Gelinim Mutfakta

7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu! (2020)

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı günün birincisi kim oldu? Hülya’nın gelini Aydan’ın kendi isteği ile gitmesi ile meydan Elif ile Çiğdem’e kaldı. İç yapımların anlamsız bir şekilde Elif’e karşı torpil geçmesi, yarışmadaki heyecanı da bitirdiğini düşünüyorum. Bugün Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı Puanları sırasında torpilli Çiğdem gene iki adet bir kullanarak gelini Elif’i 7 Ocak puan durumu sonucunda gene birinci yapacak.

=> Gelinim Mutfakta 7 Ocak 2021 Perşembe Puanları için tıklayınız.

Fatih Ürek’i yakından tanımıyorum. Ancak ekran karşısına uzun yılardır takip ettiğim bir sanatçı. Son zamanlarda taraflı yorum yapması, gözükmedi tarafsızlık kalkanını kaldırdı.

=> [mavibuton]28 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklayan Fatih Zira Çiğdem 3 aydır iki adet bir kullanırken, Hülya geldi geleli bir kez üç adet bir kullandı diye demediğini bırakmadı. Ekran karşısına yediği fırça nedeni ile Aydan ile Hülya yarışmadan çekildiler. Not: 7 Ocak Salı haftalık toplam puanlar yazının en son kısmında verdim.

=> [mavibuton]21 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Tabi bizler Aydan’ın eşi ile vakit geçirme isteği ile yarışmadan ayrıldığını söyleseler de gerçek bence çok başka. Yönetim’in her koşulda Elif’i tutma çabası hakkaniyet açısında oldukça üzüldüm. Bugün 7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında, Çiğdem gene iki adet bir kullanacak.

=> [mavibuton]14 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Aleyna7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi olacak isim tahmini olarak %100 Elif olacak. Tabi bu duruma kaynana Çiğdem’in gözü dönmüşcesine yaptığı puanlama çok büyük etki ediyor.

=> [mavibuton]10 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton]? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.

Elif lafa geldiğinde ben sadece kaynanamın verdiği puanlarla değil, başka kaynanaların puanları sayesinde birinci olduğunu defalarca dile getirdi. Çiğdem dışında diğer kaynanalar özgürce puanlama yapamıyor ki. Not: Bugün kim birinci olduğunu yazının sonunda açıkladım.

=> [mavibuton]9 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan Elif Akçam

Mecbur 3 ve 4 puan kullanınca birisi Elif’e denk geliyor. Ancak Çiğdem’in her seferinde Elif’e beş diğer üç gelin ise 2 yada bir vermesi yarışmanın huzurunu kaçıran en önemli etken. Dikkat: 7 Ocak Salı gelinim mutfakta puanlama kısmını yazının en sonunda verdim.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 8 Ocak Çarşamba Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

*************************
BU PROGRAM İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

7 Ocak Salı puanları sonrasında kaynana Emine’nin Karadeniz damarı tuttu. Artık Elif ile Çiğdem’in bu kayırmalarına karşı, dik durmaya çalışıyor. Emine reis dik dur eğilme ;)Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Hülya’nın da yarışmadan gitmesi ile Çiğdem’e karşı kimse gelemez diye beklerken, sessiz duran Emine’nin Karadeniz damarı ile yüz yüze gelen Çiğdem’in öfkesi yüzünden anlaşılıyor. Bugün Gelinim Mutfakta 7 Ocak Puanlama sırasında kaynana Emine’nin puanlamasından sonra lütfen Çiğdem’in öfke dolu suratına bakın. 

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı Puan Durumu Sonucu

Aydan’ın yarışmadan kendi isteği ile çekilmesi ile bu hafta sanırım hem çeyrek altın hem de bilezikleri Elif’in olacak. Kanal D elif kazansın diye her yolu deniyor. Fatih Ürek Elif’e bir verdiklerinde sinirlenirken, son bölümde kaynana Çiğdem gene 1-1-2-5 puanlaması yaptı. ancak Fatih bu duruma sesini bile çıkartamadı. Bu tarz kayırmalarla Gelinim Mutfakta 7 Ocak Puan durumu sonucun da Elif zirvede kalmayı devam edecek. Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı Puan Durumu Belli Olduğu An Çiğdem

7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması sırasında kaynana Çiğdem’e karşı ayrı bir parantez açmak istiyorum. Uzun süredir yarışmada olan Çiğdem artık şaşırmadan gelinin buluyor. Kendi gelinin bulurken, diğerlerine de iftira atarak puanlama yapması akıllara Hüsniye hanım geldi. O da tabakları seçerken ilgin yakıştırmalar yapıyordu.

İlk bölümde hem kural hatası hem de günün sonuncusu olan Aleyna, beklentilerin dip yaptığı yerde. Bu durumun farkında olan kaynanası Macide de yemeği nasıl yapacağını yazarak uygulamasını istedi. Bu duruma ise kaynana Özden hanım aynen şu sözleri söyledi.

“Kız sizin yüzünüzden bugün de yanacak.”
Kaynana Özden

Artık bana göre Elif rakipsiz bir şekilde yarışacağını düşünüyorum. Zira şu an yarışmada olanlar arasında Elif’i en çok zorlayacak kişi, Goncanur olsa da onun gücü de bir yere kadar geldiğini düşünüyorum. Bu sebeple bugün çeyrek altını alan gelini yine Elif Akçam olmasını bekliyorum. Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı Puanlaması yapacak kaynanalar

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında Fatih Ürek gene sinirlendi. Sizce neye sinirlenmiş olabilir? Tabi ki Emine kaynananın verdiği düşük puanların bir tanesi Elif’e gittiği için sinirlendi.

Uzun zamandır bu program da olanları kimi zaman perde arkasını sizlere açıklamaya gayret ediyorum. Ancak hiç bir vakit Elif’in şu an korunduğu gibi korunan bir yarışmacı görmedim. Bu duruma Ezgi de dahil. Dikkat: 7 Ocak Salı puan tablosu yazının son kısmında verdim.

Gelinim Mutfakta Son bölüm çeyrek altını alan Elif’in yüzü gülerken bu duruma karşı bir tek baş kaldıran Emine kaynanayı, bugün Fatih Ürek bastırmaya çalışıyor. Hülya ile Aydan’ın gitmesinde gene Fatih Ürek’in Elif’i tutması diyebilirim. Ben birbirimize zaman ayırmak için gittiklerini sanmıyorum. Not: Haftalık Puan Tablosu sonucu yazının son kısmında verilmiştir.Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı Günün Birincisi olan Aleyna

7 Ocak Salı Çeyrek altını kim aldı? Bu kadar söylemlerden sonra Elif dışında başka bir yarışmacının birinci olması mı? Asla hele ki yönetim Elif’i el üstünde tuttuğu şu dönem de Elif’in maaş haftası geldi.

Bugün 7 Ocak Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu açıklamadan evvel, yarışmacıların bugün hangi yemeği yapacağını, hangi malzemeleri kullanacağını açıklamak istiyorum. 

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı puan durumu sonucunun da bugün çeyrek altını hangi, gelinin kazandığı, hemen alt kısımda bulunan puan tablosu sonrasında sizlere açıkladık. 

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Patlıcan Köftesi

Patlıcan Köftesi - Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı Günün yemeği

  • 2 Adet patlıcan (Közlenmiş)
  • 1 adet yumurta
  • İki çay bardağı kadar kaşar peyniri
  • 1,5 çay bardağı un
  • 8 sap maydanoz
  • İki çay kaşığı tuz
  • 1 çay kaşığı karabiber
  • 1 su bardağı galeta unu

Kızartmak için;

  • Sıvı Yağ

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek haftanın ikinci yemeği için Patlıcan köftesi yapılmasını istedi. 50 dakika içince gelinlere sunum kısmına getirmesini isteyen ünlü sunucu, bu yemeğin nasıl yapıldığını kısaca anlattı. Not: bugün çeyrek altını kim kazandığını yazının en son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

Bugün kim çeyrek altını aldı? Artık Elif ile Çiğdem’in rakibi kalmadı. Yeni gelen yarışmacı Aleyna da beklentilerin çok altında kalınca, meydan Elif’e kaldı. 7 Ocak Salı Puanları ve daha fazlası hemen alt kısımda sizleri bekliyor.  

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Puanları (07/01/2020 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 5
Goncanur : 1
Burçin : => Özden’in Gelini 1
Aleyna : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Goncanur : 2
Burçin : 1
Aleyna : 4

*************************
” 7 Ocak 2020 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 1
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 2
Burçin : 1
Aleyna : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 5
Goncanur : 2
Burçin : 1
Aleyna: => Macide’nin Gelini 3

*************************

Gelinlerin 7 Ocak 2020 Salı Toplam Puanları

Elif 5 5 1 5 16
Goncanur 1 2 2 2 7
Burçin 1 1 1 1 4
Aleyna 3 4 5 3 15

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7 Ocak – 10 Ocak Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 14 + 16 = 30
Goncanur : 11 + 7 = 18
Burçin : 12 + 4 = 16
Aleyna : 4 + 15 = 19

*************************

Gelinim Mutfakta 7 Ocak Salı Puanlama Sonuçları

*************************

7 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF
Gelinim Mutfakta 7 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ELİF
7 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BURÇİN

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ocak 2020 Çarşamba Fragmanı İzle

8 Ocak 2020  günü, bu haftanın üçüncü bölümü ile karşımıza gelecek olan bölümde  yaşanacakların kısa bir özeti mahiyetinde, 8 Ocak Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu