Survivor

7 Nisan Survivor SMS Sonuçları Belli Oldu! [Kim Elendi]

Acun 7 Nisan Survivor SMS Sonuçları belli oldu. Bu hafta Survivor tarihinde daha önce hiç karşılaşılmayan bir durum ile karşı karşıya kaldık. İki yarışmacının adı eşit sayıda oy almasında dolayı, Ezgi ile Perviz takımda gitmesi istenilen yarışmacılar oldu. Peki bu akşam 7 Nisan Survivor kim elendi?

Geçtiğimiz hafta gönüllüler takımından Burak adaya veda eden isim olurken, bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı oldu. Tabi dokunulmazlığı kaybeden ünlüler kendi arlarında yaptığı oylamada bir ismi sms oylamasına sunması beklerken iki aday 4 oy alınca her ikisi de potaya düşen isim oldu.

Survivor 7 Nisan sms sonuçları belli olmadan önce bu akşam oylamada strese girmeyecek sadece iki yarışmacı olacak. Zira takımda 4 aday sms oylamasına çıkacağı için Ünlüler takımında tansiyonu yüksek bir eleme gecesi olacak. Dikkat: Acun sms sonuçları yazının sonunda verdik.

Parviz Abdullayev - 2020 Survivor Ünlüler takımı

Şu an Acun Ilıcalı’nın açıklayacağı Survivor sms birincisi ve ikincisi bu akşam elenmekten kurtulsa da söyleyecekleri isim adaya veda eden isim olacağı yani vicdan yapacağı için onun için de zor bir akşam olacak.

Survivor 2020 Ünlüler 8. hafta  yani 7 Nisan 2020 SMS sıralaması sonucunda ünlüler takımında bir isim birleşme öncesi kutlamaya kalmadan adaya veda edecek.

Eleme Adayları

 1. Aday => Perviz
 2. Aday => Mert
 3. Aday => Ersin

Sözlerimi daha fazla uzatmadan öncelikle 7 Nisan Survivor 2020 sms oylaması sonucunu vereceğiz. Daha sonra ise Survivor bu hafta kim elendi sorusunun cevaplayacağız.

7 Nisan Survivor sms Sonuçları (8. Hafta)

 1. Ezgi
 2. Aycan Yanaç
 3. Mert Öcal
 4. Ersin Korkut
 5. Parviz Abdullayev (Elendi)
 6. Berkan
 7. Elif Yıldırım Gören
 8. Sercan Yıldırım
 9. Aşkım

Bu sonuca göre sms birincileri ve ikincisinin verdiği isimler

7 Nisan salı Survivor sms sonuçları

Sms Birincisi: Aycan Yanaç

Aycan’ın Söylediği İsim => Mert

Sms İkincisi: Ezgi

Ezgi’nin Söylediği İsim => Ersin

Parviz Abdullayev - 2020 Survivor Türkiye Yarışmacısı (Ünlüler)

Ezgi aslında sms oylamasına elem adayı olarka çıksa da ilk iki isim arasında sms birincisi oldu. Bu sonuçlar Ünlüler takımında şok etkisi yaptı.

7 Nisan Salı Survivor Kim Elendi

Ezgi adaya geç geldiğini ve çok fazla kitle bulamadığını düşünen ünlüler takımım kolay lokma olarak gördükleri Gizem’in adını sms oylamasına göndermeye çalışırken Parviz de arada kaynayan isim oldu.

10 yıldan fazladır Survivor sunuyorum. İlk defa iki kadım sms birincisi ve ikincisi oldu. Acun Ilıcalı

İki kadın sms birincisi ve ikincisi oldu. Bundan sonra Parviz sms oylamasına artık iki kadının söyleyeceği isimle beraber gidecek. Tabi herkesin merak ettiği bu akşam survivor kim elendi sorusu olacak.

Boksör Parviz Abdullayev - Survivor 2020 Yarışmacısı (Ünlüler)

Bu akşam Ersin ve Mert ile çıktığı oylamaya Parviz adaya veda eden isim oldu.

Survivor 7 Nisan Salı Eleme Gecesi Fragmanı

Bu akşam ilklerin meydana geldiği ve ünlüler takımında adaya bir ismin veda edeceği ismin açıklandığı fragmanı ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu