Gelinim Mutfakta

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma günün birincisi ile toplam puan durumu sonucu belli oldu! 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün beş puanı kime verdi? Cuma en yüksek puanı kim aldı? 07/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 7 Ocak Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? 7 Ocak Cuma çeyrek altını kim kazandı? 7 Ocak Cuma günü yani bugün en yüksek puanı kim aldı? Damla bugün kaç puan aldı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Puanları ve toplam puan durumu sonucuna göre, bu hafta bir yarışmacı %100 yarışmadan elenecek. Bir başka yarışmacı ise son puan durumu sonucuna göre, beş altın bileziği kazanan isim olacak.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Adeta haftanın kaderinin belli olacağı, haftanın final puanlamasında hiçbir yarışmacı, yarışmadan elenmek istemiyor. Lakin hepsi beş bilezik için can atıyor.

Bugün 7 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 7 Ocak Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında yarışmaya dahil olan ve aşçılık kursu aldığını ileri süren Yeliz, Perşembe günü aldığı son puanlar neticesinde, Cuma günü eleme potasına düşen isim oldu.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sırasında Yeliz eleme potasında yarışan yarışmacı oldu. Yeliz cuma puanlamasında kendisini eleme potasından çıkartabilmesi için en yakın rakibinden, 15 puan fazla alması gerekecek.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Puanları Verecek Kayın Valideler

Hafta başında yarışmaya dahil olan ve geldiği hafta eleme potasına düşen yeni gelinin, yarışmada elenme oranı %97,3 olduğu bilindiğinden dolayı, Yeliz’in yarışmada kalması artık kocaman bir hayal oldu. 

Yeliz’in büyük oranda yarışmadan eleneceği haftada bilezikler alacak isim de oldukça merak edilmekte. Son bölümde aldığı puanlarla yerini korumayı başaran Yeşim, bugün 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanan gelin olması halinde, kesin olarak beş bileziğin de sahibi olacak.

Gelinim Mutfakta son bölüm de 19 puanla çeyrek altını alan isim Miyase oldu. Yeliz ise yine günün sonuncusu olmasından dolayı, Cuma günü eleme potasına düşen yarışmacı oldu.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Kaynana Nuray, hafta finalinde en iddialı isimlerden biri olan Beyhan’ın hiç konuşmamasına dikkat çekti. Neden konuşmadığı Beyhan’a sorduğunda, kaynana Beyhan da neden konuşmadığını, şu sözlerle ifade etti. İşte Beyhan’ın o sözleri; 

“Ben Yeşim’den habersiz altın diş taktırdım! ” Yarışmacı Kaynana Beyhan

Sözleri ile yarışmacı kaynana Beyhan, Yeşim’in çeyrek altınını ondan habersiz alıp, dişine altın kaplama yaptırdığını açıklayınca, Yeşim sinirlerine hakim olmada çok zorlandı.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Miyase ve Sevilay

Yeşim ile kaynana Beyhan arasında ki altın diş konusu, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmına nasıl yansıyacağı, şimdiden merak konusu oldu.  

Bu hafta ikişer çeyrek altın alan Yeşim ve Miyase, hafta başında ki başarılarını taçlandırmak için bugün Gelinim Mutfakta 7 Ocak Puanlama sırasında, yine yüksek puanlar almak, günün sonunda ise beş bileziği almak için kıran kırana mücadele edecekler.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Geçtiğimiz hafta finalinde kaynana Sevilay yarışmadan çekilmek isterken, bu hafta finalinde ise yarışmacı Damla’nın yarılma sinyalleri kafaları karıştırdı. Bugün Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma puanlaması sırasında, Damla’nın kaynanası Nuray, gelinini bulup bulamayacağı, şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü aynı zamanda yeni yılın ilk bölümü olarak 3 Ocak 2022 tarihinde ekrana geldi. Yeni yılın ilk hafta finali ise bugün Nursel Ergin’in vereceği, 7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın final puanlaması başlayacak. Günün sonunda %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma puan durumu (toplam puan durumu) sonucuna göre bir yarışmacı elenirken, bir yarışmacı da beş bileziği alacak. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Böylesine önemli bir bölümde, Yeşim ile Miyase’nin bilezik yarışında olması, buna karşın Yeliz’in ise yarışmadan ayrılırken elinde, en azından bir altın kalmasını istiyor. Kısaca üç gelin de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucuna Nursel Ergin’in vereceği puanlar, kesinlikle yarışmadaki bilezik alacak ismi değiştirecek güçte olacak. O sebeple Nursel’in vereceği puanlar, yarışmanın gidişatını kesinlikle değiştirecektir. 

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Puan Durumu Açıklandığı Sırada Damla ve Kaynanası Nuray

7 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 7 Ocak 2022 Nursel Ergin beş puanı kime verdi? Nursel yine beş puanı Yeşim’e mi verdi? Bugün Miyase kaç puan aldı? 7 Ocak 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? Cuma günü en yüksek puanı kim aldı? Tüm bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Puanları (07/01/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

 

*************************

7 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 2
Damla: 5
Yeliz: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 4
Damla: 1
Yeliz: 1

*************************
” 7 Ocak 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 3
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Yeliz: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Ayfer’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 2
Damla: 5
Yeliz: => Ayfer’in Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 3
Damla: 5
Yeliz: 1

*************************

Gelinim mutfakta 7 Ocak Cuma Toplam Puanlar

Yeşim 3 5 1 1 1 11
Miyase 2 4 3 2 3 14
Damla 5 1 5 5 5 21
Yeliz 1 1 4 1 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (3-7 Ocak Haftası) – Cuma

*************************

Yeşim: 68 + 11 = 79
Miyase: 64 + 14 = 78
Damla: 58 + 21 = 79
Yeliz: 44 + 8 = 52

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DAMLA
Gelinim Mutfakta 7 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DAMLA
7 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YELİZ

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Ocak 2022 Cuma Fragmanı İzle

7 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puanları kesin olarak belli olduğunda, toplam puan durumu sonucunda göre bir gelin yarışmadan elenirken, bir gelin beş bileziği alacak. İşte o anlara ait olan, Gelinim Mutfakta 7 Ocak 2022 Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

27 Yorum

 1. üç olmamış tabatan
  sunucu olmamış içi hamur tatlıya 3 verdi
  yanık tabağa 2 verdi
  yanmamış içi hamur olmayan tabağa 1 verdi

 2. Kurgu olduğu çok belli hiç birbirlerine saygıları yok annelere o kadar söylenen gelinler hiç eşlerinden tepki almıyormu

 3. Yeşim sunucu sayesinde bileziklere ortak oldu
  ekip bu hafta Yeşim den yanaydı

 4. Yeşim ve kaynanası çok uyanık ve kanal tarafından desteklediklerini inanıyorum

 5. İnşallah pazartesi aysun gelmez program a biz torpilli kişi istemiyorum gelinim mutfakta ya harbi damla çekildi mi gelmeyecek heralde pazartesi doğru mu bu aman aysun olmasın o kişi pazartesi inşallah diyorum yoksa yandigimiz çok belli yani harbi

 6. ne kadar yeşimin yaptığı olaydan ötürü kendini sevmesemde miyasenin vede kaynanasına birtürlü ısanamadım hangi gelin düzgünki damlanın yaptığına bak yok efendim annanemle yarışmak istiyorum diyor daha yarışmanın formatını bilmiyor nuray hanımın işi çok zor daha evlenmeden böyle yapan evlenince hiç düşünmek bile istemiyorum ama damlayı bu hale getiren nişanlısı evlenmeden ev araba hasır set bunlar yetmezmiş gibi birde sütütyoya gelerek yılışarak bilezik takarsan tepene çıkarırsan anneni ikinci plana atarsan olacağı budur burda suç tamamen nurayın oğlunda sanki damla kraliyet ailesinden geliyor bunların hepsinin maddi durumu iyi şuraya ihtiyacı olan gelsin diyoruz nerde yapım ekibi şov reyting gösteriş peşinde

 7. sunucu damlaya diyorki düşün kararını ver diyor bu yarışmaya başvuran çok diyor çok olduğundanmı elenen yarışmacılar tekrardan geliyor nursel bırak bu işleri doğru düzgün yarışmacı bulamıyorsunuz

 8. sevilay ne oldu sana kıyamam bu gün 5 1 1 1 yapmadın temennim kalan bu 3 yarışmacıda sırasıyla elenirler 3 de bir birinden beter çok kötü örnek oluyorlar

 9. damla biraz saygı nuray hanımın eski halinden eser kalmadı durumun iyi altın için bir insanın kalbini kırman aşağılaman çok yanlış neticede nişanlının annesi evlenecek gençlerimize kötü örnek oluyorsun aslında rütük müdahil olması lazım program amacından sapmış durumda

 10. İnşallah pazartesi aysun gelmez gelinim mutfakta ya birde onu çekemeyiz ekran başında harbi

  1. burda kalanların hangisi düzgün ali al birini vur öbürüne aysunda gelirse 4 çirkef bir birine düşer tam yapım ekibinin istediği olur reytinglerinide bu yoldan yükseltirler bu saatten sonra kim gelirse gelsin ali hiç bir gelini tutmayacağım tarafsız gibi bakacağım tabi düzgün yarışmacı gelirse o zaman durum değişir ali birde ben adalete saygıya çok önem veriyorum

  2. yok ALI pazartesi aysun gelmiyor başka yarışmacılar geliyor fragmanda gösterdi için rahatlasın bari dişli biri olsada bazı kendini beğenmişlere dersini verse

 11. bu yapım ekibinide anlamak zor geçen hafta sevilay yarışmadan çekilmek istedi göndermediniz yeşim bu çarşamba beyhan 5 vermesse yarışmadan ayrılacağım dedi bir şey yapmadınız bu gün damla annanemle yarışma istiyorum dedi göndermediniz bu kadar gevşeklik olmaz bir yaptırım olması lazım ama sizin korkunuz reyting ama imajınızı vede inandırılıcığınızı kaybediyorsunuz yada başvuru yapan yarışmacı çok az

   1. yeşimin kaç puan demesinden ziyade tehdit vari konuşması önemli sanki sütütyonun tapusu üzerlerine yapılmış kaynanasını beğenmeyenler geliniyle yarışmak istemeyenler annanesini isteyenler sanki yarışma programı değilde ana okulu bunlara bu cesareti verende yapım ekibi zaten hepsinin maddi durumu iyi rahatlık batıyor sadece bunlar yemek yapmıyor annelerimiz kızlarımız eşlerimizde yemek yapıyor çoğunluğuda bu yarışanlar gibi kendini beğenmiş kibirli saygısız hadsiz değil

 12. Böyle gelinler düşman başına. Saygısız seviyesiz bir genç kız. Damla nın kayınvalidesi Nuray hanıma sözleri yenilir yutulur gibi değil. Ne demek geçimsiz kaynana. Sen doğru bir insanmısın. İlk geldiğinde notunu vermiştim ayıp günah bu terbiyesizliğe dur denilmeli. Lütfen gençler bu kişileri örnek almayın. Kaybeden sizsiniz

 13. Gelinim mutfakta bu sezonun reyting rekorunu geliştir di yeni reyting rekoru kirdi total de 1.91 alarak rekoru egale etmiş oldu harbi ben çok mutluyum şuan bende yeni rekora katkim var tabiki kanal d yi izleyerek getirmiş oldum bu rekoru

 14. Gelinim mutfakta yeni total reyting rekoru kirdi 1 .91 alarak harbi bu sezonun en iyi reyting rekoru egale etmiş oldu program tabiki mutluyum ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu