Gelinim Mutfakta

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Puan Durumu]

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Haftanın final bölümünde Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Toplam Puanlar sonucunda en yüksek puanı hangi gelin aldı? Bu hafta Bilezikleri kim kazandı? 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumuna göre bilezikleri Aslıhan mı aldı? Yoksa Yeşim mi kazandı? Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? İşte tüm bu soruların, detaylı cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Kazandı Görebilmek için tıklayınız.

4 Ekim 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün 8 Ekim Cuma puanlaması ile bir gelin beş adet altın bileziğin sahibi olacak. Yeşim ile Aslıhan arasında sadece puan farkın olmasından dolayı 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucu son kaynananın vereceği puana kadar bilezikleri alan gelin %100 netlik kazanmayacak.

=> 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz haftalarda yine benzer bir durum yaşanmış, Yaren bir puanla iki haftadır bilezikleri alan isim olmuştu. Bu hafta Yaren eleme potasının bir tık üzerine yer alması dikkat çekerken, Aslıhan da haftanın birincisi kim oldu? Sorusuna cevap olup olamayacağı, bugün alacağı puanlara göre belli olacak. Zira Aslıhan’ın karşısında küçümsediği ve bu hafta eleyeceğini söylediği Yeşim’in olması, Aslıhan’ın bir hayli strese soktu. 

=> Demet Gelinim Mutfakta’yı Bırakıyor Mu (Kesin Bilgi) Konu hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan

Bu hafta beş bileziği alacak isim kesinlikle günün birincisi olmalı. Haftanın birincisi kim oldu? sorusuna şu an için Yeşim yakın olsa da hafta başında favori olarak Aslıhan gösterilmişti.  

Bugün 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucuna Yeşim ile Aslıhan arasında büyük bir çekişme olacak. Böylesine önemli bir mücadele de Yeşim kendi kaynanasında beş puan almayı kesin gözüyle bakarken, Yeşim kendi kaynanasında beş puan alamadı ve bu durumu şöyle dile getirdi.

“Ben sana demedim mi? çok pişireceğim diye. Dün biz renk farkında dolayı (-2) puan cezası almadık mı?” Yarışmacı Yeşim

Yeşim bu sözlerle kaynanasının kendisine bir puan verdiğini de ilan etmiş oldu. Yeşim Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikleri alan isim olmak için kendi kaynanasında beş puanı alacağına kesin gözüyle baktığı için bilezik alma yolunda büyük bir kayıp yaşadı. 

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

4 Ekim tarihinden Sümeyye’nin gelmesi ile rekabet bir kat daha artarken, Sümeyye hafta finalinden istediği puanları kimi zaman alıp, kimi zaman alamamasından dolayı bu hafta eleme potasına düşen isim olurken, Yeşim ise bizliklere en yakın isim oldu. Lakin gelinler arasında çok fazla puan farkı olmamasından dolayı 8 Ekim Cuma gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunda Sümeyye’nin bile bilezikleri matematiksel açıdan alma şansı var. 

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği Sırada Yeşim ve Kaynanası

Sümeyye yarışmada kalmak ve aile bütçesine katkı sağlamak için Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Haftalık Toplam puanlar sonucunda en son sırada yer almamak için adeta canla başla mücadele ediyor.

Dikkat: Bugün 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusunun cevabı yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

Sümeyye her ne kadar bilezikleri alamayacağını az çok tahmin etse de en azından elenmemek için çaba gösteriyor. Bu hafta bilezikleri kazanan gelinin kim olduğunu ise son ana kadar %100 netlik kazanamayacak. Zira her yarışmacının birbirine puanları çok yakın olması, bu duruma sebep oluyor. 

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Yeşim: 64 Puan
  2. Aslıhan: 61 Puan
  3. Yaren: 56 Puan
  4. Sümeyye: 51 Puan

Yukarıda yer alan puanlama Perşembe günü gelinlerin elde ettiği toplam puanlardır. Bugün dört kaynana ve sunucu Demet Akalın’ın vereceği puanlarla haftanın kaderi şekillenecek. Gözler ise Bugün 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta genel puan durumu sonucunda bu hafta bilezikleri kim kazandı sorusunun üzerinden olacak.

8 Ekim Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Yaren: 56 + 13 = 69
Aslıhan: 61 + 19 = 80
Yeşim: 64 + 11 = 75
Sümeyye: 51 + 9 = 60

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ YAREN

8 Ekim 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  SÜMEYYE

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 8 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  ASLIHAN
8 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SÜMEYYE
*************************

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

4 Ekim 2021 tarihinden başlayıp, bugün 8 Ekim Cuma puanlaması ile haftayı noktalayacak olan gelinim mutfakta yarışmasına bir gelin tam beş adet altın bileziğin sahibi olacak.

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Aslıhan

Yeşim son bölümde aldığı yüksek puanları etkisi ile 8 Ekim Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinden birinci sırada girdiği bilezik yarışında ne yazık ki birinci sırada bitiremeyecek.

Hafta başında favori gösterilen ve inişli çıkışlı bir performans sergileyen Aslıhan 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Demet Akalın sende taraf tutuyorsun, Yaren senin sayende bu kadar puan alıyor,kanal yöneticileri tarafsız sunucu bulun tarafsız olsun. Gelinleride en fazla 3 ay tutun yahu,Yaren ve Aslıhan diğer gelinlerin tabaklarını ifşa etmekle puan alıyorlar,puanlama sırasında Kaynanalar puanlama yapan kaynakları duyuyorlar,Yaren de Aslıhanda kaynaklarına tüyo veriyorlar,formatı değiştirin yahu yoksa gelin ve Kaynanalar oyunculuk ajansından mı geliyorlar, Artık izlemeyeceğim,Bu kadar adaletsizliğe dayanamıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu