Kördüğüm

7 Mayıs Kördüğüm 274. Bölüm Özeti # Gerçek Visnhu, Bundella Konağına Geldi

Kanal 7’nin sevilen dizisinde heyecan artmaya olaylar karmaşıklaşmaya devam ediyor. Birazdan sizlere 7 Mayıs Pazartesi Kördüğüm 274. bölüm özeti ile sizleri buluşturmadan önce bu bölümün en önemli olayı gerçek Visnhu’nun Bundella konağına geldi. Geç kalmadan  7 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti ile sizleri buluşturalım. 

7 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

7 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti vermeden bu bölümü iki başlık altında anlatmaya çalışacağım. Hatalarım ve kusurlarım olursa yorum kısmından bana bildirebilirsiniz. Şimdi Kördüğüm 274. bölüm özeti ile sizleri baş başa bırakalım. Mukta, Hint geleneklerine göre en iyi arkadaşının kına gecesine gelmemesi gelinin gelmemesi gibi önemli bir olaydır. Mukta kına bittikten sonra gelince Tapasya Mukta’yı karşısına alıp benim yüzümü kalitesiz insanlara karşı düşürdün. Neden geç kaldın kızım derken bir taraftan da ağlar.

Mukta ise keyfi bir şey olmadığını zorunluluktan dolayı yetişemediğini söyleyince Tapasya sinirle ne zorunluluğundan bahsediyorsun sen der. Mukta ise yolda otobüs arızalandı. Sonrasında yetişemedim der. Tapasya ise üniversiteye gitmediğini okuldan ve arkadaşlarından teyit etik. Peki nereye gittin sen kızım. Senin bu kadar geç gelmene sebep olan durum ne diye sorsa da Mukta hiç bir şeyi netleştiremediği için (Visnhu olarak kendisini tanıtan ama Kanha olduğuna emin olduğu kişinin planlarını deşifre edemediği için) gerçekleri şimdilik herkes den saklar. 

Tapasya İle Mukta’nın Arası Bozuldu Kördüğüm 274. Bölüm Özeti

Kördüğüm 274. bölüm özeti ara vermeden devam ediyor. Nani, daha fazla Mukta’ya yüklenmemesi gerektiğini Ichcha’nın kızı evleniyor. Sen kendi kızının kalbini kırıyorsun. Yapma kızım der. Nani’nin sert çıkması Mukta’yı bir nebze olsun rahatlatmıştır. Mukta ben size ne zaman yalan söyledim ki bu gün beni yalancı konumuna koydunuz. Anne sana soruyorum. Benim yalan söylediğimi gördün mü der? Tapasya hayır  der. Mukta ben birini kandırdığımı gördün şahit oldun mu der. Tapasya hayır der. Mukta o zaman  bana neden inanmıyorsunuz deyip ağlayarak düğün salonunu terk eder. Meethi de kendi kınasına gelmeyen Mukta’yı mesele eder. Ichcha ise kesin bu işin içinde başka bir şey var. Sen bunları kafana takma der. Kördüğüm 274. bölüm özeti devam ediyor. 

kördüğüm 274. bölüm özeti resim 1

Mukta düğün salonundan eve kadar koşup gelir. Kendisini odaya kapatıp annesi Tapasya’nın söylediği ağır lafları hatırlayıp ağlar. Tam da bu sırada babası Rathod’un ne zaman dara düşersen mutlaka ama mutlaka beni ara dediğini hatırlar. Hemen babasının verdiği numarayı arar. Karşısına otel resepsiyonu çıkar. Rathod bey burada yok. Gelince mesajınızı iletelim der. Mukta ben sonra ararım deyip kapatır. Survi, Mukta’nın gittiği yerde ne öğrendiğini anlamak için dostça davranır. Mukta’da her şeyi bir bir anlatmaya başlayınca Survi hemen çaktırmadan Kanha’yı telefonla arayıp konuşmaları onun da duymasını ister.

Survi Mukta’nın Ağzında Laf Alır Kördüğüm 7 Mayıs Kördüğüm Bölüm Özeti

7 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti, Mukta, gerçek Visnhu’yu görmeye gittiğini. Ceza evinde tanımadıklarını söylese de oradaki görevli kadın bilgi veremeyeceklerini söylerler. Ayrıca görevli kadın, gerçek Visnhu’nun uzakta olduğunu falan söylediğini bu durumda o kişi Visnhu olmadığı kesin der. O yüzden bir an evvel gerçek Visnhu’ya ulaşması gerektiğinden Survi’ye doğal olarak da Akash’a haber etmiş oldu. Ertesi gün Survi Akash ile son olayları konuşmak için müsait bir yere geçip tam konuşacağı sırada Kanha gelip canım kiminle konuşuyorsun sen der. Survi el çabukluğu ile Akash’ın telefonunu hemen kapatıp kocası Kanha’ya kimse ile konuşmadığını söyler.

7 mayıs kördüğüm bölüm özeti resim 1

Survi, eşi Kanha’nın duygusal damarından girip,  Meethi’nin gitmesine az kaldı. Ayrılık zor olacak deyip dikkatini başka yöne çeker. Kanha da sen iyi bir abla oldun. Meethi senin sayende bir ablası oldu. Ona bu süreçte çok yardımcı oldun. Teşekkür ederim bu yarımların için canım deyip gider. Bu sırada Akash bir kez daha arar. Survi hemen meşgule atar.

Gerçek Visnhu Bundella Konağına Geldi 7 Mayıs Kördüğüm Özeti

7 Mayıs Kördüğüm özeti, Kanha gittikten sonra Survi Akash’ı arayıp yapması gereken yeni plan sütüne konuşup intikamımızı yavaş yavaş her anı acı çektire çektire alacağız. Bunu unutma deyip telefonu kapatır. Bu arada gerçek Visnhu vefa borcunu ödemek için ceza evini arayıp Ichcha’nın ev adresini alır.  Bundella evinde ise tüm hazırlıklar devam eder. Meethi’nin evlenecek olması kimseye iyi gelmesi. Tapasya ile Mukta’nın arası bozuldu. Akash tarafında evlilik adına bir hazırlık henüz yok.

Kız tarafı her gün kutlama yapıyor. Tapasya, bu akşamki kutlamaya Mukta gelmeyeceğini düşünüp çok üzülür. Ancak Mukta her şeyi tersine çevirip Divya’nın sözlerinden çok etkilenir. Mukta gelip annesi Tapasya’dan özür diler. Tapu da kızına iyi davranmadığı için özür diler.7 Mayıs Kördüğüm özeti devam ediyor. Survi düğünde olup biteni Akash ile paylaşıp en ufak olayı en ve an rapor eder. Nani ise zaten Ichcha sevmiyor. Bir de kızı Meethi’nin düğüne gelmesi sinirlerini bozmuştur.

7 mayıs kördüğüm özeti resim 1

Bundella konağının bahçesine çıkıp dinlenmek istediği sırada gerçek Visnhu gelip teyze Ichcha bu konak da mı? kalıyor diye sorar. Nani Ichcha’ya sinir olduğu için adama dönüp içeri giriyorum Ichcha, dışarı çıkıyorum Ichcha bu ney böyle deyip tekrar içeri girer. Gerçek Visnhu da görevliye Ichcha hanımı ziyarete geldiğini söylemesini isteyince, görevli kim geldi diyelim der. Visnhu deyin o beni çok iyi tanır der. Kördüğüm 274. bölüm özeti part 1. ve 2. özetleri buraya kadar. 3. ve 4. partların özetine ulaşmak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. 7 Mayıs Kördüğüm bölüm özeti ile alakalı yorumlarınız bekliyorum. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

63 Yorum

 1. Yaşasın ilk ben Turkcell sayesinde çok şükür bir günlük İnternet verdi dün ?? Hediyem ne bakalım ilk defa birinci oldum ??

 2. Günaydın hayırlı sabahlar

  Gününüz güzel aydın olsun.. Gülümsemeniz hıc solmasın.. Neseniniz bol olsun???

  ???

  Zulişim benden sana son model sabah kahvesi?☕?☕ afiyet olsun kuzum ???

  ???

  Naz’ım ben kayseri’de yim ondan öyle bi var bi yokum eve geçeyim de yarın tamamen burda olurum inşallah ???

  ???

  Diğer sayfaya bakmadım ama beni soranlar çok şükür ıyıym??sizde hep iyi olun insAllah???yarın evet dönüyorum bol bol yazmaya calişırim

  ????????

 3. Teşekkür ederim Aysel ablacım ?? bu arada hoş geldin nasılsın iyi misin❤️❤️
  ➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
  Sevdacım hoş geldin nasılsın iyi misin ❣️❣️

 4. “DÎL TÜKENMEZ BENDE BIR HAZÎNEDÎR; BAZEN DE DERMANI BULUNMAZ BÎR DERTTİR “?????
  ALLAH BÎR KAPIYI KAPARSA BIN KAPIYI AÇAR
  (hadisi şerif )
  ???????
  SABAH ŞERIFLERINIZ HAYIRLI OLSUN KIZLAR VE HAYIRLI CUMALAR ?????????
  ?????
  OVV Zülişim ne erken kalkmışsın hediye için kurban olurum sana??Madem hediye uygulamasını ben başlattım sitede sana hediyeni takdim edeyim
  ???Ilk olarak deniz kenarında ev
  Sonrada son model araba???
  Veriyoruz güle güle kullan?
  ✴✴✴✴
  AYSELİM diğer sayfaya baksaydin Deniz sana şiir yazmış ????
  ✴✴✴✴
  SEVDOŞ nasıl oldun bakim stresin azaldı mi canim??

 5. Teşekkür ederim Defnem ayy hediyeler çok güzel ya tam hayalimdeki gibi ?? ya bugün salla kazan vardı yaptım çok şükür bir günlük İnternet verdi turkcell sabahta bir siteye bakıyım dedim ?? baktım kimse yok ama ben yazıyım dedim ?? hediyeler çok güzel ya beğendim ??

 6. Idare ediyorum Züliş seni sormali. Ne demek canim keşke gerçekten verebilseydim ama benim bile bi evim yokki bana ait. 20 yil çalışırsam belki?
  ????
  Sevdacim senin illa doktor olman şart mi? Hemşire anestezi uzmani yada farklı bi sağlık alanıyla ilgili bir bölüm okusan olmaz mi bitanem?? Tabi doktorlugun yerini tutmaz ama…?puanın yetmezse diyorum

 7. Hiç kimse kendi elinin emeği ile kazandığından başka hayırlı bir lokma ASLA yiyemez…

  {{ Hadisi Şerif }}

  ????

  Cuma ile mübarek olalım hatun kişilerimm. Nasılsınız ne var be yok GAMZELİMM ayağın nasıl oldu. ZÜLİŞİMM hediyelerin çok hoş güle güle kullan. ???? bendende güzel bir çift sihirli ayakkabı istediğin renge dönüşebilen ihtiyacın olduğunda ???? gerçi GAMZELİMM zirve yapmış hediyede ama olsun ???

 8. Canınız sağ olsun ve de paranız olsun her ev ve araba sizin ??? dünya malı ne olcak dünyada kalacak bizimle gelene gayret edelimm. ??? laf aramızda ??? olsa bende isterim helalinden şöyle güzel bir ev ve araba ? yok demem hanii ???

 9. Evet ya ??Teşekkür ederim Nurdan ablacım ayy oda çok güzel hediye ya ?? çok sevindim bugün baya şanslıyım ?? bu arada hoş geldin hayırlı cumalar nasılsın iyi misin ☺️☺️

 10. FİLİZİMM NASILSIN dün başın ağrıyordu

  ????

  Manyaa çılgın sen nasılsın ablamm

  ????

  AYSELİMM sende hoş geldin diğer sayfada kankan msjı var bak ???

  ???

  Cümleten Rahmana emanetsiniz emanetiz hepimiz hatun kişilerimmm ????

 11. ELHAMDÜLİLLAH ZÜLİŞİMM iyim kuran okuycam şimdi dedim bakim ne yapıyonuz. Sen nasılsın ablamm iyimisin anneciğin geldimi sende gitseydin ya değişiklik olurdu ????? beğendiğine sevindim ?? ??

 12. Bende iyiyim teşekkür ederim Allah kabul etsin inşallah Nurdan ablacım ?? evet Annem geldi yok ya ben gitmedim. Bide çok gidip geliyorum kayseriye ondan gitmedim ??

 13. Amin Zülişim cemili cümlemize ??
  ???
  Hayırlı cumalar NURDANIM hamd olsun sağlığım çok iyi. Sen nasılsın geçti mi yorgunluğun enerji toplayabildin mi???Yağmur var burada hafif ama olsun mutluyum ? evet ya cümlemizin olur inşallah evi. Dünyada mekan,ahirette iman derler NURDANIM arzular şelale valla bizde?? ablamlar da para biriktiriyor ev için alirlar inşallah..
  He benim hediyem zirvede Zülişime. Sırf Züliş için tefeciden borç aldim başım belaya girebilir her an feda olsun????????

 14. Defneciiim evet tek hayalim doktor olmak?ve iki yildir cok çalisiyorum insallah kazanirim eger puanim cok iyi olursa dişdoktoru olucam biraz az olursa doktor olmak istiyorum hem benim teyzem hemşire bir gece onunla birlikte nobete kaldim bu doktor dizilarde her işi doktor yapiyor ya yalan herseyi hemsire yapiyor doktor birke geliyor raporlara falan bakip gidiyor gordum kadariyla

 15. Defnem tefeciler kapıya dayanırsa beni çağır hemen ??? bende devreye girerim polis ile ??

 16. Tamam Zülişim geliriz haklarından ??
  ???
  Sevdacim anlamadim diş doktorlugunun puani normal doktorluktan daha mi fazla sizin ülkenizde ?? Inşallah gönlündeki olur bitanem?Kız benim de dişlerim çok kötü seyrek,yamuk. Şöyle kabataslak bi 8 bin lira gidecek yaptırmaya kalksam? Sevdoş sen Defne ablana ucretsiz yaparsin artik haa?? hadi bakalım Sevdoş..

 17. Defeciiim evet burda diş doktoru olmak icin daha iyi puan istiyor çunki hem cabuk bitiyor darsi ve cok para kazaniyorlar?Defneciiim tabiki de yaparim birtanem??sen istersinde yapmazmiyim

 18. Gizemim hoşbuldum?sagol canim seni gordum dahada iyi oldum?sen nasilsin? Bende seniiiii cok ozledim birtanem????❤

 19. Gizemim caliş allah zihin acikligi versin benimde darsim var 8:30 kadar gelince yazarim?

 20. “ŞÜKÜR Kİ KARANLIĞI AŞAN, CUMA’YA ULAŞAN DUALARIMIZ VAR HAYIRLI CUMALAR” Rabbimin selamı ve bereketi hepimizin üzerine olsun geçmiş yorumları kontrol etmedim birazdan bakacağım önemli ve acil bir durum var mı?

 21. KIZLAR BU KÖRDÜĞÜM GRUBUNA NAZAR DEĞDİ GALİBA SABAH 6 DA YAZDIĞIM KONUYA 33 YORUM GELMİŞ. NORMALDE BU SAATLERDE 100’ÜN ÜSTÜNDEN YORUM GELİRDİ. SİZCE NEDEN BÖYLE OLDU?

 22. Sağol SEVDOŞ ???
  Stres yapmadan çalış olur kuzu
  ????
  Manyam toparladin mi kendini?
  ???
  FİLİZİM nazar falan değmedi herkesin işi var. Havalar güzel olduğu için ramazandan önce herkes sosyalleşme gezme ve misafirliğe gidip gelme derdinde kuzum???
  Yazın bomboş kalır burasi. Haa yaz ekibi gelirse genç nesilden bilemem tabi??

 23. Evet Defoş toparlandim ve çok daha iyiyim şimdi , sizin dualariniz ve annem sayesinde ☺ çok teşekkürler ??
  Şimdi-de sinavlar var offf ?

 24. SLM HAYIRLI GUNLER KIZLAR NE VAR NE YOK CANIM BEN DUNDEN BELLI KIZ KARDEŞIM DOGUM YAPTI ONUNLA ILGILENIYORUM CANLAR YENI EVE GETIRDIK

 25. Bende hastaydim Gizem ama iyileştim , sen nesin peki grip falanmi ? Geçmiş olsun …
  Naz abla hoşgeldin , anali babali büyütsin Allah yaşi uzun olsun ismi ne peki çocuğun ??

 26. MERHABA KIZLAR NASILSINIZ
  ????
  DEFNEM birtanem agrin gecmis sevindim..bende camlari sildim boynum tutuldu inanki balkon camlari zaten bir gunumu aliyor..sen neler yaptin islerin yogun mu?

 27. Gizemcim geçmiş olsun şifalar dilerim sana kuzum neyseki ailen doktor gül gibi bakarlar sana dinlen sen???
  ???
  Hayatin sınavı bitmez hiç Manyoş??
  ???
  BIZIM GIZZLAR NEDIPDURUSUNUZ KUYUYA MI DÜŞTÜNÜZ ARADA YAZIN?????
  ???
  NAZ hayirli olsun bitanem kuz mi oğlan mi adi ne bebisin?????

 28. DEFNEM yine ayni anda yazdik..espirili dostum beni soruyorsan cam silmekten yoruldum pestilim cikti??

 29. Amaya hoşgeldin ?
  Rüya ablam geçmiş olsun birde cam silerken dikkat et , kaçinci katda yaşiyorsunuz siz ? Teşekkürler iyiyim , sen nasilsin ablam ? ???
  Manyoş mi ?? Hehe çok tatliş olmuş Defoş ???

 30. NAZIM HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN SEN NASILSIN IYIMISIN???
  ????
  GIZEM Hosgeldin nasilsin neredeydin ozledik seni??
  ????
  SEVDA hosgeldin nasilsin iyimisin??

 31. MINIK KUSUM merak etme tatlim evimiz uc katli ikinci kat bize ait ama cok cam var sicaktan pestilim cikti?

 32. Ay RÜYAM güle güle kirlensin camların ????kolay gelsin bitanem.. bir yorgunluk kahvesi iç de bacaklarını uzat. Akşam da eşine masaj yaptirirsin bey bey camlarımıza bıcı bıcı yaptırdım sende üzerine düşeni yap diye ??annem hep öyle yapar.
  ???
  Manyoş???
  ???
  Evet tüm yorgunlara FISTIK ÇIKI ÇIKI ŞARKISI GELSİN BENDEN????ÖLÜYÜ DIRILTIYOR

 33. RUYAM SAGOL CANIM AMIN TESEKKUR EDERIM BIRAZ YORGUNLUK VAR UZERIMDE COK IYIYIM BIRTANEM SEN NASILSIN IYIMISIN ?????????????????????? MANYAM HOŞBULDUM GUZELLIM SAGOL ALLAH RAZI OLSUN CANIM BEBISIN ISMI IBRAHIM HALIL CANIM SEN NASILSIN IYIMISIN CANIM ????????????????????DEFNEM SAGOL CANIM BEBIS OĞLAN CANIM ISMI IBRAHIM HALIL CANIM ALLAH HEPINIZDEN RAZIOLSUN BIRTANEM ❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣❣

 34. Bu sarkiyi bilmiyorum DEFNEM sagol canim kesin yagmur yagar sildigime degmez?hava degisti sanki sarkiyi merak ettim kim soyluyor ben yeni sarkicilari takip etmiyorum yaslandim haralde??

 35. FILIZIM ALLAH IYILIK VERSIN CANIM BENDE IYIYIM YORULDUM BIRAZ GERCEKTEN SIMDI EMEGIME ACIDIM HAVA BIRDEN BOZDU DIGER KIZLAR DEFNEMIN DEDIGI GIBI RAMAZAN ONCESI HERKES GEZMEK ISTIYOR VAKTI OLAN YAZIYOR SEN DERT ETME FILIZIM

 36. NAZIM SAGOL CANIM BENIM BENDE IYIYIM COK SUKUR SENINDE ISLERIN BITMIYOR HERKESE AYRI KOSTURUYORSUN DINLEN BIRAZ KENDINIDE DUSUN??

 37. filiz abla beni bura kabul edtiyin icin COK COK TESEKURR EDERIM
  BURADA BIR YALNIS BIR SEY YAPMISAMSA BENI AFFET
  COK IYI BIR INSANSIN FILIZ ABLA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu