Zuhal Topal'la Sofrada

8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Tarık Aydın]

8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Tarık Aydın yarışacak. Haftanın final bölümünde Tarık, 8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için bu haftanın son yarışmacısı olarak yarışacak. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 29 Ekim Cuma Puanlaması için tıklayınız.

4 Ekim 2021 tarihinde TV8 ekranlarında Zuhal Topal’ın sunumları ile başlayan hafta da Tarık Aydın bu haftanı en dikkat çeken isimlerinin başında geldi. Neşesi ile dikkatleri üzerine çeken Osmanlı macunu ustası olan Aydın farklı menüsü ile yarışacak.

=> 8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Kazandı hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Aslen Samsunlu olan Tarık Aydın’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Tarık rakiplerinden, 8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucunda kaç puan aldı? Basit ve uyumsuz menüsü ile Tarık’ın menüsün de hangi yemekler var? Tüm bu soruların cevapları yazının devamında sizleri bekliyor.

8 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Tarık Aydın

4 Ekim Pazartesi günü üzerinde geleneksel kıyafetle yarışmaya dahil olan Tarık Aydın Osmanlı Macunu sattığını, aynı zamanda pide ustası olarka bir çok yer de çalıştığını sözlerine ekleyen 40 yaşında bir çocuk annesi olan Tarık’ın bu neşesinin arkasında yaşadığı acı dolu hikayesi ile bir anda tüm Türkiye’yi ağlattı. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölümde yine rakipleri gibi yapmayıp adil puanlara imza atan fenomen yarışmacı Tarık, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Ekim Cuma Puanları sırasında verilecek olan 15.000 TL’yi kazanabilmesi için en az 29 puan alması gerekiyor. Aksi halde 15.000 TL Berfu’ya gidecek. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 4-8 Ekim Tüm Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Ekim Cuma (2020)

8 Ekim Cuma günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Tarık Aydın. Cıvıl cıvıl tavırları ile bir anda Türkiye2nin gündemin de yer eden pide ustası Tarık bugün pide ağırlık menüsü ile yarışacak.

Yemekteyiz tarihinde dışarıdan yemek söyleyen gibi bir uç nokta ile karşılaşan izleyiciler, bugün ise neredeyse sadece pideden oluşan bir menü ile yarışan Tarık’ı izleyecekler.

8 Ekim Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verildiği An

Tarık kendisini tanıtırken pide ustası olduğunu, bunda dolayı menüsünde pide ağırlıklı lezzetler sunmak istese de yarışmanın kuralı gereği en az 5 çeşit yemek çıkarma zorunluluğu, Tarık’ın menüsünü karman çorman olmasına neden oldu.

Menüsünde çorba olmadığı için Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Ekim Cuma Puanları ve puanlamasın da rakiplerinin acımasız puanları ile karşı karşıya kalacak olan fenomen yarışmacı Tarık Aydın, daha önce denenmemiş lezzetlerle (Hepsi bir arada olduğu için) yarışacak.

Günün sonunda rakiplerinden 8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sırasında Aydın’ın kaç puan alacağı ise şimdiden merak konusu oldu. 

8 Ekim Yarışmacısı Tarık Aydın

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Tarık Aydın Kimdir - Pire Tarık
Aydın Kimdir – Pire Tarık
 • 40 yaşında
 • Aslen Samsunlu
 • Osmanlı Macunu satıyor
 • İstanbul da yaşıyor
 • Kendisine çok güveniyor
 • Tatlı Ustası
 • Pide Ustası
 • 6 Sene önce Eşinden ayrıldı
 • Eşi başkasına kaçtı
 • Tarık’ın 7 yaşında bir çocuğu var
 • Bir çocuk babası
 • Kızının Adı Elif
 • İstanbul da Osmanlı macunu Satıyor

Zuhal Topal’la bugün yarışan Tarık Aydın’ın sadece pideden oluşan (ana yemek ve ara sıcak) menüsünü verdikten hemen sonra, Tarık’ın bu ilginç menüsüne, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Ekim Cuma Puanları ile puanlaması sırasında kaç puan aldığı açıklanmıştır.

8 Ekim Zuhal Topal’la Yemekteyiz Tarık’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Sofrada 8 Ekim Cuma Puanları Alacak Tarık ve Menüsü

 • Fındık Lahmacun
 • Kapalı Bafra Pidesi
 • Açık Pide
 • Cacık
 • Mevsim Salata
 • Lokma Tatlısı

Tarık Aydın’ın rakipleri, Tarık’ın menüsüne öğrendiklerinde şok oldular. İşte Tarık’ın rakipleri şunları söylediler;

Menü de bir şey yok
Çok saçma bir menü
Basit yemekler var
Menüde çok hamur var

Yarışmacının Rakipleri

Bu hafta başında dikkatleri üzerine çeken, programa sadece yemek yemek için geldiği konusunda eleştiriler alan Tarık, Yemekteyiz 8 Ekim Cuma puanları sırasında kendisinin verdiği yüksek puanların geri geleceğini düşünüyor. 

Zuhal Topal Tarık’ın acı dolu hikayesine bizzat şahit olduktan sonra Tarık Aydın’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı oldukça merak edildi.

Kendisine hem pide ustası hem de tatlı ustası olarka tanıtan Tarık, menüsünde sadece lokma yapmasına rakipleri çok fala eleştirdi. Sırf bu sebeple bile Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Ekim Cuma puanları sırasında rakipleri Tarık’a düşük vermek için fırsat kollayacaktır. 

Tarık’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Tarık’ın rakipleri bugün Tarık’a kaç puan verdi? Tarık Aydın toplamda kaç puan aldı? İşte bu soruların cevapları da bugün verilen puan tablosunda sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları (Tarık Aydın)

Şerife Aktaş  5
Fatma Erden  5
Muhammet Berfu Savaş  5
Çağla Abdurrahmanova  9
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   30

**8 Ekim 2021 Cuma**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 8 Ekim Cuma Fragmanı İzle

Aslen Samsunlu olan 40 yaşlında ki bir çocuk babası olan, neşesi ile hafta başında beri dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tarık Aydın’ın yarıştığı, 8 Ekim Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlamasının verileceği bölüm de yaşanacakların kısa özeti olarak Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Ekim fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu