Gelinim Mutfakta

7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Perşembe günün birincisi ve son puan durumu netleşti. Bugün 7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bir gelin eleme potasına %100 düşecek. 7 Ocak Perşembe çeyrek altını altını kim kazandı? 7 Ocak Puan durumu sonucu sonucunda bugün kim birinci oldu? bugün günün birincisi olup altını kim kazandı? 7 Ocak Çeyrek altını kim kazandı? Seda Sayan kaç puan verdi? Soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 11 Şubat Perşembe Günün birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

(Güncelleme 08.01.2021) Aysun ile Özlem 13 puan alarak günün sonuncusu olurken, 18 puanla Gizem günün birincisi olup çeyrek altını alan yarışmacı oldu. Zeynep Kalyon Gökçe ise 17 puan alarak günü ikinci sırada tamamladı.

=> Gelinim Mutfakta 21 Ocak Perşembe Puan durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Perşembe Puanları sonucunda bir gelin kesin olarak eleme potasına düşecek. Bunun yanında bir gelinde bileziklere bir adım daha yaklaşacak. 

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak Perşembe Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları belli olduğu an Aysun ve kaynanası

4 Ocak Pazartesi günü yeni yılın ilk haftasına Zeynep ile Gizem’in sıkı rekabeti gündem oldu. Bugün ikili arasında rekabetin tavan yapacağı ve aradaki farkın bugün 7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu sonucun da netlik kazanacak.

=> 8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bu hafta ilk puanlamada Gizem çeyrek altını kazanırken salı günü Zeynep çeyrek altını alan gelin oldu. Çarşamba günü ise kaynanalar gelinlerinin yerlerine yemek yaptı. Çeyrek altın ise Gizem/Semra takımına gitti. 

=> 8 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Gizem Zeynep’e göre çeyrek sayısında öne geçmeyi başarırken, Zeynep Kalyon Gökçe halen puan durumu sonunda zirvedeki yerini korumayı başardı.

7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi olan kim resmi

Gizem 7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, Zeynep ile arasında ki 7 puan farkını kapatıp hatta kendi lehine bu farkı açmayı planlıyor.

Bugün 7 Ocak Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını yazının en son kısmında bulabilirsiniz. 

7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı an

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında Nurten’in gelini Aysun’a kaç puan vereceği merak konusu oldu. Zira son bölümde Nurten’in yaptığı tabağa Aysun çok düşük vermiş, Nurten de buna çok kısmıştı. Şimdi işler tersine döndü. Nurten kızdığı duruma kendisi düşecek mi? Merakla bekleyeceğiz.

Bu hafta anlaşıldı ki bu hafta bilezikler Gizem ile Zeynep’in mücadelesi sonucunda sahibini bulacak. Gizem Zeynep ile aradaki farkı kapatmak için bugün %100 günün birincisi olup çeyrek altını alması gerekiyor. Aksi halde bilezikleri Zeynep’e gidecek.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Perşembe Puanları verecek kaynanalar

Kaynana Semra ile Nurten arasında eleme potası konusu bugün gündem oldu. Semra Aysun’un başarılı olmadığını şöyle dile getirdi.

“Geldi geleli eleme potasındasınız!”  Semra Sancaktar

Nurten kaynana ise eleme potasında yer almak her hafta elenip gelmek anlamına gelmediğini açıklarken sinirlerine hakim olmada çok zorlandı. İkilinin bu rekabeti bugün Gelinim Mutfakta 7 Ocak Puanlama kısmın da karşımıza çıkacak.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Perşembe Puan Durumu

Yeni yılın ilk hafta finalinde gelinler kıyasıya rekabetini sürdürmeye devam ediyor. Birazdan kaynanalar ve Seda sayan bugün 7 Ocak Perşembe gelinim mutfakta puanları için sunum kısmına gelip yemekleri puanlayacaklar.

Artık final günü öncesi son puanlama olduğu için Gelinim Mutfakta 7 Ocak Perşembe puan durumu sonucunda eleme potasına düşmeyi istemiyorlar. bu yüzden tüm yarışmacılar gerek bilezik almak gerekse elenmemek adına elinden geleni yapacaklar.

7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Günün birincisi puan durumu

Bugün çeyrek altını alan gelin olan yarışmacı Zeynep Kalyon Gökçe olması halinde bu hafta kesin olarka bilezikleri alan isim olacaktır. Kısaca bir gün öncesinden bilezikleri garantileyecek. 

Bugün 7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da eleme potasına Özlem’in düşmesi bekleniyor. Zira hafta başında beri çok iyi puanlar alamayan ve şu an en yakın rakibi ile arasında 12 puan farkın olması, Özlem’in Gelinim Mutfakta 7 Ocak puanlaması öncesinde şimdiden eleme potasına düştüğünün kanıtıdır. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

7 Ocak Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çeyreği bugün kim kazandı? Seda beş puanı kime verdi? Bugün Seda’nın puanları nasıl? Çeyreği bugün kim kazandı? Haftalık toplam puan durumu sonucunda kim birinci oldu? Soruların cevapları ise hemen alt kısımda ki tablo içerisinde verilmiştir.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Puanları (07/01/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

7 Ocak Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Gizem: 1
Aysun: 3
Zeynep: 5
Özlem: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Gizem 3
Aysun: => Nurten’in Gelini 2
Zeynep: 5
Özlem: 1

*************************
” 7 Ocak 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Elmas’ın verdiği Puanlar

Gizem : 5
Aysun: 4
Zeynep: 1
Özlem: => Elmas’ın Gelinini 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Semra’nın verdiği Puanlar

Gizem: => Semra’nın Gelini 4
Aysun 1
Zeynep 5
Özlem 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Gizem 5
Aysun: 3
Zeynep: => Yasemin’in Gelini 1
Özlem: 2

*************************

Gelinim mutfakta 7 Ocak Perşembe Toplam Puanlar

Gizem 1 3 5 4 5 18
Aysun 3 2 4 1 3 13
Zeynep 5 5 1 5 1 17
Özlem 2 1 4 4 2 13

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4-8 Ocak 2021 Haftası) – Perşembe

*************************

Gizem : 49 + 18 = 67
Aysun: 44 + 13 = 57
Zeynep: 56 + 17 = 73
Özlem : 32 + 13 = 45

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ GİZEM
Gelinim Mutfakta 7 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ GİZEM
7 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  ÖZLEM/AYSUN

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma Fragmanı İzle

7 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları netlik kazandıktan sonra haftanın final bölümde kim bilezikleri alacağı ve kimin eleneceği belli olacak. İşte Gelinim Mutfakta 8 Ocak Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Bu bölümde yarışmaya konuk sanatçı olarka Gülben Ergen katıldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

  1. Zeynep tekrar geri gelmemeliydi zaten seda geldi programın tadı kaçtı yakında bitirirler bu program fatih ürkek varken güzeldi

   1. Zeynep ilk geldiğinde dediği sözler hala aklımda. Şartlar değişti Onur bey demişti…

 1. Arkadaşlar zeynep 3 senelik evliyim diyo 14 yaşında oğlum var diyo ben anlamadım

  1. Zeynebin ikinci evliliğiymiş 14 yaşındaki oğlu ilk evliliğindenmiş galiba

 2. aaa zeynep kaynanasına anne dedi yakında yürümeyede başlar ha yasemine gelince nekadar silik uyuz saftriksin nurten ve aysuna gelince çok ama çok fesatsınız gudubetsiniz bakışlarınız şeytan gibi yarışma yarışma geziyorsunuz 2018 de 22 ekimde zuhal topallada zor bela 3 cü oldunuz hala akıllanmadınız elmasa gelince seninin yerin dizi seti kokoş nemrut kadın gizeme gelince çok delikanlı harbi gönlü bol bir kızsın semra hanım saf temiz bir insan seda sayan cehennemin dibine kadar yolun var pavyon gülü defoool git

 3. Zeynep çok dobra 14 yaşında bir oğlu olduğunu hep söyledi Özlem elmas hanım hep iki kucuk çocuğu var dediğinde üç kızım var diyemiyor onunda 10 yaşın üstünde kızı var esra solda Ali hasarla çıktığında bir kızı vardı.Gizem çok hırslı birisi bitse çok çır çır konuşuyor birazda bilezikleri alınca şımardı..

  1. zeynepmi dobra zeynep küstahlığın kibirin vucut bulmuş halidir kaynanasıda eşide zeynepten tırsıyor

 4. bu para nasıl bir şey nurten ve zeynep size diyecek sözüm tükeniyor sizleri tanıdıkça hayvanları çok seviyorum türk kadını böyle olamaz kibir riya münafıklık hasetlik alçaklık karektersizlik fazlasıyla sizde var

 5. zuhal topalla sofrada adaletsizlik varmı yok çünkü adaleti zuhal sağlıyor hak eden kazanıyor zuhal delikanlı kadın dobra dürüst bir kadın gilinim mutfakta öylemi hile üç kağıt sahtekarlık çekememezlik herşey var sunucusundan zaten belli değilmi

  1. Gelırım mutfakta programına Seda Sayan , yakışmadı , kadının yüzünde dogallık kalmamış , gerdırmekten bıran once degıstırın Seda yı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu