8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim Birinci

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Haftaya çok kötü başlayan Duygu, bugün elinden geleni yapması gerekiyor. Aksi halde bugün de düşük puanları alıp günü sonuncu kapatması halinde Duygu için artık tehlike çanları yüksekten almaya başlayacak. Diğer taraftan Elif ile Dilek arasındaki puan farkı eşit. Bugün Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı Puanları verildiği sırada Elif aradaki farkı açmayı başaramadığı takdirde Kıymet de bu ikiliyi yakalayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Dikkat: 8 Ekim puan durumu sonucu bu yazının en alt kısmında sizleri bekliyor.

=> Bu arada 29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Dilek geçtiğimiz hafta yarıştan çok erken düşmüş, hatta eleme potasına çık yaklaşmıştı. Ancak Pınar’ın kötü performansı sayesinde ayakta kalmayı ve yarışmada olmaya devam etmişti. Bu hafta ise ders aldığını ve yemeklerine odaklandığını görüyoruz. Bakalım ilk gün başarısını 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanları verildiği yeniden başarabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

==>  Gelinim Mutfakta 22 Ekim Salı Puanları sonucun da kim çeyrek altını aldığını öğrenmek için lütfen tıklayınız.8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek iki kaynana - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim Birinci==>  Gelinim Mutfakta 15 Ekim Salı Puanlaması sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

16 Eylül Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi eğer ki Elif olur ve Dilek’e de puan farkı atmayı başarırsa, Elif bu hafta bilezikleri alacak en önemli isim haline gelecek. Ancak verilen fragmana baktığımız da Çiğdem hanım gelinini bulamadığını ve 4 puan verdiğini görüyoruz. Bu da rakiplerden birisine ki muhtemelen Kıymet’e 5 verdiği anlamı taşıyor.

==>  11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

İlk gün kaynanaların performansına baktığımızda Çiğdem hanım ile Fatma hanım yani Elif ile Dilek’in kaynanası kendi tabaklarını bulmayı başardılar. Zaten her ikisi de dün gün birincisi olmuştu. 8 Ekim Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında yine gelinin bulmayı başaran, gelinini bir adım öteye, bileziklere yaklaştıracağını çok iyi bildikleri için canla başla kaynanalar kendi gelinlerini bulmaya odaklandılar.

==>  10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucu hakkında bilgi almak için tıklayınız Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı Puanları Verecek kaynanalar - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim Birinci

*************************
BU YARIŞMA İLE İLGİLİ SAÇMA SAPAN HABER SİTELERİNDEN sONUÇLARI ÖĞRENEMEZSİNİZ.
EN DOĞRU BİLGİYİ SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.

*************************

8 Ekim Salı haftalık toplam puanlar henüz bir lider ortaya çıkmadı. Elif bu hafta bilezikleri alıp, altın listesinde bir tık yukarı tırmanmak istiyor. Ancak buna müsade etmeyecek olan iki güçlü rakip olan Kıymet ile Dilek var. Kıymet ve Dilek birer kez bilezikleri aldığı için bu hafta Elif’in daha avantajlı olduğunu şimdiden söylemek isterim.

=> 9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 8 Ekim Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonrası Kaynanalar - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim Birinci

8 Ekim Salı puanları sırasında Çiğdem hanım gelinin Elifi uzun bir süre sonra bulamayacak. Ancak ona rağmen 4 puan vermesine rağmen sinirli tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Diğer kaynanalar Çiğdem hanımın devamlı haksız puanlama yaptığı yönünde şikayetleri bence işe yaramışa benziyor. Çiğdem hanım da 4 vermeye başlamış. Tesadüfe bak. O da Elif’e denk geldi.

Kaynanalar arasında Çiğdem hanıma karşı bir grup oluştuğunu ve adeta onu yalnızlaştırmak için elinden geleni yaptıklarını düşünüyorum. Hüsniye hanım ve Reyhan hanım gittikten sonra meydan benim havasında takılan Çiğdem hanıma ders niteliğinde hem Dilek hem de Kıymet altınları Çiğdem hanıma rağmen alması, kaynana Çiğdem’i adeta çileden çıkarttı ve kontrolünü kaybetti. Not: bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim BirinciGelinim Mutfakta 8 Ekim Puanlama sırasında kaynanalara tüyo yada bilgi veriliyor mu? Diye mail adresimize gelen soruları buradan cevaplamak istiyorum. Kesinlikle bizlerin duyduğu bir durum yok. Ancak bazı zamanlar ben bile acaba dediğim zamanlar olmuyor değil.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı Puan Durumu Ve Puanları

7 Ekim 2019 Pazartesi günü başladığımız bu hafta 8 Ekim Salı günü 367 bölümü ile devam ediyor. dilek ile Elif eşit puanda yarışmayı sürdürürken, Duygu ise eleme potasında şimdiden düşmemenin mücadelesini verecek. İlk gün istediği performansı ortaya koyamayan ve puan durumu açısında ilk gün en son sıraya yerleşmek zorunda kalan Duygu için köprüden önceki son çıkış misali 8 Ekim Salı Puanları sırasında alacağı puanlar, yarışmadaki devam edip etmeyeceğini belirleyecek.8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Dilek - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim BirinciBugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında artık işlerin daha da zorlaştığını Çiğdem hanımından anlıyoruz. zira eli ile koymuş gibi hem kendi gelinin hem de diğer gelinlerin tabaklarını bulmayı başaran popüler kaynana, bugün kendi gelinin tabağını bulamadı. bu duruma ise en çok etmen, Elif ile arasındaki ki esen soğuk rüzgarlar olduğunu düşünüyorum.

Bugün çeyrek altını alan gelin, şu an zirveyi birlikte paylaşan Dilek ile Elif arasında birisi olması halinde çok önemli bir kazanım elde edecek. Kıymet’in şansı var mı derseniz, izlediği VTR yüzünden motivasyonunu kaybolacağını düşüyoruz.8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim BirinciKıymet annesinden gelen video da annesi Kıymet’e kızdığını bunu ise Kıymet annem den fırça yedim diye açıklaması, olayı ne denli içselleştirdiği gösteriyor. Bu sebeple 8 Ekim Salı puan tablosu sonucun da istediği puanları alamayacaktır.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yarışmaya dahil olan Duygu ile kaynanası Aysel hanım arasında ciddi sorunların olduğunu gözlemledik. Bugün de Duygu kaynanasına karşı şu ifadeleri kullandı.

“Duygu: İlk evlilik yıl dönümümüzü bile ben kayın validem ile kutladım. Geldi! Oturdu! Gitmedi.”

Kaynanasına karşı herkesin içinde küçük düşürücü sözler kullanması, yarışmada bulunan kaynanaları oldukça rahatsız ederken, ekran balında olan bir çok kişiyi de eminim rahtsız etmiştir. Not: 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.Gelinim Mutfakta 8 Ekim Puan Durumu netleştiği An Duygu - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim BirinciBu hafta Haftalık Puan Tablosu oldukça inişli çıkışlı bir seyir izleyeceği çok belli oluyor. Kaynanaların performansına göre %100 değişim gösterecek olan toplam puan durumu bugünden şekillenmeye başlasa da nihai sarılması için henüz çok erken.

8 Ekim Salı Çeyrek altını kim aldı? Şu an fragmanlardan çıkardığımız sonuca göre Elif’in alamayacağını, Kıymet’in ise moral ve motivasyon açısında Dilek’e nazaran çok kötü olduğunu görüyoruz. Bu yüzden Dilek’in diğer yarışmacılara nazaran daha şanslı olduğunu söylemek isterim.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim BirinciSözlerimi daha fazla uzatıp sileri de rahatsız etmek istemiyorum. Şimdi bugün gelinlerin hangi yemeği yapacağını açıklayıp malzeme listesi vereceğim. Sonrasında ise bugün 8 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusuna cevap vereceğiz. Hazırsanız hadi başlayalım.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Kremalı Mantarlı Tavuk

 • 6 adet kemiksiz tavuk
 • 1/2 su bardağı soya sos
 • 1 adet orta boy soğan
 • 1 adet patates
 • 5 yemek kaşığı zeytinyağı
 • 1 yemek kaşığı tavuk çeşnisi
 • 10 adet mantar
 • 2 diş sarımsak
 • 1 su bardağı krema

Gelinim Mutfakta Kremalı Mantarlı Tavuk 8 Ekim Salı - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim Birinci

Üzeri için;

 • 1 su bardağı kaşar peyniri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1 - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim Birinci

Fatih Ürek ilk gün yarışmacılara verdiği 50 dakikayı bazıları verimli kullanamadığını, bugün gene 50 dakikalık süre içinde günün yemeğini yapmalarını istedi. Dünden ders çıkartan gelinler arasında özellikle Duygu bugün daha tecrübeli ve daha hızlı hareket edeceğinin farkına vardığını düşünüyoruz. Zira hemen yemeğini yapımına başladı.8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan Kıymet - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim BirinciBirazdan kaynanalar gelecek ve gelinlerin yaptığı günün yemeğine puanlar verecekler. Bizde 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu sizlere an ve an aktarıp, bugün kim çeyrek altını aldı? sorusunu cevaplayacağız.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Puanları (08/10/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1 - 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim Birinci

*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini4
Dilek :1
Kıymet :1
Duygu :5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif :1
Dilek : => Fatma’nın Gelin5
Kıymet :2
Duygu :2

*************************
” 8 Ekim 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif :3
Dilek :1
Kıymet: => Nur’un Gelin5
Duygu :4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   :5
Dilek :3
Kıymet :2
Duygu  : => Aysel’in Gelini1

*************************

Gelinlerin 8 Ekim 2019 Salı Toplam Puanları

Elif413513
Dilek151310
Kıymet125210
Duygu524112

************************
Bu elif çok haksız. Çiğdem neredeyse %100 performans ile Elif’in tabağını bulurken, bugün 4 verdi. Ancak Geçen gün -2 puan düşmesin olayında Elif, kaynanasına karşı laf veremediği için olur olmadık yerde yükselmesi bizleri bunaltıyor. Git evinde tartış

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7 Ekim-11 Ekim Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 15 + 13 = 28
Dilek    : 15 + 10 = 25
Kıymet : 9 + 10 = 19
Duygu  : 7 + 12 = 19
*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı Puanlama Sonuçları

*************************

8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ elif
Gelinim Mutfakta 8 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ elif
8 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ dilek ve kıymet

*************************

Gelinim Mutfakta 09 Ekim 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

9 Ekim 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz 368. bölümün fragmanı hemen alt kısıma eklenmiştir.

Bu İçeriğimizede Mutlaka Bakın:  27 Şubat 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim, Kaç Puan Aldı? Gelinim Mutfakta 27 Şubat Puanları Mevcut Puan DurumuEklenme Tarihi:

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

KONU İLE iLGİLİ YORUMLAR (82 Yorum)


 1. Aysel hanim siz benim yazdığımı yanlış anladınız buraya erkekler yazamaz diye bir cumle kurmadim. Yazis tarzindan kadın olduğu anlaşıliyor yani diyom. Buraya yazıyorsa kadın demedim

 2. Filiz hanim elenen kim bilezikler kimde lütfen paylaşır misiniz ezgi gittiğinden beri paylaşım yapmıyorsunuz paylaşım yapmak için ezgi nin gelmesini mi bekliyorsunuz

 3. Size de hayırlı akşamlar Ali Bey ve Aysel hanim o yazıları yazan anonim ben deilim sonuçta burası bir sohbet sayfası herkes yazabilir bay bayan fark etmez bu sayfa herkese ait isteyen mutlu bir anısı olsun ister kötü biz burda birbirimize her konuda yorum yaparak birbirimize yardımcı olabiliriz

 4. Teşekkür ederim bugün güzel gün için anonim ve Aysel hanıma hayırlı akşamlar yarın görüşmek üzere

   • Siz kayb etdiniz ama olsun yinede cikolatalari size veriyorum tadini beyendiniz ondan Afiyet olsun Ali bey cayla iyi gider Iyi Geceler

  • Farkindasansa Görmüyormusun Ali bey Kibarca Bayanlara bayan diyor Hanim diyor Ve ya Arkadaşim diyor Bay bayan Arkadaş Olamazmi BenceOlur Ne biliyorsun Belke Ali bey Abimizle ve Babamizla Yaşit Bence Ali beye Ayib ediyorsun ANONIM

 5. Aaa Bayanmiymiş cok özür dilerim bilemedik Ali beyde bilememiş Anonim Bunun Akilla aylakasi yok Belke Ali bey Sizdende Akillidir Ne biliyorsun? Cikolatalar Sizindir Ali arkadaşim Afiyet Olsun

 6. Anonim sır dolu bir kişi yorum yapıyor veriyor millete gazı kenara çekilip çarpışan olursa zevk alıyor bundan bu kişinin işi bu

 7. Yok Ali bey kayb etmediz Hayla söylemedi Bazan Erkeklerde Naz yapar Iynedende korkar bunu iyi bilirim

  • Çilekli çikolata da ne kadar tadı güzelmiş teşekkür ederim Aysel arkadaşım anonim kaçırdı bu olayı

 8. Korkma çikolata tazeDir bir şey olursa ikimize yanımız da hemşire Aysel hanım mühadele eder anonim

 9. Anonim söylesene Aysel hanım çıkolataları almış kendi Side ıstanbul da bende sende ortak noktada buluşalım çikolatalar yiyelim bay bayan bir tek seçeneğin var

 10. Favorim EZGİ ve reyhan hanım onlar gelince yorum yazacam şimdi yazmak istemiyom çünkü seyretmiyom ki programı mutfağın gülleri gelsin bekliyom rekor 75 gelsin artık çok özledik

 11. İsim yerine bir şey yazmiyanda Anonim olarak cikiyor 😊 Anonim bayan yazmagindan belli zaten.

  • Cok yanliş düşünce buraya baylarda yaza bilir Asi Hanim burda Bir tek bayanlar yazmiyor baylarda yaziyor Burda Utanilacak bir şey yok Beyefendilerde Yazsinlar Güzel olur

 12. Anonim kardeş Aysel hanım seni çok merak ediyor bay bayanmısın diye ben dedim beyefendi diye bana inanmadı

 13. Bencede ali Bey katiliyorum Size dediğiniz gbi keşke gelinlerin eşleri gelse gelinlerin tabagini bulup puanlama yapsalar

 14. Fatma ve ciğdem sinir bozucu 😏en çok da fatma😏
  İclerinde biraz Elif iyi birinci inşallah o olur.
  Yarışmada bir şef olsa çok iyi olur kaynanalardan sonra oda puan verir daha güzel olurdu.

  • Aysel hanım varmısınız benimle iddiaya anonim bir şirket ismidir sizce bayan mı bay mı dır jürimiz anonim açıklama yapar kim kazandı diye

 15. Gelinim mutfakta ilk hafta Fatma diye bayan vardı onu bir daha göremedim anonim bey sen hatırladın mı bu kişiyi türbanlı bayandı yıkarım bu mutfağı kafanıza diyordu

 16. Hani bu Elif hastahanede hemşehrilik yapıyordu yoksa iştenmi attılar bu bayanı bir aydan beri buradalar

 17. Fatih Ürek damadım mutfakta ismini değiştirse piyasada işsin aşçı yamakları çok daha güzel program olur

 18. EZGİ GELSİN DİYE KULİS YAPMAYA BAŞLADINIZ. HAKSIZLIK OLUR GELİRSE.İSYEMIYORUZ ARTIK REYHANI. GELMESINLER

 19. Burda yorum yapan bayanlar neden katılmıyorlar cesaretsiz mi bu Kişiler yorum yapmak karalamak çok kolay

 20. Anonim bey Dilek çocuğu rahatsız olduğun dan ayrılmak isteyecek o yüzden güzel kardeşim

 21. Yeter sus artık kıymet çırtlak sesin varmış allah senin kocana sabırlar versin bu ne arkadaş hayret bir şey

 22. Bana sorarsanız Elif almasın cıgdem hanım bir numara haremzade bu cıgdem görsün artık

 23. Fatma hanim giden haramzade iy bismis tabaga 1 beriyor bismemis tabaga baş veriyor haramzade Fatma hanim.inshallah bu hafta Fatma hanimler gider. Bilezikleri Elif alir inshallah

 24. Nur hanım elifin tabağına daha guzel dedi.3 verdi.dilegin kaynanasi masayı kıracaktı eti keserken.hakki 1 di

 25. Ne Yani Ali Bey sırf ezgi gelsin diye mi dilek çekiliyor çok saçma öyle olmasina gerek yok ezgi elenecek kişinin yerinede gelebilir ki öyle olsa da hc sasirmicaz

 26. Çiğdem giden haramzade kaynalardan daha haramzade oldu bunu önlemek için en az iki kişiye 5 puan verilmeli ve yemeklerin son anına kadar kaynaların bilmemesi lazım

 27. Susun be karılar hamamı orası kıymet Elif biri susuyor biri başlıyor konuşmaya dileğe dil uzatanlar utansınlar kız bir a demedi

 28. Kıymet Elif hanımlar çığırkan gibi bağırıyorlar Dilek’ne yapıyor yanlış yorum yapmayın lütfen

 29. Reyhan Ezgi anonim için geleceğiz dediler seni çok özlemişler anonim sen kapalı mekanda mı çalıştın seni ben izmir Den tanıyorum galiba

 30. İnşallah bilezikleri Elif alır. Giden de Dilek olur inşallah. Bıktım mimiklerinden ve bağırtısından.

 31. Bu hafta bilezikleri alan Dilek elenmek isteyen de Dilek olacaktır Reyhan Ezgi gelmek üzereler anonim bey

 32. bu hafta bilezikleri alacak kişi için konuşmak çok erken ama dilek gene gün birincisi olması halinde ciddi bir avantaj sağlayacak.