8. Gün

8. Gün Demet Kim? Demet’in Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Merak Edilenler

8. Gün dizisi üçüncü bölümü ile 2 Nisan Pazartesi günü ekranlarında olacak. Dizinin üçüncü bölümümde Aziz’in kızı Demet karakteri ile 8. gün dizisi kadrosuna dahil oldu. 8. gün Demet Kim? 8. Gün Demet’in gerçek adı ne? Sorularına bu yazımızda cevap bulabilirsiniz. 

8. Gün Demet Kim? Nilay Nasıl Bir Karakter?

8. Gün dizisi İlk bölümü 19 Mart Pazartesi günü yayınlanmış, bu zamana kadar üç bölüm ekrana gelmiştir. Reytinglerde istediği yerde olmayan 8. gün dizisine 2 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan 3. bölümünde iki yeni karakter diziye dahil edilmiştir. İlk olarak sizlere mafya babası Sinan’ın kızı olarak katılan oyuncuyu sizler ile tanıştırmıştık. O yazımıza ulaşmak için [pembebuton]tıklayınız[/pembebuton].

İkinci olarak yine aynı bölümde dizide, yazılım şirketi ortaklarından Aziz’in kızı Demet olarak 8. gün oyuncu kadrosuna dahil oldu. Demet babası gibi ülke için hayati öneme sahip yazılımı başkalarına satacak kadar kişiliksiz değil. Aksine ülkesini ve vatanını seven birisidir. Şehnazın kurtarılmasında kritik öneme sahip yardımlarda bulunacak. Ancak bu durum hemen gerçekleşmeyeceğini şimdiden söyleyelim. Bahar ile arası bozulan hatta Bahar’ı ölüme terk ettiği için Bahar’ın gözünde değeri kalmayan Ahmet’in yolunda Aziz’in kızı Demet ile kesişecek.

8. Gün Demet Kim Resmi 1

Demet bir taraftan iyilik ederken diğer taraftan Ahmet ile arasındaki samimiyeti geliştirmeyi düşünür. Bakalım bu duruma Bahar nasıl tepki verecek. Dilimiz döndüğünce 8. gün Demet kim? soruna cevap vermeye çalıştık. 8. gün Demet’in gerçek adı ne? Bu sorunun cevabı bir alt başlıkta sizleri bekliyor. Sizlere 8. Gün Aziz’in kızı kim? sorusuna elimizden geldiğince cevapladık. Şimdi oyuncunun gerçek adını ve daha önce oynadığı dizileri aktaralım.

8. Gün Nihal’in Gerçek Adı Ne?

Üçüncü bölümü ile bu hafta 2 Nisan Pazartesi günü gelecek olan 8. gün dizisinde Aziz’in kızı Demet karakterini canlandıran oyuncu Dilan Telkök canlandıracak. Eylül 1995 yılında Sakarya’da hayata gözlerini açan güzel oyuncu Başak burcudur.  Üniversite eğitimini yine doğduğu şehirde Alman dili bölümünü tamamlamıştır. Üniversite yıllarında oyunculuğa merak salan güzel oyuncu burada eğitim almıştır.

8. Gün Demet'in gerçek adı ne Resmi 1

Orta okul ve lise yıllarında ailesi ile birlikte Belçika’da kalan oyuncu Üniversite yıllarında ana vatanına dönmüştür. İlk kez kamera karşısına dönemin en popüler dizilerinden olan “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde “Elif” karakteri ile ilk sınavında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. “Kokusu” ve “Neredesin birader” dizilerinde de rol almayı başaran oyuncu 8. gün kadrosuna katılmadan evvel  “Meryem” dizisinde “Ela” karakterini canlandırmıştı.

Dilan Telkök Evlat Kokusu Dizisindeki Rolünü Hatırlayalım

Dilan Telkök Evlat kokusu dizisinde başarı bir oyun sergilemişti. Gelin Dilan’ın o performansını hatırlayalım.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu