8. Gün

8. Gün 19 Mart İlk Bölümde Çalan Şarkı Ve Sözleri Ne?

Atv ekranlarına bu akşam merhaba diyen 8. gün dizisi geceye damga vuran diziler arasına girmeyi başardı. Dizide Bahar annesi ile yaşadıklarını düşünürken arka planda çalan şarkı ve sözlerini ve ilk bölümde yaşananları bu yazımızda bulabilirsiniz.

8. Gün 1. Bölümde Çalan Şarkı Ne?

Atv ekranlarında 1. bölümü ile adından çok söz ettireceğe benzeyen 8. Gün dizisinde hem aksiyon hemde macera ve gerilim ağırlıklı bir dizi izledik. Dizide hayatından memnun ve gerçek dünya ile tanışmamış Bahar’ın tek derdi doğacak bebeğin müjdesini kocası Ahmet’e söylemek olan Bahar varken annesi şehnaz ve yanında çalışan Selçuk milli yazılımda güvenlik açığının tespit edilmesi ile Şehnaz önce casus programı yükleyenlerin kim olduğunu tespit etmek istedi.

 

Ancak bir sonuç alamayınca durumu şirket sahiplerinden olan Aziz ile paylaştı. Aziz ise iyi görünse de programı başkasına satan kötü niyetli birsidir. Şehnaz’ın başına gelen olayların hepsinin sorumlusu Azizdir. Bahar hem annesinin başına gelenlerden sonra hemde kendi evladını kaybetmenin acısı ile arka planda çok güzel bir şarkı olan Cem Karaca’ya ait olan Bu Son Olsun şarkısı çaldı. Bu şarkının sözlerini alt başlıkta sizleri bekliyor.

8. Gün İlk Bölümde Çalan Şarkı Sözleri

Atv’nin yeni dizisi olan 8. gün dizisinde ilk bölümde Cem Karaca’ya ait olan Bu Son Olsun şarkısının sözleri sizlerle.

“Bugün sen çok gençsin yavrum
Hayat Ümit neşe dolu
Mutlu günler Vaat ediyor
Sana yıllar ömür boyu
Ne yalnızlık ne de yalan
************************

Üzmesin seni
Doğarken ağladı insan
Bu son olsun bu son
Doğarken ağladı insan
Bu son olsun bu son
Lay Lay Lay”
********************************

8. Gün Çalan Şarkı (Bu Son Olsun)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu