Zuhal Topal'la Sofrada

7 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Irmak Çipil)

7 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Irmak Çipil yarışacak. 26 yaşında olan Irmak 6 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Yemek yapmayı eşinden Öğrenen Irmak, sunduğu basit ama etkili menüsü ile kaynanaları etkilemenin planlarını yapıyor. Zor beğenen kaynanalar ise bugün vereceği puanlarla yine gelini ağlatacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 7 Ocak 2021 Puanları için tıklayınız.

Hiç olmamış tabakların hatta yanmış yemeklerin 6 puan aldığı bu yarışma programında bu hafta olmuş ve lezzet noktasında sıkıntısı olmayan bir menüye daha ilk etapta 4 puanı vermesi, bu haftanın ne denli zor geçeceğini göstermiş oldu. Kısacası bu hafta Zuhal Topalla 7 Ocak Salı puanları sırasında Irmak’a iyi puanlar gelmeyecek.

=> Bu arada [mavibuton]28 Ocak Salı Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi[/mavibuton]? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.Zuhal Topal'la Sofrada 7 Ocak Salı Puanları Alacak Gelin ve Kaynana=> Bu arada [mavibuton]21 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Ocak Salı Puanları esnasında son bölümde yarışan Dilnaz’ın kayın validesi Havva hanım, intikam almak için bugün masaya gelecek. Ona göre de puanlama yapacak. 

=> Bu arada [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak Cuma Bu Hafta Kim Kazandı[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Hafta başında sunucumuz özellikle kaynanaları ikaz ediyor. Sen kaç puan verirsen bir şekilde o düşük puanlar seni buluyor demesine rağmen, ilk bölümde gelen 4 puan, bu hafta kaynanalardan ümidimizi kesmemize neden oldu. O sebeple 7 Ocak Salı Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevabı haftanın birincisini belirlemede daha önemli olduğunu düşünüyorum.

=> Bu arada [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 10 Ocak Cuma Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.7 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 312. bölümYeni yılın ikinci haftası olan 6 Ocak 20202 ile 10 Ocak 20202 tarihleri arasında yarışan gelin ve kaynanaların kimler olduğunu merak mı ediyorsunuz? İşte bu yazımız [pembebuton]6-10 Ocak 2020 Zuhal Topal’la Sofrada  bu hafta Yarışmacıları[/pembebuton] tam da sizlere göre diyebilirim.

=> Bu arada [mavibuton]9 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Ocak Salı (2020)

7 Ocak Salı günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Irmak Çipil. Bugün yarışan gelinimizin tırnaklarındaki ojeyi bile kocasının sürdüğünü, evde tüm yemekleri kocasında öğrenen Irmak oldukça şanslı bir gelin diyebilirim. 

=> Bu arada [mavibuton]8 Ocak Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Türk erkeklerinin neredeyse %90 asla yapmam dediği bir çok şeyi eşinin yaptığını duyan sunucumuz oldukça şaşırdı. Sadece sunucumuz değil, ekran başında binlerde insan eminim ki Irmak’ın eşi tırnaklarının ojesini yapan kocasının bu hareketine çok ama çok şaşırmıştır. 7 Ocak Salı Zuhal topal'la Sofrada Bu hafta Yarışmacı Gelin Ve Kaynana

Son bölümde yarışan kaynana Havva, kendi gelinini ağlatan herkes ile hesaplaşacağını, ilk olarak da 7 Ocak Salı Zuhal Topalla Puan durumu esnasında gerekeni yapacağını söyledi.

7 Ocak 2020 Salı günü bu haftanın ikinci bölümü (312. bölümde) yarışan Irmak Çipil ile kaynanası Yeter Çipil hakkında ki bilgiler, alt başlıkta açıklanmıştır.

Irmak Çipil (7 Ocak Salı Yarışmacısı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Irmak Çipil - 7 Ocak 2020 Yarışmacısı

 • 26 yaşında
 • 6 yıllık evli
 • İki çocuk annesi
 • Kuralcı bir yapısı

Yeter Çipil (7 Ocak 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topalla Sofrada Yeter Çipil - Bugün yarışmacı kaynanası - 7 Ocak

 • Aslen Mersinli
 • 60 yaşında
 • Oldukça bilgi
 • Geline güveniyor
 • Ciddi ve Mesafeli

Bu hafta 7 Ocak Salı günü Fox TV’nin sevilen programında yarışan Irmak Çipil ile eşinin tanışma hikayesine kısaca değinmek istiyorum. Irmak mahallenin marketinde çalışırken eşi kendisini gördüğünü ve devamlı o marketten alış veriş yaptığını hatta Irmak’ı göstermek için annesi Yeter hanımla birlikte Irmak’ı görmeye gittiğini söyledi.

Irmak ile eşinin tanışma olayı ise sosyal medya aracılığı ile olduğunu açıkladı.  Not: Zuhal Topalla sofrada bugünkü bölüm puanları yazının en son kısmında tablo içinde verdik. 

Son bölümde yarışan ve menüsü oldukça iyi olan geline sunucumuz, 8 puanı layık gördü. Kaynanaların 4 ve 5 puanları verdiği Dilnaz’dan sonra yarışan Irmak ise benzer bir sonla karşı karşıya kalacağı için bugün 7 Ocak Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunu cevabı bir hayli önem kazanacak.

7 Ocak Zuhal Topal’la Sofrada Irmak’ın Menüsü 

 • Kış Çorbası
 • Arnavut Çiğeri
 • Rus Salatası
 • Saç Kavurma
 • Meyhane Pilavı
 • Mevsim Salatası
 • Şekerpare

7 Ocak Salı Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Bu günün Menüsü


Kaynanalar bu hafta gelinlere kök söktürecek. Zira en güzel yemeklere bile kolay diyerek eleştirdiler. Tabi bunu bir yere kadar doğal karşılamak lazım. Sonuçta 15.000 TL değerindeki büyük ödülü tüm kaynanalar almak istediği için güzele kötü, kötüye de güzel diyorlar. 

*************************
” 7 Ocak 2020 Salı Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Bu haftanın ikinci bölümünde yarışacak olan kaynana Yeter’in gelini Irmak’ın menüsünü gördüklerinden de yukarıda bahsettiğim gibi menüyü küçümsediler. Not: 7 Ocak Salı Zuhal Topal’la Sofrada Puanları yazının en son kısmında verdik.

İşte kaynanaların bu günkü menüye yaptığı eleştiriler;

“=> Bence menü çok basit
=> 12 yaşındaki çocuklar da yapıyor şekerpareyi
=> Zahmetsiz bir yemek”
Kaynanaların Menüye Eleştirisi

Yukarıdaki dikkat ettiğim önemli bir nokta, bugün Irmak’ın yapacağı şekerpareye çok eleştiri geldi. Zira hem kolay hem de ufak çocukların bile yapabileceği bir tatlı olduğu için böylesine bir yarışma programında birinciliği hak eden menüde böylesine kolay bir tatlının olmaması gerektiğini dile getirdiler. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 7 Ocak Puanları yazının en son kısımda verdim.

7 Ocak Zuhal Topalla Puanlaması sırasında kaynanalardan son bölümde yarışan ve kendi gelini Dilnaz’a çok düşük puan veren kaynanalardan bir bir intikam alacak. Zira kendisi de aynen şu sözleri sarf etmişti. 

“Onların da zamanı gelecek”
Havva Kanat

Bugün hava kanat, kendi gelinine 5 veren Yeter’e misli ile karşılık verecek. Tahminlerime göre 5 puanla karşılık verecektir. Kısaca bu hafta gelinlere kaynanalardan puan yok. Not: Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? sorusunun cevabını yazının en sonuna ekledim.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (6-10 Ocak 2020)

2020 yılının ikinci haftasında yarışan gelinlerin hem kaynanalardan hem de sunucumuzdan aldığı puanları sizlere her yazının en son kısmında vermeye gayret ediyorum. İlk gün iyi yemeklerin düşük puanlarla karşılaştığı bu hafta, Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 • 6 Ocak 2020 Pazartesi Puanı (Dilnaz Kanat) = 27
 • 7 Ocak 2020 Salı Puanı (Irmak Çipil) = 22

yukarıda bugün ve son bölümde yarışan gelinlerimizin puanları yer alacak. Her bölümde yukarıdaki toplam puan durumuna yeni yarışan gelinlerin puanlamasını ekleyerek hafta sonuna kadar devam edeceğiz. Dikkat: Zuhal Topal’la Sofrada 7 Ocak Puanları hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

7 Ocak Salı Zuhal Topal’la Puanları (Irmak’ın Puanları)

Zöhre  6
Şehzade  3
Rabia  5
Havva  3
Zuhal Topal    5
TOPLAM   22

**6 Ocak 2020 Salı**

Zuhal Topalla Sofrada 7 Ocak Salı 2020 Fragmanı (312. Bölüm)

26 yaşında ve 6 yıllık evli olan iki çocuk annesi Irmak Çipil’in yarıştığı, Zuhal Topal’la Sofrada 312. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu