Zuhal Topal'la Sofrada

7 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu [Bugün Kim Kazandı]

7 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Haftanın başından beri tüm yarışmacıların bir tek hedefi var. Final bölümünde Toplam puan durumu sonucuna göre en yüksek puanı alan gelin 15.000 TL’nin de sahibi olacak. Şu an verilen puanlara baktığımızda, 7 Şubat Cuma bu haftanın birincisi olmaya en yakın isim Eda Yıldız olduğunu görüyoruz. 

=> 28 Şubat Cuma Zuhal Topal’la sofrada Haftalık Puan Durumu görmek için tıklayınız.

Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da Perşembe günü yarışan Eda’ya sunucumuz oldukça iyi puan verdi. Sosyal medyada hak etmediğin yazanlar olsa da gördüğüm kadarı ile iyi ve dolu bir menüsü vardı. Ancak kaynanası Filiz hanımın tavırları ve olur olmadık her şeye gülmesi nedeni ile diğerler kaynanaları sinir ettiğini gördüm.

=> Bu arada 21 Şubat Cuma Zuhal Topalla Sofrada Puan Durumu sonucu için tıklayınız.Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli

Yonca Onay’ın eksik menüye göre 7 Şubat Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda çok iyi puanlar almasının tek nedeni, bence kaynana Ziyafet ile Filiz arasında hafta başından beri çekişme olması ve Ziyafet, günün sonunda Filiz’in gülüşünü kesmek istediğini düşüyorum.

=> Bu arada Zuhal Topal’la Sofrada 14 Şubat Cuma Büyük Ödülü Kim Kazandı? sorusunu cevabı için lütfen tıklayınız.

Bu haftanın galibi olacak isim aynı zamanda programda değişen kurallar gereği büyük ödül olan para ödülünü de anında alması nedeni ile 7 Şubat Cuma Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevaplandıktan sonra parayı da aldığını göreceğiz.

7 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

20 Ocak 2020 Pazartesi günü Zuhal Topal’la sofada haftanın final bölümü olan 335. bölümü ile Fox TV ekranlarında karşımıza gelen sevilen yarışma programında nihayet büyük ödülü alacak isim belli olacak. Şu an gelinlerin hafta başından beri performanslarına baktığımda çok çok iyi bir performansın olmadığını ama iyi denilebilecek bir çok performans izledik. Özellikle Filiz kaynananın gelini Eda’nın performansı gerçekten bu haftanın birincisi olamaya layık bir menü diyebilirim.7 Şubat Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bu hafta kim kazandı - Görseli

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Şubat bu hafta kim kazandı? Tabi şu an bu soruyu takip etmeyen birinin bilmesi zor. Ancak bizler programı ver arkasında olan her olayı takip etmeye ve sizler en doğru bilgiyi vermeye çalışıyoruz. Bu nedenle yaptığımız araştırmalar da Perşembe günü yarışmacısının daha avantajlı olduğunu görüyoruz. 

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölümde yarışan Yonca Onay, hem tatlısını düşürmesi hem çocuğunu bıraktığını söyleyip kaynanalardan puan dilenmesi kendisine eksi yönde yansıdığını düşünüyorum.

Sözlerimi daha faza uzatmadan  Zuhal Topal’la Sofrada bu haftanın birincisi sorusuna cevabı hemen alt kısımda açıkladık.

Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puan Tablosu (20-7 Şubat)

Yarışmacılar elbette bugün verilecek puanlarda en yüksek puanı alıp, günün sonunda nakit olarak verilecek olan 15.000 TL değerindeki para ödülü almak istiyor. Bu konuda ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştılar. Ancak bu konuda bazı yarışmacılar istediği menüyü çıkartabildiler. Ancak bazıları da hiç ama hiç istemediği menüyü çıkartmak zorunda kaldılar.

Zuhal Topal’la Sofrada haftalık puan tablosu açısında zirvede yer alan isim Filiz’in gelini eda 33 puanla yer aldığını görüyoruz. Tabi diğer yarışmacıların da puanlarını hemen alt kısımda verdim.

3 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları

Çiseli 3
Şefika 3
Filiz 3
Güneş 4
Zuhal Topal   5
TOPLAM  18

************

4 Şubat Salı Zuhal Topal’la Puanları

Ziyafet 4
Şefika 6
Filiz 6
Güneş 5
Zuhal Topal   9
TOPLAM  30

************

5 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları

Ziyafet 5
Çiseli 5
Filiz 5
Güneş 6
Zuhal Topal   7
TOPLAM  28

************

6 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Puanları

Ziyafet 6
Çiseli 6
Şefika 5
Güneş 7
Zuhal Topal   9
TOPLAM  33

************

7 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Puanları

Ziyafet 9
Çiseli 4
Şefika 7
Filiz 7
Zuhal Topal   5
TOPLAM  32

************

7 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 3 Şubat Pazartesi Puanı (Özlem Yeni) = 18
  • 4 Şubat Salı Puanı (Figen Güleç) = 30
  • 5 Şubat Çarşamba Puanı (Zarina Zeka) = 28
  • 6 Şubat Perşembe Puanı (Eda Yıldız) = 33
  • 7 Şubat Cuma Puanı (Yonca Onay) = 32

Yukarı kısımda verilen hafta başından beri gelinlerin aldığı puanları tek tek verdik. Şu an Zuhal Topal’la sofrada bugün kim kazandı? sorusuna cevap olacak isim Eda gibi göründüğünü söylemek isterim. Tabi son bölümde yarışan Yonca, tatlısını yere düşürmesi nedeni ile Eda’ın puanlarını geçmesi artık imkansıza kaldı.Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim KazandıKaynana Filiz, güne başladığında kaç puan vereceğini bence planlayıp geldiğini ama Yonca’nın tatlısını yer düşürmesi nedeni ile öylesine bir puan verince kendi gelini Eda’ya yakın puan aldı. Birazdan 7 Şubat Zuhal Topal bu haftanın birincisi kim olduğunu açıklarken dediklerim daha net anlaşılacaktır.

7 Şubat Cuma Zuhal Topalla Sofrada bu hafta kim birincisi= Eda Yıldız

Zuhal Topal’la Sofrada 7 Şubat Cuma Fragmanı İzle

7 Şubat 2020 Cuma günü haftanın final bölümün neler olacağının kısa bir özeti olarak Zuhal Topal’la sofrada 335. bölüm fragmanı hemen alt kısımda ekledik. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu