Zuhal Topal'la Sofrada

8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? [15.000 TL’yi Kim Aldı]

8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı? 4 Ekim 2021 tarihinde TV 8 ekranlarında başlayan yarışma programında bir yarışmacı bugün 15.000 TL’yi kazandı. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Haftanın Birincisi için tıklayınız.

Bu yazımızda 8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? Haftanın birincisi kaç puan aldı? 15.000 TL’yi kim kazandı? sorusunun cevabı alt kısımda detaylı olarak verilmiştir. 

=> 22 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu görebilmek için tıklayınız.

8 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kim Kazandı - Muhammet Berfu Savaş

4 Ekim 2021 tarihinde Zuhal Topal’ın sunumları ile ekrana gelen yarışma programında sırası ile Şerife Aktaş, Fatma Erden, Muhammet Berfu Savaş, Çağla Abdurrahmanova ve son olarka Tarık Aydın bu hafta yarışan yarışmacılar oldu.

=> 15 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bu Hafta Kim Kazandı sonucu görebilmek için tıklayınız.

Beş yarışmacıdan üçü profesyonel aşçı olması ile bir anda dikkatler aşçılara çevrilse de kimisi yemeklerini istediği gibi yapamadı. Kimisi de sunum tabağını yanlış seçmesinden dolayı basit hatalar yaptı. Günün sonunda bir tarafta oldukça profesyonel isim ile çorba yapmasını bilmeyen yarışmacılar lezzet noktasında karşı karşıya geldiler.

Tarık Aydın Kimdir - Pire Tarık - Yemekteyiz Yarışmacısı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Ekim Cuma Puan durumu öncesinde Muhammet Berfu Savaş açık ara rakiplerinden daha iyi puanlar aldı.

8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

  • Şerife Aktaş: 23 Puan
  • Fatma Erden: 23 Puan
  • Muhammet Berfu Savaş: 29 Puan 
  • Çağla Abdurrahmanova: 18 Puan
  • Tarık Aydın: 30 Puan

Muhammet Berfu savaş Tarık Aydın’ın yarışmasına gerek kalmadan açık ara önde olduğunu ilan etti.

8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı

Usta aşçılarla çorba yapmasını bilmeyen isimlerin karşı karşıya geldiği, 4 Ekim ile 8 Ekim 2021 haftasında yarışan yarışmacılar arasında bir isim 15.000 TL’nin sahibi oldu. Muhammet Berfu yemek konusunda çıtayı oldukça yükseltmesi ile çarşamba günü ilk finalist olduğunu ilan etti. Berfu’nun aldığı puanları başka bir isim alamadığı için Muhammet Berfu 8 Ekim Cuma günü Yemekteyiz birincisi oldu.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 8 Ekim Cuma Kim Kazandı - Muhammet Berfu Savaş

8 Ekim Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi olan daha doğrusu 8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz kim kazandı sorusunun cevabı 22 yaşında ki Muhammet Berfu Savaş Oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Haksizlik yapildi berfu beyin yaptigi menü cin mutfagi yoresel lezzetleri daha iyi degerlendirmeleri gerekiyordu diger yarismacilar yoresel giderken yengec olsun cig makarna mi diyim artik o olsun karides nedir ya damaga uzak oldugumuz lezzetler hepsi sozde ilk defa yedi lezeetli veya lezzetsiz onu bilmiyorum ama daha dogru puanlama yapilmasi gerektigini düşünüyorum

  2. öyle insanlara tepeden bakıp abuk sabuk yemek yapmayla 1 ci olunmuyor ukela çok bilmiş berfu efendi mastır şefe girde girebilirsen tabi boyunun ölçüsünü al öyle pirümüsle şov yapmakla olmuyor hak etiğini aldın zuhal hak yemez

  3. filiz hanım zuhal topal yarışmacılarının nereli oldukları hakkında detaylı bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekürler birde gelinim mutfaktanın sunucusu netleştimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu