Gelinim Mutfakta

7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Belli Oldu!

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Perşembe günün birincisi ile Perşembe puanları açıklandı! 7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu, bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Sunucu Nursel Ergin Perşembe günü kaç puan verdi? 07/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? Yeşim bugün kaç puan aldı? 7 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (08/04/2022) 7 Nisan Perşembe günü Yeşim ve Miyase 16 puanla günün birincisi olurken, Miyase kura sonucu çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Öykü ise aldığı ceza puanlarının da etkisi ile eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta 28 Nisan Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Perşembe Puanları ve son puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek ve Cuma günü eleme potasına yarışılacak.

=> Gelinim Mutfakta 21 Nisan Perşembe Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Böylesine önemli bir puanlamada hiçbir gelin eleme potasına düşmek istemiyor. Bu nedenle özellikle Damla, Yeşim ve Öykü bugün yarışmada kalıp kalamayacağının cevabını verecekler.

=> 14 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 7 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 7 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan Öykü inişli çıkışlı bir performans sergiledi. Bunun sonucunda da eleme potasından kendisini tam olarak kurtaramadı. Bugün Damla ve Yeşim’i geride bırakıp, elenmemeyi garantilemek istiyor. 

=> Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Yarışmadan Kim Elendi sonucu için tıklayınız.

7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu sadece Öykü için değil, eleme potasına yakın olan Damla ve Yeşim için de kritik bir öneme sahip. Bugün bu üç gelin de en yüksek puanı elde edip, eleme potasından %100 kurtulmanın planını yapıyorlar.

=> 8 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta finalinde Damla beş bileziği kazanan isim olmuştu. Lakin bu haftaki performansı vasat kaldı. Damla bu kötü gidişe bugün son vermek için kolları sıvadı.

Yeşim ile kaynana Beyhan’ın arasında ki puanlama konusu halen devam ediyor. Kaynana Beyhan bir dönem gelinini eli ile koymuş gibi bulmuştu. Sonraki dönem arada sırada buldu. Daha sonra iki haftalık süreç içerisinde hep bulduğu için eleştiri aldı. Şimdi Yeşim eleme potasına yaklaştığı için kaynanasından bugün Gelinim Mutfakta 7 Nisan Puanlama sırasında kendisini bulmasını istiyor.

7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Öykü geldiği hafta dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Güçlü rakipleri arasına ayakta kalmayı başaran Öykü, Perşembe puanlaması sırasında kaynanaların verdiği puanlara büyük tepki gösterdi. İşte Öykü’nün o sözleri;

“Dünde söylediğim gibi bu üç kaynana puanlama yapmasını bilmiyor!” Yarışmacı Öykü

Sözleri ile yarışmacı Öykü, kaynanaların kendisine verdiği puanlara tepki gösterirken, Damla da kaynanası Nuray’a gelen bu eleştiri karşısında sinirlerine hakim olmada epey zorlandı.

Öykü’nün amacı ve bu haftaki tek hedefi, 7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, eskilerden birisini yarışmadan elemekti. Ancak yapılan yorum ve eleştirilere bakıldığında, Öykü Perşembe günü istediği puanı alamayacak.

7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Sevilay ve Miyase

Damla Hasret gittikten sonra çok istediği eski masasına geçti. Lakin eski masasına geçtiği günden beri istediği performansı bir türlü ortaya koyamadı.

Damla eski masasında ki bu kötü şansını, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda kırmak, bugün hem günün birincisi hem de bugün çeyrek altını kazanan gelin olmak istiyor. 

Miyase Sevilay kaynanadan bugün istediği puanları alamadı. Miyase kaynanaların asıl görevi kendi gelinini bulmak olduğunu, lakin Sevilay kaynana bugün kendisini bulamadığını şu sözelleri ifade etti. İşte Miyase’nin o sitem dolu sözleri;

“O tabağa soğan yok dedin. Ya ben sana daha ne deyim!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile yarışmacı Miyase, iki gündür kaynanasından beş alamadığını ve kendisine değil, rakiplerine yüksek puan verip, bileziklerinin önünü kapattığını ifade etti.

7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de 20 puanla Miyase çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Yeşim ile Öykü ise 2 puan ceza alan isimler oldu. Günün sonucunda ise Öykü günün sonuncusu oldu.

Öykü için tehlike çanları çaldığı gibi Yeşim ve Damla için de aynı tehlike devam ediyor. Tecrübeli isimler, bugün Gelinim Mutfakta 7 Nisan Perşembe puanlaması sırasında eleme tehlikesini ortadan kaldırmamanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Perşembe Puan Durumu

Hafta içi 13:00 da yeni bölümleri ile ekrana gelen yarışıma programında bugün hafta finali öncesinde son puanlar verilecek. 7 Nisan Puanları, bugün Nursel Ergin’in vereceği, 7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Dört kaynana ve bir sonucunun Perşembe günü verdiği puanlama ile toplam puan durumu olan Gelinim Mutfakta 7 Nisan Perşembe puan durumu sonucu %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla geçtiğimiz hafta beş bileziği alırken, bu hafta eleme potasına düşmemek için mücadele ediyor. Damla kendisini eleme potasında kurtarabilmek için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planını yapıyor.

Bu hafta beş bileziği almak isteyen Miyase’nin bugün 7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, rakiplerine kıyasla birinci sırada kalması için Perşembe günü iyi puanlar alması gerekiyor.

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Perşembe Puan Durumu Sonucu Netlik Kazandığı An Damla ve Nuray

Yeşim 30 puanla altın listesinin sınırında kaldığı görülüyor. Miyase ise 39 puanla altın listesinin ikinci sırasında çıkmanın planını yapıyor. Her iki gelinin de mevcut altınlarını yükseltebilmesi için bugün 7 Nisan Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en yüksek puanı alması gerekiyor.

7 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Damla kaç puan aldı? 7 Nisan 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? 7 Nisan 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Puanları (07/04/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

7 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: 1
Öykü: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 2
Miyase: 4
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Öykü: 1

*************************
” 7 Nisan 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 4
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Damla: 5
Öykü: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 1
Damla: 1
Öykü: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Gülümser’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Damla: 3
Öykü: => Gülümser’in Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 7 Nisan Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 4 2 4 5 1 16
Miyase 5 4 1 1 5 16
Damla 1 5 5 1 3 15 (-2)
Öykü 1 1 1 1 4 8 (-4)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4-8 Nisan Haftası) – Perşembe

“Damla’yı kurtarma operasyonu!”

*************************

Yeşim: 39 + 16 = 55
Miyase: 52 + 16 = 68
Damla: 30 + 13 = 43
Öykü: 36 + 4 = 40

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE & YEŞİM
Gelinim Mutfakta 7 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU MİYASE
7 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ÖYKÜ

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma Fragmanı İzle

7 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu %100 netlik kazandığında, gözler eleme potassına düşe gelin ile en yüksek puanı alan gelinin üzerinde olacak. Perşembe günü puanlaması netlik kazandıktan sonra dikkatler haftanın finaline çevrilecek. İşte haftanın final bölümü ile ekrana gelecek olan bölüme ait, Gelinim Mutfakta 8 Nisan Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

55 Yorum

 1. sunucu bunda eksik birşey var deyip 1 verdi
  renginden eksiği olduğu belli olan tabağa 4 verdi bilezikler miyase nin yeşim potaya düşmesin diye 4 verdi

 2. yeşim damla ya ısrarla salçayı soruyor acaba damla ya komplomu var salçayı koyduda koymadınmı diyecekler
  çünkü bu programda herşey olabilir

 3. Kaynakar misaye 5 verseniz 4 1 2 3 hopluyor sunucu ve kaynanasi tiyu aliyor miyase iceriden yardim ediyorlar miyaseyi kazandirmak icin puan lar düşmeye başladi sevilaya bakin nasil diyo veriyor sunucu

  1. seçebilirsiniz isteyede bilirsiniz
   ama yeşim yapamıyor bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir
   yeşim arada sırada yapabiliyor
   bugün yeşim in tabağından bariz tüyo var

 4. Damla yine eksik yapıp yüksek puan aldı… tebrik ederim damlayı kurtarma operasyonu başarıyla gerçekleşti…

  1. Kesinlikle buna katılıyorum. Öykü’yü elemek için yapıldı! ben yarışmaya katılacak olsam, bunu gördükten sonra asla gelmem! 7 Nisan Perşembe puan durumu sonucunda Öykü eleme potasına düşecek. Anlaşıldı!

   1. yapılanlar yeşim i kurtarmak için yeşim için herkesi harcarlar ekerler Beyhan da oyun film bitmez

   2. Sunucu çok yalan söylüyor Beyhan punlamada 4.tabağı hiç beğenmediğini söyledi 1verdi tabaklar açılırken sunucu 4.tabağı çok beğendin diyor Miyase’ye bariz tutuyor. Bu haftada bilezikler ukela Miyasenin sanırım.

  2. Damla nin eksik yaptığını nerden biliyorsunuz görünüşte yeşim in eksik hepsi kırmızı yeşim in beyaz
   yeşim in tabağı tüyolu tüyo var

 5. Miyase düşmanları, Sevilay içeriden tüyo alıyor diyorlar. Eeeee öyle olsa miyase’ye 5 verirdi. Merak ediyorum öyle düşünenler mosmor oldular mı !!!

  1. Niye mosmor olsunlar evet tiyo alıyor nursel de alıyor kırkta birkere sevilây bir verdi hergün beş veriyor yeşimin tabağınıda buluyor birleri basıyor ukalâ

 6. yeşim olmasa izlenmez bu program ama beyhan için aynı şeyi söyleyemiyorum maalesef.

 7. Ben bu damlayı gelin diye evime almam daha gelin olmadan kaynanası na saygısı yok hep kaynanasını uzuyor cok saygısız bunu nısanlısı ızlemıyormu acama

  1. siz ancak ekranlara oynayan yeşim i beğenin yeni gelen ve giden gelinler değil ama uzun süre orda kalan gelinlerin hepsi aynı hepsi birbirinden saygısız

  1. DÜĞZELTTİM. SoN ANDA FARK ETTİM. sayfayı YENİLERSENİZ YENİ PUANLARI GÖRÜRSÜNÜZ.

 8. beyhana yine bişiler olmuş. kaç ay bulamayan beyhan finale 1 kala, artık içeriden mi nereden aldığı bilgiyle 5111 yaptı. şaşırmadık. yarın da yapar yine. sihirli değnek değmişçesine…

 9. çok dikkat çektiği tepki aldığın için ara ara 5 vermiyor sevilay. sevilay 1115 yaotığı için, miyase diğer gelinleri küçümseyip buraadaki altınları alacak tek gelin benim dediği için, aşırı itici mimikleri ve aşağılayıcı tavırları olduğu için, miyaseden nefret ediyorum. miyaseden ve kayınvalidesinin 111 lerinden bıktığım için ikisinden de ölseler üzülmem diyecek kadar nefret ediyorum doğrudur. kim severki bu iki hadsiz, adaletsiz, burnu büyük, sürekli kalp kıran tipleri?

 10. yeşim çok iyi oynuyor kaynanayi kötü gösteriyor kendini masum gelin gösteriyor
  ekranlara oynuyor

 11. miyase ve damla elenmesin diye öyküyü harcıyorlar. bıktık miyaseden artık yaa.

  1. çeyrek yeşim in değil di tabağının rengi beyazdı puan kesilmesi gerekiyor du kesmediler
   puan kesmezler hafta başında kollaniyor ki potaya düşmesin
   miyase yi karalayacaginiza yeşim e dikkat edin yeşim yapamıyor yapamıyor ama torpilli olduğu için kurtarılıyor elenmiyor

 12. eksileri bastılar ama yeşim in beyaz tabağınıa basmadilar çünkü koruma altında

  1. puanları yalnız toplamışım canım. Normalde Yeşim’den de puan kesileceği için direk Miyase dedim ama Yeşim’den puan kesmediler ve 16 puanla eşit oldular.

   1. Sen zaten Miyaseyi olduğun için sürekli miyaseye versinler istiyorsun altınları. Yeşim altın kazandığında aklını kaybedercesine saldırganlaşıyorsun Yeşim’i destekleyenlere saydırıyorsun filiz. Miyase hatalı dil hep Yeşim hatalı diyorsun, miyas en iyi m yapamıyor diyorsun, miyase milyon defa potadan döndü ama sen hiç Miyaseyi kurtarma operasyonu demedin hep Yeşim’i kurtarmak için diğer gelinleri eliyorlar dedin! Hiç adil olamadın filiz Miyaseyi iyi göstermek için diğer gelinlerin özellikle Yeşim’in sürekli hakkına girdin! Bence Yeşim’den helallik almalısın ama ben olsam sana Hakkı’mı sonuna kadar haram ederim çünkü sen Yeşim’i çok karaladın filiz, miyaseyi yeüceltmek için Yeşim’i sürekli küçük gösterici aşağıladığını yorumlar yaptın! Seni ve yaptıklarını Allah’ın gördüğünü unuttun ama o seni unutmadı, görürsün elbet layığını!

    1. Yeşim’i kurtarma operasyonu demedim. Sen bana saldırmayı ahlak haline getirmişsin. Damla2yı kurtarma operasyonuydu!

     1. Send Miyaseyi savunmayı, insanların gözünde büyütmeyi, haketmediği şekilde Miyaseyi yüceltmeyi ve özellikle Yeşim’i aşağılamayı görev edinmişsin! Sana miyaseyle altınları paylaştığını bile söylediler, hala miyase miyase diyorsun!

    2. yeşim ciler neden bu kadar seviyesiz ve saldırgansiniz yeşim yapamıyor yapamadığı için filiz i suçlayamazsiniz
     kabul edin yeşim yapamıyor
     geçen hafta yeşim için hasret i harcadılar sesiniz çıkmadı bu hafta damla ya yükleniyorsunuz adalet yok diyorsunuz haksızlık diyorsunuz çünkü damla yeşim den güzel yemek yapıyor biliyorsunuz ya yeşim elenirse diye korkuyorsunuz bu haftayı garantilediniz ama önümüzdeki haftalardan korkuyorsunuz nereye saldiracaginizi bilmiyorsunuz
     miyase filiz damla hepsine saldiriyorsunuz
     çünkü yeşim yemek yapmayı bilmiyor

    3. siz nasıl yeşim in kazanmasını istiyorsanız filiz de miyase in kazanmasını isteye bilir
     bende istiyorum ki yeşim ve miyase gitsin yeni gelinler gelsin

    4. helallik diyorsunuz siz miyase den helallik isteyecek misiniz çünkü sürekli karaliyorsunuz kıskanıyorsunuz hakaret ediyorsunuz

 13. Haksızlık dibe vurdu.
  Gelinin birinden patlıcan ve patatesi söylenenden büyük doğradin kabugunu soydun soymadin diye 4 puan kırılıyor,
  diğer gelin hem söyleyenden küçük doğramış hem de sosu yokmuş gibiymiş miş de ama çok sulu olmuş muş da deyip 2 puan kırılıyor.
  Kısaca damlayı kurtarma operasyonu devreye sokuldu. Çünkü öykü damla kadar ön plana çıkmıyor pasif görünüyor. Buda yapimcinin işine gelmez.

 14. Manolya haklısın.
  Ben Damla’yi bırak gelin olarak almayı çevremde böyle biri olsa adresimi değiştiririm. Ama suç nişanlisinda ya aşkından gözü kör olmuş ya da karakterinde problem var. Böyle bir eş yerine ömür boyu bekar kalırım. Ömür kısa böyle biriyle ömür geçmez.

 15. Sunucu hanım farkindamısın 3 haftadir Yeşimbilezikleri alamiyor her hafta hemen hemen miyase alıyor geçen hafta damla geldi hemen damlaya verdiniz bilezikleri
  bu haftada miyaseye vermek icin calışiyosunuz yarinda bilezikleri miyase alacak.Yazık ya Yeşime çok haksızlik yapıyosunuz.
  Yarin hem bileziği hem ceyreği miyaseye verirsiniz.Adaletsiz bi yarısma zaten izlemiyorum buradan takip ediyorum.

 16. Damlayı elememek için öykünün hakkına girdiler yazıklar olsun başka bişey demem en kötü sezon en taraf tutulan sezon bu sezon olmuştur

  1. doğrudur taraf tutuluyor taraf tutmaktan olmasaydı yeşim çoktan gitmişti hiç bir gelin yeşim kadar torpilli olmadı
   yeşim bu kadar zamanda yemek yapmayı öğrenemedi
   beyhan şovmenlikte ilerledi yapmadığı kalmadı
   yeşim i övüyorsunuz ama beyhan i eve almamış

 17. ÖYKÜ PUAN OLARAK DAMLA’DAN ÖNDEYKEN PUAN OLARAK BİRDEN ÖYKÜ’NÜN ÖNÜNE GEÇTİ!..ESKİ YARIŞMACILARIN NE ÖZELLİĞİ VAR ACABA?

 18. Ya zaten sunucu yıldızımız mı 5 puan aldı dedi yanlışlıkla miyaseden dolayı puanlama yapılırken bile sürekli bu hafta aynı yerlere konuldu mesela damla sürekli 3 4 konuldu önceden 1e2e3e4e falan oluyordu mesela beyhan miyase dediği gibi beyhan 3 veriyor puan yesim 3 koymuyorlar

 19. MİYASE’NİN PUANLARINI YÜKSELTİP YARIŞMADAN GÖNDERMEMELERİNİN SEBEBİ REYTİNGLER ARTSIN DİYE!..NEDEN DERSENİZ?FARKINDAYSANIZ YENİ GELEN GELİNLERE MİYASE’YE DAVRANDIKLARI GİBİ DAVRANMIYORLAR!..BUNUN EN GÜZEL ÖRNEĞİ YEŞİM!..ONU GÖNDERECEKLERİ GÜN BİR NİSAN GÜNÜNE DENK GELDİ O YÜZDEN GÖNDERMEDİLER!..YOKSA YEŞİMİ GÖNDERECEKTİLER!..AYNI ŞEYİ MİYASE İÇİN YAPMAZLAR!..ÇÜNKÜ MİYASE ONLARIN GÖZDESİ OLDU!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu