Gelinim Mutfakta

8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çarşamba günün birincisi açıklandı! 8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını kim aldı? 8 Aralık Puan durumu sonucu, en Yüksek puanı kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Çarşamba Yılmaz Morgül kaç puan verdi? Miyase bugün kaç puan aldı? 08/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Altını bugün kim kazandı? Hafta ortasında Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? 8 Aralık Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 12 Ocak Çarşamba Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (09/12/2021) 8 Aralık Çarşamba günü Aslıhan 20 puanla günün birincisi olan gelin olurken, Yeşim ve Pınar da 10 puanla günün sonuncusu oldular.

=> Gelinim Mutfakta 5 Ocak Çarşamba Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çarşamba Puanları %100 açıklandığında, gözler Yeşim ile Aslıhan’ın puanlarının üzerinde olacak. Aslıhan ile Yeşim Çarşamba günü verilecek puanlama sonucunda, toplam puanlara göre bilezik yarışında ki sıralamaları, şimdiden merak konusu oldu.

=> 29 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim birinci Oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Aslıhan “Küllerinden doğdum” diyerek, kaynanasında yüksek puanlar alamaya başlaması dikkatlerden kaçmadı. Yılmaz Morgül’ün bir puan verdiği Aslıhan’a kaynanasının beş puan vermesi, kafaları karıştırdı.

=> 22 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Bugün 8 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 8 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 15 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bu hafta yarışmaya dahil olan Pınar, son bölümde aldığı puanlar sonucunda bu hafta hem Cuma eleme potasına düşeceğini %100 garantiledi. Hem de bu hafta yarışmadan eleneceğini, %100 garantilemiş oldu.

=> 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Kim öğrenmek için tıklayınız.

8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları artık Pınar için hiçbir önem taşımıyor. Ancak rakipleri Miyase, Aslıhan ve Yeşim için oldukça önemli hale geldi. 

=> Gelinim Mutfakta 10 Aralık Cuma Yarışmadan Elenen Kim hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta bilezik yarışında, Yeşim ile Aslıhan arasında bir mücadele olmuştu. Aslıhan Çarşamba gününden itibaren çok iyi puanlar alarak Yeşim’i de bilezik yarışında koparmıştı. Bu hafta bunun olmasına izin vermeyecek olan Yeşim, bugün 8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak, rakiplerini bilezik yarışında geride bırakmak istiyor. 

=> 10 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için lütfen tıklayınız.

Aslıhan, kata külli ile Yaren’in elenmesini fırsata çevirmeyi başardı. Yaren gittikten sonra beş altın bileziğini kazandı. Yaren’in eleneceği hafta reytinglerinden büyük bir yükseliş gören programın, Yaren elendikten sonra reytinglerinden ise ciddi bir gerileme var.

=> 9 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altını, eksi iki puan alan Yeşim aldı. Salı günü Aslıhan dışında, diğer tüm yarışmacıların eksi puan cezası alması, sosyal medyada “Bu hafta yine bilezikleri Aslıhan’a vermek için mi ayarlama yapılıyor?” sözleri ile sert bir şekilde eleştirenler oldu. 

Son zamanlarda kaynana Beyhan, gelinin bulamıyor. Bulduğunda da istediği gibi sevinemiyor. Bunun farkında olan gelini Yeşim, kaynanası hakkında büyük bir gaf yaptı. İşte Yeşim’in  o sözleri;

“Ağlaması da bana show geliyor. Ağlıyor da neye ağlıyor?” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim, kaynanasının ağlamasına inandırıcı bulmadığını ifade etti. Yeşim kaynanası Beyhan’ın ona beş puan verebilmek için girdiği stres yüzünden ağladığının farkında bile değil. 

8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı Sırada Pınar

Kaynana Nuray’ın gelinini bulması, artık izleyici de inandırıcılığı kalmadığı için bir çok kişi Nuray’ın gelinine beş puan vermesine inanmıyor. Kaynana Nuray, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında gelinine kaç puan vereceği hiç mi hiç merak edilmiyor.

Yaren’in elendiği hafta gelinini bulamama korkusu saran, gelinini bulamadığında dakikalarca tabakların başında ağlayan Nuray, bir sonraki hafta sıfır heyecanla gelininin tabağını bulması, kafalarda ki şüpheyi bir kat daha artırdı. 

Bugün Gelinim Mutfakta 8 Aralık Puanlama esnasında, hangi kaynana gelinin bulacağı (Nuray kaynana dışında) şimdiden merak konusu oldu. Zira Beyhan ya da Sevilay gelinini bulması, yarışmadaki dengeleri %100 değiştirecektir. 

8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Pınar yarışmada aldığı düşük puanların hesabını yaptığında, artık yarışmada kalamayacağını kendisi de fark edecektir. Bundan sonra yarışmada yarışacağı iki gün boyunca formaliteden orada yarışacak.

Miyase’nin kaynanası “Üst üste iki hafta bilezik alamadığımız takdir de buradan gideriz.” diyerek büyük bir iddia ortaya koydu. Bu haftada bilezikleri kazanmadığında bu iddiasının arkasında durup, yarışmadan çekilecek mi? Sevilay kaynana bu durumu düşmemek için bugün Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çarşamba puanlaması sırasında, gelini bulup beş puan vermek istiyor. 

Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çarşamba Puan Durumu

Haftanın birinci bölümü ile ekrana gelen yarışma programında, bugün 8 Aralık Çarşamba puanlaması yapılacak. Yılmaz Morgül’ün vereceği 8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın üçüncü puanlaması başlayacak. Günün sonunda netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çarşamba puan durumu sonucunda, Yeşim mi? Yoksa Aslıhan mı? birinci olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Pınar istediği puanları hem kendi kaynanasında hem de diğer kaynanalardan alamadığı için elenmeyi şimdiden garantilemiş oldu. Yarışmadan bir anı kalması adına, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu kesin olarak belli olduğunda, Yeşim’in yüksek ya da düşük puanlar elde etmesi, bu haftanın kaderini belirleyecek.

Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çarşamba Puan Durumu Netleştiği Sırada Miyase ve Kaynanası

Yılmaz Morgül beş puanı kime verdi? 8 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Aslıhan’ın kaynanası Nuray yine gelinin bulabildi mi? Bu hafta Çarşamba en yüksek puanı hangi yarışmacı aldı? Bu soruların cevapları da hemen alt kısımda kesin olarak tablo içerisinde verilmiştir. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 8 Aralık Puanları (08/12/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Yılmaz Morgül Kaç Puan Verdi)

*************************

8 Aralık Yılmaz Morgül Kaç Puan Verdi

Aslıhan: 5
Yeşim: 4
Miyase: 4
Pınar: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 4
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Miyase: 5
Pınar: 3

*************************
” 8 Aralık 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 1
Miyase: 1
Pınar: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nigar’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 1
Yeşim: 1
Miyase: 5
Pınar: => Nigar’ın Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Aslıhan: 5
Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 1
Pınar: 3

*************************

Gelinim mutfakta 8 Aralık Çarşamba Toplam Puanlar

Aslıhan 5 4 5 1 5 20
Yeşim 4 1 1 1 3 10
Miyase 4 5 1 5 1 16
Pınar 1 3 1 2 3 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (6-10 Aralık Haftası) – Çarşamba

KİMSE KENDİNİ KANDIRMASIN. NURAY KAYNANA İÇERİDNE BİLGİ ALDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM!

*************************

Aslıhan: 31 + 20 = 51
Yeşim: 40 + 10 = 50
Miyase: 29 + 16 = 45
Pınar: 13+ 10 = 23

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 8 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
8 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  YESŞİM / PINAR

*************************

Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe Fragmanı İzle

8 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda hem bugün günün birincisi kim oldu? Sorusu cevap bulacak. Hem de bugün çeyrek altını kim kazandı? Sorusu cevap bulacak. Böylesine önemli bir puanlama sonucu kesin olarak netlik kazandığında, gözleri haftanın dördüncü bölümüne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 9 Aralık Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. ASLIHAN’IN KAYIN VALİDESİ NURAY ÇOK ADALETSİZ!..BU GÜN PUANLAMA YAPARKEN 3.VE 4. TABAKLARA GÜZEL YORUM YAPIP 1-1 VERMESİ ÇOK
    ADALETSİZ BİR DAVRANIŞ!..

  2. Yine Yeşim’in bileziklerini aldılar elinden. Yazıklar olsun nuray kaynana. Kalbinin ekmeğini yedirir Allah sana hiç merak etme

  3. beyhan sen bu kafayla gidersen daha çok 1 ciliği kaybedersin yeşim sırf senin puanına kalsaydı çoktan elenmişti yeni gelenlere ne demeli ya sen gelinin yemeğini yemediysen güvenmiyorsan burda ne işin var bilindik sonuç yeni gelen gidiyor nadiren eskilerden elenen oluyor şu sahtekar oyuncu sürekli hakyiyen nurayı orda tututyorsunuza bravo aslıhan orda kalmayı hak etmiyor ama malesef öbür beceriksiz kaynanaların yüzünden kalıyor aslıhan kollarını doldursun sizde trene bakar gibi bakarsınız

  4. üç gelinin puanı bir birine çok yakın kanal d nin istediği durum sadece reyting üzerine kurulu kanal olduğu için korkarım bu puanların yakın olmasında senaryo kokusu geliyor kanalın parmağı var diye düşünüyorum ama seyirciye eski tadı vermiyor fomatın baştan aşağı değişmesi lazım yılmaz morgül bence çok başarılı

  5. aslıhanın kalmasını isteyen varmı gitmesini isteyenmi çok kalmasını isteyenmi çok merak ettim aslıhanın hak ederek kazandığını düşünen varmı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu