Gelinim Mutfakta

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Toplam Puan Durumu]

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Haftalık Puan durumu sonucuna göre Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Bilezikleri alacak gelin %100 belli oldu.

=> Gelinim Mutfakta 21 Mayıs Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Bu yazımızda Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre bu hafta bilezikleri kim kazandı? Cuma günü altınları kim aldı? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? Sorularının detaylı cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 14 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta toplam puanlar sonucu henüz verilmeden önce Cuma günü gelinlerin puanlarına bakıldığında gönül: 65 puanla birinci sırada girerken, Esra 64 puanla ikinci sırada yarışmaya başladı. Seda 60 puanla üçüncü sırada yer alırken, Kardelen 32 puanla dördüncü sırada kendisine yer buldu.

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Kardelen’in eleme potasında düştüğü bu hafta 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Toplam puan durumunda bir gelin 15.000 TL değerindeki beş altın bilezikleri kazanacak.

Sırası ile

 • 7 Mayıs cuma gelinim Mutfakta Puan durumu Sonucu
 • Bu hafta günün Birincisi olan gelinlerin Listesi
 • 7 Mayıs Öncesi Puan Durumu
 • Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Haftalık Puan Durumu sonuçları
 • 7 Mayıs Cuma gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı
 • Soruların cevapları sırası ile sizleri alt kısımda bekliyor.

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

3 Mayıs 2021 tarihinde başlayan yarışma programında 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre bişr yarışmacı beş altın bileziği alacak.

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Puan Durumu sonucu açıklandığı an Esra

Bugün 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu sonucuna göre her ne kadar bir gelin %100 bilezikler alacak olsa da şu an için gelinlerin hafta başında beri aldıkları puan durumuna bakıldığında bileziklere en yakın iki isim değil 3 ismin olduğu görülüyor.

Bu hafta günün Birincisi olan gelinlerin Listesi

 • 3 Mayıs Pazartesi: Esra
 • 4 Mayıs Salı: Esra
 • 5 Mayıs Çarşamba: Seda
 • 6 Mayıs Perşembe: Seda

Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alacak isim yukarı da ki listeye bakıldığında Seda ve Esra arasında geçmesi beklenirken Gönül her ne kadar hiç birinci olmasa da istikrarlı puan alarak Cuma gününe zirvede girdi.

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Puan durumu (Cuma Puanlaması Öncesinde)

 1. Gönül: 65 Puan
 2. Esra: 64
 3. Seda: 60 Puan
 4. Kardelen: 32 Puan

Seda Pazartesi ve Salı günü çok kötü puanlar alsa da Çarşamba ve Perşembe günü günün birincisi olup bilezik yarışında var olduğunu ilan etti. Seda 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucunda bilezikler alacak isimler arasına girerken, daha önce bilezikleri hiç kazanmayan Gönül cuma puanlamasına sadece 1 puan farkla birinci sırada girdi.

Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu
Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu Resmi

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? sorusunun cevabı gelinlerin cuma günü günün tatlısını yaptıktan sonra kaynanaları ve Seda Sayan’ın vereceği puanlar sonucunda kesin olarak ortaya çıkacak

Bu hafta 3 Mayıs tarihinde başlayan yarışma programında Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı sorusuna cevap verilebilmesi için 7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucu kesin olarak sonuçlanması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı? Bugün Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Puan Tablosu sonucu ve haftanın toplam Puan durumu alt kısımda sizleri bekliyor.

7 Mayıs Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Seda:   60 + 13 = 73
Esra :   64 + 13 = 77
Gönül :  65 + 15 = 80
Kardelen: 32 + 13 = 45

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ gönül

7 Mayıs 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ KARDELEN

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ gönül
Gelinim Mutfakta 7 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ gönül
7 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ seda/esra/kardelen
*************************

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

3 Mayıs 2021 tarihinde 696 bölümü ile başlayan yarışma programında bu hafta bilezikleri hangi gelinin kazandı, 7 Mayıs Cuma toplam puan durumu sonucuna %100 belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu Kimdir (Bu Hafta Bilezikler alan Gelin) lütfen tıklayınız.

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Sorusuna en yakın isim Gönül ve Esra olurken, Seda’nın da halen bilezikleri kazanma şansını Cuma günü de devam ettirmeyi başardı.

7 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı alan yarışmacı bu hafta bilezikleri %100 alacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Dediğim çıktı.Seda kaınvalidesiyle lüzumsuz tartışmaya girdi geçen hafta bugünkü gibi irmiği fazla kavurdu dolayısıyla helva kuru oldu.Tartışmaktan yemeğe konsantrasyonu bozuldu ve sonuç hüsran.Gönül hem çeyreğe hemde bileziklere daha yakın.esasında diğer gelinlerinde helvaları iyi değildi çünki onlarda Seda kadar olmasa bile fazla kavurdular.

 2. Dediğim gibi Gönül altınları süpürdü.Bravo kendisine .Esra şoklarda.Fazla hırs zarar getirir.Seda kayınvalidesiyle tartışmaya girdikçe yemek yapamıyor.Dikkat etmesi gerekli.Kardelenin zaten yapacağı bir şey yoktu.Kayınvalidesinin tutumu onu zaten hafta başında moralini bozmuştu..

 3. Gelen sarışın ve sanırım eski yarışmacılardan biri.Bakalım göreceğiz.Seda Sayan reyting azalınca eski yarışmacıları çağırıyor galiba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu