Zuhal Topal'la Sofrada

7 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ceylan Kaç Puan Aldı? Zuhal Topal Ceylan’a Kaç Puan Verdi? Zuhal Topal’la 7 Mart Puanları

7 Mart Zuhal Topal’la Sofrada bugün Ceylan yarışacak. Aslında bu gün Ceylan’dan çok Fadime hanımın yarışması dikkat kesildi. Çünkü dün yarışan geline 8 puan vermesi ve bu gün de kendi yarışacak olmasını hiç düşünmeden hak ettiğine hak ettiği kadar verdim diyerek ilk gün yarışan kaynanaları resmen ağzını kapattı. Diğer kaynanalar, mutlaka bunun acısını Ceylan’dan çıkartacaktır.

=> 7 Mart 2022 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu için tıklayınız.

7 Mart Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ceylan kaynanalardan, özellikle ilk iki gün yarışan kaynanalardan düşük alacağını düşünüyoruz. Ancak dengeyi gene Zuhal hanım sağlayacaktır. Zuhal Topal Ceylan’a Kaç Puan Vereceği çok ama çok önem arz ediyor. Bu arada [kirmizibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 14 Mart Perşembe Haftalık Puanlar[/kirmizibuton] da gelinlerin durumunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mart Perşembe Puanları sonrasında az çok 10.000 TL’yi kazanacak olan gelin de büyük oranda ortaya çıkmış olacak. Fadime hanımın ortaya koyduğu kararlılığa diğer kaynanalar kızıp yok yere Cuma günü yarışacak olan geline hepsi 10 puan vermediği takdirde bu hafta kim kazandı sorusu da bence bu günün sonucunda Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevaplanması ile yani sonuçların kesinleşmesi ile ortaya çıkacaktır. 

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ceylan’ın 7 Mart Perşembe Puanları İle Menüsü

Zuhal Topal’la bugün yarışan Ceylan henüz 5 aylık gelin. İsterseniz bu gün yarışacak olan gelin ve kaynanayı tanıtalım. Daha sorna Ceylan’ın aldığı puanları aktaralım. Ceylan Uyar Başer; henüz 26 yaşında olduğunu ve 4 aylık taze gelin olduğunu açıkladı. Aslen Tokatlı olan gelinimiz sosyoloji mezunu olduğunu ve yarışmaya kendisi katılmak istediğini açıkladı. Yarışmada birinci olursa eşi ile dünya turuna çıkacağını ve bunun için önemli bir kaynak olarak kullanacaklarını söyledi. [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Cuma Puan Durumu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.7 Mart Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada bugün yarışan Ceylan İle Fadime Resmi

Ceylan’ın kaynanası Fadime Başer; 52 yaşında olduğunu ve ev hanımı olduğunu açıklayan Fadime hanım aslen Sinop Boyabatlı. 2 çocuk annesi olan Fadime hanım yarışmada bir ilki gerçekleştirdi ve henüz kendisinin gelini yarışmadan başka bir geline yüksek puan olarak 8 verdi. Ceylan neden verdiği konusunda çok kızdığını ve bu gün geri dönüşü nasıl olacağını görünce üzülme tarzında konuştu. Şimdi vakit kaybetmeden bu gün gelinimizin menüsüne bakalım. Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 8 Mart Cuma Kim Kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mart 2019 Ceylan’ın Menüsü

  • Zerdeçallı mercimek çorbası
  • Kıymalı patatesli kalem börek
  • Bat
  • Patates çanağında et sote
  • Arpa şehriyeli pilav
  • Kuru cacık
  • Tramisu

Zuhal Topal'la Sofrada 7 Mart Perşembe Ceylan'ın Menüsü

Kaynanalar genel itibari ile kolay olduğundan bahsetti. Bende menüye baktığımda hakikaten çok çok zor bir menüsü olmadığını pilav et sote gibi basit menü seçtiğini ama el lezzeti ve sunum kaynanaların gözünü boyaması açısında çok önemli. Şimdi bu günün çok önemli anı olan 7 Mart Perşembe puanlama kısmında geçildi. Öncesinde daha önce yarışıp alınan toplam puanları tek tek yazalım.

4 Mart – 8 Mart Haftası (Çarşamba) Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

4 Mart Pazartesi Seda Doğar’ın Puanı = 13
5 Mart Salı Betül’ün Puanı = 21
6 Mart Çarşamba Seda Kurt’un Puanı = 27
7 Mart Perşembe Ceylan’ın Puanı = 20  

Elfide hanım anlaşılan o ki kendisine verilen puanı avantaja çevirmeye çalışıyor. Yok leke var yok ıslak geldi yok geç kaldı gibi söylemler anca ciddi manada sizlere karşı gelen rakiplerinizi sinirine oynamak için yaptı. Ben Fadime hanımın yerinde olmasam cuma günü yarışacak olan geline kafadan 10 verirdim. Hem Elfide hem de Leyla hanım dersini alırdı.

7 Mart Zuhal Topalla Perşembe Puanları (Ceylan’ın Puanları)

Gülsüm  3
Leyla  3
Elfide  4
Hülya  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM   20

***7 Mart Perşembe***

7 Mart Perşembe Zuhal Topalla Sofrada Ceylan’ın Yarıştığı 139. Bölüm İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu