Zuhal Topal'la Sofrada

7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Beril Aygün]

7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Beril Aygün yarışacak. Aslen İzmirli olan Beril 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için yarışacak. Haftanın final bölümünde yarışan Beril Aygün kaç puan aldı? Beril Aygün’e Zuhal Topal kaç puan verdi? Bu hafta Beril’e gelecek puanlar sonucunda 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan durumu da dahil olmak üzere tüm bu soruları cevapları haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal 14 Mayıs Cuma Puan Durumu için tıklayınız.

7 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Beril ve Kaynanası Meral

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma Puanları sonucunda bir gelin tam 15.000 TL’nin %100 sahibi olacak. Son bölümde yüksek puanlar alan Duygu ilk finalist adayı oldu.

=> 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta Perşembe günü yani Zuhal Topal’la Sofrada son bölümde yarışan gelin hak etmediği halde 10 puan almasında dolayı toplam puanlar da 31 puan almayı başardı ve zirveye yerleşti. Not: Beril Aygün’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı alt kısımda sizleri bekliyor.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Beril Aygün bugün hangi yemekleri yapacak? Kaynanalar Beril’in yemeklerine ne diyecek? Nasıl puanlar verecek? Cuma Zuhal Topal kaç puan verdi? Soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor. 

=> Zuhal Topal’la Sofrada (3-4-5-6-7) Mayıs Bu hafta Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma (2020)

7 Mayıs Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Beril Aygün. 2016 yılında evlenen ve şu an beş yıllık evli olan Beril her ne kadar Kimya öğretmenliği yapıyor olsa da kendisine ve elinin lezzetine güvendiğini, bunun için yarışmaya katıldığını açıkladı. 

Beril’in kaynanası Meral Acar hafta başında beri tüm gelinlerin mutfaklarına girmek istediği için kaynanalar bugün 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları vermeden topluca Beril’in mutfağına girip temizlik konusunda incelemeler de bulunacaklar. 

7 Mayıs Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Gelin ve kaynanası

Her hafta birebirinden iddialı gelin ve kaynanalar katılsa da yarışmanın hırsı ile kaynanalar yemeklerin lezzetine değil, rakiplerin kendisine nasıl puan verdiğiyse ona göre puanlama yaptıkları için yarışmada istenilen puanları uzun süredir izleyenler göremiyor.

Tüm bunlardan dolayı Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma puanları sırasında Beril’in menüsüne kaynanalar mümkün mertebe düşük puanlar verecek.

7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynanaların bilgileri alt kısımda verilmiştir.

7 Mayıs Yarışmacısı Beril Aygün

Zuhal Topal'la Sofrada Beril Aygün
Zuhal Topal’la Sofrada Beril Aygün Resmi
 • 28 yaşında
 • 5 yıllık evli
 • 2 çocuk annesi
 • 3 yaşında ve 1 yaşında iki oğlu var
 • Büyük oğlunun adı Yamaç
 • Eşinin adı Hazal
 • Annesi Giritli
 • Kimya öğretmeni
 • Planlı ve programlı biri
 • Titiz biri

7 Mayıs Yarışmacı Kaynana Meral Acar

Zuhal Topal'la Sofrada Meral Acar
Zuhal Topal’la Sofrada Meral Acar Resmi
 • Aslen Muğlalı
 • İzmir de yaşıyor
 • 54 yaşında
 • Bir çocuk annesi
 • Temizlik takıntısı var
 • Gelinin el lezzetine çok güveniyor

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan Beril Aygün’ün menüsünde ki tüm yemeklerin isimlerini açıkladıktan sonra kaynanalar bugün Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma Puanları sırasında nasıl puanlama yapacakları konusunda bilgi vermesi açısında Kaynanaların menü eleştirileri de birebir aktarılacaktır.  

7 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Beril’in Menüsü 

 • Sarımsaklı Kıtır Ekmekli Domates Çorbası
 • Sivas Hingeli
 • Kırmızı Biber Yatağında Girit Ezme
 • Garnitürlü Çanak Enginar
 • Alinazik
 • Kuru Domatesli Kuskus
 • Kuru Börülce Saltası
 • Çikolatalı Maç
Zuhal Topal'la Sofrada 7 Mayıs Cuma Puanları alacak Gelin ve Menüsü
Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma Puanları Verilecek Beril’in Menüsü

5 yıllık evli Beril Aygün’ün menüsünü öğrenen kaynanalar aynen şunları söylediler;

Menü hafif
Menü çok sağlıklı
Menü bana kolay geldi

Kaynanalar

Bu hafta patlayan balonlar, olmayan masaya 10 puan verilmesi ile yarışma amacının dışına saptı. Bu hafta son yarışmacısı Beril’in masasında da yine balonlar patlayacak. Dikkat: Beril Aygün’e Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.  

Sunucu Zuhal Son bölümde 10 puan veren kaynana Nesrin Kaynana kendi gelinin birinci olmayacağını anladığı için rakiplerinin kazanmasını istemediği için 10 puan verdi. 

7 Mayıs 2021 Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları
7 Mayıs 2021 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Yarışmacıları resmi

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma puanları öncesinden dengeler %100 değişti. Nesrin kaynananın verdiği puanlara karşı kaynanalar büyük tepki gösterse de sonucu değiştiremediler.

Son bölümde Nesrin kaynananın vereceği puanı tahmin eden sunu aynen şöyle söyledi;

“Ben zaten anladım 10 puan vereceğini. Olmamış yemeklere olmuş diyerek buna yer yaptı!” Sunucu Zuhal Topal

Sözleri ile sunucu Zuhal Topal büyük bir haksızlık yapılsa da yarışmada her zaman hak edenin kazandığını, henüz kendi puanlarını açıklamadığını söyleyerek yarışmaya adalet getireceğini ifade etti.

7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Bu hafa ilk bölümü 3 Mayıs Cuma günü gelen yarışma programında bugün 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda büyük ödül sahibini bulacak. Not: Cuma Zuhal Topal Bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı yazının devamında tablo içerisinden sizleri bekliyor.

3 Mayıs tarihinden itibaren başlayan yarışma programında 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la sofrada puan durumu ve puanları henüz verilmeden alt kısımda yarışmacıların Toplam puanları verilmiştir.

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

7 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonuçları; 

 • 3 Mayıs Pazartesi Puanı (Hülya Kahriman): 30 Puan
 • 4 Mayıs Salı Puanı (Zilola Muminova): 32 Puan
 • 5 Mayıs Çarşamba Puanı (Tuğçe Akyel): 24 puan
 • 6 Mayıs Perşembe Puanı (Duygu Çağıran): 31 puan
 • 7 Mayıs Cuma Puanı (Beril Aygün): 31 puan

Beş yıllık evli kimya öğretmeni olan ijki çocuk annesi Beril’e Zuhal Topal kaç puan verdi? Kaynanalar Beril’in menüsünü nasıl değerlendirdiler? Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma puanları sırasında  Beril Aygün’e Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? İşte tüm bu soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Beril Aygün)

Ayşegül Kahriman  6
Dilber Dilekçi  5
Nesrin Akyel  9
Havva Çağıran  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   31

**7 Mayıs 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 7 Mayıs Cuma Fragmanı İzle

Henüz 5 yıllık evli Kimya öğretmeni olan iki çocuk annesi Beril Aygün’ün yarıştığı, haftanın final bölümü olan 7 Mayıs Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının yapılacağı Zuhal Topal’la Sofrada 7 Mayıs Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Zuhal topal neden verdiği puanı değiştirdi 7puan vermişti değiştirdi 10 verdi asıl haksızlığı kendi yaptı duygu almaliydi onun kaynanası adaletli idi gittin lahmacun getirttirip resmen emeğe hakaret edeni kazandırdın dahada izlemem seni

  1. Zuhal Topal normalde o masaya 7 verecek yorumlar yaptı. Lakin bugün adaleti sağlamak adına 10 puan vermesi gerektiği için değiştirdi. 2 yıldır sunucunun vereceği puanları yazıyorum. Ne zaman ne için yaptığını da az çok biliyoruz. Daha önce Zuhal günün sonunda puanlarını verince hak etmeyen gelinler kazanmaya başladı. Zuhal de Cuma günü puanlara ayarlama yapabilmek adına hak edeni birinci yapmak adına puanlarını Cuma açıklayacağını söyledi. O günden sonra sunucunun verdiği puanlar adaleti sağlamak üzerine oluyor.

 2. Zuhal Topal madem ki senin istediğin birinci olacak, o zaman kayınvalidelere puan verdirme. O masa hiç de onluk değildi. Diğer taraftan eksik masalara 5 verirken her şeyi yetişen masaya 5 verilmez. Diğer kaynanalar haksızlık yaptı ise zoraki birinci yaptığın kaynana hem haksızlık yaptı hemde terbiyesizlik. Bundan sonra programını seyretmeyi düşünmüyorum.

 3. Merhabalar arkadaşlar Yaa ben iki gün hastaydım bakamadım
  ne olmuş. bu kadar programı seyretmeyiz diyorsunuz? lütfen
  anlatirmisiniz Zuhal hanım ne yaptıki merak ettim 🙏 Buarada
  Kadir geceniz mübarek olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu