8. Gün Dizisinin Baş Rol Oyuncusu Netleşti

Sekizinci (8.) dizisinin Baş rol oyuncusu kim? Daha önce hangi dizide rol aldı? Gerçek adı ne ? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

8. Gün Dizisinin Boş Rol Oyuncusu Kim?

Yakın zamanda çekimlerine başlanacak olan 8. Gün dizisinin en önemli karakteri için ince eleyip sık dokuduklarını duymuştuk. 8. gün dizisinin yapımcılığını ay yapım tarafından üstlenildi. Ay yapımı belki tanımayanlar olabilir. İçeride dizisi, Çukur dizisi gibi dizi sektörüne çok önemli yapıtlar ortaya koymayı başaran bir yapım şirketidir. Bizlerde Ay yapımın ele aldığı her dizi dikkatle inceliyor ve sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. 8, Gün dizisinin konusu sır gibi saklansa da dizinin aksiyon  sahnelerin bolca olacağı üstüne olmazsa olmaz aşk konuları ile karşımıza geleceğini şimdiden söyleyebiliriz.

8. gün dizisi için bir çok kanalın ismi geçiyor ancak aldığımız kulis bilgisine göre Atv de yayınlanması olası ancak Atv yetkilileri halen 8. gün dizisi için bir duyuru yapmaması akıllarda soru işareti gelmiyor. 8. Gün dizisi ne zaman yayınlanacak? Bu konuda tam olarak netlik kazanmadı. Ancak duyumlarımız Ocak 2018 son haftalasını işaret ediyor. Şu an en önemli aşama olan baş rol oyuncusunu ve yardımcı oyuncusunu belirlemek için yoğun çaba sarf ediliyor.  8. Gün dizisinin oyuncu kadrosunda İlk olarak sizlere baş rol oyuncusunun kim olduğunu söyleyelim. 8. gün dizisinin baş rolünü “Burcu Biricik” oynayacak. Şu an için Burcu’nun hangi karakteri canlandıracağını ve karakterin ismi basına duyurulmadı. Ancak Burcu biricik daha önce oynadığı dizilere şöyle bir göz atarsak, en yakın zaman da “Hayat şarkısı” ve “Şeref meselesi” adlı yapımlarda başarılı bir oyun sergilemişti.

Tahminimiz gizem ve sır peşinde koşan güçlü bir kadını oynayacağı söyleyebilirim. Dizinin senaristleri ise “Volkan Sümbül” ile Toprakkaraoğlu’dur.  Volkan sümbül bir çok dizinin mutfak kısmında yer aldı. Kurtlar vadisi dizinin yazım ekibinde yer alırken İçeride dizisinin senaryo yazarlığını yapmıştır. Tbi sadece bu iki dizi ile sırlamak yanlış olur bir çok dizinin arka planında var olmuştur. Toprak Karaoğlu ise bildiğim kadarı ile İçeride dizisinin senaryo yazarlığını yapanlar arasında idi. Anlayacağınız kaliteli bir dizi bizleri bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın