Zuhal Topal'la Sofrada

7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Naim Akman]

7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Naim Akman yarışacak. 7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için 27 yıllık sahne deneyim olan daha önce Yemekteyiz programında yarışıp birinci olan Naim yarışacak. Peki Naim Akman kaç puan aldı? 7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu açıklandı mı? Yemekteyiz bugün yarışan Naim Akman kim? 7 Şubat 2022 Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Naim’in menüsünde hangi yemekler var? Yemekteyiz Naim Akman Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 14 Mart Pazartesi Puanları sonucu için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Şubat Pazartesi Puanları ile puanlaması sonucu %100 açıklandığında, daha önce üç defa program katılan ve büyük ödülü kazamam Naim’in bu haftada kazanıp kazanmayacağı büyük ölçüde belli olacak.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 28 Şubat Pazartesi Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Naim Akman

İlk defa 2008 yılında yarışmanın ilk sezonunda katılan ve büyük ödülü kazanan Naim daha sonra Best of yarışmalarına katılmış ve yine birinci olmuştur. Rakipleri bunun farkında olduğu için Yemekteyiz 7 Şubat Pazartesi puanları sırasında güçlü bir yarışmacıyı eleyecek puanlar vermek için beklemeye geçtiler.

=> 21 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Naim Zuhal Topal 7 Şubat puanları sırasında, 30 ve üzerinde puanlar almadığı takdirde %100 olmasa da büyük ödülü kaybettiğinin belgesi olacak. 

=> 14 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

27 yıllık sahne deneyimi olan ve usta sanatçılarla aynı sahneyi paylaşan Naim Akman’a 7 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Naim Akman’a bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 7-11 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Şubat Pazartesi (2022)

7 Şubat Pazartesi günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Naim Akman. Aslen İstanbullu olan 27 yıllık sahneler de yer alan, dobra ve kendisine ait yemek kitabı olan Naim, bu hafta yarışan ilk yarışmacı oldu. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Şubat Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiği yolları bu defa Zuhal Topal’ın sunumları ile geçip, yeniden birinci olmak isteyen Naim Akman, bugün Zuhal Topal 7 Şubat Pazartesi puanları sonucunda, en az 30 ve üzerinde puanlar almayı hedefliyor. 

=> 9 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Naim Akman, daha önce yarıştığı için alış veriş sırasında tecrübesini konuşturdu. Yemekleri yaparken zamanın çok idareli kullanmayı başaran Naim, hem masasını hem de yemeklerini tamamladı.

Rakiplerine eksik menü ile çıkmadığı için ve masasında yetiştirdiği için Naim’e, yemekteyiz 7 Şubat puanları sırasında 3 ve üzerinde puanlar verilebilecek.

7 Şubat Yarışmacısı Naim Akman

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Naim Akman Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Naim Akman
 • 44 yaşında
 • 27 yıllık sahne deneyimi var
 • Kendisi Solist
 • Bülent Ersoy işle çalıştı
 • Emel Sayın ile çalıştı
 • Ebru Gündeş ile çalıştı
 • Yemek kitabı var
 • Daha önce Yemekteyiz de yarışıp birinci oldu
 • Açık sözlü biri
 • 2008 yılında Yemekteyiz de yarıştı

Zuhal Topal’la bugün yarışan Naim Akman’ın menüsündeki yemeklerin neler olduğu ve bu menüye rakiplerinin nasıl eleştirdiği hemen alt kısımda açıklanmıştır. Bunun dışında Naim’in yemeklerine gelecek olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Şubat Pazartesi Puanları tablo halinde açıklanmıştır.

7 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz Naim’in Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 7 Şubat Pazartesi Puanları Alacak Naim ve Menüsü

 • Kremalı Mantar Çorbası
 • Süzme Yoğurt Yatağında Kuru patlıcan dolması
 • Zeytinyağlı Garnitürlü Enginar
 • Baharatlarla Marine edilmiş Sebzeli Patatesli Bonfile
 • Avokadolu Akdeniz Yeşillikli Salata
 • Çilekli Soft Soğuk Cheesecake

7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek olan Naim’in rakipleri, haftanın ilk menüsünü şu sözlerle değerlendirdiler; 

Menü kolay
Basit bir menü
Beğenmedim
Bir kişiyi eledim

Yarışmacının Rakipleri

Solist olan, buna karşı yaptığı yemeklerle yarışma programında defalarca birinci olan Naim, tarihi tekrardan yaşayıp, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Şubat Pazartesi puanları sırasında 35 ve üzerinde puan almayı hedefliyor. Dikkat: Naim Akman’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Kendisine ait yemek kitabı bulunan Naim, rakiplerini etkilemek için kendi tariflerinde özel yemekleri seçtiğini, 17 Ocak Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında ise rakiplerinden iyi puanlar almayı beklediğini ifade etti.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 7 Şubat Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı An

Son zamanlarda birinci olan yarışmacıların puanlarına bakıldığında, en az 32 ve üzerinde puanlarla birinci oldukları görülmekte. Bunda dolayı Naim birinciliği ilk günden garantileyebilmesi için Yemekteyiz 7 Şubat puanları sonucunda 32 ve üzerinde puanlar alması gerekiyor.

17 Ocak Pazartesi Naim Akman kaç puan aldı? Yemekteyiz bugün yarışan Naim Akman’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi?  İşte merak edilen Yemekteyiz bugün verilen puanlar alt kısımda verilmiştir.  

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Puanları (Naim Akman)

Simge Karakoç  5
Nuray Aruz Tayfur  7
Bilgehan Coşkuner  7
Suzan Öztürk  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM:  32

**7 Şubat 2022 Pazartesi**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 7 Şubat Pazartesi Fragmanı İzle

Aslen İstanbullu olan ve solist olan 27 yıllık sahne deneyimi olan 44 yaşında ki Naim Akman, 7 Şubat Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan haftanın ilk yarışmacısı oldu. İşte Naim Akman’ın yarıştığı bölüme ait, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 7 Şubat 2022 fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu