Gelinim Mutfakta

8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandı! Kim Birinci

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Haftaya çok kötü başlayan Duygu, bugün elinden geleni yapması gerekiyor. Aksi halde bugün de düşük puanları alıp günü sonuncu kapatması halinde Duygu için artık tehlike çanları yüksekten almaya başlayacak. Diğer taraftan Elif ile Dilek arasındaki puan farkı eşit. Bugün Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı Puanları verildiği sırada Elif aradaki farkı açmayı başaramadığı takdirde Kıymet de bu ikiliyi yakalayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Dikkat: 8 Ekim puan durumu sonucu bu yazının en alt kısmında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 8 Ekim 2021 Cuma Haftalık Puan Durumu Öğrenmek için tıklayınız. 

Dilek geçtiğimiz hafta yarıştan çok erken düşmüş, hatta eleme potasına çık yaklaşmıştı. Ancak Pınar’ın kötü performansı sayesinde ayakta kalmayı ve yarışmada olmaya devam etmişti. Bu hafta ise ders aldığını ve yemeklerine odaklandığını görüyoruz. Bakalım ilk gün başarısını 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanları verildiği yeniden başarabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.

=> Bu arada [pembebuton]29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek iki kaynana==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 22 Ekim Salı Puanları[/pembebuton] sonucun da kim çeyrek altını aldığını öğrenmek için lütfen tıklayınız.

16 Eylül Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi eğer ki Elif olur ve Dilek’e de puan farkı atmayı başarırsa, Elif bu hafta bilezikleri alacak en önemli isim haline gelecek. Ancak verilen fragmana baktığımız da Çiğdem hanım gelinini bulamadığını ve 4 puan verdiğini görüyoruz. Bu da rakiplerden birisine ki muhtemelen Kıymet’e 5 verdiği anlamı taşıyor.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 15 Ekim Salı Puanlaması[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

İlk gün kaynanaların performansına baktığımızda Çiğdem hanım ile Fatma hanım yani Elif ile Dilek’in kaynanası kendi tabaklarını bulmayı başardılar. Zaten her ikisi de dün gün birincisi olmuştu. 8 Ekim Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında yine gelinin bulmayı başaran, gelinini bir adım öteye, bileziklere yaklaştıracağını çok iyi bildikleri için canla başla kaynanalar kendi gelinlerini bulmaya odaklandılar.

==>  [pembebuton]11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı Puanları Verecek kaynanalar

*************************
BU YARIŞMA İLE İLGİLİ SAÇMA SAPAN HABER SİTELERİNDEN sONUÇLARI ÖĞRENEMEZSİNİZ.
EN DOĞRU BİLGİYİ SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.

*************************

8 Ekim Salı haftalık toplam puanlar henüz bir lider ortaya çıkmadı. Elif bu hafta bilezikleri alıp, altın listesinde bir tık yukarı tırmanmak istiyor. Ancak buna müsade etmeyecek olan iki güçlü rakip olan Kıymet ile Dilek var. Kıymet ve Dilek birer kez bilezikleri aldığı için bu hafta Elif’in daha avantajlı olduğunu şimdiden söylemek isterim.

==>  [pembebuton]10 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] sonucu hakkında bilgi almak için tıklayınız8 Ekim Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonrası Kaynanalar8 Ekim Salı puanları sırasında Çiğdem hanım gelinin Elifi uzun bir süre sonra bulamayacak. Ancak ona rağmen 4 puan vermesine rağmen sinirli tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Diğer kaynanalar Çiğdem hanımın devamlı haksız puanlama yaptığı yönünde şikayetleri bence işe yaramışa benziyor. Çiğdem hanım da 4 vermeye başlamış. Tesadüfe bak. O da Elif’e denk geldi.

=> [mavibuton]9 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Kaynanalar arasında Çiğdem hanıma karşı bir grup oluştuğunu ve adeta onu yalnızlaştırmak için elinden geleni yaptıklarını düşünüyorum. Hüsniye hanım ve Reyhan hanım gittikten sonra meydan benim havasında takılan Çiğdem hanıma ders niteliğinde hem Dilek hem de Kıymet altınları Çiğdem hanıma rağmen alması, kaynana Çiğdem’i adeta çileden çıkarttı ve kontrolünü kaybetti. Not: bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdik.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuGelinim Mutfakta 8 Ekim Puanlama sırasında kaynanalara tüyo yada bilgi veriliyor mu? Diye mail adresimize gelen soruları buradan cevaplamak istiyorum. Kesinlikle bizlerin duyduğu bir durum yok. Ancak bazı zamanlar ben bile acaba dediğim zamanlar olmuyor değil.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı Puan Durumu Ve Puanları

7 Ekim 2019 Pazartesi günü başladığımız bu hafta 8 Ekim Salı günü 367 bölümü ile devam ediyor. dilek ile Elif eşit puanda yarışmayı sürdürürken, Duygu ise eleme potasında şimdiden düşmemenin mücadelesini verecek. İlk gün istediği performansı ortaya koyamayan ve puan durumu açısında ilk gün en son sıraya yerleşmek zorunda kalan Duygu için köprüden önceki son çıkış misali 8 Ekim Salı Puanları sırasında alacağı puanlar, yarışmadaki devam edip etmeyeceğini belirleyecek.8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi DilekBugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında artık işlerin daha da zorlaştığını Çiğdem hanımından anlıyoruz. zira eli ile koymuş gibi hem kendi gelinin hem de diğer gelinlerin tabaklarını bulmayı başaran popüler kaynana, bugün kendi gelinin tabağını bulamadı. bu duruma ise en çok etmen, Elif ile arasındaki ki esen soğuk rüzgarlar olduğunu düşünüyorum.

Bugün çeyrek altını alan gelin, şu an zirveyi birlikte paylaşan Dilek ile Elif arasında birisi olması halinde çok önemli bir kazanım elde edecek. Kıymet’in şansı var mı derseniz, izlediği VTR yüzünden motivasyonunu kaybolacağını düşüyoruz.8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an Kıymet annesinden gelen video da annesi Kıymet’e kızdığını bunu ise Kıymet annem den fırça yedim diye açıklaması, olayı ne denli içselleştirdiği gösteriyor. Bu sebeple 8 Ekim Salı puan tablosu sonucun da istediği puanları alamayacaktır.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de yarışmaya dahil olan Duygu ile kaynanası Aysel hanım arasında ciddi sorunların olduğunu gözlemledik. Bugün de Duygu kaynanasına karşı şu ifadeleri kullandı.

“Duygu: İlk evlilik yıl dönümümüzü bile ben kayın validem ile kutladım. Geldi! Oturdu! Gitmedi.”

Kaynanasına karşı herkesin içinde küçük düşürücü sözler kullanması, yarışmada bulunan kaynanaları oldukça rahatsız ederken, ekran balında olan bir çok kişiyi de eminim rahtsız etmiştir. Not: 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.Gelinim Mutfakta 8 Ekim Puan Durumu netleştiği An DuyguBu hafta Haftalık Puan Tablosu oldukça inişli çıkışlı bir seyir izleyeceği çok belli oluyor. Kaynanaların performansına göre %100 değişim gösterecek olan toplam puan durumu bugünden şekillenmeye başlasa da nihai sarılması için henüz çok erken.

8 Ekim Salı Çeyrek altını kim aldı? Şu an fragmanlardan çıkardığımız sonuca göre Elif’in alamayacağını, Kıymet’in ise moral ve motivasyon açısında Dilek’e nazaran çok kötü olduğunu görüyoruz. Bu yüzden Dilek’in diğer yarışmacılara nazaran daha şanslı olduğunu söylemek isterim.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıSözlerimi daha fazla uzatıp sileri de rahatsız etmek istemiyorum. Şimdi bugün gelinlerin hangi yemeği yapacağını açıklayıp malzeme listesi vereceğim. Sonrasında ise bugün 8 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusuna cevap vereceğiz. Hazırsanız hadi başlayalım.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Kremalı Mantarlı Tavuk

  • 6 adet kemiksiz tavuk
  • 1/2 su bardağı soya sos
  • 1 adet orta boy soğan
  • 1 adet patates
  • 5 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 1 yemek kaşığı tavuk çeşnisi
  • 10 adet mantar
  • 2 diş sarımsak
  • 1 su bardağı krema

Gelinim Mutfakta Kremalı Mantarlı Tavuk - 8 Ekim Salı

Üzeri için;

  • 1 su bardağı kaşar peyniri

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek ilk gün yarışmacılara verdiği 50 dakikayı bazıları verimli kullanamadığını, bugün gene 50 dakikalık süre içinde günün yemeğini yapmalarını istedi. Dünden ders çıkartan gelinler arasında özellikle Duygu bugün daha tecrübeli ve daha hızlı hareket edeceğinin farkına vardığını düşünüyoruz. Zira hemen yemeğini yapımına başladı.8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alamayan KıymetBirazdan kaynanalar gelecek ve gelinlerin yaptığı günün yemeğine puanlar verecekler. Bizde 8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu sizlere an ve an aktarıp, bugün kim çeyrek altını aldı? sorusunu cevaplayacağız.

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Puanları (08/10/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 4
Dilek : 1
Kıymet : 1
Duygu : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Dilek : => Fatma’nın Gelin 5
Kıymet : 2
Duygu : 2

*************************
” 8 Ekim 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 3
Dilek : 1
Kıymet: => Nur’un Gelin 5
Duygu : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Dilek : 3
Kıymet : 2
Duygu  : => Aysel’in Gelini 1

*************************

Gelinlerin 8 Ekim 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 4 1 3 5 13
Dilek 1 5 1 3 10
Kıymet 1 2 5 2 10
Duygu 5 2 4 1 12

************************
Bu elif çok haksız. Çiğdem neredeyse %100 performans ile Elif’in tabağını bulurken, bugün 4 verdi. Ancak Geçen gün -2 puan düşmesin olayında Elif, kaynanasına karşı laf veremediği için olur olmadık yerde yükselmesi bizleri bunaltıyor. Git evinde tartış

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (7 Ekim-11 Ekim Haftası) – Salı

*************************
Elif       : 15 + 13 = 28
Dilek    : 15 + 10 = 25
Kıymet : 9 + 10 = 19
Duygu  : 7 + 12 = 19
*************************

Gelinim Mutfakta 8 Ekim Salı Puanlama Sonuçları

*************************

8 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ elif
Gelinim Mutfakta 8 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ elif
8 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ dilek ve kıymet

*************************

Gelinim Mutfakta 09 Ekim 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

9 Ekim 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarında izleyeceğimiz 368. bölümün fragmanı hemen alt kısıma eklenmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu