Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

8 Aralık Ah Kalbim 280. Bölüm Özeti Ve Fragmanı Simonika Hamileydi Yalanı

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Ah Kalbim tüm heyecanıyla devam etmekte. Geçtiğimiz bölümde Simonika’nın ölmesi olay olmuştu. Bakalım Abhi suçsuz olduğunu kanıtlayabilecek mi?

Ah Kalbim 280 Bölüm Özeti Simonika Öldü Mü?

Geçtiğimiz bölümde gerçek yüzü ortaya çıkan Simonika kaçmayı başarsa da Abhi onu görüp takip etmişti. Otel odasına giren Abhi’yi kötü bir sürpriz beklemekteydi. Abhi bayılıp kalmıştı. Sonrasında kendine gelen Abhi Simonika’nın öldürülmüş olduğunu gördü ama bunu kendi yapmamıştı. Neler olduğunu da hatırlamıyordu.

Ah Kalbim 8 Aralık özetinde ise Pragya Abhi’ye yanındayım deyip bir gün sana bu iftiraları atan kişiler bir bir pişman olacak sıkma canını diye teselli eder. Basın mensupları ise olayla ilgili saçma sapan sorular sorup Abhi’yi üzerler. Abhi’nin üzüldüğünü gören Pragya basın mensuplarını kızıp Abhi’yi korur.

Olayın ayrıntılarını Pragya ile paylaşan Abhi en önemli detayı anlatmayı unutur. Purab ile Pragya bir olup Abhi için mücadele verirler. Simonika’nın cesedini görmeden içleri rahat etmeyecektir ikilinin. Bundan dolayı hemen cesedi görmenin yasadışı da olsa bir yolunu bulmak için uğraşırlar ve başarırlar da. Ancak ceset Simonika’nın çıkınca hayal kırıklığı yaşarlar.

Bir sonraki gün dava başlar ve Abhi üç gün daha tutuklu kalacaktır. Pragya bitap da olsa basın mensuplarını bir kez daha suçlu denmemesi konusunda uyarır. Aliya ise Abhi’nin başına gelenlerin sorumlusu olarak gördüğü Pragya’ya öfke kusar. Çıkışta basın mensupları yine rahat bırakmayınca Pragya tek tek sorulara cevap verirken kadının biri gelip pat diye Pragya’ya tokat atıverir.ah kalbim 291. bölüm özeti resmi 1Pragya neye döndüğünü şaşırır ve kocan olacak adam benim kızımı Simonika’yı hiç düşünmeden işe aldı neden çünkü onun sevgilisiydi hatta Simonika hamileydi der. Herkes büyük bir şok yaşar. Kadın daha da ileri gider ve bebeği kabul etmek istemeyen Abhi ondan dolayı kızımı öldürdü o bir cani diye bağırır.

Pragya eve geldiğinde kadının sözlerini tartar ve kadın duruşmada yoktu peki neden bu düşünceye sahipti de gelip ifade vermedi diye kadından şüphelendi. Yanına Purab’ı da alıp kadının evini bulurlar. Kadın içeri almak istemez. Ama sonunda girerler. Pragya Simonika’nın o kadının evinde olduğundan şüphelenir ama yoktur. Umudu bir kez daha kırılan Pragya bakalım Abhi’yi kurtarabilecek mi?

Ah Kalbim 8 Aralık Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Kayinat canım benim cok duyguladım ya cok özlemışım sizi ben alev deli olan rabiş hazal mira almira ve daha bir cok arkadaşımız vardı beni hatırladın mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu