Zuhal Topal'la Sofrada

7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Eda Turan]

7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Eda Turan yarışacak. Aslen Erzincanlı olan Eda 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlaması için yarışacak. Henüz 8 yıllık evli olan Eda Turan kaç puan aldı? Eda Turan’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Cevaplarının yanı sıra 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucun hangi gelin birinci olduğu yine bu yazıda sizleri bekliyor olacak.

=> 7 Nisan 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

Eda Turan’ın menüsün de hangi yemeklerin olduğu hafta başında beri merak ediliyordu. Zira Torna ustası kaynana gelinin menüsünü övmüş, kaynanalarda da beklenti bir hayli artmıştı. Eda Turan bugün Zuhal Topal’la Sofrada 7 Nisan Çarşamba Puanları verilmeye başlandığında menüsüne intikam için %100 düşük puanlar gelecek.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 28 Nisan Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Eda Turan ve kaynanası

Zuhal Topal 7 Nisan puanlaması haftanın kaderini belirleyecek. Zira Eda ortalamanın üzerinde yemekler yapacak. Lakin kendisine 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal puanları sırasında istediği puanları değil, düşük puanlar gelecek olursa sonraki yarışacak iki gelin hak etmediği çok daha düşük puanları alacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 21 Nisan Çarşamba Toplam Puan Durumu ve puanlaması için tıklayınız.

Haftanın ortak yemeği bu hafta Fransızların çok sevdiği hem tatlısı hem de tuzlu yapılan Galette yapılacak. İlk iki gün istenilen Galette yapılmadı. Eda bugün ortak yemeği harika yapıp iyi puanlar almak istiyor. 

=> 8 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları için tıklayınız. (Bir sonraki gün)

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Eda Turan’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Eda Turan’ın menüsü kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

=> 5-9 Nisan Zuhal Topal Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Nisan Çarşamba (2020)

7 Nisan Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Eda Turan. Aslen Erzincanlı olan bir çocuk annesi 8 yıllık evli Eda yarışacak.

Eda yarışmaya katılmayı kendisi çok istediğini, bu konunda kaynanasının ikna etmek için çok uğraştığını dile getiren Eda kaynanasının yüzünü kara çıkartmamak için bugün 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında en azından kendisinden önce yarışan gelinleri kesinlikle geçmek istiyor. 

7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak gelin ve kaynana

Bugün 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada puanları ve Puanlaması sırasında Pakize ve Rukiye kaynana %100 intikam puanlaması yapacak. Lakin kendisinden sonra yarışan diğer iki kaynana daha ortalama puan vermeye çalışacak.

Haftanın ortasında yarışan yani 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana kimler olduğunu alt kısımda tanıtılmıştır. 

7 Nisan Yarışmacısı Eda Turan

Zuhal Topal'la Sofrada Eda Turan

 • 2013 yılında evlendi
 • 8 yıllık evli
 • Bir çocuk annesi
 • Aslen Erzincanlı
 • İstanbul da yaşıyor
 • Eşinin Adı Ömür
 • Eşi çocukluk arkadaşı
 • Kaynanası Torna Ustası

7 Nisan Yarışmacı Kaynana Sultan Turan

Zuhal Topal'la Sofrada Sultan Turan

 • Kendisi torna ustası
 • 5 aydır tornacılık yapıyor
 • Kendisini Türkan Şoray’a benzetiyorlar
 • Aslen Erzincanlı
 • Makyaj yapmadan dışarı çıkmıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Gelinine çok güveniyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Eda Turan’ın merak edilen menüsünü açıkladıktan sonra Eda’nın menüsüne kaynanaların eleştiresini aynen aktardıktan sonra günün sonunun da menünün değerlendirmesi olan Zuhal Topal’la Sofrada 7 Nisan Çarşamba Puanları ile puanlaması bu yazının en sonunda tablo içinde verilmiştir.

7 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Eda’nın Menüsü 

 • Tavuklu Un Çorbası
 • Domatesli Lor peynirli Galette
 • Kuru Biber Dolma
 • İçli Köfte
 • Kabaklı Havuç Mezesi
 • Çökertme Kebabı
 • Mevsim Salata
 • Kupta Kadayıflı muhallebi
Zuhal Topal'la Sofrada 7 Nisan Çarşamba Puanları alacak gelin ve menüsü

Kaynanalar bu haftanın üçüncü yarışmacısı olan Eda Turan’ın menüsünü gördüklerinde aynen şunları söylediler;

Menü basit
Tatlı seçimi uyumsuz
Çökertme kebabı basit
Beklentimi karşılamadı

Kaynanalar

Kaynanalar Eda’nın menüsünü genellikle karmaşık ve kolay tabirlerini bir arada kullandılar. Bundan dolayı Eda bazı kaynanalardan iyi, bazı kaynanalardan da çok düşük puanlar alması bekleniyor.  Dikkat: Eda Turan’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 7 Nisan Çarşamba puanları sorasında Eda’nın ilk ve son şansı olarak en az 30 puanı cebine koyması gerekiyor. Zira kendisinden önce yarışan gelinlerin puanlarına bakıldığında Dillek 29 puanı hak ettiği görülüyor. 

7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Eda en az 30 puanı kazanmasının farkında olduğu için bugün 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu 30 ve altında puan alması halinde 15.000 TL hayalleri %100 suya düşecek. Bunun olmasını istemeyen Eda en az 35 puanı kendisine hedef koymuş gibi gözüküyor.

Eda Turan’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Zuhal Topal’la Sofrada 7 Nisan Çarşamba puanları sırasında kim kaç puan verdi? Zuhal bugün kaç verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda sizleri bekliyor.

7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

5 Nisan 2021 tarihinde başlayan ve bugün 8 yıllık evli Eda Turan yarışacak. Günün sonunda alacağı puanlar sonucunda haftanın ilk günü elde edilen 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la sofrada puan durumu sonucunu %100 belli olacak.  

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Bu haftanın yarışmacılarının elde ettiği toplam puanlar yani Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna alt kısımda verilmiştir. 

 • 5 Nisan Pazartesi Puanı (Dilek Boran): 28 Puan
 • 6 Nisan Salı Puanı (Gamzenur Acar): 23 Puan
 • 7 Nisan Çarşamba Puanı (Eda Turan): 31 Puan

Bu haftanın ilk yarışmacısı Dilek son bölümde kesin olarak 15.000 TL’ye veda edeceği beklense de Gamzenur yaşadığı aksiliklerden dolayı istediği puanları alamadığı için Gamzenur kesin olarak büyük ödüle veda etti. 

İşte haftanın en önemli puanlaması olan bugün Zuhal Topal’la Sofrada 7 Nisan Çarşamba puanları sonucu alt kısımda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Eda Turan)

Rukiye  5
Pakize Acar  6
Kadire Atar  7
Zeliha Gültekin  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   31

**7 Nisan 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 7 Nisan Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Erzincanlı olan bir çocuk annesi olan Eda Turan’ın yarıştığı bu haftanın üçüncü yarışmacısı olarak 7 Nisan Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve puanlamasının yapılacağı Zuhal Topal’la Sofrada 7 Nisan fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu