Gelinim Mutfakta

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı [Toplam Puan Durumu Belli Oldu]

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma günün birincisi ile toplam puan durumu sonucu belli oldu! 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? 8 Ekim Puan durumu sonucu en yüksek puanı kim aldı? Haftanın final bölümünde Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 8 Ekim 2021 tarihinde çeyrek altını kim aldı? Bugün günün birincisi kim oldu? 8 Ekim Cuma çeyrek altını bugün kim aldı? Bu hafta en düşük puanı kim aldı? Bugün Çeyrek altını kim kazandı? Toplam puanlar sonucunda altınları kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevaplarını haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 29 Ekim Cuma Günün Birincisi ve Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Puanları ve toplam puan durumu sonucu %100 açıklandığında, dikkatler elbette bilezik alana ve bu hafta yarışmadan elenen isme çevrilecek. 

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Puanlaması sonucunu görmek için tıklayınız.

Haftanın kaderinin belirleneceği hafta finalinde hiç bir yarışmacı elenmek istemese de Sümeyye bu hafta eleme potasına düşen isim oldu. Sümeyye en yakın rakibi ile arasında 5 puan farkın olmasından dolayı, Sümeyye bugün 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını almak hem de Yaren’i ellemek istiyor.

=> 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 8 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Soruların cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız. 

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu sadece Sümeyye’yi ilgilendirmiyor. Aynı zamanda bilezik yarışında ki Yeşim ile Aslıhan’ı da kesinlikle ilgilendiriyor. Aslıhan hafta başında favori yarışmacı gösterilirken, Yeşim bir anda dengeleri %100 alt üst etti.

=> Demet Akalın Gelinim Mutfakta’dan Neden Ayrıldı Konu hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim hafta başında inişli çıkışlı bir grafik çizmesine rağmen, bugün 64 puanla Cuma puanlaması öncesinde birinci sırada yer alan gelin oldu. Yeşim bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında en yüksek puanı alması halinde beş adet altın bileziğin de direk olarak sahibi olacak.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yeşim kural hatası yapmasına ve (-2) puan cezası almasına rağmen, dün günün birincisi olan gelin oldu. Aslıhan ile Yaren de bu durumu sadece seyretmekle yetindiler.

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği Sırada Yeşim ve Kaynanası

Yeşim bileziklere adım adım yaklaşırken, bugün kaynanasına ültimatom verdi. Son bölümde puan cezası aldıklarını, bugün birinci olmaktan başka çareleri olmadığı halde kendisine düşük puan veren Beyhan kaynanaya şu sözleri sarf etti.

“Ben sana demedim mi? sana çok pişireceğim!” Yarışmacı Yeşim

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Aslıhan

Sözleri ile Yeşim kaynanası Beyhan’ın verdiği puanlar da tüyolara dikkat etmediğini ifade ederken, Sümeyye de kendi kaynanası İnci’ye “Orada beni bulacaksın. Yeşim’i, Yaren’i, Aslıhan’ı değil!” diyerek kaynanasına tepki gösterdi.

Bu sözlerden Sümeyye de Yeşim de bugün kendi kaynanalarından bugün Gelinim Mutfakta 8 Ekim Puanlama kısmında kesinlikle beş puanı alamadıkları açıkça belli oluyor. 

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Birazdan verilecek olan Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma puanlaması öncesinden Yeşim 64 puanla birinci sırada yer alırken, Aslıhan 61 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Üçüncü sırada Yaren 56 puanla yarışmaya devam ederken, Sümeyye ise 51 puanla eleme potasına yarışacak. 

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Puan Durumu

Birbirinden iddialı dört yarışmacının 4 Ekim 2021 tarihinde başladığı yarışma programında 8 Ekim Cuma puanlaması ile bir gelin beş adet altın bileziğin sahibi olurken, bir gelin de rakiplerine kıyasla en düşük puanları aldığı için yarışmadan elenecek. Böylesine önemli puanlama bugün Demet Akalın’ın vereceği 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler ise son kaynananın vereceği puanlar sonucunda ortaya çıkacak olan, Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma puan durumu ile Toplam puan durumu üzerinde olacaktır.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında Aslıhan’ın favori gösterildiği, ancak Aslıhan ilk iki gün istediği puanları her ne kadar alamasa da sonradan çok iyi toparladı. Şu an birinci sırada yer alan Yeşim’in 3 puan gerisinde ve artık bileziklere çok yakın.

Yeşim her ne kadar güçlü yarışmacı ile kıran kırana mücadele ediyor olsa da 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda birinci olmasının tek şartı, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde çifte bayram yaşayacak. Aynı zamanda bileziklerin de sahibi olacak.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Puan Durumu Açıklandığı An Yaren ve Filiz

Yukarıda ki avantajları elde etmek isteyen ve kendisine adeta altın tepsi de sunulan bu avantajları kaçırmak istemeyen Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta 8 Ekim puanlaması sırasında en yüksek ve en fazla puanı almak için şimdiden kolları sıvadı.

Haftanın final bölümünde Demet Akalın bugün kaç puan verdi? 8 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın’ın beş puanı bugün kime verdi? 08/10/2021 Cuma çeyrek altını kim kazandı? 8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta toplam puan durumu sonucu kim birinci oldu? İşte tüm bu soruların cevapları alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Puanları (08/10/2021 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

8 Ekim Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yaren: 5
Aslıhan: 4
Yeşim: 3
Sümeyye: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 3
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Sümeyye: 5

*************************
” 8 Ekim 2021 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana İnci’nin verdiği Puanlar

Yaren 3
Aslıhan 2
Yeşim 5
Sümeyye: => İnci’nin Gelini 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 1
Aslıhan: 5
Yeşim: 1
Sümeyye: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Yeşim: 1
Sümeyye: 1

*************************

Gelinim mutfakta 8 Ekim Cuma Toplam Puanlar

Yaren 5 3 3 1 1 13
Aslıhan 4 3 2 5 5 19
Yeşim 3 1 5 1 1 11
Sümeyye 1 5 1 1 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (4-8 Ekim Haftası) – Cuma

*************************

Yaren: 56 + 13 = 69
Aslıhan: 61 + 19 = 80
Yeşim: 64 + 11 = 75
Sümeyye: 51 + 9 = 60

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 8 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
8 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SÜMEYYE

*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ekim 2021 Cuma Fragmanı İzle

8 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda toplam puanları ile toplam puan durumu sonucunda beraberinde netlik kazanacak. Kısaca hafta finali ile ekrana gelecek olan Gelinim Mutfakta 8 Ekim 2021 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

  1. bıraktığını şimdi öğrendim ikinci bir kaynağım bilgi verdi bırakalı da 10 gün olmuş. Songül karnı ne alaka! ben Şok Kesin final yapar!

 1. Yaren ve Aslıhan gitsin artık çok bağırıyorlar çok sevdiğim bir program onların yüzünden izleyemiyorum😔

  1. Nuray ve filiz sürekli olay çıkardıkları için ekip onları koruyor gitmezler demirbaş olmuşlar

 2. Demet Akalın programı kesin olarka bıraktı. yerine Songül karlı simi geçiyor olsa da Gülben’in da adı geçiyor. Gülben Ergen’e teklif giştmiş

  1. Bu sürekli değişimler “gelinim mutfaktanın” kötüye gidişatının sonucudur ve bana göre artık son çırpınışları’dır. Artık o “parlak” dönemleri coktan bitmiştir, bakma işte, hala iyi diye geçinip, iyi söylentilere kulak asıyorlar. Yoksa çoktan bunun bitime doğru gittiği belliydi. Herkese iyi günler :)

 3. Fatih Urek gelsin artik cok ozledik sunucu olarak cagirin lutfen ben turkmenistanda gelinim mutfaktayi izleyorum Fatih Uregin sarkilari ve sunuculugunu cok ozledim lutfen cagirin

 4. Fatih Urek olsun sunucukda ben turkmenistanly. Turkmenistanda gelinim mutfaktayy izleyorum lutfen Fatih Uregi cagirin sunuculuguna geri donsun lutfen. ben Fatih Uregi cok ozledim

 5. iyice curcunaya çevirdiler programı herşey aslıyla güzeldir macera aramaya gerek yok getir fatihi koy birde tadım şefi şef 10 üzerinden puanlama yapsın bak o zaman haksızlık yapılıyormu yoksa kısa sürede final yapar

 6. Seda sayan gelinim mutfaktayi batirmisti zaten seda sayan gelinim mutfakta reytingleri kotuye goturmustu bence seda sayan kesinlikle gelmesin bir daha gelinim mutfakta ya gelirse batirir programi

 7. Iyi akşamlar herkese, nasılsınız bakim :) Filiz bi ara buralarda Esra / Zeynep vardı, daha pek uğramıyor herhalde buralara. İnstagramda da yok daha. Inşallah iyidir, kötü birşey olmamıştır.

 8. İnstagramda demet akalinla yemekteyiz yakinda kanal d de basliyor 28 ekim diye tarih soylemis saat 14 00 te yalan haberdir bu gercek degildir inanmiyorum ben

  1. demet ayrıldı ama yemekteyiz formatı kanal d satın almış olabilir. Demet yapamaz ama… yemekteyiz formatı yerine Zuhal topalla sofrada formatı olup gelin kaynana konsepti olmalı

 9. Yemekteyiz ben izlemem cunku benim icin yemekteyiz programi bitti cunku kanal d ye yemekteyiz yakistirmiyorum kesinlikle kanal d ye gelinim mutfakta yakisir bir kere

 10. Gelinim Mutfakta iyiki Kanal D de yayinlaniyor en cok izlenen yarisma programi oluyor Kanal D liyim ben Kanal D yarismalarini cok begeniyorum ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu