Gelinim Mutfakta

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Haftalık Toplam Puanlar]

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftanın birincisi ve puanları kesin olarak belli oldu! 7 Ocak 2022 tarihinde son kaynananın vereceği puanlama sonucunda haftalık toplam puanlar sonucuna göre, 7 Ocak Cuma bilezikleri kim aldı? Bu hafta (7 Ocak) beş bileziği kim kazandı? Haftanın birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bu hafta altını kim kazandı? 7 Ocak Cuma  günü yani bugün Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı – Yeşim & Miyase

2022 yılının ilk haftası, 3 Ocak 2022 tarihinde başladı. Bugün 7 Ocak Cuma günü, son kaynananın vereceği puanlar sonucunda, Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Haftalık Puan durumu sonucu, açıklanacak. 

Haftalık toplam puan durumu sonucunda dört gelin de birinci çıkmak, beş bileziği kazanmak istese de bugün sadece bir gelin altınlarını koluna takmayı başaracak.

Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

Yeşim’in 4 puan gerisinde Cuma günü yarışacak olan Miyase, bu haftada beş adet altın bileziği almanın hesaplarını yaparken, Gelinim Mutfakta 7 Ocak bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabı, bugün son kaynananın vereceği puanlama neticesinde belli olacak.

Geçtiğimiz hafta altın noktasında yüzü gülen Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Haftalık Puanlar öncesinde yine yüzünü güldürebilecek bir komunda yarışacak.

Gelinim Mutfakta Final

Hafta başında bir çok otoriter tarafından Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan yarışmacı Damla olacağı, zira Damla’nın başarıya aç olduğunu, üst üste bilezikleri alacağı düşüncesi hakim olsa da gelinen son noktada, Damla bilezikler için bugün bir adım geriden başlayacak.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Sorusunun cevabı, bu yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır!

Yeşim 68 puanla Cuma günü zirvede girdiği mücadele de Miyase’nin 64 puanla hemen onun arkasından geldiği görülüyor.

Bu hafta bir çok kesim tarafından Damla’nın bilezikleri alacağı düşünülse de Damla Cuma günü 58 puanla, birinci sırada yer alan Yeşim’in tam 10 puan gerisinde yarışa başlayacak.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Bilezikleri Kim Aldı
Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı

Damla bugün 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucunda, haftanın birincisi olabilmesi için, Cuma günü Yeşim’den 10 puan fazla alması yetmiyor. Zira önünde Miyase de olduğu için Miyase’den ise 7 puan fazla alması halinde bu hafta bilezikleri alan yarışmacı olabilecek. 

Sonuç olarak 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucunda, Damla’nın bilezikleri alma şansı %50’den daha az olduğu görülüyor.

Yeşim ya da Miyase, Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Toplam puan durumu sonucuna göre bir gelin beş altın bileziği kazanacak. Kısaca Damla eleme potasının bir tık üzerinde yer alan isim olurken, Miyase ve Yeşim bilezikler için yarışan isim olacak.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

3 Ocak 2022 tarihinde başlayan ve bugün 7 Ocak 2022 tarihinde son bulacak olan, 2022 yılının ilk hafta finalinde gözler, 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna çevrildi. Zira beş bileziği alan ile yarışmadan elene isim, bu puanlama neticesinde %100 belli olacak. 

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Miyase ve Sevilay

Perşembe günü verilen puanlama sonucunda Yeliz’in büyük oranda yarışmadan eleneceği netleşirken, bilezikleri almak ismin netleşmesi ise 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna kaldı. 

Yeşim 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu öncesinde şansını korurken, Miyase de intikam almak için  %100 performans ile yemeklerine odaklanması, son ana kadar bilezikler alanın belli olmayacağı görülüyor.

Yeşim eline geçirdiği fırsatı kullanıp, Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda beş bileziği kazanmak isterken, Miyase de zamanı geriye sardırıp, tıpkı Yeşim’in kendisini bir puanla geçip iki hafta önce bilezikleri aldığı gibi, bu haftada Miyase Yeşim’in ellerinden bilezikleri kapmak istiyor. 

Dikkat: Bugün 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu Hafta altınları kim kazandı? Sorularının tüm cevapları, yazının en son kısmında kesin olarak açıklanmıştır.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yeşim: 68 Puan
  2. Miyase : 64 Puan
  3. Damla: 58 Puan 
  4. Yeliz: 44 Puan 

Yukarıda dört gelinin Perşembe günü elde edilen puanları ve sıralamaları verilmiştir. Birazdan Cuma günü puanlaması yapılacak ve bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan belirlenecek.

7 Ocak Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yeşim: 68 + 11 = 79
Miyase: 64 + 14 = 78
Damla: 58 + 21 = 79
Yeliz: 44 + 8 = 52

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ DAMLA & YEŞİM

7 Ocak 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ YELİZ

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 7 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
7 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YELİZ
*************************

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

Haftanın ilk bölümü aynı zamanda bu yılın ilk bölümü olarak ekranlara, 3 Ocak 2022 tarihinde geldi. Bugün 7 Ocak Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu sonucunda hem bilezikleri alan hem de yarışmadan elen isim %100 belli olacak.

27 Eylül Gelinim Mutfakta Yeşim Kim - Yeşim Öksüz
Gelinim Mutfakta Yeşim

Böylesine önemli bir puanlamada Yeşim en önde girdiği Cuma günü en önde bitirmek isterken, Miyase de tarihi yeniden yaşamak ve Yeşim’den intikam almak için kolları sıvadı.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Geçtiğimiz iki hafta önce bir puan farkla Yeşim, Miyase’nin elinden beş bileziği aldığı için, Miyase de aynı duyguyu Yeşim’e yaşatmak istiyor. Bunun için 3-7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna cevap olan gelin olmak istiyor.

Son zamanlarda Yeşim’in “Kaynanam bana bu hafta bir verirse, yarışmadan çekilirim!” diyerek dikkatleri üzerine çeken Yeşim, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan isim olması için günün birincisi olması, fazlasıyla yetiyor. Buna karşın Miyase’nin Yeşim’den beş puan fazla alması gerekiyor. 

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı YEŞİM 2 DAMLA 2 OLMAK ÜZERE BİLEZİKLER PAYLAŞILDI.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Yeşiminde hiç şansı yok bu kaçınci hep bilezikleri paylaşıyor.Çok uzgunum geçen hafta bileziğin tamamını miyase almıştı bu kadar mı şanssızsın Yeşim 😢

  2. Saçma sapan oylama Beyhan hanım bile yerini bulaniyir 5 günde 4 kere 5 aldı nurselden eli lezzetli Beyhan bulamiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu