Leke

7 Mayıs Salı Leke Çalan Şarkı Sana Ben Ne Şiirler Ne Şarkılar Yazdım Ama Sözleri Videosu

7 Mayıs 2019 Salı günü Kanal D ekranlarına gelecek olan Leke dizisinde Cem ile Yasemin yakınlaşmaya başladığı sırada çalan şarkı oldukça beğenildi. Bizde sevenlerimize hemen bu şarkının sözlerini ve videosunu yazmak istedim. 

Cem bu zaman kadar hiç bir kızdan etkilenmediği gibi oldukça soğuk tavırlar içerinde olmasına rağmen Yaseminde olan ve adını tarif edemediği duyguya yaşamaya başladı. Yasemin ise Cem’e karşı artık daha anlayışlı ve zengin bir iş adamı kimliğinin arkasında yatan kadınlara güvensizliği yıkmaya çalışıyor.

İkili yaşadıkları duygu dolu anları kutlamak ve gönlünce eğlenmek için girdikleri eğlence mekanında harika bir şarkı bizlere de o anları yaşattı diyebilirim. Leke 7 Mayıs çalan şarkı ile sözlerini hiç bekletmeden açıklamak, sonrasında ise bu şarkının videosunu de hemen alt kısıma dahil etmek istiyorum.

Leke 7 Mayıs Çalan Şarkı

Kanal D ‘nin yeni dizi reytingler de yükselmeye devam ederken gelin dizide son olarak neler olacak kısaca genel hatları ile bahsedelim. Yasemin, çok da anlaşamadı arkadaşı ve aynı zaman da ev arkadaşı olan Şirin’e iyilik etmek için götürdüğü bir cep telefonu onun başını belaya soksa da suçsuz olduğu polis Birkan’ın da yardımları ile ortaya çıktı. Ancak Birkan, sorgu odasında gördüğü Yasemin ile bir gelecek hayal bile etmeye başladı.leke dizisi resmi Cem ise kadınlar her zaman aldatır düşüncesinin Yasemin’de bir bir yıkıldığını göründe her geçen gün daha da Yasemin’e karşı olan duyguları iyi yönde gelişmeye devam etti. Bu konuda Cem’in Akıl hocası da oldukça pay sahibi oldu diyebiliriz. Polis Birkan kendisini saf dışı bırakan bu ikiliye aşkı zehir etmek için yeni bir iftira ile Cem’in Yasemin’den soğuması için bir plan yaptı.

Bakalım iki aşık bu plandan sonra yine eskisi gibi birbirlerine aşk dolu gözlerle bakabilecek mi? Sözlerimi daha faza uzatmadan Leke 4. bölümde Çalan şarkının adı “Gurur Benim Neyime” şarkıyı seslendiren ise Kolpa grubudur. 

Leke Dizisi Gurur Benim Neyime Şarkı Sözleri

Kaldı yine ismin dilimin ucunda
sonradan gelir hep aklım başıma

baktım kaldım gözlerinin içine
kaçırdın gözlerini bıraktın Ellerini
***********************************

Sana ne şiirler ne şarkılar yazdım ama
Diyemedim gitme diye

***********************************

Olmadı yapamadım Adam gibi Unutamadım
Diyemedim gitti diye

***********************************

Gel desen gelirim hadi git de ben giderim
Sevmesen de severim Gurur Benim Neyime

Oldukça duygusal şarkı olan Gurur benim neyime isimli şarkıyı bir kez daha dinlemek isterseniz, hemen alt kısımda orjinal videosunu ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu