8. Gün

8. Gün Nilay (Sinan’ın Kızı) Kim? Nilay’ın Gerçek Adı Ne?

8. Gün dizisi 3. Bölümü ile 2 Nisan Pazartesi Atv ekranlarında olacak. Dizinin üçüncü bölümümde iki yeni diziye dahil oldu. Mafya babası Sinan’ın kızı Nilay kim? 8. gün Nilay’ın gerçek adı ne? sorularını sıra ile cevaplamaya çalışalım. İlk olarak Öncelikle 8. gün Nilay kim? ondan bahsedelim. 

8. Gün Nilay Kim? Nilay Nasıl Bir Karakter?

İlk bölümü ile istenilen reytinge ulaşamayan 8. gün dizisi için gün değişikliği haberleri dolaşırken diziye yeni karakterler katılması ile pazartesi günü reyting mücadelesinde var olduğunu göstermek için diziye yeni yüzler dolayısıyla yeni hikayeler dahil oluyor. İlk bölümü 19 Mart Pazartesi günü yayınlanmış, bu zamana kadar üç bölüm ekrana gelmiştir.

 Ay yapım imzalı olan, dizinin senaryosunu Volkan Sümbül ile Toprak Karaoğlu’nun yazdığı Çağrı Lostuvalı’nın yönettiği dizi hakkında çıkan gün değiştirme konusundaki fısıltıların doğruluğunu şu an netleşmediğini özellikle söylemem gerek. Bakalım kanal ve yapımcı nasıl bir karar verecek diyerek 8. Gün dizisi Nilay Kim olduğundan bahsedelim ardından Nilay’ı hangi oyuncu canlandırdığını sizlere aktaracağız. Nilay, Hayati’nin yıllarca hizmet ettiği ünlü bir mafya lideri olan Sinan’ın kızıdır. Hal böyle olunca Nilay’ın çevresinde hep koruma ile gezmiş erkek arkadaşı çok fazla olmamış birisidir.

8. Gün Nilay kim Resmi 1

Sinan kumarhanelerden adını duyurmuş bir mafya lideridir. Acımasız biri olduğunu kumarhaneye gelen herkes bildiği için kızına da kimse yan gözle bakamamıştır. Nilay, eki olduğu kadar güzel, güzel olduğu kadar cesur bir kızdır. Bu hikayede Bahar ile yollarının kesişmesi muhtemelen babası Hayati sayesinde olacağını düşünmekteyim. Çünkü son yaşanan olayda Hayati’nin arkasından plan yapan Sinan’ın oğlu Hayati’yi hırsız gibi gösterip öldürmek isterken Bahar ve babası Hayati çalınana paraları gene kumarhane de hile yaparak toplayamaya çalışırken karşılaşacaklarını düşünüyorum. Dilimiz döndüğünce 8. gün Nilay kim? soruna cevap vermeye çalıştık. 8. gün Nihal’in gerçek adı ne? Bu sorunun cevabı bir alt başlıkta sizleri bekliyor.

8. Gün Nihal’in Gerçek Adı Ne?

Üçüncü bölümü ile bu hafta 2 Nisan Pazartesi günü gelecek olan 8. gün dizisinde Mafya babası Sinan’ın kızı Nihal karakterini canlandıran oyuncu Mine Kılıç canlandıracak. Mayıs 1986 yılında Mersin’de hayata gözlerini açan Mine Boğa burcu’dur. Oyunculuk üzerine “Şahika Tekand Stüdyodan” alan güzel oyuncu 2007 yılında yayınlanan “Oyun Bitti” dizisi ile ilk kez kamera karşısına çıktı.

8. Gün Mafya babası Sinan'ın Kızı Nilay Resmi 1

2009 yılında “Büşra” adlı sinema filminde başrol oynadı. 2011 yılında “Al Yazmalım” dizisinde “Sibel” karakterini canlandırmıştı. 2013 yılında yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisindeki rolü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yükselişini ise 2016 yılında yer aldığı biri dizi diğeri sinema filmi olan yapımlarla olmuştur. Bunlar “Bana Sevmeyi Anlat” Ezgi karakteri le yine aynı yıl “Durak” sinema filminde “Zeynep” rollerindeki performansı izleyenlerinin beğenisini toplamayı başardı. 

Mine Kılıç’ın Bana Sevmeyi Anlat Dişzisindeki Rolünü Hatırlayalım

Mine Kılıç Ezgi karakteri ile Bana Sevmeyi Anlat dizisindeki rolünü hatırlayalım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu