidar ezgi mi alıyor bileşikleri filiz hanım lütfen paylaşın inşallah ezgi alır da gülcan morarır sonuna kadar arkandayız ezgi

 19. Gelin kaynana surekli mal varliklarinin reklamlarinin yapmasindan ve altin gosterisi yapmalarindan sıkıldık. Kayinpederde cok ayip etti. Gelinini odullendirecekse dönünce evinde karisini da evinde odullendirmeli. Bu ne …..

 20. Benim tahminim yine tuttu Ezgi aldı çegreyi ?
  Yarında çegreyi ve bilezikleri Güneş alacak Nergis gidecek tahmin sadece ???

 21. Rümeysa Cansu Elif(Ziyafetin gelini)geri dönmesinlerde başka kim dönerse dönsün
  Üçude çok gicik

  1. Hayır Ziyafet değil Rümeysa gelecek ama İnşallah senin dediğin çıkar Rumeysa geleceğine Ziyafet Özlem gelsin????

 22. Herkese selamlar, Zeynep!!! dün beni sormuşsun teşekkür ederim, anonim doğru söylüyor her zaman olamıyorum, sonradan yorumları okuduğum günler oluyor senin yorumunu da öyle fark ettim, eskilerden sen varsın, diğer arkadaşları sen de hatırlıyorsun onlar yoklar haklısın, Okyanuslar Hayatlar diğer Zeynep Şener konaklılar Yegane Gülsenler Melek Sevgi Poyrazlar Cansular, eski yarışmacı fanları da yok, eskiler olmadığı gibi göreceli daha yakın zamanlardan mycanımlar yağmur geri gelsinler 138 onlar da yoklar, bunun başlıca sebebinin programın eskisi gibi olmadığına yoruyorum, bozdular eskiden de haksızlıklar vardı bu kadar değildi, arkadaşlardan kaynaklı olmadığını programdan kaynaklı olduğuna inanıyorum bilmem sen ne dersin, çünkü kendimden biliyorum eski hevesim kalmadı yakında seni de Gonca Fırat Sevda Esra ve diğerlerini de göremeyeceğiz bu gidişle bilmem reytinglerde nasıllar Filiz hanım bilir, yükselişte olduklarına ihtimal vermiyorum aksine düşüştedirler, hayırlı kandiller kandilin mübarek olsun bu arada unuttum sanma, umarım görüp okursun

 23. Eskiden iyi kötü bir kalite vardı, varolan kaliteyi de düşürdüler, örnekse Fatih beyin kamera arkasında yarışmacı tuttuğunu hissediyordum, şimdi kamera önünde de rahatça taraf sergiliyor, bunlar hep kaliteyi düşürüyor bence, reyting her şey değil kalite düşerse bir anda biterler, umurlarında olur mu bilmem

   1. Teşekkürler anonim, buranın en eskisi sensin anonim hep vardı hep var olacak :)

    1. Anonim arkadaşlarım sağ olsunlar??Birbirimizin eksikliğini kapatıyoruz işte????

     1. :) Sesli güldüm, sayfalar dolusu gülücük işareti koyduğumu varsay

     2. Sarp kardes ve Anonim kardes aynen Biz Anonimler sayfayı hiç boş bırakmıyoruz mesela ben yoksam diğeri Anonim var digeri Anonim yoksa öbür Anonim var yani hep bi Anonim var????
      Yaşasın ANONIMLER?
      Bende baya havaya girdim haaa?

 24. Okudum Haklısın Sarp bence her hafta başı yorumları çeyrekleri alanları ve altınları alanları yazmasalar sorun kalkar fakat Filiz hanımın sœylemesine rağmen hala yazıyorlar. Sende tahminlerini yazmadan öğrenmiş oluyorsun

  1. Bu bahsettiğin arkadaşlarla ilgili bunda da haklısın ben de kimsenin yumurtasını okumadan yazma çabasındayım :) bu hafta da baktım erkenciyim öyle yaptım bilezikleri alan ve elenen tahminim tutacak gidişata göre, asıl programın olan kalitesi vizyonu karizması ne dersek o yıpranıyor farkında değiller gelecek göremiyorum, burdaki arkadaşların heyecanına veriyorum yazmayın desek de yazacaklardır :) yazdıklarında hem cuma finalinin heyecanı azalıyor veya kaçıyor hem instagram kullananlar için sitenin sayfasına girip öğrenmeyi de azaltır bence isteyen kendi öğrenebilir

 25. Yani burada ne yazarsak nasıl yorumlarsak yorumlayalım birinciyi söyleyelim fark etmez, program adaletli olmalı kalitesini korumalı al gülüm ver gülüm işlerine girmemeli, sorun bizlerde değil programda :)

 26. Program kaliteli olsun bizler burda kalitesiz yorum yapalım programı küçük düşürelim o bizim ayıbımız olur ama program cıvımalar başladı artarak da sürecek sanki

 27. Ezgi ne zaman kuraya girse (bu çeyrek olsun altın olsun) her seferinde o kazanıyor ve 5 defada elendi eğer bundan bahsediyorsan inan bende en az senin kadar şikayetçşyim o yüzden sevmiyorum

  1. Bu sadece bunlardan biri daha bol bu tarz,sadece Ezgiye değil, yeni gelen gelin olunca işi çok zor oluyor çünkü eskiler iyi yere tezgah açmış oluyorlar, yeni gelinin becerikli olsa da bir şeyler alabilmesi için ya Ziyafetin Elifi gibi başkasını anne bilmesi veya şu anki Güneş gibi durumlar, bana göre hepsi normal ama bazı seyircilere değişik gelebilen şeyler gerekiyor, öyle olsa bile bir süre sonra paketliyorlar, böyle olmamalı, eskiden puanlama hariç hikaye derken artık puanlamanın da şaibeli olduğunu düşünüyorum

 28. boşuna tahmin etmeyin yorum yapmayın sonuç belli kanal D =fatih=reyhan gerisi boşa geçen zaman boşverin izlemeyelim

 29. Her ay bir kere alıyor mu bunu hesaba katmamıştım ayda en az 10bin tl gelir, evi öder o zaman bir 6 ay daha kalsa :)

 30. Ne oldu kiskandinmi hakedene hakkını veren yarışma herkesten daha iyi yemek yapıyor number öne Ezgi

  1. Ezgi yemek yaparken yanındamısın bilmiş bilmiş konuşuyorsun yemekleri yaparken bile göstermiyorlr

 31. Yarınki bölümün fragmanini izledim de yemin ediyorum rezillik çocuk parkına çevirmişler koca koca kadınlar çuval oyunları falan hey Allahım Yarabbim ????

 32. Duyduğuma göre ev kredisini Yarışma ya güvenip anlaşmalı almışlar zaten Ezginin esi de Kanal D de çalışıyormuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu