Zuhal Topal'la Sofrada

8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Furkan Bozkurt]

8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Furkan Bozkurt yarışacak. 8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlaması için yarışacak olan Furkan Bozkurt kaç puan aldı? 8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu netlik kazandı mı? Furkan Bozkurt’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Yemekteyiz bugün yarışan Furkan Bozkurt kim? Furkan rakiplerinden kaç puan aldı? Furkan’ın menüsünde hangi yemekler var? İşte bu soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 12 Ocak Çarşamba Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Furkan Bozkurt

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba Puanları sonucu, Furkan kendisinden önce yarışan iki yarışmacıyı da elemek istiyor. Bundan dolayı, Furkan rakiplerinden ve sunucudan 30 ve üzerinde puan almayı hesaplıyor. Eğer Furkan 24 ve altında puan alacak olursa, %100 kaybeden yarışmacılar arasına adını yazdıracak.

=> Yemekteyiz 29 Aralık Çarşamba Puanları sonucu için tıklayınız.

Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 8 Aralık puanları sonucu, kesin olarak belli olduktan sonra geriye iki yarışmacı kalacak. Furkan iddiasını bir adım ileri taşımak istiyorsa, 8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toplam puanlar soncunda, en az 26 ve üzerinde puanlar alması gerekiyor

=> Yemekteyiz 22 Aralık Çarşamba Puanları için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

8 Aralık Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Furkan Bozkurt’un menüsünde hangi yemekler var? Furkan Bozkurt rakiplerinden kaç puan aldı? Furkan Bozkurt’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> 6-10 Aralık Zuhal Topalla Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba (2021)

8 Aralık Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Furkan Bozkurt. Aslen Samsunlu olan Furkan, İstanbul Belediyesine hizmet veren şirkette şehir planlamacısı olarak çalışıyor. Yemek yaparken rahatlayan Furkan, arkadaşlarının beğendiği yemeği, yarışmada yapmak istediğini ifade etti.

=> 15 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toplam Puanlar sonucu görebilmek için tıklayınız.

8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

Üniversitede okuduğu yıllar da final dönemli bittikten sonra bunu kutlamak için arkadaşlarını yemeğe çağırdığını, elinin lezzetini tüm arkadaşları çok beğendiğini ifade eden Furkan, 8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün elinin lezzetini kanıtlayacak yemekler yapmak istiyor.

=> 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Kim Birinci Oldu Öğrenmek için tıklayınız.

6 Aralık tarihinde başlayan yarışma programında şu an kadar iki yarışmacı puanlarını aldı. Şu an için en yüksek alan yarışmacının puanlarına bakıldığında, 254 olduğu görülüyor. Furkan Zuhal Topal 8 Aralık Çarşamba puanları sonucunda, bu puanı geçmek için kolları sıvadı.

=> 10 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması için tıklayınız.

8 Aralık Yarışmacısı Furkan Bozkurt

Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kimdir - 8 Aralık 2021
Yemekteyiz Furkan Bozkurt Kimdir
 • 1995 yılında doğdu
 • 26 yaşında
 • Aslen Samsunlu
 • Ablası Sakarya’da yaşıyor
 • İstanbul Teknik Üniversitesinde okudu
 • Şehir planlamacısı
 • İstanbul da yaşıyor
 • Bekar
 • Haksız eleştirilere karşı gardını aldı
 • Eli çok hızlı
 • Patlıcanı hiç sevmiyor
 • Hazır cevap biri

Zuhal Topal’la bugün yarışan Furkan Bozkurt, menüsünde hangi yemekleri yapacağı alt kısımda verilmiştir. Ayrıca Furkan’ın rakipleri, bugün tadımlayacakları menüyü öğrendiklerine, neler söyledikleri de ayrıca verişmiştir. Yazının en sonunda ise Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba Puanları ile puanlaması ve puan durumu aktarılmıştır.

=> 9 Aralık Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için tıklayınız.

8 Aralık Zuhal Topal’la Yemekteyiz Furkan’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba Puanları Alacak Furkan Ve Menüsü

 • Şehriyeli Yeşil Mercimek Çorbası
 • Domates Sosu Eşliğinde Patlıcan Kulesi
 • Bezelye Püresi
 • Fırında Kuzu Pirzola
 • Mantarlı Pilav
 • Mevsim Salata
 • Dolgulu Brownie Kurabiye

Furkan’ın menüsünü öğrenen ve bugün 8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek rakipleri, bu menüyü aynen şu ifadelerle eleştirdiler. İşte o eleştiriler; 

Menüsü basit
Kolay yemekler var
Basit yemekler seçmiş
1,5 saatte biter

Yarışmacının Rakipleri

Haftanın üçüncü yarışmacısı olan Furkan, Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba puanları için yarışan yarışmacı oldu. Aşçılık geçmişi bulunmayan Furkan Bozkurt’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba puanları verilmeye başlandığında, haftanın en sessiz yarışmacısı olarak ilk iki gün dikkatleri üzerine çeken Furkan’ın rakiplerine nasıl tepki göstereceği, şimdiden merak konusu oldu.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı An Furkan

Yemekteyiz bugün yarışan Furkan Bozkurt’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu Furkan Bozkurt kaç puan aldı? Yemekteyiz 8 Aralık puanları ve daha fazlası vermeden hemen önce Furkan’ın rakiplerinin aldığı, Zuhal Topal’la Yemekteyiz toplam puanlar alt kısımda verilmiştir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu (6-10 Aralık 2021)

 • 6 Aralık Pazartesi Puanı (Beyza Nur Uzun) = 25 Puan
 • 7 Aralık Salı Puanı (Soner Tan Tığlı) = 24 Puan
 • 8 Aralık Çarşamba Puanı (Furkan Bozkurt) = 22 Puan

6 Aralık Pazartesi Beyza Nur Uzun yarıştı. Haftanın ilk puanlamasına göre ortalamanın üzerinde başlangıç yaparak, 25 puan alarak haftaya iyi bir başlangıç yaptı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de Soner Tan Tığlı yarıştı. İstediği puanları tam olarka alamayan Soner, toplamda 24 puan alarak yarışmaya veda eden isim oldu. Birazdan 1 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için şehir planlamacısı olan, Furkan Bozkurt yarışacak.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Furkan Bozkurt)

Beyza Nur Uzun  4
Soner Tan Tığlı  4
Funda Aras Gün  5
Esra Gülşah Bitirim  4
Zuhal Topal    5
TOPLAM:   22

**8 Aralık 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 8 Aralık Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Samsunlu olan, 26 yaşında Yıldız Teknik Üniversitesinden mezun olan Furkan Bozkurt, 8 Aralık Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışan yarışmacı oldu. İşte Furkan Bozkurt’un yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Aralık fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu