Kördüğüm

7 Temmuz Cumartesi Kördüğüm 335. Bölüm Özeti Ambika Sankrant’ı Tuzak Kurdu

Kanal 7’nin en uzun soluklu dizilerinden olan kördüğüm 335. bölüm özeti iki kısım halinde verilecek. Kördüğüm 7 Temmuz özeti için en önemli kısmı Ambika Sankrant’ın alkol almamak için kullandığı ilacı değiştirdi. Bakalım bu neye sebep olacak.

Kördüğüm 7 Temmuz Cumartesi Özeti 

7 Temmuz Kördüğüm bölüm özeti ilk kısmı okumaktasınız. İkinci kısmı gün içerisinde ekleyeceğiz. Lafı uzatamadan Kördüğüm 335. bölüm özeti vermeye başlayalım. Meethi dolabı kapatır ve gitmek üzeredir ki titreşim sesini duyar. Ambika ise saklandığı yerden onu izler. Meethi telefonunu bulur ama bu telefon Akash’ın telefonudur. Meethi bu telefonun ne işi var burada diye düşünür. Ardından Ambika’nın ona zarar vermek isteyen başka biri olabilir dediğini hatırlayıp Maiyya’dan şüphelenir. Ambika’nın yanına gidip bundan bahsedince Ambika onu sözleriyle daha da kışkırtır. Meethi onun değiştiğini düşünmüştüm yanılmışım der. Her şeyi Akash’a anlatmak istediğini söyleyince Ambika ne olursa olsun biz geliniz, oğluna annen şöyle desek o da inanmaz kötü olan da biz oluruz diye akıl verir. Bir planım var diye Meethi ile paylaşır.

kördüğüm 335. bölüm özeti
Mukta ise İnternet den Meethi’nin yanına gitmek için elbise bakarken yanına Yuvi gelir ve bu kıyafet sana çok yakışır diye iltifat eder. Mukta teşekkür edip maaş alana kadar alışveriş yapmama konusunda eşine söz verdiğini söyler. Yuvi başını sallar ve birine vermesi için ona dosyayı verir. Mukta kalkınca da elbiseyi sipariş eder. Vishnu ise işten çıktığını söyleyememenin sıkıntısı içindedir. Mukta gelip başına masaj yapar ve Meethi’nin partisinden bahseder. Vishnu çok sevinir ve peki ya elbisen var mı der. Mukta ise senin sevgin bana yeter der. Vishnu ona yeni bir elbise dahi alamadığı için çok üzgündür.

Radhot rüyasında Malvika’yı görüp sıçrayarak uyanır. Jogi gelmiştir. Ambika’nın kızı olma ihtimalinden bahsedince Jogi şok olur. Ambika ise Maiyya’nın uyarısını hatırlayıp Akash’ı kurtaracak bir Meethi’si var ama peki diğer oğlun Sankrant deyip Sankrant’ın fotoğrafına çarpı atar. Radhot Chaubey’in kızının ondan uzaklaştırarak ona ceza vermeye çalışıyor olabileceğinden bahsedince Jogi gerçek tam olarak ortaya çıkana kadar herkesin hayatını değiştirecek bu gerçeği saklamalıyız der.

Yuvraç, Mukta’ya Elbise Hediye Eder! (Zorla) Kördüğüm 335. Bölüm Özeti

Ambika ise Sankrant’ın ilacını değiştirip başka bir ilaç verir. Yarın siz göreceksiniz diye de içinden geçirir. Meethi ise rüyasında annesini görür. Iccha ona öldürmeyen dert seni güçlendirir, etrafındaki herkesi yakından tanımaya çalış der ve kaybolur. Vishnu elbise alabilmek için kolundaki saatine bakıyordur. Bu sırada sipariş edilen elbise gelir. Mukta ben sipariş vermedim diye diretse de adam maalesef ödeme yapmanız gerekiyor der. Araya Yuvi girip problem çıkarmayın beyefendi ben alıyorum der ve Mukta’ya hediye eder. Mukta ise ben bu kadar pahalı bir elbiseyi alamam diye kabul etmek istemez ama sonunda mecbur kalır.

Vishnu ona yeni bir sare alır ve hediye paketi yaptırır. Mukta’yı da çağırıp sürpriz yapmayı planlar ama Mukta yeni elbiseyi giyip gelince asıl sürprizi Mukta yapmış olur. Olanları da anlatınca Vishnu hediye paketini veremeden Nani haklıydı senin gibi bir prenses benim neyime der. Mukta da üzülür. Vishnu sinirle elindeki hediye paketini masaya atar. Mukta ise hediye paketinden çıkardığı sareye sarılıp ağlar.

Ambika Sankrant’ın İlacını Değiştirdi! 7 Temmuz Kördüğüm Özeti

Akash ve Meethi davetlileri güler yüzle karşılar. Radhot ise gitmek istemese de Jogi Chaubey’in gelmeyeceğini söyler ve belki geçmişin izlerini bulman kolaylaşır diyerek gelmesi için ikna eder. Vishnu ise kendi aldığı sareyi giymiş olan Mukta’nın yüzüne dahi bakmayı canı istemez. Mukta canı sıkkın bir halde içeri girer. Her işle ilgileneceğini duyduğu Sankrant’a Ambika yine başka ilacı verir. Bakalım Sankrant’a ne olacak?

Kördüğüm 335. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Sizin düşmanlarınızınen iyi ALLAH. Bilir. Ve dost olarak da ALLAH kafidir. Ve yardımcı olarakda ALLAH kafidir.

  ?? NİSA 45. Ayet ??

  ??????????

  Gerçekten ALLAH kafidir çok sitres yapmıştım midem bulanıyodu sitresten. Bitti bile kaldı temizliği. Çok güzel oldu kınamız. Ana oğul oynadık çocuklar eğlendiler. Biz büyükler eğlendik. Gerçekten güzeldi.

  ?????????

  GÜLÇİÇEĞİM nasılsın ne var ne yok. Yiğenin kaç yaşında. Abin nasıl oldu.

  ???????????

  AYSEL bacım sen ne yapıyon guzunlA nasılsınız. Herşeyi bir anda yasaklama sıkılmasın paşam. Durumu nasıl hiç bahsetmiyorsun

  Hayırlı sabahlar

 2. ??FİLİZİMM
  ❤.?NÂZIMM
  ?..?ELAMM
  ❤?DENİZİM
  ❤?İNCEMM
  ??DEFNEM
  ??ZÜLİŞİM
  ❤.❤RÜYAM
  ?.?BAHAR
  ??ZEYNEP
  ❤❤HELİNİM
  ??PERİMM
  ??MANYA
  ❤❤İSABELLA
  ❤?İREM SU
  ❤❤NURDAN ABLA
  ??AYSEL ABLAA
  ❤❤SALİHA ABLAA
  ??KARDELENİM
  ❤❤DEMET HOCA
  ??SERPİLHOCA
  ❤❤NİHANCANNN
  Hepinize selamlar sevgiler ALLAH Hepinize Mutlu Bir Hayat Nasip Etsin Hayırlı Günler Burada Olmayan Arkadaşlar Burda Olmasanızda Kalbimdesiniz İnşAllah Hepiniz İyisinizdir
  ATEŞİN Yakmadığı İBRAHİMİ
  KUYUNUN boğmadığı YUSUF’U
  BÇAĞIN Kesmediği İSMAİLİ
  Koruyan RABBİM Gül MUHAMMED s a v Aşkına Sizleri de Korusun İNŞALLAHH
  HAYIRLI CUMALAR CUMANIZ MÜBAREK OLSUN

 3. NURDANIM Hoş geldin Ablam Gününün güzel geçmesine Çok sevindim ALLAH Hep Yardımcın olsun Her zaman günlerin Güzel geçer İNŞALLAH Temizlik işlerindede Kolay gelsin Bari Yardım Edecek biri varmı Canım. Hamd olsun Kardeşim İyiyim Yeğenim 3 buçuk yaşında Kaza Geçiren Abimin Kızı. Abimde ALLAH a çok Şükür Gün geçdikçe Sağlığına Kovuşuyor

 4. GUNAYDIN HAYIRLI CUMALAR KIZLAR
  ????
  NURDANIM gunaydin nasilsin iyimisin.Cok sevindim guzel gecmesine insan istemesede strese giriyor.Cok sukur atlattin bunu da islerinde allah kolaylik versin.

  ????
  Cicegim canim benim senide merakta birakiyorum yazamadigim zaman mutlaka disarda islerim oluyor.Bugunde kizimin doktor randevusu var.Yazamazsam merak etmeyin herkesin isleri var sanirim yaz sezonu oldugu icin normal tabii.Sonra gorusuruz insallah cok opuyorum.

 5. Cicegim unutmadan nasilsin iyimisin canim???

  NAZIM DIGER SAYFADA SORMUSSUN SAGOL CANIM SEN DE IYISINDIR INSALLAH???

  DEFNEM ZULISIM SALIHAM DENIZIM AYSELCIM MANYAM INCEM IREMSU BELLAM KIZLAR HEPINIZ IYISINIZDIR INSALLAH???

 6. RÜYAM Hoş geldin İyi Olmana Çok Sevindim. Demek Kızını Doktora götürecen ALLAH Yardımcın Olsun Dünya Tatlısı Kızına Şifalar dilerim Hayırlı Haberle Gel İnşAllah Canım Ablam. Elhamdülillah Iyiyim Bende Kardeşim ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu