Zuhal Topal'la Sofrada

7 Şubat 2020 Zuhal Topal’la Sofrada Puanları (Yonca Onay)

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 7 Şubat Cuma Yonca Onay yarışacak. 28 yaşında ve aslen Karslı olan Yonca kendi yöresinden lezzetlerle dünya mutfağını bir araya getirip harika menüsü ile kaynanalar konseyinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yonca, bu yarışma ve menüsü için çok araştırdığını ve en ufak detayı not aldığını görüyoruz. Bugün 7 Şubat Cuma puanları öncesinde yaşadığı aksilik belkide 15.000 TL’yi kaybetmesine neden olacak.

=> 28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la sofrada Bugünkü bölüm Puanları için lütfen tıklayınız.

Bugün Zuhal Topal 7 Şubat Cuma Puanları verilmeye başlandığında kaynanalar arasında son bölümde yarışan Filiz’in gözü, Ziyafet’in vereceği puanlar üzerinde olacak. Çünkü; Pazartesi gibi yarışan Ziyafet kazanamadığının farkında. Ancak diğerleri farkında olmadığı için bugün çok yüksek puan vermekten çekinecekler.

=> Bu arada 21 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bugünkü puanlar sonucunu görmek için tıklayınız.7 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün 335. bölüm Sadece Ziyafet değil aynı zamanda Filiz’in pür dikkat kesileceği kısım, 7 Şubat Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi? Sorusunun cevaplandığı final bölümünde olacak. Şu an kazandığını her ne kadar ilan etmiş olsa da içinde hep bu korkular olacak. ilan eden Filiz, 

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 14 Şubat Cuma Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Şubat Cuma (335. Bölüm)

7 Şubat Cuma (2020) günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Yonca Onay. Aslen Karslı olan Yonca, kendi memleketinin özel lezzetlerinin yanı sıra sunucumuzun da çok beğendiği Cheescake tatlısı ile iki taraflı düşünüp plan yapsa da evdeki hesap maalesef çarşıya uymadı. Günün sonunda tatlıyı hazırlamaya koyulduğunda, Yonca tatlısını yere düşürecek. Dolayısı ile eksik menü ile yarışmış olacak. Dikkat: bugün Zuhal Topalla puanları yazının son kısmında verdik.

=> 7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Bu hafta Kim Kazandı? sorusunun cevabını görmek için tıklayınız.7 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Alacak Gelin & Kaynana

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Şubat Cuma Puan durumu sonucu henüz netleşmeden şu an zirvede yer alan gelinin adını ve puanını açıklamak istiyorum. Son bölümde yarışan kaynana Filiz’in gelini Eda, şu an 33 puanla zirvede yer alıyor. 

7 Şubat 2020 Cuma günü yani bu haftanın final bölümünde yarışacak olan Yonca Onay ile kaynanası Güneş Onay hakkındaki bilgileri vermek istiyorum.

Yonca Onay (7 Şubat Cuma Yarışmacı Gelin)

Zuhal Topal'la Sofrada Yonca Onay - 7 Şubat Cuma Yarışmacısı

 • 28 yaşında
 • 10 yıllık evli
 • 3 çocuk annesi
 • 4 yıldır kaynanası ile birlikte yaşıyor
 • Aslen Karslı

Güneş Onay (7 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana)

Zuhal Topal'la Sofrada Güneş Onay - 7 Şubat 2020 Yarışmacı Kaynana

 • Aslen Karslı
 • Dört çocuk annesi
 • Üç kızı bir oğlu var
 • Balık kokusundan nefret ediyor
 • 65 yaşında
 • 11 torun sahibi

Kaynanası ile zaman zaman temizlik ve yeme konusunda sıkıntı yaşasa da genel itibari ile çok iyi geçindiğini açıklayan Yonca’nın eşi ile tanışma hikayesi kısaca düğünde karşılaştığını ve kendisini ilk istediklerinde babası vermediğini açıkladı. Not: Bugün 7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada puanlaması yazının sonunda verdim.

7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Yonca’nın Menüsü 

 • Köfteli Yoğurt Çorbası
 • Patatesli Gül Böreği
 • İmam Bayıldı
 • Zeytinyağlı Biber Dolması
 • Mercimek Köftesi
 • Şiş Kebap
 • Patatesli Mercimekli Erişte
 • Gevurdağı Salatası
 • Frambuazlı cheescake

Zuhal Topal'la Sofrada 7 Şubat Cuma Puanları Verilecek Menü


Bu haftanın final bölümünde yarışacak olan Güneş hanımın gelini Onay’ın menüsünü gören kaynanalar oldukça şaşırdı. Şaşırmaların da ki en büyük etki, menünün çok ve uğraştırıcı olması. Zira bu menüyü 2,5 saat içerisinde tamamlaması gerekecek. 

Kaynanaların bugün tadım ve puanlama yapacakları Yonca’nın menüsünü gördüklerinde verdikleri tepkiyi aynen aktarıyorum.

Menü çok kalabalık
Bu kadar şeyi yetiştiremez
Karmakarışık menü
Kaynanaların Eleştirisi

Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 7 Şubat Puanları sonrasında bir gelin 15.000 TL değerindeki büyük ödülün de sahibi olacak. Verilen fragman da Yonca ya bir puanla birinci olacak yada birinciden bir puan aşağı alacak.

*************************
” 7 Şubat 2020 Cuma Puanları  her kaynana sonrasında anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanları görebilmek için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Zuhal Topalla Sofrada dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Yukarıda kesin olarak kaç puan alacağını nasıl verdiğini bilmeyenler olabilir. Şu an zirvede yer alan yarışmacının puanına baktığımızda 33 puan aldığını görüyoruz. Şimdi Yonca 7 Şubat Cuma Zuhal Topalla Sofrada haftalık puan durumu sonucuna göre, ya 32 puan alacak. Yada 34 puanla birinci olacak.7 Şubat Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu Belli Olduğu An Yonca

Şahsen benim en çok merak ettiğim Zuhal Topal 7 Şubat Cuma puanlaması sırasında kaynana Ziyafet elindeki 3 puanı bugün kullanacak mı? Yoksa 8 ve 9 gibi yüksek bir rakam mı kullanacak? Şu an fragmanı incelediğimde Ziyafet elindeki verebileceği 3 dışındaki en yüksek puanı verdiğini düşünüyorum.

Dikkat: Zuhal topal bugün kaç puan verdi sorusunu cevabını yazının en son kısmında verdik.

Zuhal Topal Haftalık Toplam Puanlar (3-7 Şubat 2020)

Bu haftanın da nihayet sonuna geldik. İlk bölümde düşük puanlarla başladığımız bu hafta beklediğimden çok daha iyi geçtiğini söyleyebilirim. Özellikle Ziyafet kaynanadan daha fazla hareket ve düşük puanlar bekliyordum. Dikkat: Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 7 Şubat Puanları hemen yazının alt kısmında verilmiştir.

İlk bölümden itibaren yarışan gelinlere hem kaynanalar hem de program sunucusu Zuhal hanım değerlendirme yapıp, puanlar veriyorlar. Biz de gelinlerin şu ana kadar Zuhal Topalla Sofrada toplam puan durumu sonucunu aktaralım.

 • 3 Şubat Pazartesi Puanı (Özlem Yeni) = 18
 • 4 Şubat Salı Puanı (Figen Güleç) = 30
 • 5 Şubat Çarşamba Puanı (Zarina Zeka) = 28
 • 6 Şubat Perşembe Puanı (Eda Yıldız) = 33
 • 7 Şubat Cuma Puanı (Yonca Onay) = 32.

Kaynanaları arasında bugün Ziyafet kaynana elinde kalan 3 puanı kullanıp kullanmayacağını merak ediyoruz. Hem de son bölümde 9 puan veren sunucumuz Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizler için verdik.   

7 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Yonca’nın Puanları)

Ziyafet 9
Çiseli 4
Şefika 7
Filiz 7
Zuhal Topal   5
TOPLAM  32

**7 Şubat 2020 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 7 Şubat Cuma Fragmanı

28 yaşında ve 10 yıllık evli olan aslen Karslı yarışmacı Yonca Onay’ın yarıştığı Zuhal Topal’la Sofrada 335. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu