8 Aralık Yaparsın Aşkım Kim Kazandı? Arabayı Kim Aldı? Yaparsın Aşkım 8 Aralık Yarışmacıları

Fox tv ekranlarının en sevilen yarışma programı Yaparsın Aşkım yine çok hoş bir bölümle 8 Aralık Cumartesi günü ekranlara geldi. Peki Yaparsın Aşkım 8 Aralık’ta arabayı kim aldı? 8 Aralık Yaparsın Aşkım yarışmacıları kimler oldu? Tüm bu soruların cevapları yazımızda sizleri bekliyor.

İlker Ayrık’ın sunumuyla ekranlara gelen hem eğlendiren hem araba kazandıran yarışma programı Yaparsın Aşkım 8 Aralık Cumartesi ekranlara geldi. Yaparsın Aşkım 8 Aralık yarışmacıları hakkında detaylar ile yazımıza başlayacak olursak; ilk yarışmacı çift Merve Mustafa oldu. Motorsiklet hayranı olan Merve, Mustafa’yı motosikletten inince aşık olmuş. Sosyal medyada da konuşmaya başlayan çift ilk buluşma sonrasında evlenme kararı almış. Mustafa sesi güzel. Merve de sesine hayran olmuş.

Çok kıskanç olduğunu anlatan Merve Hanımın kıskançlığı o kadar fazla ki sokağımızdan geçemeyenler var diyor. Merve evlenme teklifi konusu açılınca evlenme teklifini kendisinin yaptığını dile getirdi. Elif & Sefa çifti de oldukça iddialı. Aynı üniversiteyi kazanan çift sosyal medyada çalışmış. Elif Adanalı, Elektronik mühendisliğinde okuyan Sefa’yı görünce hemen eklemiş ve konuşmaya başlamışlar. Yemeklere birlikte giden, birlikte işe giden buna isim koymaya karar vermiş ve evlenmiş. Elif’in annesi uzak diye vermek istemese de Sefa’nın annesi sevenleri ayırmak istememiş. Elif Sefa’yı annesinden bile kıskanıyor. 

Diğer çift Fatih & Bilge çifti oldu. İkisi de öğretmen. Birlikte dans eden çift birbirinden etkilenmiş. Sosyal medyada da konuşmaya başlayan çift sonra aşık olmuş. Fatih Bey çok dağınık diye dert yanan Bilge Hanım kampa gidebileceklerini dile getiriyor. Yarışmanın bir diğer çifti olan Yasemin & İsmail çifti gelen soru ile şok oldu. Senin evi de satalım dubleks ev alalım ne dersin deyince yasemin senin canın sağolsun yeter ki sen ikinci çocuğa bak ben odadan İsmail’i bile atarım diye yanıtladı.

Yasemin küçükken abi demiş sonra eşi olmuş. Yasemin tanışma hikayelerini anlatırken buluşmaya nasıl özenerek gittiğini anlattıktan sonra siyah bir cip gördüğünü ve turnayı gözünden vurduğunu düşündüğünü anlatıyor. Güzin Abla gibi giyinen İlker Ayrık seyirciyi güldürürken yarışmacıları da sorusuyla düşündürttü.Yaparsın Aşkım Program kapak resmi

Bakalım erkekler hangi dertleriyle ilgili sorularını İlker Bey ile paylaşacak? Şu an için Yaparsın Aşkım arabayı kazanan çift Fatih ve Bilge çifti oldu. Güzel günlerde kullanmaları dileğiyle.

Yaparsın Aşkım Fragmanı (8 Aralık)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın