Gelinim Mutfakta

7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba günün birincisi ve çeyrek altını bugün kimin aldığı belli oldu. 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birincisi oldu? Çarşamba günü çeyrek altını kim aldı? Haftanın ortasında Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? 7 Nisan Çarşamba günün birincisi bugün kim oldu? 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda çeyrek altını kim kazandı? Bugün günün birincisi ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Nisan 2022 Perşembe Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

(Güncelleme 08/04/2021) Ayten 22 puanla günün birincisi olurken Ece yine ve yeniden 10 puanla günün sonuncusu oldu. Ece bu hafta eleme potasına düşmesi %100 garantilemiş oldu.

=> Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba Puanları sonucunda bilezikleri alacak ve eleme potasına sürüklenecek isimleri %100 belli olacak. Daha doğrusu ilki gelin bilezikler için daha ön plana çıkarken iki gelin de eleme potasına düşmemek için daha ön plana çıkacak.

=> 5 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba Puanları verecek kaynanalar

=> Gelinim Mutfakta 28 Nisan Çarşamba Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta yarışmaya katılan Ece inişli çıkışlı bir grafik izliyor. İlk gün yüksek ikinci gün düşük performans gösteren Ece’nin kaderi bugün 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup olmaması ile doğrudan bağlı.

=> Gelinim Mutfakta 21 Nisan Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 7 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 14 Nisan Çarşamba Günün birincisi ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de üç gelin (Ayten, Esra ve Seda) günün birincisi olmuş, kura sonucu ise çeyrek altını Azerbaycanlı Ayten’e gitmişti. Ece ise üç gelinden sadece 3 puan az aldığı için günün sonuncusu oldu. 

=> 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu hafta Bilezikleri kim aldı? Görebilmek için tıklayınız.

Hafta başında tüm gelinlerin aslında hayal ettikleri beş altın bileziği fire vermeden çeyrek altınları da bir bir toplayıp Cuma günü beş çeyrek ve beş altın bileziği almak olsa da gerçekleri “en azından bu haftada yarışmada kalabileyim” düşüncesine çevriliyor.

=> Gelinim Mutfakta 9 Nisan Cuma Bu hafta kim elendi? Görebilmek için tıklayınız. 

7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları açıklandığı an Esra

Bu nedenle bugün 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları yarışmada kimin kalıp kimin kalmayacağı konusunda kesin bilgiler verecektir. 

=> 9 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları ve Puan durumu için tıklayınız.

Esra hafta başında beri Ayten’in kaynanasında istediği puanları bir türlü alamadı. Bugün yine Neriman kaynanadan istediği puanları alamayan Esra aynen şöyle tepki verdi; 

“Hoş geldin taktikçi Neriman!Yarışmacı Esra Birinci

7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta günün Birincisi belli olduğu sırada Ece ve kaynanası

Sözleri ile Esra aslında çok iyi yemek yaptığını, lakin Neriman kaynana Ayten ile taktik yapıp Ayten’in olmamış tabaklarına beş verdiğini dile getirdi. Anlaşılan bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı bol çekişmeli geçecek.

=> 8 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Neriman ile Ayten ikilisi son bölümde çeyrek altını alan takım oldu. Neriman gelini Ayten’in yakaladığı başarı grafiğini devam ettirebilmek için yine bugün Gelinim Mutfakta 7 Nisan Puanlama esnasında gelinin bulup beş vermesi beklenirken, Çarşamba çeyrek altını alan isim kurasız alacak.

7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Şu an Toplam puan durumu sonucuna baktığımız da en düşük puana sahip olan gelin 26 puanla Seda olduğunu, bu sebeple bugün Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba puanlaması öncesinde valizini toplamaya başladığını gören kaynanası Nagehan şaşkınlığını gizleyemedi.

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba Puan Durumu

5 Nisan 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün yine Seda Sayan’ın vereceği 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması ile Çarşamba puanlaması başlayacak. Bilezikleri almak isteyen Ayten, Esra ve Ece üçlüsünden sadece biri bugün diğerlerinden daha ön plana çıkacak ve Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba puan durumu sonucun da birinci sıraya yerleşecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Seda Sayana ilk gün Esra’ya beş puan verirken ikinci gün beş puanını Seda’ya verdi. Seda Sayan’ın verdiği beş puanlar sayesinde bugün 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda yarışmacı Seda dahi bilezikleri almak için avantajını korumakta.

Bugün Gelinim Mutfakta 7 Nisan puanlaması verilemeye başlandığında gözler bu hafta yarışmaya katılan otoriter kaynana Sevda2nın üzerinde olacak. Zira ilk gün gelinin bulan Sevda kaynana maalesef ikinci gün Ece’nin tabağını bulamadı. O sebeple Sevda kaynana gelini Ece’nin bugün günün birincisi olabilmesi yanı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olması için hatasız bir puanlama yapması gerekiyor.

7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu belli olduğu an Ayten

Seda Sayan bugün beş puanı kime verdi? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? 7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hangi gelin birinciliğe yükseldi. Bugün 7 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Soruların cevapları yazının devamında ki tablo içerisinde bulabilirsiniz.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Puanları (07/04/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

7 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 5
Seda: 4
Esra: 3
Ece: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevda’nın verdiği Puanlar

Ayten: 4
Seda: 3
Esra. 5
Ece: => Sevda’nın Gelini 1

*************************
” 7 Nisan 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 5
Seda: 3
Esra: 1
Ece: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 5
Seda: 4
Esra: => Fatma’nın Gelini 1
Ece: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 3
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5
Esra: 4
Ece: 1

*************************

Gelinim mutfakta 7 Nisan Çarşamba Toplam Puanlar

Ayten 5 4 5 5 3 22
Seda 4 3 3 4 5 19
Esra 3 5 1 1 4 14
Ece 1 1 4 3 1 10 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (5-9 Nisan) – Çarşamba

*************************

Ayten: 29 + 22 = 51
Seda: 26 + 19 = 45
Esra : 35 + 14 = 49
Ece : 32 + 10 = 42

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYTEN
Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYTEN
7 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ECE

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

7 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan sonra gözler gelecek bölümde hem de final öncesinde neler olacağına çevrilecek. İşte Gelinim Mutfakta 8 Nisan Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Seda Sayan kendi tadım yaparken seda nın tabağı için iyi olmuş ancak ekmeği kuru olmuş dedi 4 verdi.Neriman hanım tadım yaparken seda nın tabağına güzel olmuş dedi bu sefer Seda sayan ekmeği nasıl olmuş diyince biraz kuru olmuş dedi ve 3 verdi.Gördüğünüz gibi seda Sayan resmen kayınvalidelere müdahale ederek yönlendirme yapıyor.Niye diğer gelinlerin ekmekleri nasıl olmuş demedi.Anlıyacağınız Seda Sayan tarafsız davranmıyor.

 2. Ayteni en kısa zamanda elesinler davranışları çok yapmacık ve anlamsiz yarışmaya oynanmaya mı yoksa dansözlük yapmayı mı geliyor o çatlak geri zekalı

  1. Bir insana bukadar kötü çirkin elestiri yapamazsınız ayteni sevmeye bilirsiniz ama yaptiğıniz çirkin terbiyesiz elestiriniz ićin sizi kinıyorum

 3. Ayten e laf edenler hem oynuyor hem yemek yapıyor, oynamak suç mu bu memlekette? Belki de ona oyna diye yayın diyordur bilemezsiniz. Bu ülkede oynayan kişilere dansöz yakıştırmasından vazgeçin bileğinin hakkıyla kazanıyor, puanı siliniyor yine kazanıyor İlah i Adalet dün olduğu gibi, bu sefer kurasız kazandı, Ayten bu yarışmanın şimdilik favorisi, çayda dem askerde kıdem demişler, herkes kıdemini bilecek.

 4. Aytenim🇦🇿 Seni çok seviyorum Azerbaycan dan kocaman sevgiler
  Tebrikler Ayten Çeyrek alarak gidiyorsun Hakkindir Seda hanım da yemeğini beğendi 5 verdi demek güzel yapıyorsun Kiskaniyorlar seni o yüzden gitmeni istiyorlar Dün puanın kesildi ama yine kazandın Aferin devam et İnşAllah Esra
  gitsin Bu Cuma günü

 5. İnşallah ayten elenir ben yanlışlıkla aytene puan veriyorum aytenin gerçek puani1

 6. Aysun u kişilik olarak tanımıyorum ama ekranda gözlerim arıyor😀sanki yarışmanın tadı kaçtı onunla puanlama yapılırken yüksek mi diye düşük mü.merak ediyodum şimdi açıp geri kapatıyorum izlemiyorum artık.elenmesini çok isterken gözlerim aradi

 7. Gizem gelse keşke sonuçta zeyneplere de hak verilmişti gizeme neden verilmesin. Kayinvalidesi de kendisi de çok iyiydiler ve bence enerjileri çok güzel tutmuştu her ikisinin de umarım gelir

 8. Müzik yarışmasi. yaptılar yemek yarışmasını Sevda hanım yok
  ben solistim, Nagihan hanım kolistim yeter ya bukadarda çok
  fazla Ayten oynadı diye Sevda hanım eliştirmisti şimdi çok
  komiksin Sevda hanım inşAllah gidersin yarın.

 9. Esra, Ece, Seda, Aytenden farkınız budur işte bakın Ayten yemeğini yapıyor Ağzı gırgır etmiyor😁 Ağzınız çalışmasın eliniz çalışın Ece Aşciyim diyor yemeği bilemedi ne olduğunu
  Ayten bildi Aferin Ayten 🇦🇿 Seda hanım Azerbaycan’da da size
  Sevgiler saygılar 🙏 Teşekkürler Her programda bizi unutmuyorsuz çok Sağolun Türkiye 🇹🇷 Selamlar🙋Azerbaycan’da🇦🇿

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu